Hlavní partner

 

Partneři

 

 

 

 

 

Home
Výsledky tříd sezóny 2020 po závodech v Úterý Tisk Email

ŠKODA CUP

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

Veselý

Zdeněk

Vráboš team

80,00

4

 

N do 1400ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1. místo

Hřava

Jaroslav

Žabaq Racing

186,50

7

2. místo

Pták

František

Žabaq Racing

116,80

7

3. místo

Pokorný

Josef

Bobkolety

60,80

2

4. místo

Kocál

Oldřich

VK Motorsport

52,70

5

5. místo

Bauer

Michal

-

51,30

2

6. místo

Bendl

Martin

Bobkolety

34,20

2

7. místo

Rozporka

Adolf

RRT

32,40

2

8. místo

Pilka

Radek

NOSTALGIA Racing Team Plzeň

22,80

2

9. místo

Svoboda ml.

Zdeněk

AS Sychrov racing

19,00

2

10.místo

Peyter

Michal

AS Sychrov racing

5,70

2

 

N do 1600ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

Novák

Tomáš

Nowi motorsport

120,80

7

2.místo

Novák

Vladimír

Nowi motorsport

64,10

5

3.místo

Kubíček

Pavel

2K

56,00

2

4.místo

Kněžík

Josef

-

50,40

4

5.místo

Štefan

Bronislav

AS SYCHROV racing

49,00

2

6.místo

Besta

Jan

-

42,00

2

7.místo

Čulík

Patrik

-

42,00

2

8.místo

Kalista

Martin

MH Honda Racing

37,80

2

9.místo

Kůrka

Petr

Troy Motorsport

28,00

2

 

N nad 2001ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

Matoušek

Jan

Maty Cars

169,50

7

2.místo

Zakouřil

Tomáš

LT Motorsport

132,10

7

3.místo

Hautshauser

Jan

Auto Reno

126,60

7

4.místo

Baxa

Josef

Kajman team racing

56,00

2

5.místo

Šnajdr

Marek

Autoklub Mariánské lázně

46,20

4

6.místo

Šimoník

Zdeněk

-

32,00

2

7.místo

Palme

Kay

PALME racing

30,00

1

8.místo

Procházka

Milan

Opel racing

29,00

2

9.místo

Palme

Max

PALME racing

22,50

1

10.místo

Gruner

Filip

Opel racing

20,20

2

11.místo

Zajíček

Zdeněk

SOZA team

12,80

2

12.místo

Ribola

Miroslav

IMG Racing

12,00

1

13.místo

Szmuda

Pavel

PS Racing

11,20

1

14.místo

Tajč

Petr

-

9,00

1

 

N do 2000ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

Hovorka

Roman

RK Motorsport

86,00

4

2.místo

Jelínek

Petr

Maty Cars

84,50

4

3.místo

Donát

Martin

-

66,50

2

4.místo

Matoušek

Karel

RK Motorsport

59,70

4

5.místo

Ješeta

Jakub

Ford Club CI5

57,00

2

6.místo

Němček

Michal

Maty Cars

51,00

4

7.místo

Barcík

Jan

Matycars

49,80

6

8.místo

Uherová

Lenka

VK Motorsport

45,40

5

9.místo

Malotín st.

Václav

Kajman team racing

41,80

2

10.místo

Svoboda

Zdeněk

AS Sychrov

38,00

2

11.místo

Kulich

Jan

SAM racing

36,00

2

12.místo

Thomas

Marcel

IMG Racing

30,00

2

13.místo

Leicht

Patrik

Leicht racing

28,00

1

14.místo

Maizner

Sebastian

Alive

19,00

2

15.místo

Gruner

Filip

Opel racing

9,50

2

 

N2-volná

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

Škarda

David

Subaru WRX STI

99,20

5

2.místo

Černý

Ctibor

#Bowa

92,00

3

3.místo

Řepka

Martin

Boček motorsport

51,00

2

4.místo

Wainer

Pavel

#Bowa

48,60

3

5.místo

Černý

Jiří

Joy club

38,50

2

6.místo

Březina

Jiří

Joy club

38,50

2

7.místo

Lorenz

Ondřej

Audi sport Praha

30,60

2

8.místo

Vacek

Lukáš

Gothard Slaný

18,00

1

9.místo

Rayman

Martin

Kroubang racing

17,00

2

10.místo

Martinovský

Vít

Gothard Slaný

14,40

1

11.místo

Kubata

Jaroslav

-

10,20

2

 

H do 1600ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

Pašek

Roman

Pašek motorsport

86,50

4

2.místo

Homola

Martin

Autoservis Lev

58,50

3

3.místo

Kuba

Aleš

AS SYCHROV racing

36,40

4

4.místo

Šťástka

Jiří

LEGR racing team

24,00

1

5.místo

Biherlich

Christian

Biherlich Rennsport

18,00

1

6.místo

Kubová

Denisa

AS SYCHROV racing

16,50

3

 

CZECH H bis 1600ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

Šťástka

Jiří

LEGR racing team

20,00

1

2.místo

Kuba

Aleš

AS SYCHROV racing

36,40

1

 

DEUCH H bis 1600ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

Biherlich

Christian

Biherlich Rennsport

20,00

1

 

 

Gesammtsieger-Absolutní vítěz E1 bis 950ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

Webinger

Jiří

Webi trabi

158,00

7

2.místo

Svoboda

Ivan

Webi trabi

118,50

7

3.místo

Štefl

Martin

Webi trabi

28,80

2

 

Gesammtsieger-Absolutní vítěz E1 bis 1400ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

Volena

Jiří

JK Motorsport

172,00

7

2.místo

Kroupa

Roman

-

46,80

4

3.místo

Kroupa

Vojtěch

-

39,00

4

4.místo

Bobek

Jiří

Bobkolety

39,00

2

5.místo

Mlejnek

Josef

Mlejnek racing

29,50

2

6.místo

Zajíček

Zdeněk

SOZA team

26,00

2

7.místo

Horák

Dušan

-

19,50

1

8.místo

Horáková

Zuzana

-

15,60

1

 

CZECH E1 bis 1400ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

 

DEUTCH E1 bis 1400ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

 

Gesammtsieger-Absolutní vítěz E1 bis 1600ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

Kašpar

Michal

Myšáci 77

206,00

7

2.místo

Boček

Jiří

Boček Motorsport

112,50

5

3.místo

Kašparová

Martina

Myšáci 77

92,40

6

4.místo

Šplíchal st.

Jiří

Šplíchy

62,80

4

5.místo

Falk

Ralf

RennFalken

49,80

5

6.místo

Zenkl

Karel

ZRS

38,40

2

7.místo

Matas

Zdeněk

Maty team

36,00

2

8.místo

Frank

Jiří

JL - rellycross

30,00

2

9.místo

Althof

Richard

RennFalken

25,60

2

10.místo

Dlouhý

Vladimír

Auto Slaný

25,60

2

11.místo

Pešek

Miroslav

Zeknova

9,00

2

 

CZECH E1 bis 1600ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

Kašpar Michal

Myšáci 77

100

5

2.místo

Boček Jiří

Boček Motorsport

45

3

3.místo

Kašparová Martina

Myšáci 77

47

4

4.místo

Šplíchal st. Jiří

Šplíchy

43

4

5.místo

Zenkl Karel

ZRS

24

2

6.místo

Dlouhý Vladimír

Auto Slaný

16

2

 

DEUTCH E1 bis 1600ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

Falk

Ralf

RennFalken

90,00

5

2.místo

Althof

Richard

RennFalken

40,00

2

3.místo

Veigel

Štefan

MC Grünhain

0,00

1

 

Gesammtsieger-Absolutní vítěz E1 bis 2000ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

Pribula

Mojmír

Dům barev

142,50

6

2.místo

Míšek

Patrik

MBM team

118,50

4

3.místo

Bubeníček

Petr

JK Motorsport

109,50

6

4.místo

Cinkl

Vratislav

Auctor

82,00

2

5.místo

Šafařík

Martin

MT racing

81,50

7

6.místo

Baďura

Svatopluk

IGS Racing

60,50

3

7.místo

Zenkl ml.

Otakar

ZRS

55,20

2

8.místo

Šauer

Jiří

-

54,60

3

9.místo

Musil

Josef

MBM team

36,60

4

10.místo

Hanuš

Oldřich

AS Sychrov

31,20

4

11.místo

Hlisa

Jan

-

30,00

3

12.místo

Němček

Michal

Maty Cars

23,40

2

13.místo

Král

Marek

AS SYCHROV racing

14,40

2

14.místo

Frous

Josef

Reatac Motorsport

12,30

2

15.místo

Zenkl

Otakar

ZRS

12,20

2

 

CZECH E1 bis 2000ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

 

DEUTCH  E1 bis 2000ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

 

Gesammtsieger-Absolutní vítěz E1 ob 2001ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

Lehmann

Tomáš

Kajman team racing

230,70

7

2.místo

Liška

Vladimír

FOX racing

150,50

4

3.místo

Majer

Jindřich

-

134,70

5

4.místo

Hruška

Jiří

Auto Slaný

132,20

6

5.místo

Boček

Jiří

Boček motorsport

128,40

6

6.místo

Balvín

Ondřej

AMK Mariánské lázně

103,20

7

7.místo

Lehmann

Karel

Kajman team racing

80,30

7

8.místo

Verbič

Miroslav

JK Motorsport

36,80

6

9.místo

Cejnar

Jiří

-

35,00

2

10.místo

Mondek

Karel

MK Plzeň

30,00

3

11.místo

Sýkora

Lukáš

Kroubang racing

29,20

5

12.místo

Kolčava

Radek

Auto - Kora motorsport

24,00

1

13.místo

Winkler

Matin

Rocket team

21,00

1

14.místo

Falk

Klaus

RennFalken

17,80

5

15.místo

Kopecký

Jan

RHR Motorsport

17,50

2

16.místo

Weig

Alexander

AC-Friedenfels

12,00

1

17.místo

Kopecký

Radek

RHR Motorsport

10,00

2

18.místo

Iser

Petr

I.P. Performance

7,50

2

19.místo

Zakouřil

David

Zakouřil Racing

6,30

2

20.místo

Petříková

Zuzana

JK Motorsport

0,00

2

21.místo

Mondek

Šimon

MK Plzeň

0,00

2

 

CZECH  E1 ob 2001ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

Lehmann

Tomáš

Kajman team racing

83

5

2.místo

Liška

Vladimír

FOX racing

75

4

3.místo

Hruška

Jiří

Auto Slaný

47

4

4.místo

Boček

Jiří

Boček motorsport

40

4

5.místo

Balvín

Ondřej

AMK Mariánské lázně

34

4

6.místo

Lehmann

Karel

Kajman team racing

27

5

7.místo

Majer

Jindřich

-

17

3

8.místo

Verbič

Miroslav

JK Motorsport

16

4

9.místo

Mondek

Karel

MK Plzeň

15

1

10.místo

Kolčava

Radek

Auto - Kora motorsport

12

1

11.místo

Sýkora

Lukáš

Kroubang racing

12

3

12.místo

Winkler

Martin

Rocket team

10

2

13.místo

Zakouřil

David

Zakouřil Racing

4

2

14.místo

Verbičová

Nikola

JK Motorsport

4

4

15.místo

Šnajdr

Marek

2

2

16.místo

Tajč

Tomáš

-

2

1

 

DEUTCH E1 ob 2001ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

Falk

Klaus

RennFalken

95

5

2.místo

Weig

Alexander

AC-Friedenfels

20

1

 

Gesammtsieger-Absolutní vítěz E2/C

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

Pluhař

Dominik

BDT Racing

84,00

4

2.místo

Bursa

Luděk

Elektrobursa

75,00

5

3.místo

Bursa

Jan

Elektrobursa

63,00

5

4.místo

Herold

Tomáš

Sorry jako rally team

34,50

2

5.místo

Homola

Matyáš

-

26,00

1

6.místo

Kubata

Jaroslav

-

24,00

1

7.místo

Hudeček

Tomáš

4FIN

22,00

1

8.místo

Roubíček

Matěj

BDT Racing

18,00

2

9.místo

Svitavský

Jan

4FIN

16,50

1

CZECH – E2C

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

 

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

 

Formulové vozy-formule E2

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

Šťástka

Jiří

LEGR racing team

60,00

3

2.místo

Hartych

Ondřej

Hartych racing

44,00

2

3.místo

Andruchovič

Milan

Toyoco Racing

33,00

2

 

JUNIOR CUP

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

Bursa ml.

Jan

Elektrobursa

118,00

6

2.místo

Bursa

Adam

Elektrobursa

89,40

6

3.místo

Kalista

Lukáš

MH Honda Racing

31,20

2

4.místo

Cenefels

Vojtěch

Cenda team

28,80

2

5.místo

Štefl

Vít

Webi trabi

26,00

2

6.místo

Rozporka

Ondřej

RRT

24,00

2

 

DÁMSKÝ POHÁR

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

Kašparová

Martina

Myšáci 77

125

6

2.místo

Verbičová

Nikola

JK motorsport

101,8

6

3.místo

Uherková

Lenka

VK motorsport

66,7

5

4.místo

Horáková

Zuzana

 

28

1

5.místo

Kubová

Denisa

AS Sychrov racing

14

1

Gesammtsieger-Absolutní vítěz H ob 1601ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

Král

Ivo

Svijany racing

200,00

7

2.místo

Šarocha

Jiří

MG Auto racing

90,00

6

3.místo

Šplíchal ml.

Jiří

Šplíchy

85,50

6

4.místo

Šteiner

Ladislav

-

73,60

4

5.místo

Kunz

Kurt

-

62,90

5

6.místo

Maier

Pavel

VK -Motorsport

51,20

2

7.místo

Zajíc

Tomáš

Ford Club CI5

43,20

2

8.místo

Červený

Miroslav

Uranové doly Jáchymov

35,00

3

9.místo

Kästel

Lars

ZZ rallye sport

29,60

2

10.místo

Šplíchal

Jiří

Šplíchy

6,40

2

 

CZECH-H NAD 1600ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

Král Ivo

Svijany racing

100

5

2.místo

Šplíchal Jiří

Šplíchy

52

4

3.místo

Šarocha Jiří

MG Auto racing

36

4

4.místo

Steiner Ladislav

30

2

5.místo

Červený Miroslav

Uranové doly Jáchymov

22

2

DEUTCH H OB 1600ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

Kunz Kurt

 

95

5

2.místo

Kästel Lars

ZZ rallye sport

35

2

 

Gesammtsieger-Absolutní vítěz H bis 1400ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

Brousek

Adam

Hustle

180,50

6

2.místo

Brousek

Petr

Hustle

99,60

6

3.místo

Václavík

Petr

VK Motorsport

96,00

5

4.místo

Munzar

Petr

Auto borci z garáže

70,60

6

5.místo

Kopelent

Ladislav

Autosport Kopelent

54,00

2

6.místo

Plevka

Jiří

Chodovar

49,40

4

7.místo

Bažata

Jiří

Chodovar

48,60

4

8.místo

Hudec

Jan

-

39,60

2

9.místo

Skořepa

Jan

IGS Racing

22,00

1

10.místo

Navrátil

Luboš

NZ Motor

18,00

2

11.místo

Zapadlo

Milan

NZ Motor

14,40

2

12.místo

Beneš

Jiří

-

10,80

2

CZECH H do 1400ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

DEUTCH H BIS 1400ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závod

 

Přihlášení



Přihlášky k závodům

Partnerské kluby

Mediální partneři

 

Záchranné složky



statistika

Členové : 997
Obsah : 1703
Počet zobrazení článků : 3381384

Navigace

Nejčtenější

Statistika

Právě připojeni - hostů: 73 

Založeno na Joomla!. Designed by: joomla templates web hosting Valid XHTML and CSS.