Hlavní partner

Partneři

Home
Výsledky tříd sezóny 2017 po závodě v Bílině Tisk Email

Výsledky tříd sezóny 2017 po závodě v Bílině

Gesammtsieger-Absolutní vítěz E1 bis 900ccm

umístění

Jméno jezdce

team

body

1.místo

WEBINGER Jiří

Webi Trabi

325,50

2.místo

CIVÍN Václav

Webi Trabi

179,00

3.místo

STROPKOVÁ Barbora

Webi Trabi

167,10

4.místo

STROPEK Filip

Webi Trabi

109,10

5.místo

NOVÁK Petr st.

Trabi racing

100,00

6.místo

BŘÍŽDALA Libor

Webi Trabi

28,60

7.místo

BENK Luboš

Kroubang Racing

19,50

8.místo

DOHNAL Jiří

BULL Export Rally team

18,00

 

Gesammtsieger-Absolutní vítěz E1 bis 1400ccm

umístění

Jméno jezdce

team

body

1.místo

VOLENA Jiří

JK Motorsport

307,40

2.místo

REIBIG Stephan

RR Sport 81

149,10

3.místo

ZENKL Otakar ml.

ZRS

98,00

4.místo

PALME Maxmilian

Palme racing

89,50

5.místo

PALME Kay

Palme racing

89,20

6.místo

KROUPA Roman

70,70

7.místo

FRIEDEL Martin

SFW 3

67,40

8.místo

SCHWARZ Markus

SFW 3

65,60

9.místo

ŠAUER Igor

IGSpeed

60,80

10.místo

KROUPA Vojtěch

56,80

11.místo

KOUDELKA Pavel

Drag racing Team

50,00

12.místo

ŠEBEK Přemysl

AK Měštec Králové

40,00

13.místo

ČULÍK Miroslav

Porno racing

38,40

14.místo

EDELMANN Tobias

Speed Factory

34,00

15.místo

WITTNER Filip

PF racing

32,00

16.místo

MÍŠEK PATRIK

22,00

17.místo

TĚŽKÝ Tomáš

Těžkouni

15,60

18.místo

JETENSKÝ Jiří

ASK Spořice

14,00

19.místo

HERZOG Silvio

SFW 3

11,20

20.místo

FOUSEK Aleš

ACSD Racing team

11,20

21.místo

HRUBÝ Pavel

6,00

22.místo

PĚCHA Petr

P+T motorsport

0,00

23.místo

ŠÁTEK Jakub

Jakub Šátek racing team

0,00

 

Deutch E1 bis 1400ccm

umístění

Jméno jezdce

team

body

1.místo

REIBIG Stephan

RR Sport 81

136,00

2.místo

SCHWARZ Markus

SFW 3

79,00

3.místo

FRIEDEL Martin

SFW 3

78,00

4.místo

PALME Maxmilian

Palme racing

65,00

5.místo

PALME Kay

Palme racing

55,00

6.místo

EDELMANN Tobias

Speed Factory

20,00

7.místo

HERZOG Silvio

SFW 3

12,00

 

Czech E1 do 1400ccm

umístění

Jméno jezdce

team

body

1.místo

VOLENA Jiří

JK Motorsport

162,00

2.místo

ŠAUER Igor

IGSpeed

50,00

3.místo

KROUPA Roman

49,00

4.místo

KOUDELKA Pavel

Drag racing Team

32,00

5.místo

ZENKL Otakar ml.

ZRS

32,00

6.místo

ŠEBEK Přemysl

AK Měštec Králové

20,00

7.místo

KROUPA Vojtěch

20,00

8.místo

WITTNER Filip

PF racing

20,00

9.místo

HRUBÝ Pavel

18,00

10.místo

ČULÍK Miroslav

Porno racing

15,00

11.místo

TĚŽKÝ Tomáš

Těžkouni

15,00

12.místo

JETENSKÝ Jiří

ASK Spořice

12,00

13.místo

FOUSEK Aleš

ACSD Racing team

10,00

14.místo

MÍŠEK Patrik

8,00

15.místo

PĚCHA Petr

P+T motorsport

0,00

16.místo

ŠÁTEK Jakub

Jakub Šátek racing team

0,00

 

Gesammtsieger-Absolutní vítěz E1 bis 1600ccm

umístění

Jméno jezdce

team

body

1.místo

PECINA Robert

Auto Pecina KV

187,60

2.místo

GALUŠKA Jiří

ART Ford Sport Plzeň

94,50

3.místo

FALK Klaus

RennFalken

77,00

4.místo

KABOUREK Ondřej

Kabi Racing

76,20

5.místo

SOMMER Andre

SFW3

70,60

6.místo

ŠPLÍCHAL Jiří ml.

56,00

7.místo

FALK Ralf

RennFalkenn

52,40

8.místo

CHAMOLA Michal

Rendy team racing

43,80

9.místo

ŠPLÍCHAL Jiří

43,20

10.místo

KOTLAN Petr

42,00

11.místo

ŠÁTEK Jakub

Šátek racing team

32,00

12.místo

ČERNÝ Miroslav

36,00

13.místo

REISS Jan

Reissingteam

30,00

14.místo

MARTINOVSKÝ Vít

ART Ford Sport Plzeň

26,40

15.místo

ZENKL Karel

ZRS

26,40

16.místo

KROTIL Lukáš

ŠO©K Motorsport

19,50

17.místo

CRHÁK Petr

ŠO©K Motorsport

19,50

18.místo

SVOJKA Karel

ART Ford Sport Plzeň

7,20

19.místo

VOREL Vlastimil

EDDE racing

5,40

20.místo

STRAKA Petr

0,00

 

Deutch E1 bis 1600ccm

umístění

Jméno jezdce

team

body

1.místo

FALK Klaus

RennFalken

100,00

2.místo

SOMMER Andre

SFW3

80,00

3.místo

FALK Ralf

RennFalken

76,00

 

Czech E1 do 1600ccm

umístění

Jméno jezdce

team

body

1.místo

PECINA Robert

Autopecina

62,00

2.místo

GALUŠKA Jiří

ART Ford Sport Plzeň

35,00

3.místo

ŠPLÍCHAL Jiří ml

35,00

4.místo

CHAMOLA Michal

Rendy team racing

30,00

5.místo

ŠPLÍCHAL Jiří

27,00

6.místo

ČERNÝ Miroslav

20,00

7.místo

MARTINOVSKÝ Vít

ART Ford Sport Plzeň

20,00

8.místo

ŠÁTEK Jakub

Šátek racing team

28,00

9.místo

KOTLAN Petr

15,00

10.místo

KABOUREK Ondřej

Kabi racing

12,00

11.místo

ZENKL Karel

ZRS

8,00

12.místo

VOREL Vlastimil

EDDE racing

8,00

13.místo

SOJKA Karel

ART Ford Sport Plzeň

4,00

14.místo

STRAKA Petr

0,00

 

Gesammtsieger-Absolutní vítěz E1 bis 2000ccm

umístění

Jméno jezdce

team

body

1.místo

BUBENÍČEK Petr

JK Motorsport

254,70

2.místo

KRČEK Josef

www.carbon-parts.cz

204,00

3.místo

KÄSTL Lars

165,10

4.místo

ŠAUER Jirka

132,00

5.místo

KUBA Tomáš

STACHEMA RACING

116,20

6.místo

BAĎURA Sváťa

IGSpeed

99,50

7.místo

PILNÍK Tomáš

A JE TO Motorsport

83,80

8.místo

VIEHWEGER Christián

SFW 3

79,70

9.místo

ŘÍHA Josef

Racing team Říha

63,50

10.místo

KUBA Aleš

STACHEMA RACING

41,40

11.místo

PRIBÁŃ JAN

39,60

12.místo

MUSIL Josef

w-audio racing

32,80

13.místo

FROUS Josef

HBF Racing Team

27,90

14.místo

PLUHAŘ Jindřich

Kroubang racing

25,50

15.místo

JETMAR Martin

14,40

16.místo

TAJŠL Tomáš

12,80

17.místo

ŠOBR Jaroslav

Pupik rally team

9,60

18.místo

HANUŠ Oldřich

STACHEMA RACING

1,90

 

Deutch E1 bis 2000ccm

umístění

Jméno jezdce

team

body

1.místo

KÄSTL Lars

210,00

2.místo

VIEHWEGER Christián

SFW 3

120,00

 

Czech E1 do 2000ccm

umístění

Jméno jezdce

team

body

1.místo

BUBENÍČEK Petr

JK motorsport

120,00

2.místo

KRČEK Josef

www.carbon-parts.cz

116,00

3.místo

KUBA Tomáš

STACHEMA RACING

67,00

4.místo

BAĎURA Sváťa

IGSpeed

50,00

5.místo

ŠAUER Jirka

50,00

6.místo

KUBA Aleš

STACHEMA RACING

40,00

7.místo

PILNÍK Tomáš

A JE TO Motorsport

36,00

8.místo

ŘÍHA Josef

Racing team Říha

25,00

9.místo

FROUS Josef

HBF Racing Team

22,00

10.místo

PLUHAŘ Jindřich

Kroubang racing

15,00

11.místo

JETMAR Martin

15,00

12.místo

TAJŠL Tomáš

10,00

13.místo

MUSIL Josef

w-audio racing

10,00

14.místo

ŠOBR Jaroslav

Pupik rally team

8,00

15.místo

PRIBÁN Jan

6,00

16.místo

HANUŠ Oldřich

STACHEMA RACING

1,00

 

Gesammtsieger-Absolutní vítěz E1 ob 2001ccm

umístění

Jméno jezdce

team

body

1.místo

NOVOTNÝ Josef

PTM motorsport

215,10

2.místo

ZAKOUŘIL Tomáš

PTM Motorsport

171,40

3.místo

HRUŠKA Jiří

Autocentrum Slany

120,00

4.místo

MONDEK Karel

MK Plzeň

108,60

5.místo

LIŠKA Vladimír

FOKX Racing

100,00

6.místo

BALZER Andreas

SFW 3

95,40

7.místo

HYNKOVÁ Kristina

PTM Motorsport

89,40

8.místo

REJŠEK Karel

IMG Racing

77,20

9.místo

WUTSCHKA Pavel

VW motorsport

74,80

10.místo

MAJER Jindřich

Pannasol

72,00

11.místo

MONDEK Šimon

MK Plzeň

68,40

12.místo

KOPECKÝ Radek ml.

RHR Motorsport

36,00

13.místo

KOLČAVA Radek

Auto KORA

28,00

14.místo

HORYNA Josef

24,80

15.místo

KALOUSOVÁ Eva

24,00

16.místo

MULLER Uwe

SFW 3

24,00

17.místo

KOPECKÝ Radek

RHR Motorsport

18,00

18.místo

FRANC Jiří

JFR motorsport

10,80

19.místo

FILO Lukáš

BT Racing

10,80

20.místo

ALTMAN David

Alfa racing

7,20

21.místo

BOCK Václav

Asi Tak Team

3,60

22.místo

HYNEK Petr

PTM Motorsport

0,00

 

Deutch E1 ob 2001ccm

umístění

Jméno jezdce

team

body

1.místo

BALZER Andreas

SFW 3

115,00

2.místo

MULLER Uwe

SFW 3

20,00

 

Czech E1 nad 2001ccm

umístění

Jméno jezdce

team

body

1.místo

NOVOTNÝ Josef

67,00

2.místo

REJŠEK Karel

IMG Racing

47,00

3.místo

ZAKOUŘIL Tomáš

PTM motorsport

45,00

4.místo

HRUŠKA Jiří

Autocentrál Slaný

35,00

5.místo

WUTSCHKA Pavel

VW motorsport

30,00

6.místo

HYNKOVÁ Kristina

PTM motorsport

27,00

7.místo

LIŠKA Vladimír

FOKX racing

20,00

8.místo

KALOUSOVÁ Eva

15,00

9.místo

MONDEK Karel

MK Plzeň

10,00

10.místo

FRANC Jiří

JFR motorsport

8,00

11.místo

MONDEK Šimon

MK Plzeň

6,00

12.místo

HORYNA Josef

4,00

13.místo

BOCK Václav

Asi Tak Team

3,00

 

Gesammtsieger-Absolutní vítěz E2/C

umístění

Jméno jezdce

team

body

1.místo

ČERNÝ Ctibor

JR Motorport

292,50

2.místo

PEŠEK Vladimír

P.P motorsport

93,60

3.místo

FILIP Vladimír

Filip racing team

74,40

4.místo

PALME Kay

Palme racing

70,00

5.místo

BUMBÁLEK Václav

NO racing

45,00

6.místo

KOUTSKÝ Dominik

RAcKY Racing

36,00

7.místo

ROLL Michal

32,40

8.místo

ŠKVÁRA Radek

30,00

9.místo

MELICHERIK Tomáš

Šmelich Rally Team

24,00

10.místo

ZÁPOTOČNÁ Simona

Auto servis Lev

18,00

11.místo

KOTRMON Libor

NADOKO Turnov

16,50

12.místo

WAPPLER Steffen

S-Turbotechnik

15,60

 

Deutch E2/C

umístění

Jméno jezdce

team

body

1.místo

PALME Kay

Palme Racing

60,00

2.místo

WAPPLER Steffen

S-Turbotechnik

15,00

 

Czech E2/C

umístění

Jméno jezdce

team

body

1.místo

ČERNÝ Ctibor

JR Motorport

55,00

 

Formulové vozy-formule E2

umístění

Jméno jezdce

team

body

1.místo

VÁCHAL Ondřej

Kocour racing team

48,00

2.místo

VLK Zdeněk

Autoservis Vlk

36,00

3.místo

VÁCHAL Lukáš

Kocour racing team

28,80

4.místo

CHAMOLA Radek

RENDY team racing

22,00

5.místo

PITHARD Karel

20,00

6.místo

CHAMOLA Michal

RENDY team racing

16,50

 

Gesammtsieger-Absolutní vítěz H bis 1400ccm

umístění

Jméno jezdce

team

body

1.místo

BROUSEK Petr

HUSTLE

224,00

2.místo

VÁCLAVÍK Petr

VK-Motorsport

213,70

3.místo

BAŽATA Jiří

Chodovar

212,00

4.místo

SKOŘEPA Jan

IGSpeed

183,80

5.místo BROUSEK Adam HUSTLE 94,10

6.místo

REISS Jakub

Reissingteam

89,60

7.místo

ŠINÁGL Milan

JM Škoda Team

50,00

8.místo

KRAMEŠ Luboš

Motorsport Pričovi

27,00

9.místo

BROUSEK David

HUSTLE

25,20

10.místo

KLASZ Karel

Dauczech team

25,00

11.místo

KLASZ Petr

Dauczech team

15,60

12.místo

REISSOVÁ Nikola

Reissingteam

14,40

13.místo

KUCHAŘ Vojta

Tele 3 team

13,60

14.místo

PLEVKA Jiří

Chodovar

11,20

15.místo

POLCAR Vlasta

Polcar motrorsport

7,20

16.místo

BENEŠ Jiří

6,40

 

Gesammtsieger-Absolutní vítěz H bis 1600ccm

umístění

Jméno jezdce

team

body

1.místo

ANDRYS František

AS SYCHROV racing

242,00

2.místo

ŠTÁSTKA Jiří

LEGR Racing team

84,90

3.místo

MAIER Pavel

VK-Motorsport

54,00

4.místo

FÜRST Petr

Autoslužby Krotil

40,50

5.místo

KLOKOČNÍK Petr

AAA asist klub v AČR

32,40

6.místo

ZIMA Karel

AS SYCHROV racing

32,40

7.místo

BLÁHA Josef

JOBA team

14,40

 

Gesammtsieger-Absolutní vítěz H ob 1601ccm

umístění

Jméno jezdce

team

body

1.místo

BLAŽEK Jan

Opel Racing

156,00

2.místo

BURSA Luděk

Elektrobursa

151,40

3.místo

HASIL Vladimír

IGSpeed

145,70

4.místo

BURSA Jan st.

Elektrobursa

116,80

5.místo

KRÁL Ivo

Svijany racing

92,00

6.místo

RUS Oldřich

VK-Motorsport

76,00

7.místo

KUNZ Kurt

64,00

8.místo

STEINER Ladislav

62,00

9.místo

MOSCATO Paulo

Catania team

59,40

10.místo

GUT Libor

Gut Rallycross Team

57,00

11.místo

ZAJÍC Tomáš

Zaza Racing

41,80

12.místo

ŠAROCHA Jiří

MG auto racing

41,80

13.místo

ŽEMLIČKA Michal

BT racing

30,40

14.místo

STEINER Václav

27,80

15.místo

PÍŠA Tomáš

24,00

16.místo

THOMAS Marcel

Opel Racing

22,40

17.místo

SADOVSKÝ Petr

Catania team

21,00

18.místo

PARTZSCH Kevin

Racing team Ahornberg

16,80

 

Deutch ob 1601ccm

umístění

Jméno jezdce

team

body

1.místo

PARTZSCH Kevin

Racing team Ahornberg

20,00

 

Czech nad 1601ccm

umístění

Jméno jezdce

team

body

1.místo

BLAŽEK Jan

Opel Racing

20,00

2.místo

MOSCATO Paulo

Catania team

15,00

3.místo

BURSA Luděk

Elektrobursa

10,00

4.místo

BURSA Jan st.

Elektrobursa

8,00

 

Škoda cup

umístění

Jméno jezdce

team

body

1.místo

VESELÝ Zdeněk

VRÁBOŠ Team

146,00

2.místo

POKORNÝ Josef

Bobkolety

40,00

3.místo

KLOKOČNÍK Tomáš

AAA asist

40,00

4.místo

NEKOLA David

AAA asist

30,90

5.místo

CENEFELS Jan

Chodovar

16,50

 

N do 1400ccm

umístění

Jméno jezdce

team

body

1.místo

ŠTEFAN Bronislav

AS SYCHROV racing

208,00

2.místo

ANDERS Zdeněk

181,30

3.místo

BOBEK Jiří

Bobkolety

60,00

4.místo

MAZÁNEK Václav

Perna racing

45,00

5.místo

JEŽEK Milan ml.

40,50

6.místo

SOFRON Michal

Kroubang racing

28,40

7.místo

ŠOSTOK Míra

27,70

8.místo

VLČEK Tomáš

AUTO MITO

22,00

9.místo

KRÁLOVÁ Jana

AS SYCHROV racing

21,00

10.místo

TĚŽKÝ Petr

Těžkouni

16,80

11.místo

PTÁK František

Kroubang racing

15,60

12.místo

BENK Luboš

Kroubang racing

11,20

13.místo

KLOKOČNíK Tomáš

AAA asist klub v AČR

0,00

14.místo

NEKOLA David

AAA asist klub v AČR

0,00

 

N do 1600ccm

umístění

Jméno jezdce

team

body

1.místo

KUBÍČEK Pavel

2K

275,50

2.místo

KALISTA Jan

MH Honda Racing

230,10

3.místo

KALISTA Martin

MH Honda Racing

134,40

4.místo

BEŠTA Honza

Demon racing

94,00

5.místo

PEŠEK Tomáš

PP motorsport

74,20

6.místo

ČULÍK Patrik

Demon racing

72,00

7.místo

KVASNIČKA Vladimír

FALCO Motorsport

63,60

8.místo

CIKÁN Radek

RC Autoškola

59,60

9.místo

KUDRNA Miroslav

RC Autoškola

38,80

10.místo

VALKUS Antonín

29,60

11.místo

KROTIL Lukáš

ŠO©K Motorsport

24,00

12.místo

MRŃA Ondřej

22,40

13.místo

KŘÍSTEK Jindřich

22,40

14.místo

CRHÁK Petr

ŠO©K Motorsport

20,00

15.místo

HORÁČEK Jiří

JDM-KV

11,20

 

N do 2000ccm

umístění

Jméno jezdce

team

body

1.místo

PRIBULA Mirek

Automito

288,00

2.místo

PROCHÁZKA Milan

Opel Racing

155,80

3.místo

HŘAVA Jaroslav

Kroubang Racing

119,60

4.místo

WALZ Dietmar

72,00

5.místo

HOVORKA Roman

56,00

6.místo

BREJŠA Roman

51,00

7.místo

MIKOTA Jan

48,80

8.místo

KULICH Jan

Sam racing team

47,60

9.místo

HADRÁVEK Gabriel

44,00

10.místo

PLECHATÝ Tomáš

CZECH WEST TUNERS

41,00

11.místo

LEGR Gerhard

CZECH WEST TUNERS

32,40

12.místo

MATOUŠEK Karel

31,50

13.místo

VESELÝ Martin

Rallye club Zdice

27,20

14.místo

WENDL Martin

14,00

15.místo

JEČMENOVÁ Eliška

Pupík rallye team

13,90

16.místo

JEŽEK Milan

13,60

17.místo

RUTA Jiří

12,80

18.místo

PELIKOVSKÝ Dušan

Toyota team racing Buda

11,90

19.místo

THOMAS Marcel

Opel racing

0,00

20.místo

FRIEDRICH František

Lost Souls Devils

0,00

 

N nad 2001ccm

umístění

Jméno jezdce

team

body

1.místo

VALÁŠEK Václav

176,00

2.místo

KOUŘIL Petr

PTM motorsport

129,00

3.místo

ŠÉN Jiří

123,00

4.místo

BOCHNÍČEK Marek

JM autodíly

69,00

5.místo

BOCHNÍČKOVÁ Klára

JM autodíly

48,40

6.místo

ŠNAJDR Marek

AMK Mariánské Lázně

41,60

7.místo

SZMUDA Pavel

PS racing

31,20

8.místo

VÁVRA Jan

M Deils

28,00

9.místo

HŘAVA Jaroslav

Kroubang racing

28,00

10.místo

HRUŠKA Jirka

26,00

11.místo

BOBEK Milan

MB Lancia Sport

24,00

12.místo

ZIMA Karel

AS Sychrov racing

19,20

13.místo

KOLČAVA Radek

AUTO-KORA

18,00

14.místo

KUBEŠ Ladislav

18,00

15.místo

NOVOTNÝ Milan

Madoon racing

16,80

16.místo

PŘIBÁŇ Roman

Mama Car

14,40

17.místo

DVOŘÁK Jan

14,00

18.místo

PŘIBÁŇ Milan

Mama Car

12,00

19.místo

CENEFELS Daniel

9,00

20.místo

KOUTSKÝ Petr

0,00

 

Dámský pohár

umístění

Jméno jezdce

team

body

1.místo

HYNKOVÁ Kristina

PTM Motorsport

180,00

2.místo

STROPKOVÁ Barbora

Webi Trabi

141,00

3.místo

BOCHNÍČKOVÁ Klára

JM autodíly

80,00

4.místo

JEČMENOVÁ Eliška

Pupík rallye team

60,00

5.místo

REISSOVÁ Nikola

Reissingteam

32,00

6.místo

ZÁPOTOČNÁ Simona

Auto servis Lev

24,00

7.místo

KALOUSOVÁ Eva

20,00

8.místo

VYSLYŠELOVÁ Lenka

20,00

9.místo

KRUŽÍKOVÁ Lucie

Filip racing team

15,00

10.místo

KRÁLOVÁ Jana

AS Sychrov Racing

12,00

 

Junior cup

umístění

Jméno jezdce

team

body

1.místo

BURSA Jan ml.

Elektrobursa

213,00

2.místo

CENEFELS Daniel

Chodovar

44,00

 

Hosté

umístění

Jméno jezdce

team

body

1.místo

FIGL Jiří st.

Speedy motorsport

40,00

2.místo

STRÁNSKÝ Jiří

WARS Group

40,00

3.místo

KOUŘIL Petr

Stečko

40,00

4.místo

ALEXANDROV Jan

40,00

5.místo

FIGL Jiří

Speedy motorsport

30,00

6.místo

ŠIMÁNĚ Jan

35,00

7.místo

NOVÁK Petr ml.

Trabi racing

30,00

8.místo

ČULÍK Miroslav

Porno racing team

30,00

9.místo

BUBENEC Luděk

28,00

10.místo

KOLAŘÍK Pavel

27,00

11.místo

KOTRMON Libor

NADOKO Turnov

20,00

12.místo

KUBATA Jaroslav

20,00

13.místo

KOLÁŘ Antonín

20,00

14.místo

SOSNA Petr

18,00

15.místo

BUDĚJSKÝ Lukáš

15,00

16.místo

ROSIČ Luboš

15,00

17.místo

FISCHER Jakub

ART Motorsport

12,00

18.místo

OPATRNÝ Lukáš

12,00

19.místo

VÍTOVEC Štěpán

10,00

20.místo

VYSLYŠELOVÁ Lenka

10,00

21.místo

KRUŽIKOVÁ Lucie

Filip racing team

10,00

22.místo

SOTONA Petr

ACSD Racing team

8,00

23.místo

MAREK Jan

ASK KV

0,00

 

Přihlášení



Přihlášky k závodům

Partnerské kluby

Mediální partneři

Záchranné složky



statistika

Členové : 1076
Obsah : 1375
Počet zobrazení článků : 2120570

Navigace

Nejčtenější

Statistika

Právě připojeni - hostů: 151 

Založeno na Joomla!. Designed by: joomla templates web hosting Valid XHTML and CSS.