Hlavní partner

 

Partneři

 

 

 

Home
Výsledky tříd sezony 2018 po závodě na Autodromu Sosnová Tisk Email

ŠKODA CUP

umístění

jezdec

team

body

1.místo

VESELÝ Zdeněk

VRABOS TEAM

40b

N do 1400ccm

umístění

jezdec

team

body

1.místo

BOBEK Jiří

Bobkolety

60b

2.místo

BAUER Michal

Reatrac Motorsport

45b

3.místo

HANŽL Robert

Fast Stars

32b

4.místo

BENK Luboš

Kroubang Racing

30b

5.místo

LIBERTÍN Tomáš

ACSD Racing Team

24b

6.místo

ŠULC Miroslav

Perná Racing

18b

N do 1600ccm

umístění

jezdec

team

body

1.místo

ANDRUCHOVIČ Milan

60b

2.místo

KUBÍČEK Pavel

2K

45b

3.místo

CIKÁN Radek

AŠ Hvězda

32b

4.místo

VLČEK Tomáš

AUTO MITO

30b

5.místo

KALISTA Martin

MH Honda Racing

24b

6.místo

KUBOVÁ Denisa

Stechema racing

18b

N do 2000ccm

umístění

jezdec

team

body

1.místo

MAZÁNEK Václav

Perná Racing

42b

2.místo

THOMAS Marcel

IMG Racing

32,4b

3.místo

PROCHÁZKA Milan

Opel Racing

24b

N nad 2001ccm

umístění

jezdec

team

body

1.místo

KUBEŠ Ladislav

JB Cars

52b

2.místo

HŘAVA Jaroslav

Kroubang Racing

39b

3.místo

DVOŘÁK Jan

-

31,2b

4.místo

ŠEN Jiří

-

13

N2-volná

umístění

jezdec

team

body

1.místo

ČERNÝ Ctibor

BOWA Autodoctors

48b

2.místo

BUBANEC Luděk

Bubu Team

36b

3.místo

NĚMČEK Michal

Bubu Team

28,8b

H do 1400ccm

umístění

jezdec

team

body

1.místo

VÁCLAVÍK Petr

VK Motorsport

38,5b

2.místo

SKOŘEPA Jan

IG Speed

38,5b

H do 1600ccm

umístění

jezdec

team

body

1.místo

MAIER Pavel

VK motorsport

40b

Gesammtsieger-Absolutní vítěz E1 bis 950ccm

umístění

jezdec

team

body

1.místo

WEBINGER Jiří

WebiTrabi

44b

2.místo

STROPEK Filip

WebiTrabi

33b

Gesammtsieger-Absolutní vítěz E1 bis 1400ccm

umístění

jezdec

team

body

1.místo

VOLENA Jiří

JK Motorsport

60b

2.místo

FOUSEK Aleš

ACSD Racing Team

45b

3.místo

SCHWARZ Marcus

SFW3

30b

4.místo

HRUBÝ Pavel

ART Motorsport

30b

5.místo

HORÁKOVÁ Zuzka

18b

6.místo

CHVALINA David

Suchá Měrka Oleje

21b

CZECH E1 bis 1400ccm

umístění

jezdec

team

body

1.místo

VOLENA Jiří

JK Motorsport

56b

2.místo

FOUSEK Aleš

ACSD Racing Team

42b

3.místo

HRUBÝ Pavel

ART Motorsport

28b

4.místo

CHVALINA David

Suchá Měrka Oleje

19,6b

5.místo

HORÁKOVÁ Zuzka

16,8b

DEUTCH E1 bis 1400ccm

umístění

jezdec

team

body

1.místo

SCHWARZ Marcus

SFW3

40b

Gesammtsieger-Absolutní vítěz E1 bis 1600ccm

umístění

jezdec

team

body

1.místo

KAŠPAR Michal

Martina Baby

56b

2.místo

SOMMER André

SWF3

42b

3.místo

KAŠPAROVÁ Martina

Martina Baby

33,6b

4.místo

ŠÁTEK Jakub

Jakub Šátek racing team

28b

5.místo

FALK Ralf

RennFalken

22,4

CZECH E1 bis 1600ccm

umístění

jezdec

team

body

1.místo

KAŠPAR Michal

Martina Baby

48b

2.místo

KAŠPAROVÁ Martina

Martina Baby

36b

3.místo

ŠÁTEK Jakub

Jakub Šátek racing team

28,8b

DEUTCH E1 bis 1600ccm

umístění

jezdec

team

body

1.místo

SOMMER André

SWF3

44b

2.místo

FALK Ralf

RennFalken

36b

Gesammtsieger-Absolutní vítěz E1 bis 2000ccm

umístění

jezdec

team

body

1.místo

PRIBULA Mirek

Automito

66,5b

2.místo

ČÁBELA Martin

Buildtec racing

66,5b

3.místo

KRČEK Josef

www.carbon-parts.cz

45,6b

4.místo

KUBA Tomáš

Stachema Racing

38b

5.místo

KUBA Aleš

Stachema Racing Team

26,6b

6.místo

BAĎURA Svatopluk

IG Speed

19b

7.místo

FROUS Josef

Reatrac Motorsport

19b

8.místo

UHLIG Danny

SFW3

13,3b

9.místo

VIEHWEGER Christián

SWF3

9,5b

10.místo

PILNÍK Tomáš

A JETO Motorsport

0

CZECH E1 bis 2000ccm

umístění

jezdec

team

body

1.místo

PRIBULA Mirek

Automito

59,5b

2.místo

ČÁBELA Martin

Buildtec racing

59,5b

3.místo

KRČEK Josef

www.carbon-parts.cz

40,8b

4.místo

KUBA Tomáš

Stachema Racing

34b

5.místo

KUBA Aleš

Stachema Racing Team

23,8b

6.místo

BAĎURA Svatopluk

IG Speed

17b

7.místo

FROUS Josef

Reatrac Motorsport

17b

8.místo

PILNÍK Tomáš

A JETO Motorsport

0B

DEUTCH  E1 bis 2000ccm

umístění

jezdec

team

body

1.místo

UHLIG Danny

SFW3

48b

2.místo

VIEHWEGER Christián

SWF3

33b

Gesammtsieger-Absolutní vítěz E1 ob 2001ccm

umístění

jezdec

team

body

1.místo

KOLČAVA Radek

PTM MOTORSPORT

72b

2.místo

KOPECKÝ Radek ml.

RHR Motorsport

54b

3.místo

MONDEK Karel

MK Plzeň

43,2b

4.místo

MONDEK Šimon

MK Plzeň

36b

5.místo

KOPECKÝ Jan

RHR Motorsport

25,2b

6.místo

ZAKOUŘIL Tomáš

PTM Motorsport

25,2b

7.místo

FALK Klaus

RennFalken

14,4b

8.místo

HORYNA Josef

9b

9.místo

HYNKOVÁ Kristina

PTM Motorsport

5,4b

CZECH  E1 ob 2001ccm

umístění

jezdec

team

body

1.místo

KOLČAVA Radek

PTM MOTORSPORT

68b

2.místo

KOPECKÝ Radek ml.

RHR Motorsport

51b

3.místo

MONDEK Karel

MK Plzeň

40,8b

4.místo

MONDEK Šimon

MK Plzeň

36b

5.místo

KOPECKÝ Jan

RHR Motorsport

23,8b

6.místo

ZAKOUŘIL Tomáš

PTM Motorsport

23,8b

7.místo

HORYNA Josef

13,6b

8.místo

HYNKOVÁ Kristina

PTM Motorsport

5,1b

DEUTCH E1 ob 2001ccm

umístění

jezdec

team

body

1.místo

FALK Klaus

RennFalken

40b

Gesammtsieger-Absolutní vítěz E2/C

umístění

jezdec

team

body

1.místo

BURSA Luděk

Elektrobursa

44,2b

2.místo

CEBE Robert

Turbodevils

42b

3.místo

ŠKVÁRA Radek

RŠ KOTOPEKY

30,8b

4.místo

PÁNEK Jiří

Profi Racing

28b

5.místo

BURSA Jan st.

Elektrobursa

11,2b

Formulové vozy-formule E2

umístění

jezdec

team

body

1.místo

VLK Zdeněk

38,5b

2.místo

MATOUŠEK Josef

385b

HOSTÉ

umístění

jezdec

team

body

1.místo

MATOUŠEK Jan

MatyCars

35

2.místo

PALDUS Martin

-

27

3.místo

PLUHAŘ Dominik

30

4.místo

SCHINDLER Michal

Fast Stars

20

5.místo

DOKOUPIL Aleš

- Zewlpyco Racing

17

6.místo

KRIEGEL Jindra

Fast Stars

15

7.místo

ANDERS Zdeněk

-

11

8.místo

FILO Lukáš

-

9

9.místo

FILO Tereza

9

10.místo

NOVÁK Jan

-

7

11.místo

ČIBERA Tomáš

-

4

JUNIOP CUP

umístění

jezdec

team

body

1.místo

BURSA Jan ml.

Elektrobursa

40

 

DÁMSKÝ POHÁR

umístění

jezdec

team

body

1.místo

KAŠPAROVÁ Martina

Martina Baby

40

2.místo

FILO Tereza

25

3.místo

KUBOVÁ Denisa

Stechema racing

20

4.místo

HORÁKOVÁ Zuzka

15

5.místo

HYNKOVÁ Kristina

PTM motorsport

12

umístění

název teamu

body

1.místo

PTM Motorsport

97,2b

2. místo

Auto Mito

96,5b

3. místo

Martina Baby

89,6

4. místo

Elektrobursa

84,8b

5. místo

VK-Motorsport

78,5b

6. místo

WebiTrabi

75b

7. místo

Kroubang Racing

69b

8. místo

Stachema racing team

64,6b

9. místo

JK Motorsport

60b

10. místo

IGS racing

57,5

11. místo

JBcars

52b

12. místo

SFW3

43,3b

13. místo

MH Honda racing

24b

14. místo

A je to motorsport

0b

15. místo

Wars Pilot Team

0b

16. místo

AS Sychrov Racing

0b

 

Přihlášení



Přihlášky k závodům

Partnerské kluby

Mediální partneři

 

Záchranné složky



statistika

Členové : 859
Obsah : 1459
Počet zobrazení článků : 2559271

Navigace

Nejčtenější

Statistika

Právě připojeni - hostů: 39 a člen: 1 

Založeno na Joomla!. Designed by: joomla templates web hosting Valid XHTML and CSS.