Hlavní partner

 

Partneři

 

 

 

Home Home
Výsledky tříd sezóny 2017 po Sosnové Tisk Email

Celkové absolutní výsledky skupin sezóna 2017 po Sosnové


Gesammtsieger-Absolutní vítěz E1 bis 900ccm

umístění

Jméno jezdce

team

body

1.místo

WEBINGER Jiří

Webi Trabi

56,00

2.místo

NOVÁK Petr st.

Trabi racing

42,00

3.místo

STROPEK Filip

Webi Trabi

30,80

4.místo

CIVÍN Václav

Webi Trabi

30,80

5.místo

STROPKOVÁ Barbora

Webi Trabi

22,40

 

Gesammtsieger-Absolutní vítěz E1 bis 1400ccm

umístění

Jméno jezdce

team

body

1.místo

PALME Kay

Palme racing

70,00

2.místo

KOUDELKA Pavel

Drag racing Team

50,00

3.místo

VOLENA Jiří

JK Motorsport

44,00

4.místo

PALME Maxmilian

Palme racing

40,00

5.místo

ŠEBEK Přemysl

AK Měštec Králové

40,00

6.místo

REIBIG Stephan

RR Sport 81

28,00

7.místo

FRIEDEL Martin

SFW 3

20,00

8.místo

KROUPA Roman

 

14,00

9.místo

SCHWARZ Markus

SFW 3

10,00

10.místo

HRUBÝ Pavel

 

6,00

11.místo

ŠÁTEK Jakub

Jakub Šátek racing team

0,00

 

Deutch E1 bis 1400ccm

umístění

Jméno jezdce

team

body

1.místo

PALME Kay

Palme racing

40,00

2.místo

PALME Maxmilian

Palme racing

30,00

3.místo

REIBIG Stephan

RR Sport 81

24,00

4.místo

FRIEDEL Martin

SFW 3

20,00

5.místo

SCHWARZ Markus

SFW 3

16,00

 

Czech E1 do 1400ccm

umístění

Jméno jezdce

team

body

1.místo

KOUDELKA Pavel

Drag racing Team

32,00

2.místo

VOLENA Jiří

JK Motorsport

30,00

3.místo KROUPA Roman 22,00

4.místo

ŠEBEK Přemysl

AK Měštec Králové

20

5.místo

HRUBÝ Pavel

 

18,00

6.místo

ŠÁTEK Jakub

Jakub Šátek racing team

0,00

 

Gesammtsieger-Absolutní vítěz E1 bis 1600ccm

umístění

Jméno jezdce

team

body

1.místo

PECINA Robert

Auto Pecina KV

48,00

2.místo

KABOUREK Ondřej

Kabi Racing

32,10

3.místo

KROTIL Lukáš

ŠO©K Motorsport

19,50

4.místo

CRHÁK Petr

ŠO©K Motorsport

13,00

 

Gesammtsieger-Absolutní vítěz E1 bis 2000ccm

umístění

Jméno jezdce

team

body

1.místo

KRČEK Josef

www.carbon-parts.cz

60,00

2.místo

KÄSTL Lars

 

40,50

3.místo

KUBA Tomáš

STACHEMA RACING

40,50

4.místo

VIEHWEGER Christián

SFW 3

30,00

5.místo

KUBA Aleš

STACHEMA RACING

24,00

6.místo

FROUS Josef

HBF Racing Team

18,00

 

Deutch E1 bis 2000ccm

umístění

Jméno jezdce

team

body

1.místo

KÄSTL Lars

 

40,00

2.místo

VIEHWEGER Christián

SFW 3

30,00

 

Czech E1 do 2000ccm

umístění

Jméno jezdce

team

body

1.místo

KRČEK Josef

www.carbon-parts.cz

40,00

2.místo

KUBA Tomáš

STACHEMA RACING

30,00

3.místo

KUBA Aleš

STACHEMA RACING

24,00

4.místo

FROUS Josef

HBF Racing Team

20,00

 

Gesammtsieger-Absolutní vítěz E1 ob 2001ccm

umístění

Jméno jezdce

team

body

1.místo

MAJER Jindřich

Pannasol

72,00

2.místo

MONDEK Karel

MK Plzeň

54,00

3.místo

MONDEK Šimon

MK Plzeň

43,20

4.místo

KOPECKÝ Radek ml.

RHR Motorsport

36,00

5.místo

WUTSCHKA Pavel

VW motorsport

28,80

6.místo

KOPECKÝ Radek st.

RHR Motorsport

18,00

7.místo

ZAKOUŘIL Tomáš

PTM Motorsport

18,00

8.místo

FILO Lukáš

BT Racing

10,80

9.místo

HYNKOVÁ Kristina

PTM Motorsport

7,20

 

Gesammtsieger-Absolutní vítěz E2/C

umístění

Jméno jezdce

team

body

1.místo

ČERNÝ Ctibor

JR Motorport

60,00

2.místo

BUMBÁLEK Václav

NO racing

45,00

3.místo

KOUTSKÝ Dominik

RAcKY Racing

36,00

4.místo

ŠKVÁRA Radek

 

30,00

5.místo

MELICHERIK Tomáš

Šmelich Rally Team

24,00

6.místo

ZÁPOTOČNÁ Simona

Auto servis Lev

18,00

 

Formulové vozy-formule E2

umístění

Jméno jezdce

team

body

1.místo

VÁCHAL Ondřej

Kocour racing team

48,00

2.místo

VLK Zdeněk

Autoservis Vlk

36,00

3.místo

VÁCHAL Lukáš

Kocour racing team

28,80

 

Gesammtsieger-Absolutní vítěz H bis 1400ccm

umístění

Jméno jezdce

team

body

1.místo

REISS Jakub

Reissingteam

56,00

2.místo

VÁCLAVÍK Petr

VK-Motorsport

42,00

3.místo

BROUSEK Petr

Brousek

33,60

4.místo

BROUSEK Adam

Brousek

25,20

5.místo

BROUSEK David

Brousek

25,20

 

Gesammtsieger-Absolutní vítěz H bis 1600ccm

umístění

Jméno jezdce

team

body

1.místo

MAIER Pavel

VK-Motorsport

54,00

2.místo

FÜRST Petr

Autoslužby Krotil

40,50

3.místo

KLOKOČNÍK Petr

AAA asist klub v AČR

32,40

4.místo

ANDRYS František

AS SYCHROV racing

0,00

5.místo

ZIMA Karel

AS SYCHROV racing

0,00

 

Gesammtsieger-Absolutní vítěz H ob 1601ccm

umístění

Jméno jezdce

team

body

1.místo

RUS Oldřich

VK-Motorsport

76,00

2.místo

GUT Libor

Gut Rallycross Team

57,00

3.místo

ZAJÍC Tomáš

Zaza Racing

41,80

4.místo

ŠAROCHA Jiří

MG auto racing

41,80

5.místo

ŽEMLIČKA Michal

BT racing

30,40

6.místo

THOMAS Marcel

Opel Racing

22,40

7.místo

BURSA Jan st.

Elektrobursa

0,00

8.místo

BURSA Luděk

Elektrobursa

0,00

9.místo

BLAŽEK Jan

Opel Racing

0,00

10.místo

KUNZ Kurt

 

0,00

 

Škoda cup

umístění

Jméno jezdce

team

body

1.místo

POKORNÝ Josef

Bobkolety

40,00

 

N do 1400ccm

umístění

Jméno jezdce

team

body

1.místo

BOBEK Jiří

Bobkolety

60,00

2.místo

MAZÁNEK Václav

Perna racing

45,00

3.místo

ŠTEFAN Bronislav

AS SYCHROV racing

36,00

4.místo

ANDERS Zdeněk

 

30,00

5.místo

KLOKOČNíK Tomáš

AAA asist klub v AČR

0,00

6.místo

NEKOLA David

AAA asist klub v AČR

0,00

 

N do 1600ccm

umístění

Jméno jezdce

team

body

1.místo

BEŠTA Honza

Demon racing

76,00

2.místo

ČULÍK Patrik

Demon racing

57,00

3.místo

KVASNIČKA Vladimír

FALCO Motorsport

37,60

4.místo

KUBÍČEK Pavel

2K

30,00

5.místo

KROTIL Lukáš

ŠO©K Motorsport

24,00

6.místo

KŘÍSTEK Jindřich

 

22,40

7.místo

CRHÁK Petr

ŠO©K Motorsport

20,00

8.místo

CIKÁN Radek

RC Autoškola

6,00

9.místo

KALISTA Jan

MH Honda Racing

0,00

10.místo

KALISTA Martin

MH Honda Racing

0,00

11.místo

VALKUS Antonín

 

0,00

 

N do 2000ccm

umístění

Jméno jezdce

team

body

1.místo

PRIBULA Mirek

Automito

68,00

2.místo

BREJŠA Roman

 

51,00

3.místo

PROCHÁZKA Milan

Opel Racing

40,80

4.místo

HŘAVA Jaroslav

Kroubang Racing

34,00

5.místo

VESELÝ Martin

Rallye club Zdice

27,20

6.místo

KULICH Jan

Sam racing team

20,40

7.místo

JEČMENOVÁ Eliška

Pupík rallye team

11,90

8.místo

PELIKOVSKÝ Dušan

Toyota team racing Buda

11,90

 

N nad 2001ccm

umístění

Jméno jezdce

team

body

1.místo

ŠÉN Jiří

 

62,00

2.místo

VALÁŠEK Václav

 

46,50

3.místo

KOUŘIL Petr

Stečko

31,00

4.místo

ŠNAJDR Marek

AMK Mariánské Lázně

24,80

5.místo

ZIMA Karel

AS Sychrov racing

19,20

6.místo

KOLČAVA Radek

AUTO-KORA

18,00

7.místo

KOUTSKÝ Petr

 

 

 

Dámský pohár

umístění

Jméno jezdce

team

body

1.místo

JEČMENOVÁ Eliška

Pupík rallye team

40,00

2.místo

HYNKOVÁ Kristina

PTM Motorsport

30,00

3.místo

ZÁPOTOČNÁ Simona

Auto servis Lev

24,00

4.místo

STROPKOVÁ Barbora

Webi Trabi

20,00

 

Junior cup

umístění

Jméno jezdce

team

body

1.místo

BURSA Jan ml.

Elektrobursa

40,00

 

Hosté

umístění

Jméno jezdce

team

body

1.místo

ALEXANDROV Jan

 

40,00

2.místo

NOVÁK Petr ml.

Trabi racing

30,00

 

Přihlášení



Přihlášky k závodům

Partnerské kluby

Mediální partneři

 

Záchranné složky



statistika

Členové : 886
Obsah : 1502
Počet zobrazení článků : 2653187

Navigace

Nejčtenější

Statistika

Právě připojeni - hostů: 86 

Založeno na Joomla!. Designed by: joomla templates web hosting Valid XHTML and CSS.