Hlavní partner

 

Partneři

 

 

 

 

 

Home
Krušnohorský pohár zahájí letošní sezonu na okruhu v Sosnové. Start závodů však předešla smutná zpráva Tisk Email

 

Ústecký kraj - V sobotu 6. dubna odstartuje první závod letošní závodní sezony mezinárodních automobilových závodů do vrchu, Krušnohorský pohár. Pojede se na zejména pro diváky atraktivní trati autodromu v Sosnové. Atraktivní bude pro ně jistě i vstup zdarma. Pojedou se dva závody na jednotném asfaltovém povrchu širokém 4,5 metru na okruhu dlouhém 1875 metrů. I v letošním roce je zajištěna maximální bezpečnost nejen jezdců, ale i diváků. Do závodu je již přihlášeno více než 100 aut, jezdci přijedou z různých koutů Česka a také ze sousedního Německa. Za volantem spatříme nejen muže, ale i ženy. Diváky i jezdce čeká zajímavý adrenalinový zážitek, budou se moci podívat do depa a třeba si vyhotovit s jezdci nějaké foto. Nachystáno bude i občerstvení.


 

SMUTNÁ ZPRÁVA – ODEŠEL ZAKLADATEL ZÁVODŮ LUDVÍK ANDRLE

0404kp3la

Letošní závodní sezóna Krušnohorského poháru však začala smutnou zprávou. Dne 31. března navždy odešel zakladatel těchto závodů Ludvík Andrle. Byl to dlouholetý závodník, jezdil rallye cross, na závodních okruzích i závody do vrchu. Na popud dalších jezdců se rozhodl založit nové závody do vrchu. První závod se jel pod názvem Carbonia v roce 2006 o tři roky později se závody do vrchu přejmenovaly na Krušnohorský pohár. V roce 2011 převzal pomyslné otěže vedení závodu jeho syn Vladimír Krejčí.

Poctu tomuto skvělému chlapovi, jemuž srdce tepalo v závodním rytmu, vzdají ti, jenž ho měli rádi, spanilou jízdou. Pojede se na jeho domovské trati z Oseka na Dlouhou louku v neděli 14. dubna. Sraz bude ve 13.30 hodin a třicetikilometrovou rychlostí vyrazí účastníci v civilních i závodních autech ve 14 hodin. V cíli se bude na Ludvíka vzpomínat.

NOVINKY LETOŠNÍCH ZÁVODŮ

Novinkou letošní závodů do vrchu bude nová trať. V září se jezdci i diváci můžou těšit na pěknou trať v Plané v Karlovarském kraji ve spolupráci s Pivovarem Chodová. Bílinské závodní trati kde se pojede v květnu, udělilo záštitu město Bílina.

PROGRAM PRVNÍHO ZÁVODU:

PÁTEK 5. DUBNA

13.00 hod-otevření depa závodních strojů 
16.00. hod- administrativní a technická přejímka

SOBOTA 6. DUBNA

6.35 hod- administrativní a technická přejímka 
8.30 hod- ukončení přejímek
8.40 hod-rozprava s jezdci v depu
9.00 hod- neměřený trénink
10.00 hod- měřený trénink
11.00 hod- první měřená ostrá jízda
12.30 hod- druhá ostrá měřená jízda
14.00 hod- Třetí ostrá měřená jízda

ODPOLEDNÍ ZÁVOD

15.00 hod- první měřená ostrá jízda
16.00 hod- druhá ostrá měřená jízda
17:15 hod- dekorování vítězů

 

PřihlášeníPřihlášky k závodům

Přihlášení jezdci

Partnerské kluby

Mediální partneři

 

Záchranné složkystatistika

Členové : 941
Obsah : 1620
Počet zobrazení článků : 3000670

Navigace

Nejčtenější

Statistika

Právě připojeni - hostů: 87 

Založeno na Joomla!. Designed by: joomla templates web hosting Valid XHTML and CSS.