Hlavní partner

 

Partneři

 

 

 

Home
Rozhovor s Petrem Bubeníčkem Tisk Email

Řekni nám něco o sobě?

Jmenuji se Petr Bubeníček a je mi čerstvě 40 let.

K mým velkým zálibám patří motoristický sport zejména rally a posledních pár let i závody automobilů do vrchu. ;-)

 

Občas si zahraju kuželky a proženu kolo.

K závodění sem se dostal přes Jirku Galušku (ARTFordSport) a jeho Fiesty při různých testovacích dnech a závodů MDC v Sosnové.

No a pak už to byl jen kousek k tomu, pořídit si přes Honzu Beneše a též díky podpoře rodiny našeho miláčka Ford Puma 1,7 CUP, se kterým závodím v Krušnohorském poháru(KP).

Jaká byla sezóna 2017?

Sezona 2017 pro mě byla úžasná!!! Přes vynechání prvního závodu v Sosnové jsme se pak s Pumou a v nově vytvořeném týmu JK Motorsport s Jirkou Volenou (týmovým parťákem) zúčastňovali zbylých závodů  KP a za podpory rodiny a přítelkyně Lenky Hadáčkové jsem obsazoval přední příčky ve skupině E1 do 2000ccm. Závody jsme i vyhráli před klukama na 2,0 litrových autech (např. Pepa Krček, Sváťa Baďura, Lars Kästl) a tak se v celkovém pořadí povedlo obsadit 1. místo v české a německé skupině a absolutně 4.místo!!! Takže bomba s 1,7kou!!!! :-)

Která trať je tvá oblíbená? a Máš nějaké novinky do nové sezóny 2018?

Mezi moje oblíbené tratě patří Dlouhá Louka, technická trať s leteckými úseky, domácí Úterý se skokem a neskutečnou atmosférou, kterou diváci dokážou vytvořit a která je pak slyšet i uvnitř závodního auta a taky Bečov nad Teplou.....opět hezká trať, jen bohužel spodní část je rozbitá, což předpokládám na letošek jelikož je zařazená do poháru bude opraveno :-) No a to se už dostáváme k novinkám pro sezonu 2018,  neboť právě v Bečově si svůj debut za volantem v závodním autě odbyde přítelkyně Lenka spolu se mnou :-)

K již zmíněným 40 narozeninám jsem dostal od Lenky a rodiny laminátovou kapotu a blatníky, pracuje se na 5.tých dveří, takže budeme na sezonu 2018 odlehčovat, do převodů dáme díky firmě ONO produkt kratší stálý převod v poměru 4,53, což by nás všechno mělo zrychlit, vše jak známo je věc financí.

Sezonu KP 2018  pojmeme jako test auta, na kterém chceme zapracovat.

Co by jsi zlepšil na Krušnohorském poháru?

Krušnohorský pohár funguje velmi dobře, skvělá parta úžasný lidi (pořadatelé, jezdci, mechanici a všichni ostatní)

Myslím, že až se dořeší pár drobností co se týká důslednosti v dodržování pokynů k nám jezdcům ale i pořadateli, tak nebude mít Krušnohorský pohár sebemenší chybu!!

 

PřihlášeníPartnerské kluby

Mediální partneři

 

Záchranné složkystatistika

Členové : 893
Obsah : 1545
Počet zobrazení článků : 2749400

Navigace

Nejčtenější

Statistika

Právě připojeni - hostů: 91 

Založeno na Joomla!. Designed by: joomla templates web hosting Valid XHTML and CSS.