Hlavní partner

 

Partneři

 

 

 

Home
Výsledky tříd sezóny 2017 po Petlerech Tisk Email

Výsledky tříd sezóny 2017 po čtvrtém  závodě v Petlerech dne 20.5 2017

 

 

Gesammtsieger-Absolutní vítěz E1 bis 900ccm

 

umístění

Jméno jezdce

team

body

1.místo

WEBINGER Jiří

Webi Trabi

104,00

2.místo

CIVÍN Václav

Webi Trabi

50,30

3.místo

NOVÁK Petr st.

Trabi racing

42,00

4.místo

STROPKOVÁ Barbora

Webi Trabi

38,90

5.místo

STROPEK Filip

Webi Trabi

30,80

 

 

Gesammtsieger-Absolutní vítěz E1 bis 1400ccm

 

umístění

Jméno jezdce

team

body

1.místo

VOLENA Jiří

JK Motorsport

90,40

2.místo

PALME Kay

Palme racing

70,00

3.místo

PALME Maxmilian

Palme racing

65,50

4.místo

REIBIG Stephan

RR Sport 81

64,50

5.místo

KOUDELKA Pavel

Drag racing Team

50,00

6.místo

FRIEDEL Martin

SFW 3

40,70

7.místo

ŠEBEK Přemysl

AK Měštec Králové

40,00

8.místo

EDELMANN Tobias

Speed Factory

34,00

9.místo

SCHWARZ Markus

SFW 3

33,20

10.místo

KROUPA Roman

20,80

11.místo

ŠAUER Igor

IGSpeed

13,60

12.místo

HRUBÝ Pavel

6,00

13.místo

ŠÁTEK Jakub

Jakub Šátek racing team

0,00

 

 

Deutch E1 bis 1400ccm

 

umístění

Jméno jezdce

team

body

1.místo

REIBIG Stephan

RR Sport 81

56,00

2.místo

PALME Maxmilian

Palme racing

45,00

3.místo

FRIEDEL Martin

SFW 3

43,00

4.místo

PALME Kay

Palme racing

40,00

5.místo

SCHWARZ Markus

SFW 3

38,00

6.místo

EDELMANN Tobias

Speed Factory

20,00

 

 

Czech E1 do 1400ccm

 

umístění

Jméno jezdce

team

body

1.místo

VOLENA Jiří

JK Motorsport

60,00

2.místo

KROUPA Roman

 

34,00

3.místo

KOUDELKA Pavel

Drag racing Team

32,00

4.místo

ŠEBEK Přemysl

AK Měštec Králové

20,00

5.místo

HRUBÝ Pavel

18,00

6.místo

ŠAUER Igor

IGSpeed

15,00

7.místo

ŠÁTEK Jakub

Jakub Šátek racing team

0,00

 

 

Gesammtsieger-Absolutní vítěz E1 bis 1600ccm

 

umístění

Jméno jezdce

team

body

1.místo

PECINA Robert

Auto Pecina KV

48,00

2.místo

KABOUREK Ondřej

Kabi Racing

32,10

3.místo

KROTIL Lukáš

ŠO©K Motorsport

19,50

4.místo

CRHÁK Petr

ŠO©K Motorsport

13,00

 

 

Gesammtsieger-Absolutní vítěz E1 bis 2000ccm

 

umístění

Jméno jezdce

team

body

1.místo

KRČEK Josef

www.carbon-parts.cz

81,60

2.místo

KUBA Tomáš

STACHEMA RACING

69,90

3.místo

KÄSTL Lars

69,30

4.místo

BUBENÍČEK Petr

HIGHT OCTANE PROJECTS

58,50

5.místo

BAĎURA Sváťa

IGSpeed

57,00

6.místo

VIEHWEGER Christián

SFW 3

46,20

7.místo

KUBA Aleš

STACHEMA RACING

41,40

8.místo

FROUS Josef

HBF Racing Team

18,00

9.místo

ŠAUER Jirka

 

18,00

10.místo

PILNÍK Tomáš

A JE TO Motorsport

0,00

 

 

Deutch E1 bis 2000ccm

 

umístění

Jméno jezdce

team

body

1.místo

KÄSTL Lars

80,00

2.místo

VIEHWEGER Christián

SFW 3

60,00

 

 

Czech E1 do 2000ccm

 

umístění

Jméno jezdce

team

body

1.místo

KRČEK Josef

www.carbon-parts.cz

52,00

2.místo

KUBA Tomáš

STACHEMA RACING

50,00

3.místo

KUBA Aleš

STACHEMA RACING

40,00

4.místo

BAĎURA Sváťa

IGSpeed

35,00

5.místo

BUBENÍČEK Petr

HIGHT OCTANE PROJECTS

35,00

6.místo

FROUS Josef

HBF Racing Team

20,00

7.místo

ŠAUER Jirka

 

10,00

8.místo

PILNÍK Tomáš

A JE TO Motorsport

0,00

 

 

Gesammtsieger-Absolutní vítěz E1 ob 2001ccm

 

umístění

Jméno jezdce

team

body

1.místo

MAJER Jindřich

Pannasol

72,00

2.místo

MONDEK Karel

MK Plzeň

54,00

3.místo

MONDEK Šimon

MK Plzeň

43,20

4.místo

KOPECKÝ Radek ml.

RHR Motorsport

36,00

5.místo

ZAKOUŘIL Tomáš

PTM Motorsport

34,80

6.místo

WUTSCHKA Pavel

VW motorsport

28,80

7.místo

REJŠEK Karel

IMG Racing

28,40

8.místo

LIŠKA Vladimír

FOKX Racing

28,00

9.místo

MULLER Uwe

SFW 3

24,00

10.místo

NOVOTNÝ Josef

 

21,00

11.místo

HYNKOVÁ Kristina

PTM Motorsport

18,40

12.místo

BALZER Andreas

SFW 3

18,00

13.místo

KOPECKÝ Radek st.

RHR Motorsport

18,00

14.místo

FILO Lukáš

BT Racing

10,80

 

 

Deutch E1 ob 2001ccm

 

umístění

Jméno jezdce

team

body

1.místo

MULLER Uwe

SFW 3

20,00

2.místo

BALZER Andreas

SFW 3

15,00

 

 

Czech E1 nad 2001ccm

 

umístění

Jméno jezdce

team

body

1.místo

REJŠEK Karel

IMG Racing

20,00

 

 

Gesammtsieger-Absolutní vítěz E2/C

 

umístění

Jméno jezdce

team

body

1.místo

ČERNÝ Ctibor

JR Motorport

101,50

2.místo

BUMBÁLEK Václav

NO racing

45,00

3.místo

KOUTSKÝ Dominik

RAcKY Racing

36,00

4.místo

ŠKVÁRA Radek

30,00

5.místo

PALME Kay

Palme racing

26,00

6.místo

MELICHERIK Tomáš

Šmelich Rally Team

24,00

7.místo

ZÁPOTOČNÁ Simona

Auto servis Lev

18,00

8.místo

KOTRMON Libor

NADOKO Turnov

16,50

9.místo

WAPPLER Steffen

S-Turbotechnik

15,60

 

 

Deutch E2/C

 

umístění

Jméno jezdce

team

body

1.místo

PALME Kay

Palme Racing

20,00

2.místo

WAPPLER Steffen

S-Turbotechnik

15,00

 

 

Czech E2/C

 

umístění

Jméno jezdce

team

body

1.místo

ČERNÝ Ctibor

JR Motorport

20,00

 

 

Formulové vozy-formule E2

 

umístění

Jméno jezdce

team

body

1.místo

VÁCHAL Ondřej

Kocour racing team

48,00

2.místo

VLK Zdeněk

Autoservis Vlk

36,00

3.místo

VÁCHAL Lukáš

Kocour racing team

28,80

 

 

Gesammtsieger-Absolutní vítěz H bis 1400ccm

 

umístění

Jméno jezdce

team

body

1.místo

VÁCLAVÍK Petr

VK-Motorsport

82,00

2.místo

REISS Jakub

Reissingteam

71,60

3.místo

BROUSEK Petr

Brousek

50,40

4.místo

SKOŘEPA Jan

IGSpeed

47,50

5.místo

BROUSEK Adam

Brousek

25,20

6.místo

BROUSEK David

Brousek

25,20

7.místo

BAŽATA Jiří

Chodovar

21,00

8.místo

PLEVKA Jiří

Chodovar

11,20

9.místo

ŠINÁGL Milan

JM Škoda Team

0,00

 

 

Gesammtsieger-Absolutní vítěz H bis 1600ccm

 

umístění

Jméno jezdce

team

body

1.místo

MAIER Pavel

VK-Motorsport

54,00

2.místo

ANDRYS František

AS SYCHROV racing

42,00

3.místo

FÜRST Petr

Autoslužby Krotil

40,50

4.místo

KLOKOČNÍK Petr

AAA asist klub v AČR

32,40

5.místo

ZIMA Karel

AS SYCHROV racing

0,00

 

 

Gesammtsieger-Absolutní vítěz H ob 1601ccm

 

umístění

Jméno jezdce

team

body

1.místo

RUS Oldřich

VK-Motorsport

76,00

2.místo

GUT Libor

Gut Rallycross Team

57,00

3.místo

HASIL Vladimír

IGSpeed

43,50

4.místo

ZAJÍC Tomáš

Zaza Racing

41,80

5.místo

ŠAROCHA Jiří

MG auto racing

41,80

6.místo

BURSA Luděk

Elektrobursa

33,60

7.místo

ŽEMLIČKA Michal

BT racing

30,40

8.místo

BURSA Jan st.

Elektrobursa

27,40

9.místo

BLAŽEK Jan

Opel Racing

26,00

10.místo

THOMAS Marcel

Opel Racing

22,40

11.místo

KUNZ Kurt

0,00

 

 

Škoda cup

 

umístění

Jméno jezdce

team

body

1.místo

VESELÝ Zdeněk

VRÁBOŠ Team

42,00

2.místo

POKORNÝ Josef

Bobkolety

40,00

3.místo

CENEFELS Jan

Chodovar

16,50

 

 

N do 1400ccm

 

umístění

Jméno jezdce

team

body

1.místo

BOBEK Jiří

Bobkolety

60,00

2.místo

ANDERS Zdeněk

 

46,50

3.místo

MAZÁNEK Václav

Perna racing

45,00

4.místo

ŠTEFAN Bronislav

AS SYCHROV racing

36,00

5.místo

VLČEK Tomáš

AUTO MITO

22,00

6.místo

KLOKOČNíK Tomáš

AAA asist klub v AČR

0,00

7.místo

NEKOLA David

AAA asist klub v AČR

0,00

 

 

N do 1600ccm

 

umístění

Jméno jezdce

team

body

1.místo

BEŠTA Honza

Demon racing

94,00

2.místo

KUBÍČEK Pavel

2K

79,50

3.místo

ČULÍK Patrik

Demon racing

72,00

4.místo

KVASNIČKA Vladimír

FALCO Motorsport

63,60

5.místo

KALISTA Jan

MH Honda Racing

38,10

6.místo

KALISTA Martin

MH Honda Racing

25,00

7.místo

KROTIL Lukáš

ŠO©K Motorsport

24,00

8.místo

KŘÍSTEK Jindřich

22,40

9.místo

CRHÁK Petr

ŠO©K Motorsport

20,00

10.místo

CIKÁN Radek

RC Autoškola

6,00

11.místo

VALKUS Antonín

0,00

 

 

N do 2000ccm

 

umístění

Jméno jezdce

team

body

1.místo

PRIBULA Mirek

Automito

120,00

2.místo

HŘAVA Jaroslav

Kroubang Racing

68,80

3.místo

PROCHÁZKA Milan

Opel Racing

61,80

4.místo

BREJŠA Roman

51,00

5.místo

VESELÝ Martin

Rallye club Zdice

27,20

6.místo

KULICH Jan

Sam racing team

20,40

7.místo

MIKOTA Jan

 

14,40

8.místo

PLECHATÝ Tomáš

CZECH WEST TUNERS

14,00

9.místo

JEČMENOVÁ Eliška

Pupík rallye team

11,90

10.místo

PELIKOVSKÝ Dušan

Toyota team racing Buda

11,90

 

 

N nad 2001ccm

 

umístění

Jméno jezdce

team

body

1.místo

ŠÉN Jiří

88,00

2.místo

VALÁŠEK Václav

66,00

3.místo

KOUŘIL Petr

Stečko

50,50

4.místo

BOCHNÍČEK Marek

JM autodíly

31,20

5.místo

BOCHNÍČKOVÁ Klára

JM autodíly

26,00

6.místo

HRUŠKA Jirka

 

26,00

7.místo

ŠNAJDR Marek

AMK Mariánské Lázně

24,80

8.místo

ZIMA Karel

AS Sychrov racing

19,20

9.místo

KOLČAVA Radek

AUTO-KORA

18,00

10.místo

KOUTSKÝ Petr

0,00

 

 

Dámský pohár

 

umístění

Jméno jezdce

team

body

1.místo

HYNKOVÁ Kristina

PTM Motorsport

45,00

2.místo

JEČMENOVÁ Eliška

Pupík rallye team

40,00

3.místo

BOCHNÍČKOVÁ Klára

JM autodíly

40,00

4.místo

STROPKOVÁ Barbora

Webi Trabi

32,00

5.místo

ZÁPOTOČNÁ Simona

Auto servis Lev

24,00

 

 

Junior cup

 

umístění

Jméno jezdce

team

body

1.místo

BURSA Jan ml.

Elektrobursa

75,00

2.místo

CENEFELS Daniel

Chodovar

20,00

 

Hosté

 

umístění

Jméno jezdce

team

body

1.místo

ALEXANDROV Jan

40,00

2.místo

NOVÁK Petr ml.

Trabi racing

30,00

3.místo

KOTRMON Libor

NADOKO Turnov

20,00

4.místo

ŠIMÁNĚ Jan

 

20,00

5.místo

BUDĚJSKÝ Lukáš

 

15,00

6.místo

OPATRNÝ Lukáš

 

12,00

7.místo

VÍTOVEC Štěpán

 

10,00

Gesammtsieger-Absolutní vítěz E1 bis 900ccm

umístění Jméno jezdce team body

1.místo WEBINGER Jiří Webi Trabi 104,00

2.místo CIVÍN Václav Webi Trabi 50,30

3.místo NOVÁK Petr st. Trabi racing 42,00

4.místo STROPKOVÁ Barbora Webi Trabi 38,90

5.místo STROPEK Filip Webi Trabi 30,80

 

 

Gesammtsieger-Absolutní vítěz E1 bis 1400ccm

umístění Jméno jezdce team body

1.místo VOLENA Jiří JK Motorsport 90,40

2.místo PALME Kay Palme racing 70,00

3.místo PALME Maxmilian Palme racing 65,50

4.místo REIBIG Stephan RR Sport 81 64,50

5.místo KOUDELKA Pavel Drag racing Team 50,00

6.místo FRIEDEL Martin SFW 3 40,70

7.místo ŠEBEK Přemysl AK Měštec Králové 40,00

8.místo EDELMANN Tobias Speed Factory 34,00

9.místo SCHWARZ Markus SFW 3 33,20

10.místo KROUPA Roman 20,80

11.místo ŠAUER Igor IGSpeed 13,60

12.místo HRUBÝ Pavel 6,00

13.místo ŠÁTEK Jakub Jakub Šátek racing team 0,00

 

 

Deutch E1 bis 1400ccm

umístění Jméno jezdce team body

1.místo REIBIG Stephan RR Sport 81 56,00

2.místo PALME Maxmilian Palme racing 45,00

3.místo FRIEDEL Martin SFW 3 43,00

4.místo PALME Kay Palme racing 40,00

5.místo SCHWARZ Markus SFW 3 38,00

6.místo EDELMANN Tobias Speed Factory 20,00

 

 

Czech E1 do 1400ccm

umístění Jméno jezdce team body

1.místo VOLENA Jiří JK Motorsport 60,00

2.místo KROUPA Roman 34,00

3.místo KOUDELKA Pavel Drag racing Team 32,00

4.místo ŠEBEK Přemysl AK Měštec Králové 20,00

5.místo HRUBÝ Pavel 18,00

6.místo ŠAUER Igor IGSpeed 15,00

7.místo ŠÁTEK Jakub Jakub Šátek racing team 0,00

 

 

Gesammtsieger-Absolutní vítěz E1 bis 1600ccm

umístění Jméno jezdce team body

1.místo PECINA Robert Auto Pecina KV 48,00

2.místo KABOUREK Ondřej Kabi Racing 32,10

3.místo KROTIL Lukáš ŠO©K Motorsport 19,50

4.místo CRHÁK Petr ŠO©K Motorsport 13,00

 

 

Gesammtsieger-Absolutní vítěz E1 bis 2000ccm

umístění Jméno jezdce team body

1.místo KRČEK Josef www.carbon-parts.cz 81,60

2.místo KUBA Tomáš STACHEMA RACING 69,90

3.místo KÄSTL Lars 69,30

4.místo BUBENÍČEK Petr HIGHT OCTANE PROJECTS 58,50

5.místo BAĎURA Sváťa IGSpeed 57,00

6.místo VIEHWEGER Christián SFW 3 46,20

7.místo KUBA Aleš STACHEMA RACING 41,40

8.místo FROUS Josef HBF Racing Team 18,00

9.místo ŠAUER Jirka 18,00

10.místo PILNÍK Tomáš A JE TO Motorsport 0,00

 

 

Deutch E1 bis 2000ccm

umístění Jméno jezdce team body

1.místo KÄSTL Lars 80,00

2.místo VIEHWEGER Christián SFW 3 60,00

 

 

Czech E1 do 2000ccm

umístění Jméno jezdce team body

1.místo KRČEK Josef www.carbon-parts.cz 52,00

2.místo KUBA Tomáš STACHEMA RACING 50,00

3.místo KUBA Aleš STACHEMA RACING 40,00

4.místo BAĎURA Sváťa IGSpeed 35,00

5.místo BUBENÍČEK Petr HIGHT OCTANE PROJECTS 35,00

6.místo FROUS Josef HBF Racing Team 20,00

7.místo ŠAUER Jirka 10,00

8.místo PILNÍK Tomáš A JE TO Motorsport 0,00

 

 

Gesammtsieger-Absolutní vítěz E1 ob 2001ccm

umístění Jméno jezdce team body

1.místo MAJER Jindřich Pannasol 72,00

2.místo MONDEK Karel MK Plzeň 54,00

3.místo MONDEK Šimon MK Plzeň 43,20

4.místo KOPECKÝ Radek ml. RHR Motorsport 36,00

5.místo ZAKOUŘIL Tomáš PTM Motorsport 34,80

6.místo WUTSCHKA Pavel VW motorsport 28,80

7.místo REJŠEK Karel IMG Racing 28,40

8.místo LIŠKA Vladimír FOKX Racing 28,00

9.místo MULLER Uwe SFW 3 24,00

10.místo NOVOTNÝ Josef 21,00

11.místo HYNKOVÁ Kristina PTM Motorsport 18,40

12.místo BALZER Andreas SFW 3 18,00

13.místo KOPECKÝ Radek st. RHR Motorsport 18,00

14.místo FILO Lukáš BT Racing 10,80

 

 

Deutch E1 ob 2001ccm

umístění Jméno jezdce team body

1.místo MULLER Uwe SFW 3 20,00

2.místo BALZER Andreas SFW 3 15,00

 

 

Czech E1 nad 2001ccm

umístění Jméno jezdce team body

1.místo REJŠEK Karel IMG Racing 20,00

 

 

Gesammtsieger-Absolutní vítěz E2/C

umístění Jméno jezdce team body

1.místo ČERNÝ Ctibor JR Motorport 101,50

2.místo BUMBÁLEK Václav NO racing 45,00

3.místo KOUTSKÝ Dominik RAcKY Racing 36,00

4.místo ŠKVÁRA Radek 30,00

5.místo PALME Kay Palme racing 26,00

6.místo MELICHERIK Tomáš Šmelich Rally Team 24,00

7.místo ZÁPOTOČNÁ Simona Auto servis Lev 18,00

8.místo KOTRMON Libor NADOKO Turnov 16,50

9.místo WAPPLER Steffen S-Turbotechnik 15,60

 

 

Deutch E2/C

umístění Jméno jezdce team body

1.místo PALME Kay Palme Racing 20,00

2.místo WAPPLER Steffen S-Turbotechnik 15,00

 

 

Czech E2/C

umístění Jméno jezdce team body

1.místo ČERNÝ Ctibor JR Motorport 20,00

 

 

Formulové vozy-formule E2

umístění Jméno jezdce team body

1.místo VÁCHAL Ondřej Kocour racing team 48,00

2.místo VLK Zdeněk Autoservis Vlk 36,00

3.místo VÁCHAL Lukáš Kocour racing team 28,80

 

 

Gesammtsieger-Absolutní vítěz H bis 1400ccm

umístění Jméno jezdce team body

1.místo VÁCLAVÍK Petr VK-Motorsport 82,00

2.místo REISS Jakub Reissingteam 71,60

3.místo BROUSEK Petr Brousek 50,40

4.místo SKOŘEPA Jan IGSpeed 47,50

5.místo BROUSEK Adam Brousek 25,20

6.místo BROUSEK David Brousek 25,20

7.místo BAŽATA Jiří Chodovar 21,00

8.místo PLEVKA Jiří Chodovar 11,20

9.místo ŠINÁGL Milan JM Škoda Team 0,00

 

 

Gesammtsieger-Absolutní vítěz H bis 1600ccm

umístění Jméno jezdce team body

1.místo MAIER Pavel VK-Motorsport 54,00

2.místo ANDRYS František AS SYCHROV racing 42,00

3.místo FÜRST Petr Autoslužby Krotil 40,50

4.místo KLOKOČNÍK Petr AAA asist klub v AČR 32,40

5.místo ZIMA Karel AS SYCHROV racing 0,00

 

 

Gesammtsieger-Absolutní vítěz H ob 1601ccm

umístění Jméno jezdce team body

1.místo RUS Oldřich VK-Motorsport 76,00

2.místo GUT Libor Gut Rallycross Team 57,00

3.místo HASIL Vladimír IGSpeed 43,50

4.místo ZAJÍC Tomáš Zaza Racing 41,80

5.místo ŠAROCHA Jiří MG auto racing 41,80

6.místo BURSA Luděk Elektrobursa 33,60

7.místo ŽEMLIČKA Michal BT racing 30,40

8.místo BURSA Jan st. Elektrobursa 27,40

9.místo BLAŽEK Jan Opel Racing 26,00

10.místo THOMAS Marcel Opel Racing 22,40

11.místo KUNZ Kurt 0,00

 

 

Škoda cup

umístění Jméno jezdce team body

1.místo VESELÝ Zdeněk VRÁBOŠ Team 42,00

2.místo POKORNÝ Josef Bobkolety 40,00

3.místo CENEFELS Jan Chodovar 16,50

 

 

N do 1400ccm

umístění Jméno jezdce team body

1.místo BOBEK Jiří Bobkolety 60,00

2.místo ANDERS Zdeněk 46,50

3.místo MAZÁNEK Václav Perna racing 45,00

4.místo ŠTEFAN Bronislav AS SYCHROV racing 36,00

5.místo VLČEK Tomáš AUTO MITO 22,00

6.místo KLOKOČNíK Tomáš AAA asist klub v AČR 0,00

7.místo NEKOLA David AAA asist klub v AČR 0,00

 

 

N do 1600ccm

umístění Jméno jezdce team body

1.místo BEŠTA Honza Demon racing 94,00

2.místo KUBÍČEK Pavel 2K 79,50

3.místo ČULÍK Patrik Demon racing 72,00

4.místo KVASNIČKA Vladimír FALCO Motorsport 63,60

5.místo KALISTA Jan MH Honda Racing 38,10

6.místo KALISTA Martin MH Honda Racing 25,00

7.místo KROTIL Lukáš ŠO©K Motorsport 24,00

8.místo KŘÍSTEK Jindřich 22,40

9.místo CRHÁK Petr ŠO©K Motorsport 20,00

10.místo CIKÁN Radek RC Autoškola 6,00

11.místo VALKUS Antonín 0,00

 

 

N do 2000ccm

umístění Jméno jezdce team body

1.místo PRIBULA Mirek Automito 120,00

2.místo HŘAVA Jaroslav Kroubang Racing 68,80

3.místo PROCHÁZKA Milan Opel Racing 61,80

4.místo BREJŠA Roman 51,00

5.místo VESELÝ Martin Rallye club Zdice 27,20

6.místo KULICH Jan Sam racing team 20,40

7.místo MIKOTA Jan 14,40

8.místo PLECHATÝ Tomáš CZECH WEST TUNERS 14,00

9.místo JEČMENOVÁ Eliška Pupík rallye team 11,90

10.místo PELIKOVSKÝ Dušan Toyota team racing Buda 11,90

 

 

N nad 2001ccm

umístění Jméno jezdce team body

1.místo ŠÉN Jiří 88,00

2.místo VALÁŠEK Václav 66,00

3.místo KOUŘIL Petr Stečko 50,50

4.místo BOCHNÍČEK Marek JM autodíly 31,20

5.místo BOCHNÍČKOVÁ Klára JM autodíly 26,00

6.místo HRUŠKA Jirka 26,00

7.místo ŠNAJDR Marek AMK Mariánské Lázně 24,80

8.místo ZIMA Karel AS Sychrov racing 19,20

9.místo KOLČAVA Radek AUTO-KORA 18,00

10.místo KOUTSKÝ Petr 0,00

 

 

Dámský pohár

umístění Jméno jezdce team body

1.místo HYNKOVÁ Kristina PTM Motorsport 45,00

2.místo JEČMENOVÁ Eliška Pupík rallye team 40,00

3.místo BOCHNÍČKOVÁ Klára JM autodíly 40,00

4.místo STROPKOVÁ Barbora Webi Trabi 32,00

5.místo ZÁPOTOČNÁ Simona Auto servis Lev 24,00

 

Junior cup

umístění Jméno jezdce team body

1.místo BURSA Jan ml. Elektrobursa 75,00

2.místo CENEFELS Daniel Chodovar 20,00

 

Hosté

umístění Jméno jezdce team body

1.místo ALEXANDROV Jan 40,00

2.místo NOVÁK Petr ml. Trabi racing 30,00

3.místo KOTRMON Libor NADOKO Turnov 20,00

4.místo ŠIMÁNĚ Jan 20,00

5.místo BUDĚJSKÝ Lukáš 15,00

6.místo OPATRNÝ Lukáš 12,00

7.místo VÍTOVEC Štěpán 10,00

 

Přihlášení



Přihlášky k závodům

Partnerské kluby

Mediální partneři

 

Záchranné složky



statistika

Členové : 872
Obsah : 1482
Počet zobrazení článků : 2608967

Navigace

Nejčtenější

Statistika

Právě připojeni - hostů: 112 

Založeno na Joomla!. Designed by: joomla templates web hosting Valid XHTML and CSS.