Hlavní partner

 

Partneři

 

 

 

 

 

Home
Výsledky tříd sezony 2020 po závodě na Polygonu Most Tisk Email

ŠKODA CUP

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

Veselý

Zdeněk

Vráboš team

116,00

7

2.místo

Štumr

Petr

Alive

86,80

5

3.místo

Bron

Filip

Bron Motorsport

72,00

3

 

N do 1400ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1. místo

Hřava

Jaroslav

Žabaq Racing

315,50

12

2. místo

Pták

František

Žabaq Racing

194,20

12

3. místo

Pokorný

Josef

Bobkolety

168,80

5

4. místo

Kocál

Oldřich

VK Motorsport

63,50

8

5. místo

Pilka

Radek

NOSTALGIA Racing Team Plzeň

87,60

5

6. místo

Svoboda ml.

Zdeněk

AS Sychrov racing

62,20

5

7. místo

Peyter

Michal

AS Sychrov racing

38,10

5

8. místo

Rozporka

Adolf

RRT

61,20

4

9. místo

Purma

Jan

28,80

3

10.místo

Šofroň

Michal

Žabaq Racing

21,60

3

11.místo

Bauer

Michal

-

51,30

2

12.místo

Bendl

Martin

Bobkolety

34,20

2

13.místo

Valášek

Václav

Punto

5,70

2

 

N do 1600ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

Novák

Tomáš

Nowi motorsport

173,30

9

2.místo

Kalista

Martin

MH Honda Racing

157,80

7

3.místo

Kněžík

Josef

-

101,40

9

4.místo

Novák

Vladimír

Nowi motorsport

100,10

7

5.místo

Nýri

Gabriel

-

90,00

3

6.místo

Kubíček

Pavel

2K

56,00

2

7.místo

Štefan

Bronislav

AS SYCHROV racing

49,00

2

8.místo

Šlauf

Václav

-

48,00

3

9.místo

Srb

Petr

HOKUBU racing team

45,00

3

10.místo

Besta

Jan

-

42,00

2

11.místo

Čulík

Patrik

-

42,00

2

12.místo

Kůrka

Petr

Troy Motorsport

40,00

3

13.místo

Gregor

Roland

RST Miltel franken

27,00

2

14.místo

Daňková

Kristýna

-

18,00

3

15.místo

Kavalier

Tomáš

GTH Racing

15,00

1

 

N nad 2001ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

Matoušek

Jan

Maty Cars

284,70

12

2.místo

Zakouřil

Tomáš

LT Motorsport

256,10

12

3.místo

Hautshauser

Jan

Auto Reno

155,40

9

4.místo

Mrkvička

Jan

Mrkev racing team

70,40

3

5.místo

Baxa

Josef

Kajman team racing

56,00

2

6.místo

Šnajdr

Marek

Autoklub Mariánské lázně

46,20

4

7.místo

Gumančík

Juraj

RK Motorsport

41,60

3

8.místo

Halama

Vítek

LT Motorsport

32,00

3

9.místo

Kubeš

Ladislav

LT Motorsport

32,00

3

10.místo

Šimoník

Zdeněk

-

32,00

2

11.místo

Palme

Kay

PALME racing

30,00

1

12.místo

Procházka

Milan

Opel racing

29,00

2

13.místo

Zajíček

Zdeněk

SOZA team

25,60

5

14.místo

Palme

Max

PALME racing

22,50

1

15.místo

Gruner

Filip

Opel racing

20,20

2

16.místo

Ribola

Miroslav

IMG Racing

12,00

1

17.místo

Szmuda

Pavel

PS Racing

11,20

1

18.místo

Tajč

Petr

-

9,00

1

 

N do 2000ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

Němček

Michal

Maty Cars

203,00

9

2.místo

Hovorka

Roman

RK Motorsport

196,00

7

3.místo

Jelínek

Petr

Maty Cars

148,50

7

4.místo

Matoušek

Karel

RK Motorsport

127,70

7

5.místo

Barcík

Jan

Matycars

117,80

11

6.místo

Donát

Martin

-

106,50

5

7.místo

Malotín st.

Václav

Kajman team racing

106,00

7

8.místo

Uherková

Lenka

VK Motorsport

57,40

8

9.místo

Ješeta

Jakub

Ford Club CI5

57,00

2

10.místo

Kadlec

Miroslav

Kača team

50,80

5

11.místo

Kulich

Jan

SAM racing

50,00

3

12.místo

Svoboda

Zdeněk

AS Sychrov

38,00

5

13.místo

Walz

Dietmar

Walz

32,00

1

14.místo

Thomas

Marcel

IMG Racing

30,00

2

15.místo

Leicht

Patrik

Leicht racing

28,00

1

16.místo

Maizner

Sebastian

Alive

19,00

2

17.místo

Ježek

Milan

-

9,60

4

18.místo

Gruner

Filip

Opel racing

9,50

2

19.místo

Ježek

Milan ml.

-

0,00

1

 

N2-volná

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

Škarda

David

Subaru WRX STI

135,70

7

2.místo

Černý

Ctibor

#Bowa

92,00

3

3.místo

Berka

Kamil

Auktor team

66,00

5

4.místo

Řepka

Martin

Boček motorsport

51,00

2

5.místo

Baxa

Jiří

Pašek motorsport

49,50

3

6.místo

Wainer

Pavel

#Bowa

48,60

3

7.místo

Černý

Jiří

Joy club

38,50

2

8.místo

Březina

Jiří

Joy club

38,50

2

9.místo

Lorenz

Ondřej

Audi sport Praha

30,60

2

10.místo

Hubr

František

HF racing

22,00

1

11.místo

Vacek

Lukáš

Gothard Slaný

18,00

1

12.místo

Rayman

Martin

Kroubang racing

17,00

2

13.místo

Martinovský

Vít

Gothard Slaný

14,40

1

14.místo

Kubata

Jaroslav

-

10,20

2

 

H do 1600ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

Pašek

Roman

Pašek motorsport

152,50

7

2.místo

Homola

Martin

Autoservis Lev

58,50

3

3.místo

Kuba

Aleš

AS SYCHROV racing

36,40

4

4.místo

Šťástka

Jiří

LEGR racing team

24,00

1

5.místo

Biherlich

Christian

Biherlich Rennsport

18,00

1

6.místo

Kubová

Denisa

AS SYCHROV racing

16,50

3

7.místo

Andrys

František

AS SYCHROV racing

0,00

3

 

CZECH H bis 1600ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

Šťástka

Jiří

LEGR racing team

20,00

1

2.místo

Kuba

Aleš

AS SYCHROV racing

36,40

1

 

DEUCH H bis 1600ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

Biherlich

Christian

Biherlich Rennsport

20,00

1

 

 

Gesammtsieger-Absolutní vítěz E1 bis 950ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

Webinger

Jiří

Webi trabi

244,00

11

2.místo

Svoboda

Ivan

Webi trabi

168,00

10

3.místo

Štefl

Martin

Webi trabi

28,80

2

 

Gesammtsieger-Absolutní vítěz E1 bis 1400ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

Volena

Jiří

JK Motorsport

211,60

12

2.místo

Svoboda

Roman

Svoboda Motorsport

117,00

5

3.místo

Bobek

Jiří

Bobkolety

93,60

5

4.místo

Gleixner

Herbert

NAC Nittenau

66,00

2

5.místo

Lapiš

Vladimír

JK Motorsport

58,80

3

6.místo

Beer

Hans

NAC Nittenau

49,50

2

7.místo

Kroupa

Roman

-

46,80

4

8.místo

Kroupa

Vojtěch

-

39,00

4

9.místo

Zajíček

Zdeněk

SOZA team

29,60

4

10.místo

Mlejnek

Josef

Mlejnek racing

29,50

2

11.místo

Cenefels

Jan

Cenda team

28,00

3

12.místo

Horák

Dušan

-

19,50

1

13.místo

Oršula

Pavel

JPO motorsport

17,40

2

14.místo

Horáková

Zuzana

-

15,60

1

15.místo

Horák

Dušan

ASH Motorsport

14,40

1

16.místo

Horáková

Zuzana

ASH Motorsport

10,80

1

17.místo

Pilník

Jakub

Katana racing

7,20

1

 

CZECH E1 bis 1400ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

Volena

Jiří

JK Motorsport

60,00

2

2.místo

Svoboda

Roman

Svoboda Motorsport

45,00

2

3.místo

Oršula

Pavel

JPO motorsport

25,80

2

4.místo

Horák

Dušan

ASH Motorsport

20,40

1

5.místo

Horáková

Zuzana

ASH Motorsport

17,00

1

6.místo

Pilník

Jakub

Katana racing

13,60

1

7.místo

Zajíček

Zdeněk

SOZA team

8,50

2

 

DEUTCH E1 bis 1400ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

Gleixner

Herbert

NAC Nittenau

44,00

2

2.místo

Beer

Hans

NAC Nittenau

36,00

2

 

Gesammtsieger-Absolutní vítěz E1 bis 1600ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

Kašpar

Michal

Myšáci 77

316,00

12

2.místo

Boček

Jiří

Boček Motorsport

213,30

10

3.místo

Kašparová

Martina

Myšáci 77

187,10

11

4.místo

Křístek

Jindřich

Prolum suspension

70,00

3

5.místo

Šplíchal st.

Jiří

Šplíchy

62,80

4

6.místo

Šurýn

Dušan

Myšáci 77

53,00

2

7.místo

Falk

Ralf

RennFalken

49,80

5

8.místo

Lupač

Michal

Myšáci 77

38,40

2

9.místo

Zenkl

Karel

ZRS

38,40

2

10.místo

Dlouhý

Vladimír

Auto Slaný

36,40

4

11.místo

Matas

Zdeněk

Maty team

36,00

2

12.místo

Frank

Jiří

JL - rellycross

30,00

2

13.místo

Althof

Richard

RennFalken

25,60

2

14.místo

Kalista

Jan

Polo Garage

22,40

3

15.místo

Koudelka

Pavel

-

17,40

2

16.místo

Hess

Petr

Auto Slaný

12,20

2

17.místo

Pešek

Miroslav

Zeknova

9,00

2

18.místo

Hess

Lubomír

Auto Slaný

3,60

1

19.místo

Veigel

Štefan

MC Grünhain

0,00

1

 

CZECH E1 bis 1600ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

Kašpar Michal

Myšáci 77

100

5

2.místo

Boček Jiří

Boček Motorsport

45

3

3.místo

Kašparová Martina

Myšáci 77

47

4

4.místo

Šplíchal st. Jiří

Šplíchy

43

4

5.místo

Zenkl Karel

ZRS

24

2

6.místo

Dlouhý Vladimír

Auto Slaný

16

2

 

DEUTCH E1 bis 1600ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

Falk

Ralf

RennFalken

90,00

5

2.místo

Althof

Richard

RennFalken

40,00

2

3.místo

Veigel

Štefan

MC Grünhain

0,00

1

 

Gesammtsieger-Absolutní vítěz E1 bis 2000ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

Míšek

Patrik

MBM team

252,50

9

2.místo

Bubeníček

Petr

JK Motorsport

210,00

11

3.místo

Pribula

Mojmír

Dům barev

142,50

6

4.místo

Cinkl

Vratislav

Auctor

82,00

2

5.místo

Šafařík

Martin

MT racing

81,50

7

6.místo

Hanuš

Oldřich

AS Sychrov

64,80

7

7.místo

Baďura

Svatopluk

IGS Racing

60,50

3

8.místo

Zenkl ml.

Otakar

ZRS

55,20

2

9.místo

Šauer

Jiří

-

54,60

3

10.místo

Musil

Josef

MBM team

52,20

5

11.místo

Javůrek

Zdeněk

AutoBorci z garáže

50,40

3

12.místo

Kuba

Aleš

AS SYCHROV racing

42,00

3

13.místo

Hlisa

Jan

-

30,00

3

14.místo

Houška

Tomáš

-

29,40

4

15.místo

Němček

Michal

Maty Cars

23,40

2

16.místo

Král

Marek

AS SYCHROV racing

14,40

2

17.místo

Frous

Josef

Reatac Motorsport

12,30

2

18.místo

Zenkl

Otakar

ZRS

12,20

2

19.místo

Kadlec

Miroslav

Kubajs Racing

0,00

2

20.místo

Barcik

Jan

Maty Cars

0,00

2

 

CZECH E1 bis 2000ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

 

DEUTCH  E1 bis 2000ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

 

Gesammtsieger-Absolutní vítěz E1 ob 2001ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

Lehmann

Tomáš

Kajman team racing

392,70

12

2.místo

Majer

Jindřich

-

268,70

10

3.místo

Boček

Jiří

Boček motorsport

218,00

11

4.místo

Liška

Vladimír

FOX racing

150,50

4

5.místo

Lehmann

Karel

Kajman team racing

148,50

12

6.místo

Hruška

Jiří

Auto Slaný

132,20

6

7.místo

Balvín

Ondřej

AMK Mariánské lázně

130,40

10

8.místo

Verbič

Miroslav

JK Motorsport

76,20

11

9.místo

Kudrna

Tomáš

-

57,80

3

10.místo

Mondek

Karel

MK Plzeň

54,00

4

11.místo

Winkler

Martin

Rocket team

43,80

2

12.místo

Kaše

Ondřej

Kasak racing

38,00

2

13.místo

Cejnar

Jiří

-

35,00

2

14.místo

Sýkora

Lukáš

Kroubang racing

29,20

5

15.místo

Kolčava

Radek

Auto - Kora motorsport

24,00

1

16.místo

Verbičová

Nikola

JK Motorsport

22,90

11

17.místo

Falk

Klaus

RennFalken

17,80

5

18.místo

Kopecký

Jan

RHR Motorsport

17,50

2

19.místo

Zakouřil

David

Zakouřil Racing

12,20

4

20.místo

Mondek

Šimon

MK Plzeň

12,00

3

21.místo

Weig

Alexander

AC-Friedenfels

12,00

1

22.místo

Titěra

Vladimír

AVL Motorsport

11,70

2

23.místo

Kopecký

Radek

RHR Motorsport

10,00

2

24.místo

Iser

Petr

I.P. Performance

7,50

2

25.místo

Šnajdr

Marek

Autoklub Mariánské lázně

2,10

2

26.místo

Tajč

Tomáš

-

2,00

1

27.místo

Petříková

Zuzana

JK Motorsport

0,00

2

 

CZECH  E1 ob 2001ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

Lehmann

Tomáš

Kajman team racing

83

5

2.místo

Liška

Vladimír

FOX racing

75

4

3.místo

Hruška

Jiří

Auto Slaný

47

4

4.místo

Boček

Jiří

Boček motorsport

40

4

5.místo

Balvín

Ondřej

AMK Mariánské lázně

34

4

6.místo

Lehmann

Karel

Kajman team racing

27

5

7.místo

Majer

Jindřich

-

17

3

8.místo

Verbič

Miroslav

JK Motorsport

16

4

9.místo

Mondek

Karel

MK Plzeň

15

1

10.místo

Kolčava

Radek

Auto - Kora motorsport

12

1

11.místo

Sýkora

Lukáš

Kroubang racing

12

3

12.místo

Winkler

Martin

Rocket team

10

2

13.místo

Zakouřil

David

Zakouřil Racing

4

2

14.místo

Verbičová

Nikola

JK Motorsport

4

4

15.místo

Šnajdr

Marek

2

2

16.místo

Tajč

Tomáš

-

2

1

 

DEUTCH E1 ob 2001ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

Falk

Klaus

RennFalken

95

5

2.místo

Weig

Alexander

AC-Friedenfels

20

1

 

Gesammtsieger-Absolutní vítěz E2/C

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

Pluhař

Dominik

BDT Racing

174,00

7

2.místo

Bursa

Luděk

Elektrobursa

148,50

10

3.místo

Bursa

Jan

Elektrobursa

120,00

10

4.místo

Feigl

Miloš

Sůl nad zlato

67,50

3

5.místo

Svitavský

Jan

4FIN

54,00

3

6.místo

Úškrt

Antonín

Dřevoškrt

50,00

4

7.místo

Hudeček

Tomáš

-

45,00

3

8.místo

Herold

Tomáš

Sorry jako rally team

34,50

2

9.místo

Homola

Matyáš

-

26,00

1

10.místo

Kubata

Jaroslav

-

24,00

1

11.místo

Hudeček

Tomáš

4FIN

22,00

1

12.místo

Roubíček

Matěj

BDT Racing

18,00

2

13.místo

Svitavský

Jan

4FIN

16,50

1

14.místo

Palme

Kay

PALME racing

0,00

1

CZECH – E2C

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

 

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

 

Formulové vozy-formule E2

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

Šťástka

Jiří

LEGR racing team

141,60

8

2.místo

Hartych

Ondřej

Hartych racing

122,00

5

3.místo

Andruchovič

Milan

Toyoco Racing

72,00

5

4.místo

Gešvinder

Luboš

-

50,70

3

 

JUNIOR CUP

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

Bursa ml.

Jan

Elektrobursa

227,00

11

2.místo

Bursa

Adam

Elektrobursa

167,50

11

3.místo

Cenefels

Vojtěch

Cenda team

96,40

6

4.místo

Kalista

Lukáš

MH Honda Racing

72,80

5

5.místo

Rozporka

Ondřej

RRT

67,50

4

6.místo

Štefl

Vít

Webi trabi

26,00

2

 

DÁMSKÝ POHÁR

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

Kašparová

Martina

Myšáci 77

243

12

2.místo

Verbičová

Nikola

JK motorsport

171,4

11

3.místo

Uherková

Lenka

VK motorsport

108,2

8

4.místo

Horáková

Zuzana

 

42,4

2

5.místo

Daňková

Kristýna

 

19,5

3

6.místo

Kubová

Denisa

AS Sychrov racing

14

1

Gesammtsieger-Absolutní vítěz H ob 1601ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

Král

Ivo

Svijany racing

334,00

12

2.místo

Šarocha

Jiří

MG Auto racing

129,00

8

3.místo

Šteiner

Ladislav

-

115,60

6

4.místo

Šplíchal ml.

Jiří

Šplíchy

85,50

6

5.místo

Hadrávek

Gabriel

Hadrávek

69,40

6

6.místo

Červený

Miroslav

Uranové doly Jáchymov

65,80

5

7.místo

Kunz

Kurt

-

62,90

6

8.místo

Maier

Pavel

VK -Motorsport

51,20

2

9.místo

Markus

Vojtěch

-

45,50

4

10.místo

Zajíc

Tomáš

Ford Club CI5

43,20

2

11.místo

Kästel

Lars

ZZ rallye sport

29,60

2

12.místo

Šperl

Jaroslav

Aliane

16,80

1

13.místo

Šplíchal

Jiří

Šplíchy

6,40

2

 

CZECH-H NAD 1600ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

Král Ivo

Svijany racing

100

6

2.místo

Šplíchal Jiří

Šplíchy

52

4

3.místo

Šarocha Jiří

MG Auto racing

36

4

4.místo

Steiner Ladislav

30

3

5.místo

Červený Miroslav

Uranové doly Jáchymov

22

4

DEUTCH H OB 1600ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

Kunz Kurt

95

6

2.místo

Kästel Lars

ZZ rallye sport

35

2

 

Gesammtsieger-Absolutní vítěz H bis 1400ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

Brousek

Adam

Hustle

232,50

8

2.místo

Václavík

Petr

VK Motorsport

167,80

9

3.místo

Brousek

Petr

Hustle

138,60

8

4.místo

Munzar

Petr

Auto borci z garáže

131,10

9

5.místo

Plevka

Jiří

Chodovar

63,80

5

6.místo

Kopelent

Ladiskav

Autosport Kopelent

54,00

2

7.místo

Bažata

Jiří

Chodovar

48,60

5

8.místo

Hudec

Jan

-

39,60

2

9.místo

Skořepa

Jan

IGS Racing

22,00

1

10.místo

Navrátil

Luboš

NZ Motor

18,00

2

11.místo

Zapadlo

Milan

NZ Motor

14,40

2

12.místo

Beneš

Jiří

-

10,80

2

13.místo

Thiel

Karl Heinz

AC Nittenau

0,00

1

CZECH H do 1400ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

DEUTCH H BIS 1400ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závod

 

Přihlášení



Přihlášky k závodům

Přihlášení jezdci

Partnerské kluby

Mediální partneři

 

Záchranné složky



statistika

Členové : 1000
Obsah : 1742
Počet zobrazení článků : 3403939

Navigace

Nejčtenější

Statistika

Právě připojeni - hostů: 93 

Založeno na Joomla!. Designed by: joomla templates web hosting Valid XHTML and CSS.