Hlavní partner

 

Partneři

 

 

 

 

 

Home
Absolutní pořadí sezóny 2020 po Polygonu Most Tisk Email

Absolutní pořadí sezóny 2020

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

Lehmann

Tomáš

Kajman team racingLehmann

392,7

12

2.místo

Král

Ivo

Svijany racing

334,00

12

3.místo

Kašpar

Michal

Myšáci 77

316,00

12

4.místo

Hřava

Jaroslav

Žabaq Racing

315,50

12

5.místo

Matoušek

Jan

Maty Cars

284,70

12

6.místo

Majer

Jindřich

-

268,70

10

7.místo

Zakouřil

Tomáš

LT Motorsport

256,10

12

8.místo

Míšek

Patrik

MBM team

252,50

9

9.místo

Webinger

Jiří

Webi trabi

244,00

11

10.místo

Brousek

Adam

Hustle

232,50

8

11.místo

Bursa ml.

Jan

Elektrobursa

227,00

11

12.místo

Boček

Jiří

Boček motorsport

218,00

11

13.místo

Boček

Jiří

Boček Motorsport

213,30

10

14.místo

Volena

Jiří

JK Motorsport

211,60

12

15.místo

Bubeníček

Petr

JK Motorsport

210,00

11

16.místo

Němček

Michal

Maty Cars

203,00

9

17.místo

Hovorka

Roman

RK Motorsport

196,00

7

18.místo

Pták

František

Žabaq Racing

194,20

12

19.místo

Kašparová

Martina

Myšáci 77

187,10

11

20.místo

Pluhař

Dominik

BDT Racing

174,00

7

21.místo

Novák

Tomáš

Nowi motorsport

173,30

9

22.místo

Pokorný

Josef

Bobkolety

168,80

5

23.místo

Svoboda

Ivan

Webi trabi

168,00

10

24.místo

Václavík

Petr

VK Motorsport

167,80

9

25.místo

Bursa

Adam

Elektrobursa

167,50

11

26.místo

Kalista

Martin

MH Honda Racing

157,80

7

27.místo

Hautshauser

Jan

Auto Reno

155,40

9

28.místo

Pašek

Roman

Pašek motorsport

152,50

7

29.místo

Liška

Vladimír

FOX racing

150,50

4

30.místo

Lehmann

Karel

Kajman team racing

148,50

12

31.místo

Bursa

Luděk

Elektrobursa

148,50

10

32.místo

Jelínek

Petr

Maty Cars

148,50

7

33.místo

Pribula

Mojmír

Dům barev

142,50

6

34.místo

Šťástka

Jiří

LEGR racing team

141,60

8

35.místo

Brousek

Petr

Hustle

138,60

8

36.místo

Škarda

David

Subaru WRX STI

135,70

7

37.místo

Hruška

Jiří

Auto Slaný

132,20

6

38.místo

Munzar

Petr

Auto borci z garáže

131,10

9

39.místo

Balvín

Ondřej

AMK Mariánské lázně

130,40

10

40.místo

Šarocha

Jiří

MG Auto racing

129,00

8

41.místo

Matoušek

Karel

RK Motorsport

127,70

7

42.místo

Hartych

Ondřej

Hartych racing

122,00

5

43.místo

Bursa

Jan

Elektrobursa

120,00

10

44.místo

Barcík

Jan

Matycars

117,80

11

45.místo

Svoboda

Roman

Svoboda Motorsport

117,00

5

46.místo

Veselý

Zdeněk

Vráboš team

116,00

7

47.místo

Šteiner

Ladislav

-

115,60

6

48.místo

Donát

Martin

-

106,50

5

49.místo

Malotín st.

Václav

Kajman team racing

106,00

7

50.místo

Kněžík

Josef

-

101,40

9

51.místo

Novák

Vladimír

Nowi motorsport

100,10

7

52.místo

Cenefels

Vojtěch

Cenda team

96,40

6

53.místo

Bobek

Jiří

Bobkolety

93,60

5

54.místo

Černý

Ctibor

#Bowa

92,00

3

55.místo

Nýri

Gabriel

-

90,00

3

56.místo

Pilka

Radek

NOSTALGIA Racing Team Plzeň

87,60

5

57.místo

Štumr

Petr

Alive

86,80

5

58.místo

Šplíchal ml.

Jiří

Šplíchy

85,50

6

59.místo

Cinkl

Vratislav

Auctor

82,00

2

60.místo

Šafařík

Martin

MT racing

81,50

7

61.místo

Verbič

Miroslav

JK Motorsport

76,20

11

62.místo

Kalista

Lukáš

MH Honda Racing

72,80

5

63.místo

Andruchovič

Milan

Toyoco Racing

72,00

5

64.místo

Bron

Filip

Bron Motorsport

72,00

3

65.místo

Mrkvička

Jan

Mrkev racing team

70,40

3

66.místo

Křístek

Jindřich

Prolum suspension

70,00

3

67.místo

Hadrávek

Gabriel

Hadrávek

69,40

6

68.místo

Rozporka

Ondřej

RRT

67,50

4

69.místo

Feigl

Miloš

Sůl nad zlato

67,50

3

70.místo

Berka

Kamil

Auktor team

66,00

5

71.místo

Gleixner

Herbert

NAC Nittenau

66,00

2

72.místo

Červený

Miroslav

Uranové doly Jáchymov

65,80

5

73.místo

Hanuš

Oldřich

AS Sychrov

64,80

7

74.místo

Plevka

Jiří

Chodovar

63,80

5

75.místo

Kocál

Oldřich

VK Motorsport

63,50

8

76.místo

Kunz

Kurt

-

62,90

6

77.místo

Šplíchal st.

Jiří

Šplíchy

62,80

4

78.místo

Svoboda ml.

Zdeněk

AS Sychrov racing

62,20

5

79.místo

Rozporka

Adolf

RRT

61,20

4

80.místo

Baďura

Svatopluk

IGS Racing

60,50

3

81.místo

Lapiš

Vladimír

JK Motorsport

58,80

3

82.místo

Homola

Martin

Autoservis Lev

58,50

3

83.místo

Kudrna

Tomáš

-

57,80

3

84.místo

Uherová

Lenka

VK Motorsport

57,40

8

85.místo

Ješeta

Jakub

Ford Club CI5

57,00

2

86.místo

Kubíček

Pavel

2K

56,00

2

87.místo

Baxa

Josef

Kajman team racing

56,00

2

88.místo

Zenkl ml.

Otakar

ZRS

55,20

2

89.místo

Šauer

Jiří

-

54,60

3

90.místo

Mondek

Karel

MK Plzeň

54,00

4

91.místo

Svitavský

Jan

4FIN

54,00

3

92.místo

Kopelent

Ladiskav

Autosport Kopelent

54,00

2

93.místo

Šurýn

Dušan

Myšáci 77

53,00

2

94.místo

Musil

Josef

MBM team

52,20

5

95.místo

Bauer

Michal

-

51,30

2

96.místo

Maier

Pavel

VK -Motorsport

51,20

2

97.místo

Řepka

Martin

Boček motorsport

51,00

2

98.místo

Kadlec

Miroslav

Kača team

50,80

5

99.místo

Gešvinder

Luboš

-

50,70

3

100.místo

Javůrek

Zdeněk

AutoBorci z garáže

50,40

3

101.místo

Úškrt

Antonín

Dřevoškrt

50,00

4

102.místo

Kulich

Jan

SAM racing

50,00

3

103.místo

Falk

Ralf

RennFalken

49,80

5

104.místo

Baxa

Jiří

Pašek motorsport

49,50

3

105.místo

Beer

Hans

NAC Nittenau

49,50

2

106.místo

Štefan

Bronislav

AS SYCHROV racing

49,00

2

107.místo

Wainer

Pavel

#Bowa

48,60

3

108.místo

Bažata

Jiří

Chodovar

48,60

5

109.místo

Šlauf

Václav

-

48,00

3

110.místo

Kroupa

Roman

-

46,80

4

111.místo

Šnajdr

Marek

Autoklub Mariánské lázně

46,20

4

112.místo

Markus

Vojtěch

-

45,50

4

113.místo

Srb

Petr

HOKUBU racing team

45,00

3

114.místo

Hudeček

Tomáš

-

45,00

3

115.místo

Winkler

Martin

Rocket team

43,80

2

116.místo

Zajíc

Tomáš

Ford Club CI5

43,20

2

117.místo

Kuba

Aleš

AS SYCHROV racing

42,00

3

118.místo

Besta

Jan

-

42,00

2

119.místo

Čulík

Patrik

-

42,00

2

120.místo

Gumančík

Juraj

RK Motorsport

41,60

3

121.místo

Kůrka

Petr

Troy Motorsport

40,00

3

122.místo

Hudec

Jan

-

39,60

2

123.místo

Kroupa

Vojtěch

-

39,00

4

124.místo

Černý

Jiří

Joy club

38,50

2

125.místo

Březina

Jiří

Joy club

38,50

2

126.místo

Zenkl

Karel

ZRS

38,40

2

127.místo

Lupač

Michal

Myšáci 77

38,40

2

128.místo

Peyter

Michal

AS Sychrov racing

38,10

5

129.místo

Svoboda

Zdeněk

AS Sychrov

38,00

5

130.místo

Kaše

Ondřej

Kasak racing

38,00

2

131.místo

Dlouhý

Vladimír

Auto Slaný

36,40

4

132.místo

Kuba

Aleš

AS SYCHROV racing

36,40

4

133.místo

Matas

Zdeněk

Maty team

36,00

2

134.místo

Cejnar

Jiří

-

35,00

2

135.místo

Herold

Tomáš

Sorry jako rally team

34,50

2

136.místo

Bendl

Martin

Bobkolety

34,20

2

137.místo

Kubeš

Ladislav

LT Motorsport

32,00

3

138.místo

Halama

Vítek

LT Motorsport

32,00

3

139.místo

Šimoník

Zdeněk

-

32,00

2

140.místo

Walz

Dietmar

Walz

32,00

1

141.místo

Lorenz

Ondřej

Audi sport Praha

30,60

2

142.místo

Hlisa

Jan

-

30,00

3

143.místo

Thomas

Marcel

IMG Racing

30,00

2

144.místo

Frank

Jiří

JL - rellycross

30,00

2

145.místo

Palme

Kay

PALME racing

30,00

1

146.místo

Zajíček

Zdeněk

SOZA team

29,60

4

147.místo

Kästel

Lars

ZZ rallye sport

29,60

2

148.místo

Mlejnek

Josef

Mlejnek racing

29,50

2

149.místo

Houška

Tomáš

-

29,40

4

150.místo

Sýkora

Lukáš

Kroubang racing

29,20

5

151.místo

Procházka

Milan

Opel racing

29,00

2

152.místo

Purma

Jan

28,80

3

153.místo

Štefl

Martin

Webi trabi

28,80

2

154.místo

Cenefels

Jan

Cenda team

28,00

3

155.místo

Leicht

Patrik

Leicht racing

28,00

1

156.místo

Gregor

Roland

RST Miltel franken

27,00

2

157.místo

Štefl

Vít

Webi trabi

26,00

2

158.místo

Homola

Matyáš

-

26,00

1

159.místo

Zajíček

Zdeněk

SOZA team

25,60

5

160.místo

Althof

Richard

RennFalken

25,60

2

161.místo

Šťástka

Jiří

LEGR racing team

24,00

1

162.místo

Kolčava

Radek

Auto - Kora motorsport

24,00

1

163.místo

Kubata

Jaroslav

-

24,00

1

164.místo

Němček

Michal

Maty Cars

23,40

2

165.místo

Verbičová

Nikola

JK Motorsport

22,90

11

166.místo

Palme

Max

PALME racing

22,50

1

167.místo

Kalista

Jan

Polo Garage

22,40

3

168.místo

Skořepa

Jan

IGS Racing

22,00

1

169.místo

Hudeček

Tomáš

4FIN

22,00

1

170.místo

Hubr

František

HF racing

22,00

1

171.místo

Šofroň

Michal

Žabaq Racing

21,60

3

172.místo

Gruner

Filip

Opel racing

20,20

2

173.místo

Horák

Dušan

-

19,50

1

174.místo

Maizner

Sebastian

Alive

19,00

2

175.místo

Daňková

Kristýna

-

18,00

3

176.místo

Navrátil

Luboš

NZ Motor

18,00

2

177.místo

Roubíček

Matěj

BDT Racing

18,00

2

178.místo

Biherlich

Christian

Biherlich Rennsport

18,00

1

179.místo

Vacek

Lukáš

Gothard Slaný

18,00

1

180.místo

Falk

Klaus

RennFalken

17,80

5

181.místo

Kopecký

Jan

RHR Motorsport

17,50

2

182.místo

Oršula

Pavel

JPO motorsport

17,40

2

183.místo

Koudelka

Pavel

-

17,40

2

184.místo

Rayman

Martin

Kroubang racing

17,00

2

185.místo

Šperl

Jaroslav

Aliane

16,80

1

186.místo

Kubová

Denisa

AS SYCHROV racing

16,50

3

187.místo

Svitavský

Jan

4FIN

16,50

1

188.místo

Horáková

Zuzana

-

15,60

1

189.místo

Kavalier

Tomáš

GTH Racing

15,00

1

190.místo

Zapadlo

Milan

NZ Motor

14,40

2

191.místo

Král

Marek

AS SYCHROV racing

14,40

2

192.místo

Horák

Dušan

ASH Motorsport

14,40

1

193.místo

Martinovský

Vít

Gothard Slaný

14,40

1

194.místo

Frous

Josef

Reatac Motorsport

12,30

2

195.místo

Zakouřil

David

Zakouřil Racing

12,20

4

196.místo

Hess

Petr

Auto Slaný

12,20

2

197.místo

Zenkl

Otakar

ZRS

12,20

2

198.místo

Mondek

Šimon

MK Plzeň

12,00

3

199.místo

Ribola

Miroslav

IMG Racing

12,00

1

200.místo

Weig

Alexander

AC-Friedenfels

12,00

1

201.místo

Titěra

Vladimír

AVL Motorsport

11,70

2

202.místo

Szmuda

Pavel

PS Racing

11,20

1

203.místo

Beneš

Jiří

-

10,80

2

204.místo

Horáková

Zuzana

ASH Motorsport

10,80

1

205.místo

Kubata

Jaroslav

-

10,20

2

206.místo

Kopecký

Radek

RHR Motorsport

10,00

2

207.místo

Ježek

Milan

-

9,60

4

208.místo

Gruner

Filip

Opel racing

9,50

2

209.místo

Pešek

Miroslav

Zeknova

9,00

2

210.místo

Tajč

Petr

-

9,00

1

211.místo

Iser

Petr

I.P. Performance

7,50

2

212.místo

Pilník

Jakub

Katana racing

7,20

1

213.místo

Šplíchal

Jiří

Šplíchy

6,40

2

214.místo

Valášek

Václav

Punto

5,70

2

215.místo

Hess

Lubomír

Auto Slaný

3,60

1

216.místo

Šnajdr

Marek

Autoklub Mariánské lázně

2,10

2

217.místo

Tajč

Tomáš

-

2,00

1

218.místo

Bubeníček ml.

Petr

JK Motorsport

0,00

5

219.místo

Terš

Jiří

Autoterš racing team

0,00

4

220.místo

Sklenář

Petr

Sklenář auto

0,00

4

221.místo

Vítovec

Jiří

VaV auto Klatovy

0,00

4

222.místo

Andrys

František

AS SYCHROV racing

0,00

3

223.místo

Stránský

Jiří

Dokran racing

0,00

3

224.místo

Řepka

Martin

Boček Motorsport

0,00

3

225.místo

Buráň

Václav

-

0,00

3

226.místo

Plachý

Milan

-

0,00

3

227.místo

Linha

Jakub

-

0,00

3

228.místo

Šlégr

Jaroslav

LEGR racing team

0,00

3

229.místo

Pačes

Karel

-

0,00

3

230.místo

Vážný

Jan

-

0,00

3

231.místo

Fajtlík

Martin

J4K Půjčovna za vás.cz

0,00

3

232.místo

Terš ml.

Jiří

Autoterš racing team

0,00

3

233.místo

Šobr

Jaroslav

Pupík rally team

0,00

3

234.místo

Kadlec

Miroslav

Kubajs Racing

0,00

2

235.místo

Barcik

Jan

Maty Cars

0,00

2

236.místo

Petříková

Zuzana

JK Motorsport

0,00

2

237.místo

Šašek

Viktor

Šašíci

0,00

2

238.místo

Novotný

Matěj

Enduro Český ráj

0,00

2

239.místo

Šašková

Jana

Šašíci

0,00

2

240.místo

Šašek

Rostislav

Šašíci

0,00

2

241.místo

Vlk

Zdeněk

VRC kart

0,00

2

242.místo

Pažout

Jaroslav

JP kart

0,00

2

243.místo

Bubeníček ml.

Petr

JK Motorsport

0,00

2

244.místo

Strnad

Vlastimil

Profi racing

0,00

2

245.místo

Žáček

Petr

-

0,00

2

246.místo

Boček

Jiří

Boček motorsport

0,00

2

247.místo

Thiel

Karl Heinz

AC Nittenau

0,00

1

248.místo

Ježek

Milan ml.

-

0,00

1

249.místo

Veigel

Štefan

MC Grünhain

0,00

1

250.místo

Palme

Kay

PALME racing

0,00

1

251.místo

Woppler

Steffen

-

0,00

1

252.místo

Edlmann

Tobias

-

0,00

1

253.místo

Šobr

Eliška

Pepik rallye team

0,00

1

254.místo

Mužík

Rudolf

-

0,00

1

255.místo

Kulich

Jan

Sam racing team

0,00

1

256.místo

Kůrka

Petr

-

0,00

1

 

Přihlášení



Přihlášky k závodům

Přihlášení jezdci

Partnerské kluby

Mediální partneři

 

Záchranné složky



statistika

Členové : 1000
Obsah : 1742
Počet zobrazení článků : 3403970

Navigace

Nejčtenější

Statistika

Právě připojeni - hostů: 87 a člen: 1 

Založeno na Joomla!. Designed by: joomla templates web hosting Valid XHTML and CSS.