Hlavní partner

 

Partneři

 

 

 

 

 

Home
Administrativní opatření pro závod v Sosnové Tisk Email

Prohlášení jezdce a technická karta jsou již nyní volně ke stažení v PDF, a to na Facebooku, na našich stránkách a zároveň na přiloženém odkazu http://automotosportosek.cz/images/vysledky/092.pdf. Prosíme všechny účastníky, kteří si mohou vytisknout a vyplnit dokumenty předem, aby tak udělali. Ušetříme si čas při administrativních a technických přejímkách a

zabráníme tím problémům se shlukováním lidí na jednom místě při příjezdu. Pro ty, kdo nebudou mít možnost si vytisknout a vyplnit formuláře předem, nezoufejte, při vjezdu do areálu (kde bude zároveň stan na měření teploty) bude k dispozici samozřejmě i několik vytištěných dokladů.  Tyto však prosíme, aby jste si vyplnili až následně po zaparkování v depu a ihned po té se dostavili zpět na administrativní přejímku. U této varianty administrativní přejímky, Vás prosíme, aby jste dodržovali odstupy a netlačili se na sebe.

 

Technické přejímky budou vzhledem k situaci probíhat tak, že k závodnímu vozidlu, zaparkovaném v depu, dojde v doprovodu závodníka technický komisař a kontrolu provede tam.

A nyní startovní čísla. Pokud nedošlo k žádným technickým změnám na vozidle a zůstáváte tak zařazeni ve stejné skupině, platí startovní číslo z minulého roku. Ti, kteří provedli technické změny a může se tak stát, že budou přesunuti technickým komisařem do jiné skupiny, mají stávající číslo pouze jako provizorní a startovní číslo pro rok 2020 jim bude přiděleno až po provedení technické prohlídky. Stejně tak bude přiděleno startovní číslo všem nováčkům, kteří budou startovat v seriálu poprvé nebo s novým autem. Startovní čísla budou k dispozici na ředitelství závodu a jsou opět ve výrazné oranžové barvě, tak aby byla čitelná na všech vozidlech.

 

PřihlášeníPřihlášky k závodům

Partnerské kluby

Mediální partneři

 

Záchranné složkystatistika

Členové : 962
Obsah : 1647
Počet zobrazení článků : 3206854

Navigace

Nejčtenější

Statistika

Právě připojeni - hostů: 89 

Založeno na Joomla!. Designed by: joomla templates web hosting Valid XHTML and CSS.