Hlavní partner

 

Partneři

 

 

 

 

 

Home
Další informace k jubilejní sezóně 2021 a o závěrečném vyhlášení sezóny 2020 Tisk Email

Hodnocení závodů-jízd-

Závod je vždy vypsán vždy na tří závodní jízdy.  Počítají dvě nejlepší jízdy.

V případě odjetí nebo vypsání pořadatele závod na dvě závodní jízdy počítá se součet těchto jízd. Tuto změnu provádíme od této sezóny 2021 a bude platit po celou sezónu. Změna je z důvodu žádosti jezdců aby nedocházelo taktizování pokud se blíží déšť. Jezdec musí ukázat své umění v obou jízdách.

Absolutní pořadí v závodě- Od roku 2021 se bude vyhodnocovat nejrychlejší jízda oproti loňsku kde se počítali součty časů.

Autodrom Sosnová-

Na diskusi k závodu na Autodromu Sosnová jsem zaznamenal obavy o odjetí prvního závodu. Jak jsem již napsal máme i záložní plán. Vláda ČR bude vydávat novou tabulku PES o možnostech pořádat hromadné akce. Jedna z podmínek které jak se jeví bude antigenní testování. Tudíž v případě pokud situace ohledné Covid-19 bude stále taková jaká je tak mi jako pořadatel závodu na Autodromu Sosnová zajistíme antigenní testy pro všechny jezdce kteří se přihlásí do tohoto závodu. Tento test bude aplikován před vjezdem do depa. Jednáme a připravujeme jak to technicky zvládnout. Jak víte z Polygonu Most tak dokážeme nemožné ale budete nám muset pomoci svým příkladným chováním. Pokud ta situace nastane dáme bližší informace jak to celé technicky zvládneme. Zatím celou situace monitorujeme a rozhodneme se těsně před závodem. Diváky budeme řešit jak budeme vědět více a také dáme včas vědět. Tímto vás prosíme o včasné zaregistrování do závodu abychom mohli plánovat.

Závěrečné vyhlášení sezóny 2020-

Plánovaný datum 13.2.2021 bude na 90 procent zrušeno. Situace nám nehraje vůbec do karet. Tudíž máme dvě další varianty. První z nich je vyhlášení uspořádat 20.3.2021 v restauraci. Pokud i tento datum by nešel závěrečné vyhlášení proběhne v pátek 9.4.2021 den před závodem přímo v areálu Autodromu Sosnová od 21.00hod. Pro tento případ zajistíme velký vyhřívaný stan. O občerstvení také nepřijdete. Každopádně se snažíme aby ceremoniál proběhl a měl velkou úroveň.

 

PřihlášeníPřihlášky k závodům

Partnerské kluby

Mediální partneři

 

Záchranné složkystatistika

Členové : 1028
Obsah : 1790
Počet zobrazení článků : 3458018

Navigace

Nejčtenější

Statistika

Právě připojeni - hostů: 58 a člen: 1 

Založeno na Joomla!. Designed by: joomla templates web hosting Valid XHTML and CSS.