Hlavní partner

 

Partneři

 

 

 

Home
Celkové absolutní pořadí sezóny 2018 po Krupce Tisk Email

Absolutní pořadí sezóny 2018

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

VOLENA Jiří

JK Motorsport

309

11

2.místo

KAŠPAR Michal

Myšáci 77

296

11

3.místo

KUBEŠ Ladislav

JB Cars

235

11

4.místo

KUBÍČEK Pavel

2K

234,5

11

5.místo

BURSA Luděk

Elektrobursa

224,8

11

6.místo

PRIBULA Mirek

Automito

221,7

11

7.místo

MATOUŠEK Jan

MatyCars

219,5

11

8.místo

KOLČAVA Radek

PTM MOTORSPORT

214,6

9

9.místo

BOBEK Jiří

Bobkolety

190

7

10.místo

BURSA Jan ml.

Elektrobursa

173

9

11.místo

BUBENÍČEK Petr

JK Motorsport

172,2

8

12.místo

LEHMANN Tomáš

Kajmann team

160,1

6

13.místo

KALISTA Martin

MH Honda Racing

153,7

10

14.místo

VÁCLAVÍK Petr

VK Motorsport

152,5

9

15.místo

HORÁKOVÁ Zuzka

-

150,2

8

16.místo

HASIL Vladimír

HRT Žatec

150

7

17.místo

SKOŘEPA Jan

IGS Racing

142,9

7

18.místo

KODAJEK Jakub

VLK RACING

141,6

8

19.místo

HRUŠKA Jiří

Auto Slaný

136

5

20.místo

ČERNÝ Ctibor

BOWA Autodoctors

132

6

21.místo

BAĎURA Svatopluk

IGS Racing

131,5

6

22.místo

WEBINGER Jiří

WebiTrabi

128

6

23.místo

PEŠEK Vladimír

P.P Motorsport

128

5

24.místo

ANDRYS František

AS SYCHROV racing

126

6

25.místo

BURSA Jan st.

Elektrobursa

120,7

9

26.místo

MUSIL Josef

MUBUMI Team

119

6

27.místo

ŠTEFAN Bronislav

AS SYCHROV racing

112

5

28.místo

MONDEK Karel

MK Plzeň

109,6

7

29.místo

ZAKOUŘIL Tomáš

PTM Motorsport

106,4

9

30.místo

HŘAVA Jaroslav

Kroubang Racing

105,6

7

31.místo

SOMMER André

SWF3

105,3

7

32.místo

BAŽATA Jiří

Chodovar

105,3

7

33.místo

KAŠPAROVÁ Martina

Myšáci 77

104,8

8

34.místo

VALÁŠEK Václav

-

93,6

4

35.místo

SCHWARZ Marcus

SWF3

90,8

8

36.místo

BUREŠ Radek

MUBUMI Team

90,3

6

37.místo

ŠAUER Jirka

-

89,5

3

38.místo

VLČEK Tomáš

AUTO MITO

88,5

6

39.místo

VÁVRA Roman

AS SYCHROV racing

87

3

40.místo

ŠMIED Jindra

SVC motorsport

79,2

3

41.místo

LEHMANN Karel

Kajmann team

78

6

42.místo

ČÁBELA Martin

Buildtec racing

77,7

3

43.místo

ŠAUER Igor

IGS Racing

76,9

5

44.místo

KUNZ Kurt

-

76,7

6

45.místo

WALZ Dietmar

-

73

4

46.místo

JEŽEK Milan st.

-

70,9

4

47.místo

MONDEK Šimon

MK Plzeň

70,2

5

48.místo

ZENKL Otakar ml.

ZRS

68

2

49.místo

KOPECKÝ Radek ml.

RHR Motorsport

67,6

3

50.místo

MOULIS Pavel

Myšáci 77

67,5

3

51.místo

WUTSCHKA Pavel

VW motorsport

66,9

4

52.místo

HLAVATÝ Petr

HPCG

66,6

4

53.místo

MAZÁNEK Václav

Perná Racing

66

3

54.místo

KUBA Tomáš

Stachema Racing

65

4

55.místo

KVASNIČKA Vladimír

Falco Motorsport

63,7

4

56.místo

POLANECKÝ Aleš

Automito

62,5

5

57.místo

AVRAT Vladimír

garage team

60,5

3

58.místo

FALK Ralf

RennFalken

60,4

6

59.místo

ANDRUCHOVIČ Milan

60

2

60.místo

PANOŽKA Josef

Porsche Classic Club

58

2

61.místo

ŠAFAŘÍK Martin

MT racingteam

56,8

8

62.místo

ŠŤÁSTKA Jiří

LEGR racing team

56,4

3

63.místo

KRČEK Josef

www.carbon-parts.cz

56,4

3

64.místo

FRIEDEL Martin

SFW 3

55,9

4

65.místo

ŠÁTEK Jakub

Jakub Šátek racing team

52

4

66.místo

PLEVKA Jiří

Chodovar

50,8

3

67.místo

WAINER Pavel

BOWA Autodoctors

50,4

3

68.místo

THOMAS Marcel

IMG Racing

50,4

3

69.místo

ŠIMEK Stanislav ml.

Garage team

50,1

3

70.místo

HRUBÝ Pavel

ART Motorsport

49,2

3

71.místo

CIKÁN Radek

AŠ Hvězda

49

3

72.místo

THIEL Karl Heinz

Bavoria

48

2

73.místo

ŠPERL Jaroslav

-

47,5

2

74.místo

HADRAVEK Gabriel

-

46,2

4

75.místo

KROUPA Roman

Kroupa Team

45,2

4

76.místo

FOUSEK Aleš

ACSD Racing Team

45

2

77.místo

BAUER Michal

Reatrac Motorsport

45

2

7.místo

CENEFELS Vojtěch

CENDA Team

44

2

79.místo

MARKUS Vojtěch

44

2

80.místo

SZMUDA Pavel

PS Racing

43

3

81.místo

PROCHÁZKA Milan

Opel Racing

42

3

82.místo

CEBE Robert

Turbodevils

42

2

83.místo

LIŠKA Vladimír

Fox racing

40

1

84.místo

MAIER Pavel

Historic Team Slaný

40

2

85.místo

VESELÝ Zdeněk

VRABOS TEAM

40

2

86.místo

FALK Klaus

RennFalken

39,6

7

87.místo

PÍŠA Tomáš

Tomas Motorsport

39,3

2

88.místo

HŘAVA Jaroslav

Kroubang Racing

39

2

89.místo

MATOUŠEK Josef

-

38,5

2

90.místo

VLK Zdeněk

-

38,5

2

91.místo

JEŽEK Milan ml.

-

38

3

92.místo

HLAVATÁ Lenka

HPCG

38

4

93.místo

KOTLAN Petr

-

36,3

2

94.místo

BUBANEC Luděk

Bubu Team

36

2

95.místo

HANŽL Robert

Fast Stars

36

2

96.místo

STROPEK Filip

WebiTrabi

34,5

3

97.místo

ŠNAJDR Marek

Šnajdr Motorsport

32,5

2

98.místo

ABELE Gustav

Bavoria

32,4

2

99.místo

KUBA Aleš

Stachema Racing Team

32

3

100.místo

KOTRMON Libor

Nadoko

31,5

2

101.místo

DVOŘÁK Jan

-

31,2

2

102.místo

ŠULC Miroslav

Perná Racing

31

3

103.místo

KUBOVÁ Denisa

Stachema Racing Team

30,9

2

104.místo

MÍŠEK Patrik

MBM

30,8

3

105.místo

ŠKVÁRA Radek

RŠ KOTOPEKY

30,8

2

106.místo

MAŘÍK Karel

Speed Company

30

1

107.místo

BENK Luboš

Kroubang Racing

30

2

108.místo

ŠPLÍCHAL Jiří

-

29

2

109.místo

PŘIBÁŇ Jan

-

29

2

110.místo

STEINER Ladislav

-

29

2

111.místo

NĚMČEK Michal

Bubu Team

28,8

2

112.místo

PÁNEK Jiří

Profi Racing

28

2

113.místo

VIEHWEGER Christián

SWF3

26,6

4

114.místo

KOUBEK Milan

Garage team

26

2

115.místo

PALME Maxmilian

Palme racing

25,5

1

116.místo

KOPECKÝ Jan

RHR Motorsport

25,2

2

117.místo

HYNKOVÁ Kristina

PTM Motorsport

24,6

5

118.místo

VRZAL Lubomír

AS SYCHROV racing

24

1

119.místo

URBÁNEK Standa

BMW Motorsport

24

2

120.místo

ŠINÁGL Milan

IMG Racing

24

1

121.místo

LIBERTÍN Tomáš

ACSD Racing Team

24

2

122.místo

MAREK Roman

Auto Slaný

24

1

123.místo

ZENKL Karel

-

22,5

1

124.místo

KROUPA Vojta

-

22,4

2

125.místo

CENEFELS Daniel

CENDA Team

22

2

126.místo

PLECHATÝ Tomáš

West Czech Tuners

22

1

127.místo

VÁCHAL Ondřej

Kocour racing team

22

1

128.místo

HORÁK Dušan

-

21,6

1

129.místo

CHVALINA David

Suchá Měrka Oleje

21

2

130.místo

UHLIG Danny

SFW3

20,5

4

131.místo

BABICKÝ Petr

IGS Racing

19,5

1

132.místo

FROUS Josef

Reatrac Motorsport

19

2

133.místo

ŠPLÍCHAL Jiří ml.

-

18

2

134.místo

ŠURÝN Dušan

Myšáci 77

18

1

135.místo

HESS Petr

Auto Slaný

18

1

136.místo

KRÁTKÝ Luboš

18

1

137.místo

KUBA Tomáš

Stachema Racing Team

18

1

138.místo

HLAVATÝ Petr

HPCG

18

1

139.místo

KUBOVÁ Denisa

Stechema racing

18

2

140.místo

KALISTA Jan

MH Honda Racing

18

1

141.místo

KOPECKÝ Radek

RHR Motorsport

17

1

142.místo

KRÁL Ivo

Svijany racing

16,8

1

143.místo

VÁCHAL Lukáš

Kocour racing team

16,5

1

144.místo

STEINER Ladislav

-

16

1

145.místo

BÍNA Václav

Škoda racing Městec Králové

15,6

1

146.místo

ALTMAN Daid

Alfa Racing

15,6

1

147.místo

PROCHÁZKA Milan

IMG Racing

15,6

1

148.místo

RICHTER Jens

SFW

14,4

1

149.místo

HLAVATÁ Lenka

HPCG

14,4

1

150.místo

KNOP Michal

K garáže

14,4

1

151.místo

ZENKLOVÁ Lucie

-

14

1

152.místo

SVOBODA Bohumír

Svoboda Motorsport

14

1

153.místo

PŘENOSYL Miroslav

LPG Power

13,6

1

154.místo

ŠEN Jiří

-

13

2

155.místo

TERŠ Jiří

Auto Terš Racing Team Klatovy

12,6

2

156.místo

BYSTŘICKÝ Pavel

12

1

157.místo

SILOVSKÝ Libor

12

2

158.místo

TERŠ Jiří jun.

Auto Terš Racing Team Klatovy

11,5

2

159.místo

MLÁTEČEK Jan

Kurvínek Racing

11,2

1

160.místo

VERBIČ Miroslav

JK Motorsport

10,8

2

161.místo

REJSEK Karel

AUTO CROS Chabařovice

10,2

1

162.místo

RAITHEL Jens

-

10,2

1

163.místo

HORYNA Josef

-

9

2

164.místo

GALUŠKA Jiří

ARTFordSport Plzeň

8

1

165.místo

ZAKOUŘIL Petr

PTM a Autokora motorsport

7,6

2

166.místo

PETŘÍKOVÁ Zuzana

JK Motorsport

7,2

1

167.místo

JINDRÁK Jaroslav

JRT

5,1

1

168.místo

HANUŠ Oldřich

Stachema Racing Team

4,2

1

169.místo

MARTINOVSKÝ Vít

ARTFordSport Plzeň

4

1

170.místo

TAJČ Tomáš

TAJČ

3,6

1

171.místo

RAITHEL Dirk

-

0

1

172.místo

PILNÍK Tomáš

A JETO Motorsport

0

2

173.místo

FRIEDEL Martin

SFW3

0

1

174.místo

KRIEGEL Jindra

Fast Stars

0

2

175.místo

SCHINDLER Michal

Fast Stars

0

2

176.místo

ANDERS Zdeněk

-

0

2

177.místo

DOKOUPIL Aleš

Zewlpyco Racing

0

2

178.místo

FILO Lukáš

-

0

2

179.místo

FILO Tereza

-

0

2

180.místo

PALDUS Martin

-

0

2

181.místo

ČIBERA Tomáš

-

0

2

182.místo

NOVÁK Jan

-

0

2

183.místo

PLUHAŘ Dominik

-

0

2

184.místo

STRÁNSKÝ Jiří

Wars Pilot Team

0

2

185.místo

MRŇA Ondřej

Saxo team racing

0

1

186.místo

KUCHAŘ Vojta

ISSA TEAM

0

1

187.místo

WITTNER Filip

PF Racing

0

1

188.místo

ROZPORKA Adolf

RRT

0

1

189.místo

NOVÁK Petr

IMG Racing

0

1

190.místo

NOVÁK Petr ml.

IMG Racing

0

1

192.místo

BLAŽEK Jan

IMG Racing

0

1

193.místo

ŠŤÁSTKA Jiří

LEGR racing team

0

1

194.místo

ROZPORKA Ondřej

RRT

0

1

195.místo

BLAŽEK Vladimír

IMG Racing

0

1

196.místo

KOTRMON Ctibor

Nadoko

0

1

197.místo

BABÍK Martin

IMG Racing

0

1

198.místo

CHAMOLA Michal

-

0

1

 

Červeně označení jsou jezdci, kteří již splnili podmínku klasifikace v sezóně. Odjeli sedm a více závodů

 

Přihlášení



Přihlášky k závodům

Partnerské kluby

Mediální partneři

 

Záchranné složky



statistika

Členové : 886
Obsah : 1502
Počet zobrazení článků : 2652723

Navigace

Nejčtenější

Statistika

Právě připojeni - hostů: 99 a členů: 2 

Založeno na Joomla!. Designed by: joomla templates web hosting Valid XHTML and CSS.