Hlavní partner

 

Partneři

 

 

 

 

 

Home
Informace o závodě na Autodromu Sosnová a platbě startovného. Tisk Email

Vážení jezdci, závod na Autodromu Sosnová konaném dne 10.4.2021 pojedeme následovně. Trať závodu oproti loňským ročníkům se mění. Přinášíme Vám detailní plán trati. Závod se pojede na dva tréninky a pět závodních jízd. Dvě horší jízdy z pěti se škrtnou. Celý závod pojedete o dvojité body a budou počítány i dva závody. Přicházíme s touto novinkou ,protože se pojede jubilejní sezóna. Trať povede i v zadní části Autodromu Sosnová. Na tento závod budou i větší poháry. Pojedeme celý závod jako memoriál Ludvíka Andrleho.

 

 

Platba startovného-

startovné na závod na Autodromu Sosnové konaném 10.4. 2021 je 3000,- Kč. Startovné zašlete na účet 2401016205/2010 vedený ve Fio bance, a to nejpozději do 25.3.2021!!! Jako variabilní symbol uveďte vaše startovní číslo ze seznamu přihlášených.

Důrazně upozorňujeme, že jezdci, kteří nezaplatí startovné na účet do stanoveného termínu (rozhodující je termín připsání částky na účet, doporučujeme tak hradit s dostatečným předstihem, dle možnosti služeb Vaší banky), budou vyškrtnuti ze startovní listiny a nahrazeni náhradníky. Na případnou účast čeká spousta dalších jezdců - náhradníků. Ze stejného důvodu prosíme všechny, kdo z nějakého důvodu nebudou moci startovat a jsou přihlášení, aby se řádně a včas omluvili, aby je mohl nahradit další jezdec z náhradníků

V případě povolení příjezdu německých závodníků, budou tito jezdci z pochopitelných důvodů, platit startovné hotově v místě konání závodu. Zatím nevíme, zda restrikce povolí jejich přejezd přes hraniční přechody.

 

PřihlášeníPřihlášky k závodům

Partnerské kluby

Mediální partneři

 

Záchranné složkystatistika

Členové : 1028
Obsah : 1790
Počet zobrazení článků : 3458043

Navigace

Nejčtenější

Statistika

Právě připojeni - hostů: 56 a člen: 1 

Založeno na Joomla!. Designed by: joomla templates web hosting Valid XHTML and CSS.