Hlavní partner

 

Partneři

 

 

 

 

 

Home
Konečné pořadí klasifikovaných jezdců ve třídách sezóny 2020 Tisk Email

Konečné pořadí klasifikovaných jezdců ve třídách sezóny 2020,jezdci odjeli šest a více závodů.

 

 

ŠKODA CUP

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

Veselý

Zdeněk

Vráboš team

116,00

7

 

N do 1400ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1. místo

Hřava

Jaroslav

Žabaq Racing

315,50

12

2. místo

Pták

František

Žabaq Racing

194,20

12

3. místo

Kocál

Oldřich

VK Motorsport

63,50

8

 

N do 1600ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

Novák

Tomáš

Nowi motorsport

173,30

9

2.místo

Kalista

Martin

MH Honda Racing

157,80

7

3.místo

Kněžík

Josef

-

101,40

9

4.místo

Novák

Vladimír

Nowi motorsport

100,10

7

 

N nad 2001ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

Matoušek

Jan

Maty Cars

284,70

12

2.místo

Zakouřil

Tomáš

LT Motorsport

256,10

12

3.místo

Hautshauser

Jan

Auto Reno

155,40

9

 

N do 2000ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

Němček

Michal

Maty Cars

203,00

9

2.místo

Hovorka

Roman

RK Motorsport

196,00

7

3.místo

Jelínek

Petr

Maty Cars

148,50

7

4.místo

Matoušek

Karel

RK Motorsport

127,70

7

5.místo

Barcík

Jan

Matycars

117,80

11

6.místo

Malotín st.

Václav

Kajman team racing

106,00

7

7.místo

Uherková

Lenka

VK Motorsport

57,40

8

 

N2-volná

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

Škarda

David

Subaru WRX STI

135,70

7

 

H do 1600ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

Pašek

Roman

Pašek motorsport

152,50

7

 

Gesammtsieger-Absolutní vítěz E1 bis 950ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

Webinger

Jiří

Webi trabi

244,00

11

2.místo

Svoboda

Ivan

Webi trabi

168,00

10

 

Gesammtsieger-Absolutní vítěz E1 bis 1400ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

Volena

Jiří

JK Motorsport

211,60

12

Gesammtsieger-Absolutní vítěz E1 bis 1600ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

Kašpar

Michal

Myšáci 77

316,00

12

2.místo

Boček

Jiří

Boček Motorsport

213,30

10

3.místo

Kašparová

Martina

Myšáci 77

187,10

11

 

 

 

Gesammtsieger-Absolutní vítěz E1 bis 2000ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

Míšek

Patrik

MBM team

252,50

9

2.místo

Bubeníček

Petr

JK Motorsport

210,00

11

3.místo

Pribula

Mojmír

Dům barev

142,50

6

4.místo

Šafařík

Martin

MT racing

81,50

7

5.místo

Hanuš

Oldřich

AS Sychrov

64,80

7

 

 

Gesammtsieger-Absolutní vítěz E1 ob 2001ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

Lehmann

Tomáš

Kajman team racing

392,70

12

2.místo

Majer

Jindřich

-

268,70

10

3.místo

Boček

Jiří

Boček motorsport

218,00

11

4.místo

Lehmann

Karel

Kajman team racing

148,50

12

5.místo

Hruška

Jiří

Auto Slaný

132,20

6

6.místo

Balvín

Ondřej

AMK Mariánské lázně

130,40

10

7.místo

Verbič

Miroslav

JK Motorsport

76,20

11

8.místo

Verbičová

Nikola

JK Motorsport

22,90

11

 

 

Gesammtsieger-Absolutní vítěz E2/C

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

Pluhař

Dominik

BDT Racing

174,00

7

2.místo

Bursa

Luděk

Elektrobursa

148,50

10

3.místo

Bursa

Jan

Elektrobursa

120,00

10

 

Formulové vozy-formule E2

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

Šťástka

Jiří

LEGR racing team

141,60

8

 

JUNIOR CUP

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

Bursa ml.

Jan

Elektrobursa

227,00

11

2.místo

Bursa

Adam

Elektrobursa

167,50

11

3.místo

Cenefels

Vojtěch

Cenda team

96,40

6

 

DÁMSKÝ POHÁR

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

Kašparová

Martina

Myšáci 77

243

11

2.místo

Verbičová

Nikola

JK motorsport

171,4

11

3.místo

Uherková

Lenka

VK motorsport

108,2

8

Gesammtsieger-Absolutní vítěz H ob 1601ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

Král

Ivo

Svijany racing

334,00

12

2.místo

Šarocha

Jiří

MG Auto racing

129,00

8

3.místo

Šteiner

Ladislav

-

115,60

6

4.místo

Šplíchal ml.

Jiří

Šplíchy

85,50

6

5.místo

Hadrávek

Gabriel

Hadrávek

69,40

6

6.místo

Kunz

Kurt

-

62,90

6

 

CZECH-H NAD 1600ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

Král Ivo

Svijany racing

100

6

DEUTCH H OB 1600ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

Kunz Kurt

95

6

 

Gesammtsieger-Absolutní vítěz H bis 1400ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

Brousek

Adam

Hustle

232,50

8

2.místo

Václavík

Petr

VK Motorsport

167,80

9

3.místo

Brousek

Petr

Hustle

138,60

8

4.místo

Munzar

Petr

Auto borci z garáže

131,10

9

 

Přihlášení



Přihlášky k závodům

Přihlášení jezdci

Partnerské kluby

Mediální partneři

 

Záchranné složky



statistika

Členové : 1000
Obsah : 1742
Počet zobrazení článků : 3403951

Navigace

Nejčtenější

Statistika

Právě připojeni - hostů: 107 a člen: 1 

Založeno na Joomla!. Designed by: joomla templates web hosting Valid XHTML and CSS.