Hlavní partner

 

Partneři

 

 

 

 

 

Home
Připomínka platby startovného na závod na Autodromu Sosnová Tisk Email

Vážení přátelé připomínám platbu startovného. Závod se  plánuje na termín 10.4.2021. V případě že nám to vláda ČR zakáže tak závod pouze posuneme. Nemusíte se tudíž bát , že příjdete o své zaplacené startovné. Platbu tímto posouvám na 5.4.2021 kdy musí být přisána na účet Automotosportu Osek z.s.

 

 

Platba startovného-

startovné na závod na Autodromu Sosnové konaném 10.4. 2021 je 3000,- Kč. Startovné zašlete na účet 2401016205/2010 vedený ve Fio bance, a to nejpozději do 5.4.2021!!! Jako variabilní symbol uveďte vaše startovní číslo ze seznamu přihlášených.

Důrazně upozorňujeme, že jezdci, kteří nezaplatí startovné na účet do stanoveného termínu (rozhodující je termín připsání částky na účet, doporučujeme tak hradit s dostatečným předstihem, dle možnosti služeb Vaší banky), budou vyškrtnuti ze startovní listiny a nahrazeni náhradníky. Na případnou účast čeká spousta dalších jezdců - náhradníků. Ze stejného důvodu prosíme všechny, kdo z nějakého důvodu nebudou moci startovat a jsou přihlášení, aby se řádně a včas omluvili, aby je mohl nahradit další jezdec z náhradníků

V případě povolení příjezdu německých závodníků, budou tito jezdci z pochopitelných důvodů, platit startovné hotově v místě konání závodu. Zatím nevíme, zda restrikce povolí jejich přejezd přes hraniční přechody.

 

PřihlášeníPřihlášky k závodům

Partnerské kluby

Mediální partneři

 

Záchranné složkystatistika

Členové : 1028
Obsah : 1790
Počet zobrazení článků : 3458033

Navigace

Nejčtenější

Statistika

Právě připojeni - hostů: 69 a člen: 1 

Založeno na Joomla!. Designed by: joomla templates web hosting Valid XHTML and CSS.