Hlavní partner

 

Partneři

 

 

 

 

 

Home
Polygon Most 10.10.2020-důležité upozornění! Tisk Email

Vážení jezdci, termín 10.10.2020 po poradě s majiteli Polygonu Most pojedeme. Museli jsme ale upravit pravidla depa a dát pár neoblíbených zákazů tak abychom mohli odjet tento poslední podnik. Vše je dle pravidel restrikcí vlády ČR a hygienických opatření proti Covid-19.

Depo závodních strojů bude nově v celém areálu a bude otevřeno 9.10.2020 od 17:30hod. Místa pro stání budou rozděleny do deseti samostatných dep maximálně po 15 autech a maximálně 20 osobách. V samostatných depech bude povolen pouze závodní a doprovodný vůz/obytňák/. Plata se budou dávat na vyznačené místo hned za vrátnicí. Zakazuje se pohyb osob po areálu, osoby se mohou pohybovat pouze ve svém určeném místě. Při příjezdu do areálu budete pořadateli odkázáni na své místo v depu. Bude organizováno pořadateli.

Přikazuje se nošení roušky, šátku a to pro všechny bez výjimky v celé areálu!!!

Zakazuje se návštěva diváků!!

Přejímka bude pro jezdce v ředitelství závodu. Prosím dodržujte 2m rozestupy a roušky.

Rozprava z jezdci v den závodu se nebude konat. Na veškerý harmonogram budete upozorněny a též bude v závěrečném ustanovení závodu.

Fotografům se povoluje pouze pohyb v bezpečných místech po trati. Po depu mají zákaz.

Startovné -Tímto připomínám nutnost platby startovného na účet Automotosportu Osek z.s. Číslo účtu je - 2401016205/2010 vedený ve Fio bance. Jako variabilní symbol uveďte vaše startovní číslo v případě neznalosti startovního čísla napište do poznámek jméno. Konec platby bude dne 8.10.2020. pak aktualizujeme konečnou startovní listinu. Cena startovného je 3000Kč. Němečtí jezdci budou platit startovné až v místě konání závodu.

Přátelé bude všichni pod obrovským drobnohledem úřadů tak prosím všechny o dodržení těchto zákazů a příkazů. Porušení se bude trestat vyloučením ze závodu a z areálu Polygonu Most

Mapa depa-

 

PřihlášeníPřihlášky k závodům

Přihlášení jezdci

Partnerské kluby

Mediální partneři

 

Záchranné složkystatistika

Členové : 1000
Obsah : 1742
Počet zobrazení článků : 3403941

Navigace

Nejčtenější

Statistika

Právě připojeni - hostů: 95 

Založeno na Joomla!. Designed by: joomla templates web hosting Valid XHTML and CSS.