Hlavní partner

 

Partneři

 

 

 

Home
Vyjádření technického komisaře a ředitele závodu po závodě v Bílině Tisk Email

Technický komisař podává informaci k závodu v Bílině konaném dně 14.4.2018. Při prvním tréninku byl vyloučen ze závodu jezdec Kartu Michal Chamola. Důvodem bylo ,že jezdec při změření přesahoval hlavou mezi předním a zadním obloukem formule. Viz technické propozice článek 3. Hrozilo při převrácení formule velké nebezpečí úrazu hlavy. (viz.foto) Jezdci bylo vráceno startovné v plné výši.

 

 

 

Po ukončeném závodě byli vybráni tři jezdci na namátkovou kontrolu vozu. Jmenovitě vítězi Junior cupu Honzovi Bursovi, vítězi skupiny E1 do 1400ccm Jirkovi Volenovi a vítězi skupiny E2 volná Luďkovi Bursovi. Všechny vozy po kontrole byli bez závad a změn oproti ranní přejímce.

Informace od ředitele- V sezóně 2018 je brána vetší zřetel na bezpečnost. Auta bez rámu mají zákaz při jízdě na přírodní trati. Spolujezdci se zakazují po celou sezónu 2018. Důvodem je že nejde ošetřit jak po právní stránce tak po bezpečnostní spolujezdcovo bezpečnost. V případě nehody spolujezdce je vinen pořadatel v plné výši že povolil jízdu se spolujezdcem. Vše bylo řešeno s právníkem, který spolujezdce v Krušnohorském poháru nedoporučil. Krušnohorský pohár jsou závody do vrchu ne rally.

Ředitel KP-Vláda Krejčí

 

PřihlášeníPartnerské kluby

Mediální partneři

 

Záchranné složkystatistika

Členové : 895
Obsah : 1547
Počet zobrazení článků : 2771889

Navigace

Nejčtenější

Statistika

Právě připojeni - hostů: 136 

Založeno na Joomla!. Designed by: joomla templates web hosting Valid XHTML and CSS.