Hlavní partner

 

Partneři

 

 

 

 

 

Home Home
Program na čtvrtek 13.8.2020 a pátek 14.8.2020 v Úterý-Hier das Programm für das Rennen in Úterý am 13.08.2020 und 14.08.2020 Tisk Email

Ve čtvrtek 13.8.2020 se depo otevře ve 13hod.Je to jediný závod kdy depo se otevírá tak brzy Prosíme jezdce aby si své místa neoznačovali sprejem. V odpoledních a večerních hodinách je plánována návštěva restaurace u Kašny přímo ve městě Úterý, kde je nový majitel a velice příjemná obsluha. V restauraci kromě pitného režimu se také můžete najíst. Bude se hrát na kytaru a povídat. Velké umění Luďka Bursy a vnoučků Adama a Honzíka je známé hraním na kytaru tak i hraní na futrál Libora Břížďali je pověstné. Nenechte si ujít.
V pátek 14.8.2020 jsme pro všechny připravili exkurzi v partnerské pivovaru Chodovar. Odjíždíme vlastními auty v 10hod od radnice města Úterý. Exkurze trvá přibližně jednu hodinu. Účastník který nebude mít se jak dostat na exkurzi se určitě vejde do jednoho s pořadatelských vozů. Po té kdo bude chtít může s námi navštívit restauraci Ve skále , která je součástí pivovaru Chodovar. Prosíme, vy kteří s námi pojede na exkurzi a do restaurace Ve skále napište mi na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript nebo do zpráv na fb ať přibližně víme kolik objednat míst v restauraci. Od 18hod bude v prostoru depa u radnice zábava s živou kapelou. Vy kteří jste byli na prvním ročníku víte jaká to byla paráda. Bude se hrát country a dechovka.
Liebe Bergrennfreunde,
.Der Servicebereich wird wie immer in Üterý schon am Donnerstag 13.8.2020 um 13:00 Uhr geöffnet. Am Donnerstag am späten Nachmittag planen wir einen Besuch im Restaurant „u Kašny“ dieses liegt direkt in der Mitte des Dorfes. Luděk Bursa, welchen wir alle gut kennen spielt am Abend auf seiner Gitarre begleitet wir er von Libor Břížďala.
Am Freitag 14.8.2020 Vormittag ist für alle ein besuch in der Brauerei Chodovar geplant, wir fahren um 10:00 Uhr aus Úterý los. Es werden mehrere Autos fahren und nach Absprache wird es kein problém sein eine Mitfahrgelegenheit zur Brauerei zu finden.

 

 

PřihlášeníPřihlášky k závodům

Partnerské kluby

Mediální partneři

 

Záchranné složkystatistika

Členové : 997
Obsah : 1703
Počet zobrazení článků : 3377457

Navigace

Nejčtenější

Statistika

Právě připojeni - hostů: 40 

Založeno na Joomla!. Designed by: joomla templates web hosting Valid XHTML and CSS.