Hlavní partner

 

Partneři

 

 

 

Home
Konečné výsledky tříd jezdců,kteří odjeli sedm a více závodů Tisk Email

Klasifikovaní jezdci,kteří odjeli sedm a více závodů

 

Gesammtsieger-Absolutní vítěz E1 bis 900ccm

umístění

Jméno jezdce

team

body

Počet závodů

1.místo

WEBINGER Jiří

Webi Trabi

421,50

16

2.místo

CIVÍN Václav

Webi Trabi

179,00

13

3.místo

STROPKOVÁ Barbora

Webi Trabi

167,10

16

4.místo

STROPEK Filip

Trabi racing

109,10

11

 

Czech E1 do 900ccm

umístění

Jméno jezdce

team

body

1.místo

WEBINGER Jiří

Webi Trabi

40,00

2.místo

BENK Luboš

Kroubang Racing

30,00

3.místo

CHLUSTINA Pavel

Webi Trabi

24,00

 

Deutch E1 bis 900ccm

umístění

Jméno jezdce

team

body

1.místo

HOFMAN Frank

TW team

40,00

2.místo

KLUG René

RK racing autohaus Winkler

30,00

3.místo

MULLER Sten

Milkau racing

24,00

 

Gesammtsieger-Absolutní vítěz E1 bis 1400ccm

umístění

Jméno jezdce

team

body

Počet závodů

1.místo

VOLENA Jiří

JK Motorsport

367,40

16

2.místo

REIBIG Stephan

RR Sport 81

149,10

11

3.místo

FRIEDEL Martin

SFW 3

112,40

9

4.místo

SCHWARZ Markus

SFW 3

95,60

11

5.místo

KROUPA Roman

88,70

9

Deutch E1 bis 1400ccm

umístění

Jméno jezdce

team

body

1.místo

REIBIG Stephan

RR Sport 81

136,00

2.místo

FRIEDEL Martin

SFW 3

138,00

3.místo

SCHWARZ Markus

SFW 3

109,00

Czech E1 do 1400ccm

umístění

Jméno jezdce

team

body

1.místo

VOLENA Jiří

JK Motorsport

202,00

2.místo

KROUPA Roman

69,00

3.místo

ŠAUER Igor

IGSpeed

50,00

Gesammtsieger-Absolutní vítěz E1 bis 1600ccm

umístění

Jméno jezdce

team

body

Počet závodů

1.místo

PECINA Robert

Auto Pecina KV

187,60

8

2.místo

GALUŠKA Jiří

ART Ford Sport Plzeň

132,90

7

3.místo

FALK Klaus

RennFalken

109,00

8

4.místo

FALK Ralf

RennFalkenn

78,00

8

Deutch E1 bis 1600ccm

umístění

Jméno jezdce

team

body

1.místo

FALK Klaus

RennFalken

140,00

2.místo

FALK Ralf

RennFalken

106,00

3.místo

SOMMER Andre

SFW3

80,00

Czech E1 do 1600ccm

umístění

Jméno jezdce

team

body

1.místo

PECINA Robert

Autopecina

62,00

2.místo

GALUŠKA Jiří

ART Ford Sport Plzeň

59,00

3.místo

MIKA Jiří

JM Racing

40,00

Gesammtsieger-Absolutní vítěz E1 bis 2000ccm

umístění

Jméno jezdce

team

body

Počet závodů

1.místo

BUBENÍČEK Petr

JK Motorsport

322,70

13

2.místo

KRČEK Josef

www.carbon-parts.cz

255,00

10

3.místo

KÄSTL Lars

205,90

13

4.místo

PILNÍK Tomáš

A JE TO Motorsport

117,80

9

5.místo

KUBA Tomáš

STACHEMA RACING

116,20

9

6.místo

VIEHWEGER Christián

SFW 3

106,90

10

7.místo

BAĎURA Sváťa

IGSpeed

99,50

7

8.místo

KUBA Aleš

STACHEMA RACING

55,00

7

Deutch E1 bis 2000ccm

umístění

Jméno jezdce

team

body

1.místo

KÄSTL Lars

250,00

2.místo

VIEHWEGER Christián

SFW 3

150,00

3.místo

ULIHLIG Danny

SFW3

24,00

Czech E1 do 2000ccm

umístění

Jméno jezdce

team

body

1.místo

BUBENÍČEK Petr

JK motorsport

160,00

2.místo

KRČEK Josef

www.carbon-parts.cz

146,00

3.místo

KUBA Tomáš

STACHEMA RACING

67,00

Gesammtsieger-Absolutní vítěz E1 ob 2001ccm

umístění

Jméno jezdce

team

body

Počet závodů

1.místo

NOVOTNÝ Josef

PTM motorsport

247,50

11

2.místo

ZAKOUŘIL Tomáš

PTM Motorsport

196,60

14

3.místo

HYNKOVÁ Kristina

PTM Motorsport

116,40

15

4.místo

REJŠEK Karel

IMG Racing

88,00

8

Deutch E1 ob 2001ccm

umístění

Jméno jezdce

team

body

1.místo

BALZER Andreas

SFW 3

115,00

2.místo

MULLER Uwe

SFW 3

20,00

Czech E1 nad 2001ccm

umístění

Jméno jezdce

team

body

1.místo

NOVOTNÝ Josef

67,00

2.místo

REJŠEK Karel

IMG Racing

47,00

3.místo

ZAKOUŘIL Tomáš

PTM motorsport

45,00

Gesammtsieger-Absolutní vítěz E2/C

umístění

Jméno jezdce

team

body

Počet závodů

1.místo

ČERNÝ Ctibor

JR Motorport

317,30

16

Deutch E2/C

umístění

Jméno jezdce

team

body

1.místo

PALME Kay

Palme Racing

60,00

2.místo

WAPPLER Steffen

S-Turbotechnik

15,00

Czech E2/C

umístění

Jméno jezdce

team

body

1.místo

ČERNÝ Ctibor

JR Motorport

55,00

Gesammtsieger-Absolutní vítěz H bis 1400ccm

umístění

Jméno jezdce

team

body

Počet závodů

1.místo

BAŽATA Jiří

Chodovar

268,00

11

2.místo

BROUSEK Petr

HUSTLE

266,00

14

3.místo

VÁCLAVÍK Petr

VK-Motorsport

213,70

16

4.místo

SKOŘEPA Jan

IGSpeed

183,80

12

5.místo

BROUSEK Adam

HUSTLE

110,90

9

Gesammtsieger-Absolutní vítěz H bis 1600ccm

umístění

Jméno jezdce

team

body

Počet závodů

1.místo

ANDRYS František

AS SYCHROV racing

284,00

16

2.místo

ŠTÁSTKA Jiří

LEGR Racing team

112,90

8

3.místo

ZIMA Karel

AS SYCHROV racing

43,60

7

Gesammtsieger-Absolutní vítěz H ob 1601ccm

umístění

Jméno jezdce

team

body

Počet závodů

1.místo

HASIL Vladimír

IGSpeed

187,70

9

2.místo

BURSA Luděk

Elektrobursa

173,00

15

3.místo

BLAŽEK Jan

Opel Racing

156,00

9

4.místo

BURSA Jan st.

Elektrobursa

131,20

15

5.místo

KUNZ Kurt

74,80

9

Deutch ob 1601ccm

umístění

Jméno jezdce

team

body

1.místo

PARTZSCH Kevin

Racing team Ahornberg

20,00

Czech nad 1601ccm

umístění

Jméno jezdce

team

body

1.místo

BLAŽEK Jan

Opel Racing

20,00

2.místo

MOSCATO Paulo

Catania team

15,00

3.místo

BURSA Luděk

Elektrobursa

10,00

Škoda cup

umístění

Jméno jezdce

team

body

Počet závodů

1.místo

VESELÝ Zdeněk

VRÁBOŠ Team

185,00

9

N do 1400ccm

umístění

Jméno jezdce

team

body

Počet závodů

1.místo

ŠTEFAN Bronislav

AS SYCHROV racing

208,00

10

2.místo

ANDERS Zdeněk

181,30

12

N do 1600ccm

umístění

Jméno jezdce

team

body

Počet závodů

1.místo

KALISTA Jan

MH Honda Racing

286,10

14

2.místo

KUBÍČEK Pavel

2K

275,50

14

3.místo

KALISTA Martin

MH Honda Racing

168,00

14

N do 2000ccm

umístění

Jméno jezdce

team

body

Počet závodů

1.místo

PRIBULA Mirek

Automito

324,00

14

2.místo

PROCHÁZKA Milan

Opel Racing

155,80

9

3.místo

HŘAVA Jaroslav

Kroubang Racing

119,60

8

N nad 2001ccm

umístění

Jméno jezdce

team

body

Počet závodů

1.místo

VALÁŠEK Václav

221,90

11

2.místo

KOUŘIL Petr

PTM motorsport

197,00

9

3.místo

ŠÉN Jiří

157,00

7

Dámský pohár

umístění

Jméno jezdce

team

body

1.místo

HYNKOVÁ Kristina

PTM Motorsport

220,00

2.místo

STROPKOVÁ Barbora

Webi Trabi

141,00

3.místo

BOCHNÍČKOVÁ Klára

JM autodíly

80,00

Junior cup

umístění

Jméno jezdce

team

body

1.místo

BURSA Jan ml.

Elektrobursa

253,00

2.místo

CENEFELS Daniel

Chodovar

44,00

Hosté

umístění

Jméno jezdce

team

body

1.místo

STRÁNSKÝ Jiří

WARS Group

80,00

2.místo

FIGL Jiří st.

Speedy motorsport

40,00

3.místo

KOUŘIL Petr

Stečko

40,00

 

Deutch E1 bis 900ccm

umístění

Jméno jezdce

team

body

1.místo

HOFMAN Frank

TW team

40,00

2.místo

KLUG René

RK racing autohaus Winkler

30,00

3.místo

MULLER Sten

Milkau racing

24,00

 

Přihlášení



Přihlášky k závodům

Partnerské kluby

Mediální partneři

 

Záchranné složky



statistika

Členové : 872
Obsah : 1482
Počet zobrazení článků : 2609437

Navigace

Nejčtenější

Statistika

Právě připojeni - hostů: 57 

Založeno na Joomla!. Designed by: joomla templates web hosting Valid XHTML and CSS.