Hlavní partner

 

Partneři

 

 

 

Home Fotogalerie 2018
Výsledky tříd sezony 2018 po závodě v Bečově Tisk Email

ŠKODA CUP

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

VESELÝ Zdeněk

VRABOS TEAM

40b

2

N do 1400ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

BOBEK Jiří

Bobkolety

190b

7

2.místo

KODAJEK Jakub

VLK racing

105,6b

6

3.místo

BRONISLAV Štefan

AS Sychrov racing

64b

3

4.místo

HŘAVA Jaroslav

Kroubang Racing

56,8b

4

5.místo

BAUER Michal

Reatrac Motorsport

45b

2

6.místo

JEŽEK Milan ml.

38b

3

7.místo

HANŽL Robert

Fast Stars

36b

2

8.místo

ŠULC Miroslav

Perná Racing

31b

3

9.místo

BENK Luboš

Kroubang Racing

30b

2

10.místo

LIBERTÍN Tomáš

ACSD Racing Team

24b

2

N do 1600ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

KUBÍČEK Pavel

2K

182,5b

8

2.místo

KALISTA Martin

MH Honda Racing

101,7b

7

3.místo

ANDRUCHOVIČ Milan

60b

2

4.místo

VLČEK Tomáš

AUTO MITO

49,5b

3

5.místo

CIKÁN Radek

AŠ Hvězda

45b

3

6.místo

KVASNIČKA Vladimír

FALCO motorsport

32,5b

2

7.místo

KOUBEK Milan

Garage team

26,b

2

8.místo

KALISTA Jan

MH Honda Racing

18b

1

9.místo

KUBOVÁ Denisa

Stechema racing

18b

2

N do 2000ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

JEŽEK Milan

70,9b

4

2.místo

MAZÁNEK Václav

Perná Racing

66b

3

3.místo

MARKUS Vojtěch

44b

2

4.místo

PROCHÁZKA Milan

Opel Racing

42b

3

5.místo

WALZ Dietmar

33b

2

6.místo

THOMAS Marcel

IMG Racing

32,4b

2

7.místo

PLECHATÝ Tomáš

WEST CZECH TUNERS

22b

1

N nad 2001ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

KUBEŠ Ladislav

JB Cars

167b

8

2.místo

MATOUŠEK Jan

MatyCars

157,5b

8

3.místo

HŘAVA Jaroslav

Kroubang Racing

39b

2

4.místo

DVOŘÁK Jan

-

31,2b

1

5.místo

ŠNAJDR Marek

19,5b

1

6.místo

SZMUDA Pavel

15,6b

1

7.místo

ŠEN Jiří

-

13

2

N2-volná

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

ČERNÝ Ctibor

BOWA Autodoctors

112b

5

2.místo

BUBANEC Luděk

Bubu Team

36b

2

3.místo

NĚMČEK Michal

Bubu Team

28,8b

2

4.místo

HLAVATÝ Petr

HPCG

18b

1

5.místo

HLAVATÁ Lenka

HPCG

14,4b

1

H do 1600ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

ANDRYS František

AS Sychrov racing

80b

4

2.místo

MAIER Pavel

VK motorsport

40b

2

Gesammtsieger-Absolutní vítěz E1 bis 950ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

WEBINGER Jiří

WebiTrabi

104b

5

2.místo

STROPEK Filip

WebiTrabi

16,5b

2

Gesammtsieger-Absolutní vítěz E1 bis 1400ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

VOLENA Jiří

JK Motorsport

226b

8

2.místo

HORÁKOVÁ Zuzka

113b

6

3.místo

SCHWARZ Marcus

SFW3

79b

6

4.místo

BUREŠ Radek

MUBUMI Team

74,3b

4

5.místo

FRIEDEL Martin

SFW3

55,9

3

6.místo

ŠAUER Igor

IGS racing

50,1b

3

7.místo

FOUSEK Aleš

ACSD Racing Team

45b

2

8.místo

HRUBÝ Pavel

ART Motorsport

30b

2

9.místo

MÍŠEK Patrik

MBM

26b

2

10.místo

CENEFELS Daniel

22b

2

11.místo

CHVALINA David

Suchá Měrka Oleje

21b

2

12.místo

KROUPA Roman

15,6b

1

13.místo

PŘENOSYL Miroslav

LPG Power

13,6b

1

14.místo

BYSTŘICKÝ Pavel

12b

1

15.místo

TERŠ Jiří jun.

Auto Terš Racing Team Klatovy

11,5b

2

CZECH E1 bis 1400ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

VOLENA Jiří

JK Motorsport

149b

8

2.místo

HORÁKOVÁ Zuzka

67,3b

6

3.místo

FOUSEK Aleš

ACSD Racing Team

42b

2

4.místo

BUREŠ Radek

MUBUMI Team

34,8b

4

5.místo

ŠAUER Igor

IGS racing

34,5b

3

6.místo

MÍŠEK Patrik

MBM

26b

2

7.místo

HRUBÝ Pavel

ART Motorsport

28b

2

8.místo

TERŠ Jiří jun.

Auto Terš Racing Team Klatovy

20,2b

2

9.místo

CHVALINA David

Suchá Měrka Oleje

19,6b

2

10.místo

PŘENOSYL Miroslav

LPG Power

15b

1

11.místo

KROUPA Roman

14,4b

1

DEUTCH E1 bis 1400ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

SCHWARZ Marcus

SFW3

109,5b

6

2.místo

FRIEDEL Martin

SFW3

66b

3

Gesammtsieger-Absolutní vítěz E1 bis 1600ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

KAŠPAR Michal

Martina Baby

208b

8

2.místo

SOMMER André

SWF3

105,3b

5

3.místo

KAŠPAROVÁ Martina

Martina Baby

77,8b

6

4.místo

ŠIMEK Stanislav ml.

Garage team

50,1b

3

5.místo

MOULIS Pavel

Martina Baby

46,5b

2

6.místo

POLANECKÝ Aleš

Automito

40b

4

7.místo

FALK Ralf

RennFalken

39,4b

4

8.místo

ŠÁTEK Jakub

Jakub Šátek racing team

37b

3

9.místo

KOTLAN Petr

36,3b

2

10.místo

ŠPLÍCHAL Jiří

Šplíchy team

29b

2

11.místo

PALME Max

Palme racing

25,5b

1

12.místo

ŠPLÍCHAL Jiří ml.

Šplíchy team

18b

2

13.místo

MLÁTEČEK Jan

11,2b

1

14.místo

RAITHEL Jens

10,2b

1

15.místo

RAITHEL Dirk

0b

1

CZECH E1 bis 1600ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

KAŠPAR Michal

Martina Baby

184b

8

2.místo

KAŠPAROVÁ Martina

Martina Baby

82,8b

6

3.místo

MOULIS Pavel

Martina Baby

43,b

2

4.místo

ŠÁTEK Jakub

Jakub Šátek racing team

40b

3

5.místo

KOTLAN Petr

36,3b

2

6.místo

ŠIMEK Stanislav ml.

Garage team

33b

3

7.místo

ŠPLÍCHAL Jiří

Šplíchy team

32b

2

8.místo

ŠPLÍCHAL Jiří ml.

Šplíchy team

21b

2

9.místo

POLANECKÝ Aleš

14b

4

10.místo

MLÁTEČEK Jan

11,2b

1

DEUTCH E1 bis 1600ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

SOMMER André

SWF3

107b

5

2.místo

FALK Ralf

RennFalken

66,5b

4

3.místo

PALME Max

Palme racing

28b

1

4.místo

RAITHEL Jens

16,8b

1

5.místo

RAITHEL Dirk

0b

1

Gesammtsieger-Absolutní vítěz E1 bis 2000ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

PRIBULA Mirek

Automito

187,5b

8

2.místo

BUBENÍČEK Petr

JK Motorsport

121,8b

5

3.místo

MUSIL Josef

119b

5

4.místo

ČÁBELA Martin

Buildtec racing

77,7b

3

5.místo

WAINER Pavel

57,6b

2

6.místo

KUBA Tomáš

Stachema Racing

52,4b

3

7.místo

KRČEK Josef

www.carbon-parts.cz

45,6b

2

8.místo

BAĎURA Svatopluk

IG Speed

40b

3

9.místo

ŠTÁSTKA Jirka

LEGR racing team

38,4b

2

10.místo

ŠAFAŘÍK Martin

MT racingteam

32,2b

5

11.místo

KUBA Aleš

Stachema Racing Team

32b

3

12.místo

PŘIBÁŇ Jan

29b

2

13.místo

ŠAUER Jirka

28b

1

14.místo

UHLIG Danny

SFW3

20,5b

4

15.místo

VIEHWEGER Christián

SWF3

20,3b

3

16.místo

FROUS Josef

Reatrac Motorsport

19b

2

17.místo

KRÁTKÝ Luboš

2K

18b

1

18.místo

PILNÍK Tomáš

A JETO Motorsport

0

2

CZECH E1 bis 2000ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

PRIBULA Mirek

Automito

138,5b

8

2.místo

MUSIL Josef

72b

5

3.místo

ČÁBELA Martin

Buildtec racing

69,9b

3

4.místo

BUBENÍČEK Petr

JK Motorsport

65,6b

5

5.místo

KUBA Tomáš

Stachema Racing

46,8b

3

6.místo

KRČEK Josef

www.carbon-parts.cz

40,8b

2

7.místo

BAĎURA Svatopluk

IG Speed

36,5b

3

8.místo

KUBA Aleš

Stachema Racing Team

33,4b

3

9.místo

PŘIBÁŇ Jan

28b

2

10.místo

ŠAUER Jirka

26b

1

11.místo

ŠTÁSTKA Jiří

LEGR racing team

19,2b

2

12.místo

FROUS Josef

Reatrac Motorsport

17b

2

13.místo

ŠAFAŘÍK Martin

MT racingteam

11,2b

5

14.místo

PILNÍK Tomáš

A JETO Motorsport

0b

2

DEUTCH  E1 bis 2000ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

UHLIG Danny

SFW3

64,5b

4

2.místo

VIEHWEGER Christián

SWF3

55b

3

Gesammtsieger-Absolutní vítěz E1 ob 2001ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

KOLČAVA Radek

PTM +KORA motorsport

157,6b

6

2.místo

LEHMANN Tomáš

Kajmann team

118,5b

4

3.místo

MONDEK Karel

MK Plzeň

95,2b

6

4.místo

ZAKOUŘIL Tomáš

PTM +KORA motorsport

73,2b

6

5.místo

VALÁŠEK Václav

72b

3

6.místo

HRUŠKA Jiří

Auto Slaný

70b

2

7.místo

KOPECKÝ Radek ml.

RHR Motorsport

67,6b

3

8.místo

MONDEK Šimon

MK Plzeň

64,8b

4

9.místo

LEHMANN Karel

Kajmann team

61,2b

4

10.místo

AVRAT Vladimír

Garage team

60,5b

3

11.místo

WUTSCHKA Pavel

VW motorsport

52,5b

3

12.místo

FALK Klaus

RennFalken

32,2b

5

13.místo

MAŘÍK Karel

Speed factory

30b

1

14.místo

KOPECKÝ Jan

RHR Motorsport

25,2b

2

15.místo

HYNKOVÁ Kristina

PTM +KORA motorsport

24,6b

5

16.místo

KOPECKÝ Radek

RHR Motorsport

13,6b

1

17.místo

TERŠ Jiří

Auto Terš Racing Team Klatovy

13b

2

18.místo

REJSEK Karel

AUTO CROS Chabařovice

10,2b

1

19.místo

HORYNA Josef

9b

2

20.místo

GALUŠKA Jiří

ART

8b

1

21.místo

JINDRÁK Jaroslav

JRT

5,1b

1

22.místo

MARTINOVSKÝ Vít

ART

4b

1

23.místo

VERBIČ Miroslav

0b

1

CZECH  E1 ob 2001ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

KOLČAVA Radek

PTM + KORA MOTORSPORT

149,6b

6

2.místo

LEHMANN Tomáš

Kajmann team

94,8b

4

3.místo

MONDEK Karel

MK Plzeň

92b

6

4.místo

VALÁŠEK Václav

70,8b

3

5.místo

ZAKOUŘIL Tomáš

PTM + KORA Motorsport

69,6b

6

6.místo

KOPECKÝ Radek ml.

RHR Motorsport

67b

3

7.místo

MONDEK Šimon

MK Plzeň

64,8b

4

8.místo

LEHMANN Karel

Kajmann team

48,9b

4

9.místo

AVRAT Vladimír

Garage team

40b

3

10.místo

HRUŠKA Jirka

Auto Slaný

38

2

11.místo

WUTSCHKA Pavel

VW motorsport

35,4b

3

12.místo

MAŘÍK Karel

Speed

28,5

1

13.místo

KOPECKÝ Jan

RHR Motorsport

23,8b

2

14.místo

HYNKOVÁ Kristina

PTM + KORA Motorsport

23,5b

6

15.místo

HORYNA Josef

13,6b

2

16.místo

TERŠ Jiří

Auto Terš Racing Team Klatovy

13b

2

17.místo

KOPECKÝ Radek

RHR Motorsport

12,8b

1

18.místo

REJSEK Karel

AUTO CROS Chabařovice

9,6b

1

19.místo

GALUSKA Jiří

ART

7,6b

1

20.místo

JINDRÁK Jaroslav

JRT

6,4b

1

21.místo

MARTINOVSKÝ Vít

ART

3,8b

1

22.místo

VERBIČ Miroslav

0b

1

DEUTCH E1 ob 2001ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

FALK Klaus

RennFalken

100b

5

Gesammtsieger-Absolutní vítěz E2/C

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

BURSA Luděk

Elektrobursa

173,8b

8

2.místo

BURSA Jan st.

Elektrobursa

153,3b

8

3.místo

HLAVATÝ Petr

HPCG

66,6b

4

4.místo

PEŠEK Vladimír

PP motorsport

60b

2

5.místo

CEBE Robert

Turbodevils

42b

2

6.místo

HLAVATÁ Lenka

HPCG

38b

4

7.místo

KOTRMON Libor

NADOKO Turnov

31,5b

2

8.místo

ŠKVÁRA Radek

RŠ KOTOPEKY

30,8b

2

9.místo

PÁNEK Jiří

Profi Racing

28b

1

Formulové vozy-formule E2

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

VLK Zdeněk

38,5b

2

2.místo

MATOUŠEK Josef

385b

2

3.místo

VÁCHAL Ondřej

Kocour racing team

22b

1

4.místo

VÁCHAL Lukáš

Kocour racing team

16,5b

1

JUNIOP CUP

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

BURSA Jan ml.

Elektrobursa

153b

8

2.místo

CENEFELS Daniel

CENDA Team

44b

2

DÁMSKÝ POHÁR

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

HORÁKOVÁ Zuzka

91,5

6

2.místo

KAŠPAROVÁ Martina

Martina Baby

90

6

3.místo

HLAVATÁ Lenka

HPCG

69

5

4.místo

HYNKOVÁ Kristina

PTM + KORA motorsport

51

6

5.místo

FILO Tereza

25

2

6.místo

KUBOVÁ Denisa

Stechema racing

20

2

Gesammtsieger-Absolutní vítěz H ob 1601ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

HASIL Vladimír

IGS racing

91b

4

2.místo

KUNZ Kurt

76,7b

6

3.místo

ŠPERL Jaroslav

47,5b

2

4.místo

ABELE Gustav

Bavaria

32,8b

2

5.místo

HADRAVEK Daniel

26b

2

6.místo

URBÁNEK Standa

BMW motorsport

24b

2

7.místo

SVOBODA Bohumír

Svoboda Motorsport

14b

1

8.místo

SILOVSKÝ Libor

0b

1

CZECH-H NAD 1600ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

HASIL Vladimír

IGS racing

80b

4

2.místo

ŠPERL Jaroslav

40,5b

2

3.místo

HADRAVEK Daniel

24b

2

4.místo

SVOBODA Bohumír

Svoboda Motorsport

14,4b

1

5.místo

URBÁNEK Standa

BMW motorsport

0b

2

6.místo

SILOVSKÝ Libor

0b

1

DEUTCH H OB 1600ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

KUNZ Kurt

93b

6

2.místo

ABELE Gustav

Bavaria

22b

2

Gesammtsieger-Absolutní vítěz H bis 1400ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

VÁCLAVÍK Petr

VK Motorsport

92,5

6

2.místo

SKOŘEPA Jan

IGS racing

86,5b

4

3.místo

BAŽATA Jiří

Chodovar

76,5b

5

4.místo

PLEVKA Jiří

Chodovar

50,8b

3

5.místo

THIEL Karl Heinz

Bavaria

48b

2

6.místo

BÍNA Václav

Škoda racing Městec Králové

15,6b

1

CZECH H do 1400ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

VÁCLAVÍK Petr

VK Motorsport

44b

6

2.místo

BÍNA Václav

Škoda racing Městec Králové

18b

1

3.místo

BAŽATA Jiří

Chodovar

0b

5

DEUTCH H BIS 1400ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

THIEL Karl Heinz

Bavaria

40b

2

Červeně označení jsou jezdci, kteří již splnili podmínku klasifikace v sezóně. Odjeli sedm a více závodů

 

Přihlášení



Přihlášky k závodům

Přihlášení jezdci

Partnerské kluby

Mediální partneři

 

Záchranné složky



statistika

Členové : 893
Obsah : 1529
Počet zobrazení článků : 2709031

Navigace

Nejčtenější

Statistika

Právě připojeni - hostů: 107 

Založeno na Joomla!. Designed by: joomla templates web hosting Valid XHTML and CSS.