Hlavní partner

 

Partneři

 

 

 

Home
Konečné výsledky tříd sezóny 2017 Tisk Email

Konečné výsledky tříd v sezóně 2017

Gesammtsieger-Absolutní vítěz E1 bis 900ccm

umístění

Jméno jezdce

team

body

Počet závodů

1.místo

WEBINGER Jiří

Webi Trabi

421,50

16

2.místo

CIVÍN Václav

Webi Trabi

179,00

13

3.místo

STROPKOVÁ Barbora

Webi Trabi

167,10

16

4.místo

NOVÁK Petr st.

Trabi racing

119,20

6

5.místo

STROPEK Filip

Webi Trabi

109,10

11

6.místo

BENK Luboš

Kroubang Racing

84,30

4

7.místo

HOFMAN Frank

TW team

64,80

2

8.místo

KLUG René

RK racing autohaus Winkler

48,00

2

9.místo

CHLUSTINA Pavel

Pelc team

38,40

2

10.místo

BŘÍŽDALA Libor

Webi Trabi

33,40

5

11.místo

MULLER Sten

Milkau racing

28,80

2

12.místo

DOHNAL Jiří

BULL Export Rally team

18,00

1

13.místo

SOFRON Michal

Kroubang racing

12,00

3

14.místo

PELC Stanislav

Pelc team

12,00

2

15.místo

SVOBODA Ivan

Webi Trabi

0,00

2

16.místo

POLÁK Jiří

Polak team

0,00

2

17.místo

STEFL Martin

Webi Trabi

0,00

1

Czech E1 do 900ccm

umístění

Jméno jezdce

team

body

1.místo

WEBINGER Jiří

Webi Trabi

40,00

2.místo

BENK Luboš

Kroubang Racing

30,00

3.místo

CHLUSTINA Pavel

Webi Trabi

24,00

Deutch E1 bis 900ccm

umístění

Jméno jezdce

team

body

1.místo

HOFMAN Frank

TW team

40,00

2.místo

KLUG René

RK racing autohaus Winkler

30,00

3.místo

MULLER Sten

Milkau racing

24,00

Gesammtsieger-Absolutní vítěz E1 bis 1400ccm

umístění

Jméno jezdce

team

body

Počet závodů

1.místo

VOLENA Jiří

JK Motorsport

367,40

16

2.místo

REIBIG Stephan

RR Sport 81

149,10

11

3.místo

FRIEDEL Martin

SFW 3

112,40

9

4.místo

ZENKL Otakar ml.

ZRS

98,00

4

5.místo

SCHWARZ Markus

SFW 3

95,60

11

6.místo

PALME Maxmilian

Palme racing

89,50

4

7.místo

PALME Kay

Palme racing

89,20

3

8.místo

KROUPA Roman

88,70

9

9.místo

ŠAUER Igor

IGSpeed

60,80

5

10.místo

KROUPA Vojtěch

56,80

4

11.místo

JETENSKÝ Jiří

ASK Spořice

50,00

3

12.místo

KOUDELKA Pavel

Drag racing Team

50,00

2

13.místo

ŠEBEK Přemysl

AK Měštec Králové

40,00

2

14.místo

ČULÍK Miroslav

Porno racing

38,40

2

15.místo

EDELMANN Tobias

Speed Factory

34,00

1

16.místo

WITTNER Filip

PF racing

32,00

1

17.místo

KREJČÍ František

Red Umbrela Racing

24,00

3

18.místo

MÍŠEK PATRIK

22,00

2

19.místo

TĚŽKÝ Tomáš

Těžkouni

15,60

1

20.místo

HERZOG Silvio

SFW 3

11,20

1

21.místo

FOUSEK Aleš

ACSD Racing team

11,20

1

22.místo

HRUBÝ Pavel

6,00

2

23.místo

PĚCHA Petr

P+T motorsport

0,00

2

24.místo

VĚJBĚRA Martin

OM Motorsport

0,00

1

25.místo

CHVALITA David

Suchá měrka oleje

0,00

1

26.místo

KLÁPŠTĚ Daniel

JU racing

0,00

1

27.místo

KVINTUS Daniel

0,00

1

28.místo

HORNA Petr

Klempner Motorsport

0,00

1

29.místo

CEJPEK Tomáš

0,00

1

30.místo

HORÁKOVA Zuzana

0,00

1

31.místo

ŠÁTEK Jakub

Jakub Šátek racing team

0,00

1

Deutch E1 bis 1400ccm

umístění

Jméno jezdce

team

body

1.místo

REIBIG Stephan

RR Sport 81

136,00

2.místo

FRIEDEL Martin

SFW 3

138,00

3.místo

SCHWARZ Markus

SFW 3

109,00

4.místo

PALME Maxmilian

Palme racing

65,00

5.místo

PALME Kay

Palme racing

55,00

6.místo

EDELMANN Tobias

Speed Factory

20,00

7.místo

HERZOG Silvio

SFW 3

12,00

Czech E1 do 1400ccm

umístění

Jméno jezdce

team

body

1.místo

VOLENA Jiří

JK Motorsport

202,00

2.místo

KROUPA Roman

69,00

3.místo

ŠAUER Igor

IGSpeed

50,00

4.místo

JETENSKÝ Jiří

ASK Spořice

42,00

5.místo

KOUDELKA Pavel

Drag racing Team

32,00

6.místo

ZENKL Otakar ml.

ZRS

32,00

7.místo

KREJČÍ František

Red Umbrella Racing

20,00

8.místo

ŠEBEK Přemysl

AK Měštec Králové

20,00

7.místo

KROUPA Vojtěch

20,00

9.místo

WITTNER Filip

PF racing

20,00

10.místo

HRUBÝ Pavel

18,00

11.místo

ČULÍK Miroslav

Porno racing

15,00

12.místo

TĚŽKÝ Tomáš

Těžkouni

15,00

13.místo

FOUSEK Aleš

ACSD Racing team

10,00

14.místo

MÍŠEK Patrik

8,00

15.místo

PĚCHA Petr

P+T motorsport

0,00

16.místo

ŠÁTEK Jakub

Jakub Šátek racing team

0,00

Gesammtsieger-Absolutní vítěz E1 bis 1600ccm

umístění

Jméno jezdce

team

body

Počet závodů

1.místo

PECINA Robert

Auto Pecina KV

187,60

8

2.místo

GALUŠKA Jiří

ART Ford Sport Plzeň

132,90

7

3.místo

FALK Klaus

RennFalken

109,00

8

4.místo

FALK Ralf

RennFalkenn

78,00

8

5.místo

KABOUREK Ondřej

Kabi Racing

76,20

5

6.místo

SOMMER Andre

SFW3

70,60

4

7.místo

MIKA Jiří

JM Racing

64,00

2

8.místo

ŠPLÍCHAL Jiří ml.

56,00

5

9.místo

HESS Petr

Auto Slany

48,00

2

10.místo

CHAMOLA Michal

Rendy team racing

43,80

2

11.místo

ŠPLÍCHAL Jiří

43,20

5

12.místo

KOTLAN Petr

42,00

2

13.místo

ŠÁTEK Jakub

Šátek racing team

32,00

4

14.místo

ČERNÝ Miroslav

36,00

1

15.místo

REISS Jan

Reissingteam

30,00

2

16.místo

MARTINOVSKÝ Vít

ART Ford Sport Plzeň

26,40

2

17.místo

ZENKL Karel

ZRS

26,40

2

18.místo

KROTIL Lukáš

ŠO©K Motorsport

19,50

1

19.místo

CRHÁK Petr

ŠO©K Motorsport

19,50

1

20.místo

SVOJKA Karel

ART Ford Sport Plzeň

7,20

1

21.místo

VOREL Vlastimil

EDDE racing

5,40

1

22.místo

STRAKA Petr

0,00

1

Deutch E1 bis 1600ccm

umístění

Jméno jezdce

team

body

1.místo

FALK Klaus

RennFalken

140,00

2.místo

FALK Ralf

RennFalken

106,00

3.místo

SOMMER Andre

SFW3

80,00

Czech E1 do 1600ccm

umístění

Jméno jezdce

team

body

1.místo

PECINA Robert

Autopecina

62,00

2.místo

GALUŠKA Jiří

ART Ford Sport Plzeň

59,00

3.místo

MIKA Jiří

JM Racing

40,00

4.místo

ŠPLÍCHAL Jiří ml

35,00

5.místo

HESS Petr

Auto Slany

6.místo

CHAMOLA Michal

Rendy team racing

30,00

7.místo

ŠPLÍCHAL Jiří

27,00

8.místo

ČERNÝ Miroslav

20,00

9.místo

MARTINOVSKÝ Vít

ART Ford Sport Plzeň

20,00

10.místo

ŠÁTEK Jakub

Šátek racing team

28,00

11.místo

KOTLAN Petr

15,00

12.místo

KABOUREK Ondřej

Kabi racing

12,00

13.místo

ZENKL Karel

ZRS

8,00

14.místo

VOREL Vlastimil

EDDE racing

8,00

15.místo

SOJKA Karel

ART Ford Sport Plzeň

4,00

16.místo

STRAKA Petr

0,00

Gesammtsieger-Absolutní vítěz E1 bis 2000ccm

umístění

Jméno jezdce

team

body

Počet závodů

1.místo

BUBENÍČEK Petr

JK Motorsport

322,70

13

2.místo

KRČEK Josef

www.carbon-parts.cz

255,00

10

3.místo

KÄSTL Lars

205,90

13

4.místo

ŠAUER Jirka

132,00

6

5.místo

PILNÍK Tomáš

A JE TO Motorsport

117,80

9

6.místo

KUBA Tomáš

STACHEMA RACING

116,20

9

7.místo

VIEHWEGER Christián

SFW 3

106,90

10

8.místo

BAĎURA Sváťa

IGSpeed

99,50

7

9.místo

ŘÍHA Josef

Racing team Říha

63,50

3

10.místo

KUBA Aleš

STACHEMA RACING

55,00

7

11.místo

PRIBÁŃ JAN

39,60

2

12.místo

MUSIL Josef

w-audio racing

32,80

2

13.místo

FROUS Josef

HBF Racing Team

27,90

4

14.místo

PLUHAŘ Jindřich

Kroubang racing

25,50

2

15.místo

ULIHLIG Danny

SFW3

20,40

2

16.místo

JETMAR Martin

14,40

1

17.místo

TAJŠL Tomáš

12,80

1

18.místo

HANUŠ Oldřich

STACHEMA RACING

12,10

5

19.místo

ŠOBR Jaroslav

Pupik rally team

9,60

1

20.místo

JECHA Jiří

Jechíno motorsport

0,00

1

Deutch E1 bis 2000ccm

umístění

Jméno jezdce

team

body

1.místo

KÄSTL Lars

250,00

2.místo

VIEHWEGER Christián

SFW 3

150,00

3.místo

ULIHLIG Danny

SFW3

24,00

Czech E1 do 2000ccm

umístění

Jméno jezdce

team

body

1.místo

BUBENÍČEK Petr

JK motorsport

160,00

2.místo

KRČEK Josef

www.carbon-parts.cz

146,00

3.místo

KUBA Tomáš

STACHEMA RACING

67,00

4.místo

PILNÍK Tomáš

A JE TO Motorsport

60,00

5.místo

BAĎURA Sváťa

IGSpeed

50,00

6.místo

ŠAUER Jirka

50,00

7.místo

KUBA Aleš

STACHEMA RACING

40,00

8.místo

ŘÍHA Josef

Racing team Říha

25,00

9.místo

FROUS Josef

HBF Racing Team

22,00

10.místo

HANUŠ Oldřich

STACHEMA RACING

17,00

11.místo

PLUHAŘ Jindřich

Kroubang racing

15,00

12.místo

JETMAR Martin

15,00

13.místo

TAJŠL Tomáš

10,00

14.místo

MUSIL Josef

w-audio racing

10,00

15.místo

ŠOBR Jaroslav

Pupik rally team

8,00

16.místo

PRIBÁN Jan

6,00

Gesammtsieger-Absolutní vítěz E1 ob 2001ccm

umístění

Jméno jezdce

team

body

Počet závodů

1.místo

NOVOTNÝ Josef

PTM motorsport

247,50

11

2.místo

ZAKOUŘIL Tomáš

PTM Motorsport

196,60

14

3.místo

HRUŠKA Jiří

Autocentrum Slany

183,00

6

4.místo

HYNKOVÁ Kristina

PTM Motorsport

116,40

15

5.místo

WUTSCHKA Pavel

VW motorsport

112,60

6

6.místo

MONDEK Karel

MK Plzeň

108,60

5

7.místo

LIŠKA Vladimír

FOKX Racing

100,00

3

8.místo

BALZER Andreas

SFW 3

95,40

6

9.místo

REJŠEK Karel

IMG Racing

88,00

8

10.místo

MAJER Jindřich

Pannasol

72,00

2

11.místo

MONDEK Šimon

MK Plzeň

68,40

4

12.místo

KOLČAVA Radek

Auto KORA

49,60

4

13.místo

KOPECKÝ Radek ml.

RHR Motorsport

36,00

3

14.místo

VALÁŠEK Milan

IP racing Shop

36,00

2

15.místo

WAINER Pavel

BOWA Autodoctors

25,20

2

16.místo

HORYNA Josef

24,80

3

17.místo

KALOUSOVÁ Eva

24,00

1

18.místo

MULLER Uwe

SFW 3

24,00

1

19.místo

KOPECKÝ Radek

RHR Motorsport

18,00

3

20.místo

FRANC Jiří

JFR motorsport

10,80

2

21.místo

FILO Lukáš

BT Racing

10,80

1

22.místo

ALTMAN David

Alfa racing

7,20

1

23.místo

BOCK Václav

Asi Tak Team

3,60

3

24.místo

ŽIVNÝ Roman

0,00

1

25.místo

HUMPL Vít

0,00

1

26.místo

SUCHOMEL Lukáš

SPINE cz

0,00

1

27.místo

HYNEK Petr

PTM Motorsport

0,00

1

Deutch E1 ob 2001ccm

umístění

Jméno jezdce

team

body

1.místo

BALZER Andreas

SFW 3

115,00

2.místo

MULLER Uwe

SFW 3

20,00

Czech E1 nad 2001ccm

umístění

Jméno jezdce

team

body

1.místo

NOVOTNÝ Josef

67,00

2.místo

REJŠEK Karel

IMG Racing

47,00

3.místo

ZAKOUŘIL Tomáš

PTM motorsport

45,00

4.místo

HRUŠKA Jiří

Autocentrál Slaný

35,00

5.místo

WUTSCHKA Pavel

VW motorsport

30,00

6.místo

HYNKOVÁ Kristina

PTM motorsport

27,00

7.místo

LIŠKA Vladimír

FOKX racing

20,00

8.místo

KALOUSOVÁ Eva

15,00

9.místo

MONDEK Karel

MK Plzeň

10,00

10.místo

FRANC Jiří

JFR motorsport

8,00

11.místo

MONDEK Šimon

MK Plzeň

6,00

12.místo

HORYNA Josef

4,00

13.místo

BOCK Václav

Asi Tak Team

3,00

Gesammtsieger-Absolutní vítěz E2/C

umístění

Jméno jezdce

team

body

Počet závodů

1.místo

ČERNÝ Ctibor

JR Motorport

317,30

16

2.místo

PEŠEK Vladimír

P.P motorsport

93,60

6

3.místo

KOUTSKÝ Dominik

RAcKY Racing

88,50

4

4.místo

FILIP Vladimír

Filip racing team

74,40

4

5.místo

ÚŠKRT Antonín

Dřevoškrt

70,00

3

6.místo

PALME Kay

Palme racing

70,00

2

7.místo

ROLL Michal

63,80

4

8.místo

BUMBÁLEK Václav

NO racing

45,00

2

9.místo

LEV Martin

Autoservis Lev

42,00

2

10.místo

ŠKVÁRA Radek

30,00

3

11.místo

MELICHERIK Tomáš

Šmelich Rally Team

24,00

2

12.místo

ZÁPOTOČNÁ Simona

Auto servis Lev

18,00

2

13.místo

SÝKORA Lukáš

Kroubang racing

17,40

2

14.místo

KOTRMON Libor

NADOKO Turnov

16,50

2

15.místo

WAPPLER Steffen

S-Turbotechnik

15,60

1

16.místo

HOMOLKA Matyáš

Auto servis Lev

10,50

2

17.místo

NOVÁK Adam

RMLRacing

7,00

2

18.místo

KOŠEK Tomáš

Traktorka

0,00

1

19.místo

KUBÍČEK Lukáš

Svijany Racing

0,00

1

20.místo

NOVÝ Michal

0,00

1

Deutch E2/C

umístění

Jméno jezdce

team

body

1.místo

PALME Kay

Palme Racing

60,00

2.místo

WAPPLER Steffen

S-Turbotechnik

15,00

Czech E2/C

umístění

Jméno jezdce

team

body

1.místo

ČERNÝ Ctibor

JR Motorport

55,00

Formulové vozy-formule E2

umístění

Jméno jezdce

team

body

Počet závodů

1.místo

PITHARD Karel

60,00

3

2.místo

VÁCHAL Ondřej

Kocour racing team

48,00

2

3.místo

VLK Zdeněk

Autoservis Vlk

36,00

2

4.místo

VÁCHAL Lukáš

Kocour racing team

28,80

1

5.místo

CHAMOLA Radek

RENDY team racing

22,00

1

6.místo

CHAMOLA Michal

RENDY team racing

16,50

1

Gesammtsieger-Absolutní vítěz H bis 1400ccm

umístění

Jméno jezdce

team

body

Počet závodů

1.místo

BAŽATA Jiří

Chodovar

268,00

11

2.místo

BROUSEK Petr

HUSTLE

266,00

14

3.místo

VÁCLAVÍK Petr

VK-Motorsport

213,70

16

4.místo

SKOŘEPA Jan

IGSpeed

183,80

12

5.místo

BROUSEK Adam

HUSTLE

110,90

9

6.místo

REISS Jakub

Reissingteam

89,60

5

7.místo

ŠINÁGL Milan

JM Škoda Team

50,00

5

8.místo

KRAMEŠ Luboš

Motorsport Pričovi

27,00

2

9.místo

BROUSEK David

HUSTLE

25,20

2

10.místo

KLASZ Karel

Dauczech team

25,00

2

11.místo

KLASZ Petr

Dauczech team

15,60

2

12.místo

REISSOVÁ Nikola

Reissingteam

14,40

3

13.místo

KUCHAŘ Vojta

Tele 3 team

13,60

2

14.místo

PLEVKA Jiří

Chodovar

11,20

2

15.místo

POLCAR Vlasta

Polcar motrorsport

7,20

1

16.místo

BENEŠ Jiří

6,40

1

Gesammtsieger-Absolutní vítěz H bis 1600ccm

umístění

Jméno jezdce

team

body

Počet závodů

1.místo

ANDRYS František

AS SYCHROV racing

284,00

16

2.místo

ŠTÁSTKA Jiří

LEGR Racing team

112,90

8

3.místo

MAIER Pavel

VK-Motorsport

110,00

4

4.místo

ZIMA Karel

AS SYCHROV racing

43,60

7

5.místo

FÜRST Petr

Autoslužby Krotil

40,50

2

6.místo

BITTERLICH Christian

SFW3

33,60

2

7.místo

KLOKOČNÍK Petr

AAA asist klub v AČR

32,40

2

8.místo

BLÁHA Josef

JOBA team

14,40

3

Gesammtsieger-Absolutní vítěz H ob 1601ccm

umístění

Jméno jezdce

team

body

Počet závodů

1.místo

HASIL Vladimír

IGSpeed

187,70

9

2.místo

BURSA Luděk

Elektrobursa

173,00

15

3.místo

BLAŽEK Jan

Opel Racing

156,00

9

4.místo

KRÁL Ivo

Svijany racing

146,00

5

5.místo

BURSA Jan st.

Elektrobursa

131,20

15

6.místo

RUS Oldřich

VK-Motorsport

76,00

2

7.místo

KUNZ Kurt

74,80

9

8.místo

PANOŽKA Josef

72,00

3

9.místo

ŠAROCHA Jiří

MG auto racing

70,60

4

10.místo

STEINER Ladislav

62,00

2

11.místo

MOSCATO Paulo

Catania team

59,40

3

12.místo

GUT Libor

Gut Rallycross Team

57,00

2

13.místo

REJKA Jaroslav

43,20

2

14.místo

ZAJÍC Tomáš

Zaza Racing

41,80

2

15.místo

ŽEMLIČKA Michal

BT racing

30,40

2

16.místo

STEINER Václav

27,80

2

17.místo

PÍŠA Tomáš

24,00

1

18.místo

THOMAS Marcel

Opel Racing

22,40

1

19.místo

SADOVSKÝ Petr

Catania team

21,00

1

20.místo

PARTZSCH Kevin

Racing team Ahornberg

16,80

2

21.místo

DRDA Pavel

0,00

1

Deutch ob 1601ccm

umístění

Jméno jezdce

team

body

1.místo

PARTZSCH Kevin

Racing team Ahornberg

20,00

Czech nad 1601ccm

umístění

Jméno jezdce

team

body

1.místo

BLAŽEK Jan

Opel Racing

20,00

2.místo

MOSCATO Paulo

Catania team

15,00

3.místo

BURSA Luděk

Elektrobursa

10,00

4.místo

BURSA Jan st.

Elektrobursa

8,00

Škoda cup

umístění

Jméno jezdce

team

body

Počet závodů

1.místo

VESELÝ Zdeněk

VRÁBOŠ Team

185,00

9

2.místo

POKORNÝ Josef

Bobkolety

92,00

5

3.místo

KLOKOČNÍK Tomáš

AAA asist

40,00

2

4.místo

RACZEK Jaroslav

JR Graphics racing team

31,20

2

5.místo

NEKOLA David

AAA asist

30,90

2

6.místo

ŠULC Miroslav

Perna racing

26,00

2

7.místo

CENEFELS Jan

Chodovar

16,50

1

N do 1400ccm

umístění

Jméno jezdce

team

body

Počet závodů

1.místo

ŠTEFAN Bronislav

AS SYCHROV racing

208,00

10

2.místo

ANDERS Zdeněk

181,30

12

3.místo

BOBEK Jiří

Bobkolety

108,00

5

4.místo

MAZÁNEK Václav

Perna racing

81,00

5

5.místo

JEŽEK Milan ml.

40,50

2

6.místo

BENDL Martin

Bobkolety

28,80

2

7.místo

SOFRON Michal

Kroubang racing

28,40

2

8.místo

ŠOSTOK Míra

27,70

2

9.místo

VLČEK Tomáš

AUTO MITO

22,00

1

10.místo

KRÁLOVÁ Jana

AS SYCHROV racing

21,00

1

11.místo

TĚŽKÝ Petr

Těžkouni

16,80

1

12.místo

PTÁK František

Kroubang racing

15,60

1

13.místo

BENK Luboš

Kroubang racing

11,20

1

14.místo

KLOKOČNíK Tomáš

AAA asist klub v AČR

0,00

2

15.místo

NEKOLA David

AAA asist klub v AČR

0,00

2

16.místo

HANŽ Robert

0,00

1

N do 1600ccm

umístění

Jméno jezdce

team

body

Počet závodů

1.místo

KALISTA Jan

MH Honda Racing

286,10

14

2.místo

KUBÍČEK Pavel

2K

275,50

14

3.místo

KALISTA Martin

MH Honda Racing

168,00

14

4.místo

BEŠTA Honza

Demon racing

94,00

3

5.místo

PEŠEK Tomáš

PP motorsport

74,20

4

6.místo

ČULÍK Patrik

Demon racing

72,00

3

7.místo

KVASNIČKA Vladimír

FALCO Motorsport

63,60

5

8.místo

CIKÁN Radek

RC Autoškola

59,60

6

9.místo

ANDRUCHOVIČ Milan

42,00

2

10.místo

KUDRNA Miroslav

RC Autoškola

38,80

4

11.místo

VALKUS Antonín

29,60

5

12.místo

KUBOVÁ Denisa

Stachema racing

28,00

2

13.místo

KROTIL Lukáš

ŠO©K Motorsport

24,00

1

14.místo

MRŃA Ondřej

22,40

2

15.místo

KŘÍSTEK Jindřich

22,40

3

16.místo

CRHÁK Petr

ŠO©K Motorsport

20,00

1

17.místo

HORÁČEK Jiří

JDM-KV

11,20

3

18.místo

PALDUS Martin

0,00

1

19.místo

TÁBORSKÝ Jan

0,00

1

N do 2000ccm

umístění

Jméno jezdce

team

body

Počet závodů

1.místo

PRIBULA Mirek

Automito

324,00

14

2.místo

PROCHÁZKA Milan

Opel Racing

155,80

9

3.místo

HŘAVA Jaroslav

Kroubang Racing

119,60

8

4.místo

WALZ Dietmar

72,00

2

5.místo

HOVORKA Roman

56,00

2

6.místo

BREJŠA Roman

51,00

3

7.místo

MIKOTA Jan

48,80

4

8.místo

TRÁVNÍČEK Pavel

AS Sychrov racing

48,00

2

9.místo

KULICH Jan

Sam racing team

47,60

4

10.místo

HADRÁVEK Gabriel

44,00

2

11.místo

PLECHATÝ Tomáš

CZECH WEST TUNERS

41,00

3

12.místo

LEGR Gerhard

CZECH WEST TUNERS

32,40

2

13.místo

MATOUŠEK Karel

31,50

2

14.místo

PAČES Karel

JK Motorsport

28,80

2

15.místo

VESELÝ Martin

Rallye club Zdice

27,20

2

16.místo

WENDL Martin

14,00

1

17.místo

JEČMENOVÁ Eliška

Pupík rallye team

13,90

3

18.místo

JEŽEK Milan

13,60

2

19.místo

RUTA Jiří

12,80

1

20.místo

PELIKOVSKÝ Dušan

Toyota team racing Buda

11,90

2

21.místo

THOMAS Marcel

Opel racing

0,00

1

22.místo

FRIEDRICH František

Lost Souls Devils

0,00

1

N nad 2001ccm

umístění

Jméno jezdce

team

body

Počet závodů

1.místo

VALÁŠEK Václav

221,90

11

2.místo

KOUŘIL Petr

PTM motorsport

197,00

9

3.místo

ŠÉN Jiří

157,00

7

4.místo

BOCHNÍČEK Marek

JM autodíly

69,00

4

5.místo

BOCHNÍČKOVÁ Klára

JM autodíly

48,40

4

6.místo

LEHMAN Tomáš

Kajmann team

45,90

2

7.místo

ŠNAJDR Marek

AMK Mariánské Lázně

41,60

3

8.místo

SZMUDA Pavel

PS racing

31,20

2

9.místo

VÁVRA Jan

M Deils

28,00

2

10.místo

HŘAVA Jaroslav

Kroubang racing

28,00

2

11.místo

JIŘINEC Leoš

27,20

1

12.místo

HRUŠKA Jirka

26,00

2

13.místo

BOBEK Milan

MB Lancia Sport

24,00

1

14.místo

VRŠECKÝ Jaroslav

20,40

2

15.místo

ZIMA Karel

AS Sychrov racing

19,20

2

16.místo

KOLČAVA Radek

AUTO-KORA

18,00

1

17.místo

KUBEŠ Ladislav

18,00

2

18.místo

NOVOTNÝ Milan

Madoon racing

16,80

2

19.místo

PŘIBÁŇ Roman

Mama Car

14,40

1

20.místo

DVOŘÁK Jan

14,00

1

21.místo

LEHMAN Karel

Kajmann team

13,60

2

22.místo

PŘIBÁŇ Milan

Mama Car

12,00

1

23.místo

CENEFELS Daniel

9,00

1

24.místo

KOUTSKÝ Petr

0,00

2

25.místo

ČACKÝ Jan

0,00

2

Dámský pohár

umístění

Jméno jezdce

team

body

1.místo

HYNKOVÁ Kristina

PTM Motorsport

220,00

2.místo

STROPKOVÁ Barbora

Webi Trabi

141,00

3.místo

BOCHNÍČKOVÁ Klára

JM autodíly

80,00

4.místo

JEČMENOVÁ Eliška

Pupík rallye team

60,00

5.místo

REISSOVÁ Nikola

Reissingteam

32,00

6.místo

MLEJNKOVÁ Daniela

JM racing

30,00

7.místo

ZÁPOTOČNÁ Simona

Auto servis Lev

24,00

8.místo

KUBOVÁ Denisa

Stachema racing

24,00

9.místo

KALOUSOVÁ Eva

20,00

10.místo

VYSLYŠELOVÁ Lenka

20,00

11.místo

KRUŽÍKOVÁ Lucie

Filip racing team

15,00

12.místo

KRÁLOVÁ Jana

AS Sychrov Racing

12,00

13.místo

HORÁKOVÁ Zuzka

0,00

Junior cup

umístění

Jméno jezdce

team

body

1.místo

BURSA Jan ml.

Elektrobursa

253,00

2.místo

CENEFELS Daniel

Chodovar

44,00

Hosté

umístění

Jméno jezdce

team

body

1.místo

STRÁNSKÝ Jiří

WARS Group

80,00

2.místo

FIGL Jiří st.

Speedy motorsport

40,00

3.místo

KOUŘIL Petr

Stečko

40,00

4.místo

ALEXANDROV Jan

40,00

5.místo

FIGL Jiří

Speedy motorsport

30,00

6.místo

ŠIMÁNĚ Jan

35,00

7.místo

NOVÁK Petr ml.

Trabi racing

30,00

8.místo

ČULÍK Miroslav

Porno racing team

30,00

9.místo

BUBENEC Luděk

28,00

10.místo

KOTYZA Roman

27,00

11.místo

HOFMAN Matěj

27,00

12.místo

KOLAŘÍK Pavel

27,00

13.místo

KOTRMON Libor

NADOKO Turnov

20,00

14.místo

KUBATA Jaroslav

20,00

15.místo

KOLÁŘ Antonín

20,00

16.místo

ŽEMLIČKA Michal

BT racing

20,00

17.místo

SOSNA Petr

18,00

18.místo

MIKŠÁTKO Jan

16,00

19.místo

BUDĚJSKÝ Lukáš

15,00

20.místo

ROSIČ Luboš

15,00

21.místo

FISCHER Jakub

ART Motorsport

12,00

22.místo

OPATRNÝ Lukáš

12,00

23.místo

BUBANEC Luděk

12,00

24.místo

VÍTOVEC Štěpán

10,00

25.místo

VYSLYŠELOVÁ Lenka

10,00

26.místo

KRUŽIKOVÁ Lucie

Filip racing team

10,00

27.místo

MLEJNEK Josef

JM racing

10,00

28.místo

KEJŘ Martin

8,00

29.místo

SOTONA Petr

ACSD Racing team

8,00

30.místo

MLEJNKOVÁ Daniela

JM racing

6,00

31.místo

DREŠER Michal

0,00

32.místo

HAVEL Ondřej

0,00

33.místo

MAREK Jan

ASK KV

0,00

 

Červěně označený jsou jezdci, kteří odjeli 7 a více závodů, dle pravidel Krušnohorského poháru jsou klasifikováni. Neplatí pouze pro dodatkové skupiny.

Gesammtsieger-Absolutní vítěz E1 bis 900ccm

umístění

Jméno jezdce

team

body

Počet závodů

1.místo

WEBINGER Jiří

Webi Trabi

421,50

16

2.místo

CIVÍN Václav

Webi Trabi

179,00

13

3.místo

STROPKOVÁ Barbora

Webi Trabi

167,10

16

4.místo

NOVÁK Petr st.

Trabi racing

119,20

11

5.místo

STROPEK Filip

Webi Trabi

109,10

6

6.místo

BENK Luboš

Kroubang Racing

84,30

4

7.místo

HOFMAN Frank

TW team

64,80

2

8.místo

KLUG René

RK racing autohaus Winkler

48,00

2

9.místo

CHLUSTINA Pavel

Pelc team

38,40

2

10.místo

BŘÍŽDALA Libor

Webi Trabi

33,40

5

11.místo

MULLER Sten

Milkau racing

28,80

2

12.místo

DOHNAL Jiří

BULL Export Rally team

18,00

1

13.místo

SOFRON Michal

Kroubang racing

12,00

3

14.místo

PELC Stanislav

Pelc team

12,00

2

15.místo

SVOBODA Ivan

Webi Trabi

0,00

2

16.místo

POLÁK Jiří

Polak team

0,00

2

17.místo

STEFL Martin

Webi Trabi

0,00

1

 

Přihlášení



Přihlášky k závodům

Partnerské kluby

Mediální partneři

 

Záchranné složky



statistika

Členové : 852
Obsah : 1452
Počet zobrazení článků : 2525920

Navigace

Nejčtenější

Statistika

Právě připojeni - hostů: 698 a člen: 1 

Založeno na Joomla!. Designed by: joomla templates web hosting Valid XHTML and CSS.