Hlavní partner

Partneři

Generální partner

------------------------

Home Home
Christmas rally race Tisk Email

Christmas rally race-Vánoční rally závod 26.11 2016 od 8:00hodin

Vážení přátelé, Autoslužby Krotil Zbraslav spolu s Automotosportem Osek pro Vás připravili poslední ježdění v tomto roce. Nazvali jsme akci Christmas rally race aneb Vánoční rally závod. Akce proběhne na letišti v Panenském Týnci. Dne 25.listopadu 2016 bude letiště otevřeno od 12 hod. Tento den

Celý článek...
 
Rozdělení tříd a hodnocení pro sezónu 2017 Tisk Email

Rozdělení tříd Krušnohorského poháru pro rok 2017 na každý závod.
Aufteilung in Klassen des Erzgebirspokal für alle Rennen 2017

Celý článek...
 
Představujeme partnera společnost METAL-WIN SE Tisk Email

Vážení přátelé, jemi ctí Vám představit nového partnera Krušnohorského poháru společnost METAL-WIN SE. Firma je na trhu již delší dobu a zabívá se výrobou kovových konstrukcí a dílů.Jsme moc rádí že Pavel Pups člen představenstva společnosti se rozhodl být u Krušnohorského poháru. Bannery a loga a zajímavosti společnosti Metal-Win SE uvídite na záverečném vyhlášení tak i na každém závodě. Zajímasti Vám budeme předkládat na stránkách Krušnohorského poháru a na facebooku.

Celý článek...
 
Závěrečné vyhlášení sezóny 2016 Tisk Email

Vážení přátelé, dne 19.11 2016 od 17.00hod proběhne ve městě Hrdly závěrečené vyhlášení sezóny 2016 Krušnohorského poháru. Doprovodný program se připravuje a bude vás včas informovat. Celé vyhlášení proběhne na disko Galaxy. Otevíráne pro vás přihlášky, kde prosím vyplňte kolik lidí s Vámi přijede.

Celý článek...
 
Konečné pořadí jezdců a finanční ceny v absolutním pořadí Tisk Email