Hlavní partner

Partneři

 

Home Home
Výsledky tříd sezóny 2017 po Oseku Tisk Email

Gesammtsieger-Absolutní vítěz E1 bis 900ccm

umístění

Jméno jezdce

team

body

1.místo

WEBINGER Jiří

Webi Trabi

176,50

2.místo

CIVÍN Václav

Webi Trabi

84,80

3.místo

STROPKOVÁ Barbora

Webi Trabi

81,50

4.místo

NOVÁK Petr st.

Trabi racing

72,00

5.místo

STROPEK Filip

Webi Trabi

57,20

6.místo

DOHNAL Jiří

BULL Export Rally team

18,00

7.místo

BŘÍŽDALA Libor

Webi Trabi

13,00

 

 

Gesammtsieger-Absolutní vítěz E1 bis 1400ccm

umístění

Jméno jezdce

team

body

1.místo

VOLENA Jiří

JK Motorsport

169,40

2.místo

PALME Maxmilian

Palme racing

89,50

3.místo

PALME Kay

Palme racing

89,20

4.místo

REIBIG Stephan

RR Sport 81

81,30

5.místo

KROUPA Roman

56,30

6.místo

KOUDELKA Pavel

Drag racing Team

50,00

7.místo

SCHWARZ Markus

SFW 3

47,20

8.místo

ŠAUER Igor

IGSpeed

41,60

9.místo

FRIEDEL Martin

SFW 3

40,70

10.místo

ŠEBEK Přemysl

AK Měštec Králové

40,00

11.místo

EDELMANN Tobias

Speed Factory

34,00

12.místo

KROUPA Vojtěch

28,40

13.místo

HERZOG Silvio

SFW 3

11,20

14.místo

HRUBÝ Pavel

6,00

15.místo

ŠÁTEK Jakub

Jakub Šátek racing team

0,00

 

 

Deutch E1 bis 1400ccm

umístění

Jméno jezdce

team

body

1.místo

REIBIG Stephan

RR Sport 81

76,00

2.místo

PALME Maxmilian

Palme racing

65,00

3.místo

SCHWARZ Markus

SFW 3

52,00

4.místo

PALME Kay

Palme racing

55,00

5.místo

FRIEDEL Martin

SFW 3

43,00

6.místo

EDELMANN Tobias

Speed Factory

20,00

7.místo

HERZOG Silvio

SFW 3

12,00

 

 

Czech E1 do 1400ccm

umístění

Jméno jezdce

team

body

1.místo

VOLENA Jiří

JK Motorsport

95,00

2.místo

KROUPA Roman

49,00

3.místo

ŠAUER Igor

IGSpeed

35,00

4.místo

KOUDELKA Pavel

Drag racing Team

32,00

5.místo

ŠEBEK Přemysl

AK Měštec Králové

20,00

6.místo

HRUBÝ Pavel

18,00

7.místo

KROUPA Vojtěch

10,00

8.místo

ŠÁTEK Jakub

Jakub Šátek racing team

0,00

 

 

Gesammtsieger-Absolutní vítěz E1 bis 1600ccm

umístění

Jméno jezdce

team

body

1.místo

PECINA Robert

Auto Pecina KV

92,00

2.místo

GALUŠKA Jiří

ART Ford Sport Plzeň

48,00

3.místo

KABOUREK Ondřej

Kabi Racing

32,10

4.místo

FALK Klaus

RennFalken

32,00

5.místo

FALK Ralf

RennFalkenn

25,60

6.místo

SOMMER Andre

SFW3

21,00

7.místo

KROTIL Lukáš

ŠO©K Motorsport

19,50

8.místo

CHAMOLA Michal

Rendy team racing

16,80

9.místo

CRHÁK Petr

ŠO©K Motorsport

13,00

 

Deutch E1 bis 1600ccm

umístění

Jméno jezdce

team

body

1.místo

FALK Klaus

RennFalken

35,00

2.místo

FALK Ralf

RennFalken

25,00

3.místo

SOMMER Andre

SFW3

20,00

 

Czech E1 do 1600ccm

umístění

Jméno jezdce

team

body

1.místo

PECINA Robert

Autopecina

20,00

2.místo

GALUŠKA Jiří

ART Ford Sport Plzeň

20,00

3.místo

CHAMOLA Michal

Rendy team racing

15,00

 

 

Gesammtsieger-Absolutní vítěz E1 bis 2000ccm

umístění

Jméno jezdce

team

body

1.místo

BUBENÍČEK Petr

JK Motorsport

136,50

2.místo

KÄSTL Lars

108,90

3.místo

BAĎURA Sváťa

IGSpeed

95,70

4.místo

KRČEK Josef

www.carbon-parts.cz

81,60

5.místo

KUBA Tomáš

STACHEMA RACING

69,90

6.místo

VIEHWEGER Christián

SFW 3

65,60

7.místo

KUBA Aleš

STACHEMA RACING

41,40

8.místo

FROUS Josef

HBF Racing Team

18,00

9.místo

ŠAUER Jirka

18,00

10.místo

PILNÍK Tomáš

A JE TO Motorsport

16,00

11.místo

TAJŠL Tomáš

12,80

12.místo

ŠOBR Jaroslav

Pupik rally team

9,60

 

 

Deutch E1 bis 2000ccm

umístění

Jméno jezdce

team

body

1.místo

KÄSTL Lars

120,00

2.místo

VIEHWEGER Christián

SFW 3

90,00

 

 

Czech E1 do 2000ccm

umístění

Jméno jezdce

team

body

1.místo

BUBENÍČEK Petr

JK motorsport

75,00

2.místo

KRČEK Josef

www.carbon-parts.cz

67,00

3.místo

KUBA Tomáš

STACHEMA RACING

50,00

4.místo

BAĎURA Sváťa

IGSpeed

50,00

5.místo

KUBA Aleš

STACHEMA RACING

40,00

6.místo

FROUS Josef

HBF Racing Team

20,00

7.místo

PILNÍK Tomáš

A JE TO Motorsport

12,00

8.místo

TAJŠL Tomáš

10,00

9.místo

ŠAUER Jirka

10,00

10.místo

ŠOBR Jaroslav

Pupik rally team

8,00

 

 

Gesammtsieger-Absolutní vítěz E1 ob 2001ccm

umístění

Jméno jezdce

team

body

1.místo

NOVOTNÝ Josef

79,00

2.místo

MAJER Jindřich

Pannasol

72,00

3.místo

ZAKOUŘIL Tomáš

PTM Motorsport

70,30

4.místo

BALZER Andreas

SFW 3

58,20

5.místo

REJŠEK Karel

IMG Racing

58,00

6.místo

WUTSCHKA Pavel

VW motorsport

56,80

7.místo

MONDEK Karel

MK Plzeň

54,00

8.místo

HYNKOVÁ Kristina

PTM Motorsport

43,60

9.místo

MONDEK Šimon

MK Plzeň

43,20

10.místo

KOPECKÝ Radek ml.

RHR Motorsport

36,00

11.místo

LIŠKA Vladimír

FOKX Racing

28,00

12.místo

KALOUSOVÁ Eva

24,00

13.místo

MULLER Uwe

SFW 3

24,00

14.místo

KOPECKÝ Radek

RHR Motorsport

18,00

15.místo

FILO Lukáš

BT Racing

10,80

16.místo

BOCK Václav

Asi Tak Team

0,00

17.místo

HYNEK Petr

PTM Motorsport

0,00

 

 

Deutch E1 ob 2001ccm

umístění

Jméno jezdce

team

body

1.místo

BALZER Andreas

SFW 3

55,00

2.místo

MULLER Uwe

SFW 3

20,00

 

 

Czech E1 nad 2001ccm

umístění

Jméno jezdce

team

body

1.místo

REJŠEK Karel

IMG Racing

41,00

2.místo

NOVOTNÝ Josef

20,00

3.místo

WUTSCHKA Pavel

VW motorsport

20,00

4.místo

KALOUSOVÁ Eva

15,00

5.místo

ZAKOUŘIL Tomáš

PTM motorsport

10,00

6.místo

HYNKOVÁ Kristina

PTM motorsport

8,00

 

 

Gesammtsieger-Absolutní vítěz E2/C

umístění

Jméno jezdce

team

body

1.místo

ČERNÝ Ctibor

JR Motorport

160,00

2.místo

PALME Kay

Palme racing

48,00

3.místo

BUMBÁLEK Václav

NO racing

45,00

4.místo

FILIP Vladimír

Filip racing team

42,00

5.místo

KOUTSKÝ Dominik

RAcKY Racing

36,00

6.místo

ŠKVÁRA Radek

30,00

7.místo

PEŠEK Vladimír

P.P motorsport

28,80

8.místo

MELICHERIK Tomáš

Šmelich Rally Team

24,00

9.místo

ZÁPOTOČNÁ Simona

Auto servis Lev

18,00

10.místo

KOTRMON Libor

NADOKO Turnov

16,50

11.místo

WAPPLER Steffen

S-Turbotechnik

15,60

 

 

Deutch E2/C

umístění

Jméno jezdce

team

body

1.místo

PALME Kay

Palme Racing

40,00

2.místo

WAPPLER Steffen

S-Turbotechnik

15,00

 

 

Czech E2/C

umístění

Jméno jezdce

team

body

1.místo

ČERNÝ Ctibor

JR Motorport

35,00

 

 

Formulové vozy-formule E2

umístění

Jméno jezdce

team

body

1.místo

VÁCHAL Ondřej

Kocour racing team

48,00

2.místo

VLK Zdeněk

Autoservis Vlk

36,00

3.místo

VÁCHAL Lukáš

Kocour racing team

28,80

 

 

Gesammtsieger-Absolutní vítěz H bis 1400ccm

umístění

Jméno jezdce

team

body

1.místo

BROUSEK Petr

HUSTLE

138,40

2.místo

VÁCLAVÍK Petr

VK-Motorsport

114,10

3.místo

SKOŘEPA Jan

IGSpeed

84,70

4.místo

BROUSEK Adam

HUSTLE

72,50

5.místo

REISS Jakub

Reissingteam

71,60

6.místo

BAŽATA Jiří

Chodovar

45,00

7.místo

BROUSEK David

HUSTLE

25,20

8.místo

KLASZ Karel

Dauczech team

25,00

9.místo

ŠINÁGL Milan

JM Škoda Team

16,00

10.místo

KLASZ Petr

Dauczech team

15,60

11.místo

PLEVKA Jiří

Chodovar

11,20

 

 

Gesammtsieger-Absolutní vítěz H bis 1600ccm

umístění

Jméno jezdce

team

body

1.místo

ANDRYS František

AS SYCHROV racing

108,00

2.místo

MAIER Pavel

VK-Motorsport

54,00

3.místo

FÜRST Petr

Autoslužby Krotil

40,50

4.místo

KLOKOČNÍK Petr

AAA asist klub v AČR

32,40

5.místo

ŠTÁSTKA Jiří

LEGR Racing team

18,00

6.místo

BLÁHA Josef

JOBA team

0,00

7.místo

ZIMA Karel

AS SYCHROV racing

0,00

 

 

Gesammtsieger-Absolutní vítěz H ob 1601ccm

umístění

Jméno jezdce

team

body

1.místo

BLAŽEK Jan

Opel Racing

82,00

2.místo

RUS Oldřich

VK-Motorsport

76,00

3.místo

HASIL Vladimír

IGSpeed

63,50

4.místo

BURSA Luděk

Elektrobursa

61,60

5.místo

GUT Libor

Gut Rallycross Team

57,00

6.místo

BURSA Jan st.

Elektrobursa

55,40

7.místo

ZAJÍC Tomáš

Zaza Racing

41,80

8.místo

ŠAROCHA Jiří

MG auto racing

41,80

9.místo

ŽEMLIČKA Michal

BT racing

30,40

10.místo

THOMAS Marcel

Opel Racing

22,40

11.místo

SADOVSKÝ Petr

Catania team

21,00

12.místo

MOSCATO Paulo

Catania team

21,00

13.místo

PARTZSCH Kevin

Racing team Ahornberg

16,80

14.místo

KUNZ Kurt

0,00

 

Deutch ob 1601ccm

umístění

Jméno jezdce

team

body

1.místo

PARTZSCH Kevin

Racing team Ahornberg

20,00

 

 

Czech nad 1601ccm

umístění

Jméno jezdce

team

body

1.místo

BLAŽEK Jan

Opel Racing

20,00

2.místo

MOSCATO Paulo

Catania team

15,00

3.místo

BURSA Luděk

Elektrobursa

10,00

4.místo

BURSA Jan st.

Elektrobursa

8,00

 

 

Škoda cup

umístění

Jméno jezdce

team

body

1.místo

VESELÝ Zdeněk

VRÁBOŠ Team

82,00

2.místo

POKORNÝ Josef

Bobkolety

40,00

3.místo

CENEFELS Jan

Chodovar

16,50






 

 

N do 1400ccm

umístění

Jméno jezdce

team

body

1.místo

ANDERS Zdeněk

103,00

2.místo

BOBEK Jiří

Bobkolety

60,00

3.místo

ŠTEFAN Bronislav

AS SYCHROV racing

58,00

4.místo

MAZÁNEK Václav

Perna racing

45,00

5.místo

VLČEK Tomáš

AUTO MITO

22,00

6.místo

KLOKOČNíK Tomáš

AAA asist klub v AČR

0,00

7.místo

NEKOLA David

AAA asist klub v AČR

0,00

 

 

N do 1600ccm

umístění

Jméno jezdce

team

body

1.místo

KUBÍČEK Pavel

2K

135,00

2.místo

KALISTA Jan

MH Honda Racing

112,10

3.místo

BEŠTA Honza

Demon racing

94,00

4.místo

ČULÍK Patrik

Demon racing

72,00

5.místo

KALISTA Martin

MH Honda Racing

69,40

6.místo

KVASNIČKA Vladimír

FALCO Motorsport

63,60

7.místo

KROTIL Lukáš

ŠO©K Motorsport

24,00

8.místo

KŘÍSTEK Jindřich

22,40

9.místo

CRHÁK Petr

ŠO©K Motorsport

20,00

10.místo

CIKÁN Radek

RC Autoškola

6,00

11.místo

VALKUS Antonín

0,00

 

 

N do 2000ccm

umístění

Jméno jezdce

team

body

1.místo

PRIBULA Mirek

Automito

188,00

2.místo

PROCHÁZKA Milan

Opel Racing

82,80

3.místo

HŘAVA Jaroslav

Kroubang Racing

68,80

4.místo

BREJŠA Roman

51,00

5.místo

MIKOTA Jan

31,20

6.místo

VESELÝ Martin

Rallye club Zdice

27,20

7.místo

KULICH Jan

Sam racing team

20,40

8.místo

WENDL Martin

14,00

9.místo

PLECHATÝ Tomáš

CZECH WEST TUNERS

14,00

10.místo

JEČMENOVÁ Eliška

Pupík rallye team

11,90

11.místo

PELIKOVSKÝ Dušan

Toyota team racing Buda

11,90

12.místo

FRIEDRICH František

Lost Souls Devils

0,00

 

 

N nad 2001ccm

umístění

Jméno jezdce

team

body

1.místo

ŠÉN Jiří

108,00

2.místo

VALÁŠEK Václav

86,00

3.místo

KOUŘIL Petr

Stečko

50,50

4.místo

BOCHNÍČEK Marek

JM autodíly

31,20

5.místo

BOCHNÍČKOVÁ Klára

JM autodíly

26,00

6.místo

HRUŠKA Jirka

26,00

7.místo

ŠNAJDR Marek

AMK Mariánské Lázně

24,80

8.místo

ZIMA Karel

AS Sychrov racing

19,20

9.místo

KOLČAVA Radek

AUTO-KORA

18,00

10.místo

KOUTSKÝ Petr

0,00

 

 

Dámský pohár

umístění

Jméno jezdce

team

body

1.místo

HYNKOVÁ Kristina

PTM Motorsport

80,00

2.místo

STROPKOVÁ Barbora

Webi Trabi

72,00

3.místo

JEČMENOVÁ Eliška

Pupík rallye team

40,00

4.místo

BOCHNÍČKOVÁ Klára

JM autodíly

40,00

5.místo

ZÁPOTOČNÁ Simona

Auto servis Lev

24,00

6.místo

KALOUSOVÁ Eva

20,00

7.místo

VYSLYŠELOVÁ Lenka

20,00

 

 

Junior cup

umístění

Jméno jezdce

team

body

1.místo

BURSA Jan ml.

Elektrobursa

115,00

2.místo

CENEFELS Daniel

Chodovar

20,00

 

Hosté

umístění

Jméno jezdce

team

body

1.místo

KOUŘIL Petr

Stečko

40,00

2.místo

ALEXANDROV Jan

40,00

3.místo

NOVÁK Petr ml.

Trabi racing

30,00

4.místo

ČULÍK Miroslav

Porno racing team

30,00

5.místo

KOTRMON Libor

NADOKO Turnov

20,00

6.místo

ŠIMÁNĚ Jan

20,00

7.místo

KOLÁŘ Antonín

20,00

8.místo

BUDĚJSKÝ Lukáš

15,00

9.místo

ROSIČ Luboš

15,00

10.místo

SOSNA Petr

12,00

11.místo

OPATRNÝ Lukáš

12,00

12.místo

KOLAŘÍK Pavel

12,00

13.místo

VÍTOVEC Štěpán

10,00

14.místo

VYSLYŠELOVÁ Lenka

10,00

 

Přihlášení



Partnerské kluby

Mediální partneři

 

Záchranné složky



statistika

Členové : 832
Obsah : 1417
Počet zobrazení článků : 2387716

Navigace

Nejčtenější

Statistika

Právě připojeni - hostů: 257 a členů: 3 

Založeno na Joomla!. Designed by: joomla templates web hosting Valid XHTML and CSS.