Hlavní partner

 

Partneři

 

 

 

 

 

Home
Výsledky tříd sezony 2019 po dvou závodech v Kdyni Tisk Email

ŠKODA CUP

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1. místo

Semotamová

Lucie

RX garage team

22

1

2. místo

Volánek

Jakub

RX garage team

16,5

1

 

N do 1400ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1. místo

Hřava

Jaroslav

Kroubang racing

148

6

2. místo

Kodajek

Jakub

Maty Cars

102,9

6

3. místo

Bauer

Michal

72

2

4. místo

Bendl

Martin

Bobkolety

55,2

3

5. místo

Bobek

Jiří

Bobkolety

36

2

6. místo

Kocál

Oldřich

VK - Motorsport

34,6

4

7. místo

Benk

Lubomír

Kroubang racing

21,6

2

8. místo

Pilka

Radek

14,4

2

9. místo

Kuchař

Patrik

10,8

2

 

N do 1600ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

Kubíček

Pavel

2K

108

5

2.místo

Kvasnička

Vladimír

Falco Motorsport

94

4

3.místo

Kalista

Martin

MH Honda Racing

64,8

4

4.místo

Klust

David

52

2

5.místo

Novák

Tomáš

Nowi motorsport

41

3

6.místo

Táborský

Jan

Badgergarage-Motorsport

31,2

2

7.místo

Vlček

Tomáš

Auto Mito

26

2

8.místo

Novák

Vladimír

Nowi motorsport

13

3

9.místo

Valkus

Antonín

 

12

1

 

N nad 2001ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

Matoušek

Jan

Maty Cars

144,7

6

2.místo

Zakouřil

Tomáš

LT Motorsport

116,3

6

3.místo

Kubeš

Ladislav

LT Motorsport

87,9

5

4.místo

Tomášek

Petr

66

2

5.místo

Němček

Michal

36,4

2

6.místo

Maizner

Stanislav

Alive

32,2

5

7.místo

Šnajdr

Marek

Autoklub Mariánské lázně

29

2

7.místo

Hynková

Kristina

PTM Motorsport

26,4

2

8.místo

Maizner

Sebastian

Alive

19,8

2

9.místo

Procházka

Milan

Opel racing

15

1

10.místo

Richter

Lukáš

Alive

12

1

11.místo

Žádný

Marek

Alive

9

1

 

N do 2000ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

Pribula

Mojmír

Auto Mito

153

6

2.místo

Jelínek

Petr

63

2

3.místo

Hovorka

Roman

RK Motorsport

43,2

2

4.místo

Matoušek

Karel

RK Motorsport

36

2

5.místo

Svoboda

Zdeněk

AS Sychrov

28,8

3

6.místo

Míšek

Patrik

25,2

2

7.místo

Marek

Roman

Auto Slaný

21,6

2

8.místo

Brousek

David

Hustle

18

2

9.místo

Steiner

Ladislav

Stechema racing

18

1

10.místo

Přibáň

Jan

Stechema racing

16,5

1

11.místo

Maizner

Stanislav

Alive

14,4

1

12.místo

Thomas

Marcel

IMG Racing

14,4

1

13.místo

Moravec

Jiří

 

7,2

2

 

N2-volná

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

Černý

Ctibor

#BOWA

69

3

2.místo

Koutský

Dominik

Racky racing

49

2

3.místo

Škvára

Radek

33,6

2

4.místo

Bock

Václav

28

2

5.místo

Zakouřil

Petr

PTM Motorsport

22,4

2

 

H do 1600ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

Andrys

František

AS Sychrov

64

3

2.místo

Kubová

Denisa

AS Sychrov

40

2

3.místo

Kuba

Aleš

AS Sychrov

30,9

2

4.místo

Maier

Pavel

VK Motorsport

20

1

 

Gesammtsieger-Absolutní vítěz E1 bis 950ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

Webinger

Jiří

Webi trabi

64

3

2.místo

Štefl

Martin

Webi trabi

33

2

 

Gesammtsieger-Absolutní vítěz E1 bis 1400ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

Volena

Jiří

JK Motorsport

163,5

6

2.místo

Bureš

Radek

156,2

6

3.místo

Klokočník ml.

Tomáš

Alive

77,4

5

4.místo

Horáková

Zuzana

66,3

3

5.místo

Kroupa

Roman

38,2

3

6.místo

Lapiš

Vladimír

37,1

4

7.místo

Hrubý

Pavel

Art Motorsport

28

2

8.místo

Bystřický

Pavel

MH Honda Racing

20,4

2

9.místo

Šauer

Igor

IGS Racing

17

1

10.místo

Těžký

Tomáš

 

12

1

11.místo

Oršula

Pavel

-

11,9

2

12.místo

Cenefels

Jan

Cenda team

9

1

13.místo

Klokočník ml.

Petr

Alive

6,8

1

14.místo

Krňák

Jiří

 

6,8

1

 

CZECH E1 bis 1400ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

 

DEUTCH E1 bis 1400ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

 

Gesammtsieger-Absolutní vítěz E1 bis 1600ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

Boček

Jiří

Boček Motorsport

109,9

6

2.místo

Boček ml.

Jiří

Boček Motorsport

109,1

5

3.místo

Kašpar

Michal

Myšáci 77

88

3

4.místo

Pavlík

Aleš

45,4

3

5.místo

Dlouhý

Vladimír

Auto Slaný

36,9

3

6.místo

Reiss

Jan

Reising team

36

2

7.místo

Kašparová

Martina

Myšáci 77

32

3

8.místo

Hess

Petr

Auto Slaný

28,8

3

9.místo

Hanžl

Robert

HB racing

26

1

10.místo

Palme

Max

PALME racing

25,5

1

11.místo

Táborský

Jan

Dadger Garage - Motorsport

15,6

1

12.místo

Dlouhý

Vladimír st.

Auto Slaný

15

1

13.místo

Raithel

Jens

RB Motorsport

13,6

1

14.místo

Šplíchal ml.

Jiří

Šplíchy

12,6

2

15.místo

Dolejš

Luděk

ARTFordSport Plzeň

12

1

16.místo

Raithel

Dirk

RB Motorsport

10,2

1

17.místo

Falk

Ralf

 

5,1

1

 

CZECH E1 bis 1600ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

Kašpar

Michal

Myšáci 77

26

1

2.místo

Boček

Jiří

Boček Motorsport

19,5

1

3.místo

Boček ml.

Jiří

Boček Motorsport

15,6

1

4.místo

Kašparová

Martina

Myšáci 77

13

1

 

DEUTCH E1 bis 1600ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

Palme

Max

PALME racing

26

1

2.místo

Raithel

Jens

RB Motorsport

19,5

1

3.místo

Raithel

Dirk

RB Motorsport

15,6

1

4.místo

Falk

Ralf

RennFalken

13

1

 

Gesammtsieger-Absolutní vítěz E1 bis 2000ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

Šafařík

Martin

MT racing

95,7

6

2.místo

Musil

Josef

MBM team

78

3

3.místo

Němček

Michal

73

4

4.místo

Bubeníček

Petr

JK Motorsport

67,5

3

5.místo

Kuba

Tomáš

AS Sychrov

52,2

3

6.místo

Jelínek

Petr

46,8

4

7.místo

Wainer

Pavel

#Bowa

45,5

2

8.místo

Přibáň

Jan

MBM team

30

2

9.místo

Friedel

Martin

SFW3

30

1

10.místo

Hanuš

Oldřich

AS Sychrov

26

2

11.místo

Král

Marek

AS SYCHROV racing

14

1

 

CZECH E1 bis 2000ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

Bubeníček

Petr

JK Motorsport

28

1

2.místo

Musil

Josef

MBM team

21

1

3.místo

Němček

Michal

 

16,8

1

4.místo

Šafařík

Martin

MT racing

14

1

5.místo

Jelínek

Petr

 

11,2

1

 

DEUTCH  E1 bis 2000ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

Friedel

Martin

SFW3

20

1

 

Gesammtsieger-Absolutní vítěz E1 ob 2001ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

Lehmann

Tomáš

Kajman team racing

127,5

4

2.místo

Kolčava

Radek

Auto - Kora motorsport

118,6

5

3.místo

Hruška

Jiří

Auto Slaný

92

4

4.místo

Lehmann

Karel

Kajman team racing

73,4

4

5.místo

Valášek

Václav

Redrider

41,2

4

6.místo

Kopecký

Jan

RHR Motorsport

37,8

2

7.místo

Kopecký

Radek

RHR Motorsport

36

2

8.místo

Verbič

Miroslav

JK Motorsport

33,1

2

9.místo

Mondek

Karel

24,4

4

10.místo

Verbičová

Nikola

JK Motorsport

19,8

3

11.místo

Tajč

Tomáš

18

1

12.místo

Mondek

Šimon

 

16,2

4

13.místo

Falk

Klaus

RennFalken

15,6

1

14.místo

Martinovský

Vít

Gothard Slaný

12

1

15.místo

Galuška

Jiří

ARTFordSport Plzeň

8

1

16.místo

Petříková

Zuzana

JK Motorsport

2

1

17.místo

Wutschka

Pavel

VW motorsport

0

1

 

CZECH  E1 ob 2001ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

Kolčava

Radek

Auto - Kora motorsport

24

1

2.místo

Verbič

Miroslav

JK Motorsport

18

1

3.místo

Verbičová

Nikola

JK Motorsport

14,4

1

 

DEUTCH E1 ob 2001ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

Falk

Klaus

RennFalken

20

1

 

Gesammtsieger-Absolutní vítěz E2/C

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

Bursa

Luděk

Elektrobursa

96,8

5

2.místo

Bursa

Jan

Elektrobursa

72

5

3.místo

Palme

Kay

PALME racing

62

3

4.místo

Kolek

Tomáš

MT racing

46,6

3

5.místo

Woppler

Steffen

S-Turbotechnik

46,5

2

6.místo

Pešek

Vladimír

P.P Motorsport

24

1

7.místo

Pánek

Jiří

Profi racing

19,2

1

8.místo

Figl ml.

Jiří

Speedy Motorsport

15,4

2

CZECH – E2C

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

Bursa

Luděk

Elektrobursa

42,8

2

2.místo

Kolek

Tomáš

MT racing

40,5

2

3.místo

Bursa

Jan

Elektrobursa

29,6

2

4.místo

Pánek

Jiří

Profi racing

28

1

5.místo

Figl ml.

Jiří

Speedy Motorsport

24,2

2

DEUTCH – E2C

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

Palme

Kay

PALME racing

44

2

2.místo

Woppler

Steffen

S-Turbotechnik

33

2

 

Formulové vozy-formule E2

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

Pithard

Karel

Alive

87,4

6

2.místo

Hartych

Ondřej

Hartych racing

43,5

2

3.místo

Gotz

Jiří

Gotz racing

33,6

2

4.místo

Váchal

Ondřej

Kocour racing team

26

1

 

JUNIOP CUP

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

Bursa ml.

Jan

Elektrobursa

104

5

2.místo

Štefl

Vít

Webi trabi

33

2

 

DÁMSKÝ POHÁR

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

KAŠPAROVÁ

Martina

Martina Baby

76

3

2.místo

HORÁKOVÁ

Zuzka

 

60

3

3.místo

Verbičová

Nikola

JK Motorsport

41,4

3

4.místo

HYNKOVÁ

Kristina

PTM motorsport

35,1

2

5.místo

KUBOVÁ

Denisa

Stechema racing

35,1

2

6. místo

Syrová

Marie

26

2

7.místo

Semotamová

Lucie

RX garage team

18

1

8.místo

Petříková

Zuzka

JK Motorsport

15

1

Gesammtsieger-Absolutní vítěz H ob 1601ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

Kunz

Kurt

78,4

4

2.místo

Panožka

Josef

50

2

3.místo

Šperl

Jaroslav

Aliane

48

2

4.místo

Hasil

Vladimír

HRT Žatec

45

2

5.místo

Šplíchal

Jiří

Šplíchy

41,4

3

6.místo

Šarocha

Jiří

MG Auto racing

37,5

2

7.místo

Červený

Miroslav

Uranové doly Jáchymov

29,2

2

8.místo

Šplíchal ml.

Jiří

Šplíchy

16,8

1

9.místo

Zajíc

Tomáš

 

15,6

1

10.místo

Novotný

Stanislav

Uranové doly Jáchymov

14,4

2

CZECH-H NAD 1600ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

Hasil

Vladimír

IGS racing

48

2

2.místo

Šperl

Jaroslav

Aliane

42

2

3.místo

Červený

Miroslav

Uranové doly Jáchymov

29,5

2

4.místo

Šplíchal ml.

Jiří

Šplíchy

19,5

1

5.místo

Novotný

Stanislav

Uranové doly Jáchymov

16,5

1

6.místo

Šplíchal

Jiří

Šplíchy

15,6

3

DEUTCH H OB 1600ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

Kunz

Kurt

80b

4

 

Gesammtsieger-Absolutní vítěz H bis 1400ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

Broousek

Petr

Hustle

130

6

2.místo

Brousek

Adam

Hustle

108

4

3.místo

Bažata

Jiří

Chodovar

53,1

4

4.místo

Václavík

Petr

VK Motorsport

49,2

3

5.místo

Navrátil

Luboš

NZ Motor

35

2

6.místo

Plevka

Jiří

Chodovar

28

3

7.místo

Bína

Václav

Škoda Městec Králové

22,5

1

8.místo

Munzar

Petr

 

22,4

2

9.místo

Beneš

Jiří

-

12

1

10.místo

Thiel

Karl Heinz

AC Nittenau

0

2

CZECH H do 1400ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

DEUTCH H BIS 1400ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

 

Přihlášení



Přihlášky k závodům

Partnerské kluby

Mediální partneři

 

Záchranné složky



statistika

Členové : 935
Obsah : 1608
Počet zobrazení článků : 2977814

Navigace

Nejčtenější

Statistika

Právě připojeni - hostů: 68 a členů: 2 

Založeno na Joomla!. Designed by: joomla templates web hosting Valid XHTML and CSS.