Hlavní partner

Partneři

Home .. Autodrom Most
Autodrom Most Tisk Email

Datum konání -5.11. 2017

Místo konání - Autodrom Most

Počet přihlášených jezdců -99

 

Upravené automobily

Specialgebaütenwagen
Gesammtsieger-Absolutní vítěz E1 bis 900ccm

Czech E1 do 900ccm

STARTOVNÍ ČÍSLO

STÁT

JMÉNO PŘÍJMENÍ

NÁZEV TEAMU

VOZIDLO

901. CZ Jíří Webinger WebiTrabi Trabant 601
906. CZ Lubomír Benk Kroubang Racing Fiat Cinquecento
908. CZ Filip Stropek WebiTrabi Trabant 601
913. CZ Barbora Stropková WebiTrabi Trabant 601
916. CZ Martin Stefl WebiTrabi Trabant 601
917. CZ Václav Civín WebiTrabi Trabant 601
918. CZ Libor Bříždala WebiTrabi Trabant 601
926. CZ Ivan Svoboda WebiTrabi Trabant 601
927. CZ Honza Břížďala WebiTrabi Trabant 601
928. CZ Stanislav Pelc Pelc team Trabant 601
929. CZ Jiří Polák Polák team Trabant 601

Deutch E1 bis 900ccm

STARTOVNÍ ČÍSLO

STÁT

JMÉNO PŘÍJMENÍ

NÁZEV TEAMU

VOZIDLO

66. D Rene Klug RK Racing Autohaus Winkler Trabant
77. D Frank Hofmann TW Team Trabant
Gesammtsieger-Absolutní vítěz E1 bis 1400ccm

Czech E1 do 1400ccm

STARTOVNÍ ČÍSLO

STÁT

JMÉNO PŘÍJMENÍ

NÁZEV TEAMU

VOZIDLO

401. CZ Igor Šauer IGSpeed Škoda Fabia
406. CZ Jiří Jetenský AMK Spořice VW Polo
410. CZ Jiří Volena JK Motorsport Škoda Felicie KIT CAR
458. CZ František Krejčí Red Umbrella Racing Škoda Favorit

Deutch E1 bis 1400ccm

STARTOVNÍ ČÍSLO

STÁT

JMÉNO PŘÍJMENÍ

NÁZEV TEAMU

VOZIDLO

407. D Marcus Schwarz SFW3 Peugeot 106
429. D Martin Friedel SFW3 Peugeot 106
Gesammtsieger-Absolutní vítěz E1 bis 1600ccm

Czech E1 bis 1600ccm

STARTOVNÍ ČÍSLO

STÁT

JMÉNO PŘÍJMENÍ

NÁZEV TEAMU

VOZIDLO

520. D Ralf Falk RennFalken Mitshubishi Colt
521. D Klaus Falk RennFalken Mitshubishi Colt

Deutch E1 do 1600ccm

STARTOVNÍ ČÍSLO

STÁT

JMÉNO PŘÍJMENÍ

NÁZEV TEAMU

VOZIDLO

522. CZ Jiří Galuška ARTFordSPORT Plzeň Ford Fiesta S1600
523. CZ Vít Martinovský ARTFordSPORT Plzeň Ford Fiesta S1600
Gesammtsieger-Absolutní vítěz E1 bis 2000ccm

Czech E1 do 2000ccm

STARTOVNÍ ČÍSLO

STÁT

JMÉNO PŘÍJMENÍ

NÁZEV TEAMU

VOZIDLO

604. CZ Josef Krček Carbon-Parts.cz toyota mr2
613. CZ Petr Bubeníček JK Motorsport Ford Puma 1.7 CUP
624. CZ Oldřich Hanuš stachema racing mazda mx3
626. CZ Tomáš Pilník A je to motorsport Opel Astra GSi
641. CZ Aleš Kuba Stachema Racing Team Mazda MX-3
664. CZ Petr Morávek Wars Pilot Team Skoda Octavia DTM

Deutch E1 bis 2000ccm

STARTOVNÍ ČÍSLO

STÁT

JMÉNO PŘÍJMENÍ

NÁZEV TEAMU

VOZIDLO

314. D Christian Viehweger SFW3 Peugeot 306
610. D Lars Kästl VW Golf 1,8
Gesammtsieger-Absolutní vítěz E1 ob 2001ccm

Czech E1 nad 2001ccm

STARTOVNÍ ČÍSLO

STÁT

JMÉNO PŘÍJMENÍ

NÁZEV TEAMU

VOZIDLO

703. CZ Radek Kopecký RHRmotorsport VW Golf 3 VR6
735. CZ Josef Novotný PTM motorsport Škoda Fabia
753. CZ Radek Kolčava Auto-Kora VW Golf
777. CZ Radek Kopecký st. RHRmotorsport VW Golf 3 VR6
798. CZ Tomáš Zakouřil PTM Motorsport Seat ibiza Cupra
799. CZ Kristina Hynková PTM Motorsport Seat ibiza Cupra

Deutch E1 ob 2001ccm

STARTOVNÍ ČÍSLO

STÁT

JMÉNO PŘÍJMENÍ

NÁZEV TEAMU

VOZIDLO

725. D Andreas Balzer SFW3 Nissan Sunny EVO 2
Gesammtsieger-Absolutní vítěz E2/C

Czech E2/C

STARTOVNÍ ČÍSLO

STÁT

JMÉNO PŘÍJMENÍ

NÁZEV TEAMU

VOZIDLO

817. CZ Antonín Úškrt DŘEVOŠKRT, Subaru Impreza WRX STi
823. CZ Michal Roll RMLRACING Mitsubishi Lancer Evo IX
861. CZ Martin Lev Autoservis Lev Subaru Impreza
869. CZ Adam Novák RMLRACING Mitsubishi Lancer Evo IX
880. CZ Ctibor Černý Bowa Autodoctors Mitsubishi lancer Evo ix
787. CZ Lukáš Sýkora Kroubang Racing Mazda6 MPS
CZ Vít Martinovský Gothard Slaný Subaru Impreza STI RA
CZ Matyaš Homola Autoservis Lev Audi S4quattro
CZ Marek Štěpina VW Golf

Deutch E2/C

STARTOVNÍ ČÍSLO

STÁT

JMÉNO PŘÍJMENÍ

NÁZEV TEAMU

VOZIDLO

820. D Jitka Kron RMLRACING Mitsubishi Lancer Evo X

 

Formulové vozy-formule E2

STARTOVNÍ ČÍSLO

STÁT

JMÉNO PŘÍJMENÍ

NÁZEV TEAMU

VOZIDLO

894. CZ Karel Pithard Kart Honda

 

Historické automobily do roku 1987
Historische Wagen Baujahrs bis 1987
Gesammtsieger-Absolutní vítěz H bis 1400ccm

Czech H do 1400ccm

STARTOVNÍ ČÍSLO

STÁT

JMÉNO PŘÍJMENÍ

NÁZEV TEAMU

VOZIDLO

52. CZ Petr Brousek Hustle Mini Cooper
53. CZ Petr Václavík VK-Motorsport Škoda 110R
56. CZ Adam Brousek Hustle Mini Cooper
77. CZ Jan Skořepa IGSpeed Škoda 130RS

Deutch H bis 1400ccm

STARTOVNÍ ČÍSLO

STÁT

JMÉNO PŘÍJMENÍ

NÁZEV TEAMU

VOZIDLO

Gesammtsieger-Absolutní vítěz H bis 1600ccm

Czech H do 1600ccm

STARTOVNÍ ČÍSLO

STÁT

JMÉNO PŘÍJMENÍ

NÁZEV TEAMU

VOZIDLO

156. CZ František Andrys AS SYCHROV racing PEUGEOT 205GTI
157. CZ Pavel Maier VK-Motorsport Ford Escort
158. CZ Jiří Šťáska LEGR racing team Opel Corsa

Deutch H bis 1600ccm

STARTOVNÍ ČÍSLO

STÁT

JMÉNO PŘÍJMENÍ

NÁZEV TEAMU

VOZIDLO

Gesammtsieger-Absolutní vítěz H ob 1601ccm

Czech H nad 1601ccm

STARTOVNÍ ČÍSLO

STÁT

JMÉNO PŘÍJMENÍ

NÁZEV TEAMU

VOZIDLO

225. CZ Jan Bursa Elektrobursa Porche
233. CZ Luděk Bursa Elektrobursa Porche
260. CZ Ivo Král Svijany racing VW Golf
266. CZ Josef Panožka Porsche 911 SC
273. CZ Jiří Šarocha MG Auto racing BMW
278. CZ Vladimír Hasil IGSpeed VW Golf
292. CZ Robert Kacálek MR Racing Kladno Bmw M635CSi
293. CZ Kurt Kunz VW Golf

Deutch H ob 1601ccm

STARTOVNÍ ČÍSLO

STÁT

JMÉNO PŘÍJMENÍ

NÁZEV TEAMU

VOZIDLO

 

Neupravené automobily - Serienwagen

Škoda cup

STARTOVNÍ ČÍSLO

STÁT

JMÉNO PŘÍJMENÍ

NÁZEV TEAMU

VOZIDLO

43. CZ Josef Pokorný Bobkolety badgermotorsport Škoda Felicia
44. CZ Miroslav Šulc Perná Racing Škoda Felicia
194. CZ Jaroslav Raczek JR-Graphics - Racing Team Škoda Felicia Kit Car mimi

N do 1400ccm

STARTOVNÍ ČÍSLO

STÁT

JMÉNO PŘÍJMENÍ

NÁZEV TEAMU

VOZIDLO

7. CZ Jiří Bobek Bobkolety VW polo
9. CZ Michal Sofron Kroubang Racing Fiat Cinquecento
15. CZ Václav Mazánek perna racing Suzuki Swift
803. CZ Martin Bendl bobkolety vw polo

N do 1600ccm

STARTOVNÍ ČÍSLO

STÁT

JMÉNO PŘÍJMENÍ

NÁZEV TEAMU

VOZIDLO

1. CZ Denisa Kubová Stachema Racing Mazda
101. CZ Pavel Kubíček 2K Citroen Saxo
111. CZ Jan Kalista MH Honda racing Honda Civic
112 CZ Martin Kalista MH Honda racing Honda Civic
141. CZ Milan Andruchovič Citroen Saxo
144. CZ Jiří Horáček JDM-KV Toyota

N do 2000ccm

STARTOVNÍ ČÍSLO

STÁT

JMÉNO PŘÍJMENÍ

NÁZEV TEAMU

VOZIDLO

308. CZ Richard Beníšek Ricardo peugeot 206 gti
411. CZ Karel Pačes JK Motorsport Toyota MR 2

N nad 2001ccm

STARTOVNÍ ČÍSLO

STÁT

JMÉNO PŘÍJMENÍ

NÁZEV TEAMU

VOZIDLO

358. CZ Václav Valášek Audi
362. CZ Leoš Jiřinec Ford Focus RS
375. CZ Karel Lehmann Kajmann-team BMW e36, 328i
376. CZ Tomáš Lehmann Kajmann-team BMW e36, 328i
377. CZ Jaroslav Vršecký BV Racing BMW
381. CZ Jan Čacký Bmw
384. CZ Petr Kouřil PTM Motorsport ford focus ST

 

Hosté

STARTOVNÍ ČÍSLO

STÁT

JMÉNO PŘÍJMENÍ

NÁZEV TEAMU

VOZIDLO

CZ Zora Klímová tele 3 Škoda
CZ Vojta Kuchař tele 3 Škoda
CZ Radek Koutský Wars Pilot Team Mitsubishi Lancer EVO VI TM
CZ Láda Poborský Wars Pilot Team Subaru Impreza WRX Sti spec.C
CZ Roman Kotyza Audi
CZ Matěj Hofmann Audi
149. CZ Radim Kudr MPR racing Teplice ŠKODA 120S Rallye
282. CZ Jiří Fígl Speedy Motorsport Audi Sport S1 E2
844. CZ Dominik Koutský Wars Pilot Team Mitsubishi Colt EVO 700
993. CZ Jiří Stránský Wars Pilot Team Nissan GTR
994. CZ Jan Mikšátko Wars Pilot Team Mitsubishi Lancer EVO 7
978. CZ Luděk Bubaneč Bubu team Subaru Impreza

 

Junior cup

STARTOVNÍ ČÍSLO

STÁT

JMÉNO PŘÍJMENÍ

NÁZEV TEAMU

VOZIDLO

996. CZ Jan Bursa ml Elektrobursa Mazda 323
 

Přihlášení



Přihlášky k závodům

Partnerské kluby

Mediální partneři

Záchranné složky



statistika

Členové : 1076
Obsah : 1375
Počet zobrazení článků : 2120571

Navigace

Nejčtenější

Statistika

Právě připojeni - hostů: 153 

Založeno na Joomla!. Designed by: joomla templates web hosting Valid XHTML and CSS.