Hlavní partner

Partneři

 

Home Home
Výsledky tříd sezóny 2017 po Krupce Tisk Email

Výsledky tříd sezóny 2017 po závodě v Krupce

Gesammtsieger-Absolutní vítěz E1 bis 900ccm

umístění

Jméno jezdce

team

body

1.místo

WEBINGER Jiří

Webi Trabi

228,50

2.místo

CIVÍN Václav

Webi Trabi

117,30

3.místo

STROPKOVÁ Barbora

Webi Trabi

110,10

4.místo

NOVÁK Petr st.

Trabi racing

72,00

5.místo

STROPEK Filip

Webi Trabi

57,20

6.místo

BŘÍŽDALA Libor

Webi Trabi

28,60

7.místo

BENK Luboš

Kroubang Racing

19,50

8.místo

DOHNAL Jiří

BULL Export Rally team

18,00

 

 

Gesammtsieger-Absolutní vítěz E1 bis 1400ccm

umístění

Jméno jezdce

team

body

1.místo

VOLENA Jiří

JK Motorsport

208,40

2.místo

REIBIG Stephan

RR Sport 81

98,10

3.místo

PALME Maxmilian

Palme racing

89,50

4.místo

PALME Kay

Palme racing

89,20

5.místo

KROUPA Roman

70,70

6.místo

ZENKL Otakar ml.

ZRS

52,00

7.místo

KOUDELKA Pavel

Drag racing Team

50,00

8.místo

SCHWARZ Markus

SFW 3

47,20

9.místo

ŠAUER Igor

IGSpeed

41,60

10.místo

FRIEDEL Martin

SFW 3

40,70

11.místo

ŠEBEK Přemysl

AK Měštec Králové

40,00

12.místo

EDELMANN Tobias

Speed Factory

34,00

13.místo

KROUPA Vojtěch

28,40

14.místo

JETENSKÝ Jiří

ASK Spořice

14,00

15.místo

HERZOG Silvio

SFW 3

11,20

16.místo

FOUSEK Aleš

ACSD Racing team

11,20

17.místo

HRUBÝ Pavel

6,00

18.místo

PĚCHA Petr

P+T motorsport

0,00

19.místo

ŠÁTEK Jakub

Jakub Šátek racing team

0,00

 

 

Deutch E1 bis 1400ccm

umístění

Jméno jezdce

team

body

1.místo

REIBIG Stephan

RR Sport 81

96,00

2.místo

PALME Maxmilian

Palme racing

65,00

3.místo

SCHWARZ Markus

SFW 3

52,00

4.místo

PALME Kay

Palme racing

55,00

5.místo

FRIEDEL Martin

SFW 3

43,00

6.místo

EDELMANN Tobias

Speed Factory

20,00

7.místo

HERZOG Silvio

SFW 3

12,00

 

 

Czech E1 do 1400ccm

umístění

Jméno jezdce

team

body

1.místo

VOLENA Jiří

JK Motorsport

110,00

2.místo

KROUPA Roman

49,00

3.místo

ŠAUER Igor

IGSpeed

35,00

4.místo

KOUDELKA Pavel

Drag racing Team

32,00

5.místo

ŠEBEK Přemysl

AK Měštec Králové

20,00

6.místo

ZENKL Otakar ml.

ZRS

20,00

7.místo

HRUBÝ Pavel

18,00

8.místo

JETENSKÝ Jiří

ASK Spořice

12,00

9.místo

FOUSEK Aleš

ACSD Racing team

10,00

10.místo

KROUPA Vojtěch

10,00

11.místo

PĚCHA Petr

P+T motorsport

0,00

12.místo

ŠÁTEK Jakub

Jakub Šátek racing team

0,00

 

 

Gesammtsieger-Absolutní vítěz E1 bis 1600ccm

umístění

Jméno jezdce

team

body

1.místo

PECINA Robert

Auto Pecina KV

119,60

2.místo

GALUŠKA Jiří

ART Ford Sport Plzeň

85,50

3.místo

CHAMOLA Michal

Rendy team racing

43,80

4.místo

FALK Klaus

RennFalken

42,80

5.místo

ČERNÝ Miroslav

36,00

6.místo

SOMMER Andre

SFW3

35,40

7.místo

FALK Ralf

RennFalkenn

35,40

8.místo

KABOUREK Ondřej

Kabi Racing

32,10

9.místo

KROTIL Lukáš

ŠO©K Motorsport

32,00

10.místo

ŠÁTEK Jakub

Šátek racing team

25,60

11.místo

MARTINOVSKÝ Vít

ART Ford Sport Plzeň

21,00

12.místo

CRHÁK Petr

ŠO©K Motorsport

19,50

13.místo

VOREL Vlastimil

EDDE racing

5,40

 

Deutch E1 bis 1600ccm

umístění

Jméno jezdce

team

body

1.místo

FALK Klaus

RennFalken

50,00

2.místo

SOMMER Andre

SFW3

40,00

3.místo

FALK Ralf

RennFalken

37,00

 

Czech E1 do 1600ccm

umístění

Jméno jezdce

team

body

1.místo

GALUŠKA Jiří

ART Ford Sport Plzeň

35,00

2.místo

PECINA Robert

Autopecina

32,00

3.místo

CHAMOLA Michal

Rendy team racing

30,00

4.místo

ČERNÝ Miroslav

20,00

5.místo

VOREL Vlastimil

EDDE racing

8,00

6.místo

ŠÁTEK Jakub

Šátek racing team

6,00

 

 

Gesammtsieger-Absolutní vítěz E1 bis 2000ccm

umístění

Jméno jezdce

team

body

1.místo

BUBENÍČEK Petr

JK Motorsport

170,70

2.místo

KRČEK Josef

www.carbon-parts.cz

143,60

3.místo

KÄSTL Lars

120,90

4.místo

BAĎURA Sváťa

IGSpeed

95,70

5.místo

KUBA Tomáš

STACHEMA RACING

91,70

6.místo

VIEHWEGER Christián

SFW 3

69,90

7.místo

PILNÍK Tomáš

A JE TO Motorsport

50,00

8.místo

ŘÍHA Josef

Racing team Říha

46,50

9.místo

KUBA Aleš

STACHEMA RACING

41,40

10.místo

FROUS Josef

HBF Racing Team

18,00

11.místo

ŠAUER Jirka

18,00

12.místo

TAJŠL Tomáš

12,80

13.místo

ŠOBR Jaroslav

Pupik rally team

9,60

 

 

Deutch E1 bis 2000ccm

umístění

Jméno jezdce

team

body

1.místo

KÄSTL Lars

140,00

2.místo

VIEHWEGER Christián

SFW 3

90,00

 

 

Czech E1 do 2000ccm

umístění

Jméno jezdce

team

body

1.místo

KRČEK Josef

www.carbon-parts.cz

97,00

2.místo

BUBENÍČEK Petr

JK motorsport

85,00

3.místo

KUBA Tomáš

STACHEMA RACING

58,00

4.místo

BAĎURA Sváťa

IGSpeed

50,00

5.místo

KUBA Aleš

STACHEMA RACING

40,00

6.místo

FROUS Josef

HBF Racing Team

20,00

7.místo

PILNÍK Tomáš

A JE TO Motorsport

24,00

8.místo

ŘÍHA Josef

Racing team Říha

15,00

9.místo

TAJŠL Tomáš

10,00

10.místo

ŠAUER Jirka

10,00

ŠOBR Jaroslav

Pupik rally team

8,00

 

 

Gesammtsieger-Absolutní vítěz E1 ob 2001ccm

umístění

Jméno jezdce

team

body

1.místo

NOVOTNÝ Josef

128,50

2.místo

ZAKOUŘIL Tomáš

PTM Motorsport

109,90

3.místo

REJŠEK Karel

IMG Racing

77,20

4.místo

WUTSCHKA Pavel

VW motorsport

74,80

5.místo

BALZER Andreas

SFW 3

72,60

6.místo

MAJER Jindřich

Pannasol

72,00

7.místo

MONDEK Karel

MK Plzeň

69,00

8.místo

HRUŠKA Jiří

Autocentrum Slany

66,00

9.místo

HYNKOVÁ Kristina

PTM Motorsport

58,00

10.místo

MONDEK Šimon

MK Plzeň

43,20

11.místo

KOPECKÝ Radek ml.

RHR Motorsport

36,00

12.místo

LIŠKA Vladimír

FOKX Racing

28,00

13.místo

KALOUSOVÁ Eva

24,00

14.místo

MULLER Uwe

SFW 3

24,00

15.místo

KOPECKÝ Radek

RHR Motorsport

18,00

16.místo

FRANC Jiří

JFR motorsport

10,80

17.místo

FILO Lukáš

BT Racing

10,80

18.místo

BOCK Václav

Asi Tak Team

3,60

19.místo

HYNEK Petr

PTM Motorsport

0,00

 

 

Deutch E1 ob 2001ccm

umístění

Jméno jezdce

team

body

1.místo

BALZER Andreas

SFW 3

75,00

2.místo

MULLER Uwe

SFW 3

20,00

 

 

Czech E1 nad 2001ccm

umístění

Jméno jezdce

team

body

1.místo

REJŠEK Karel

IMG Racing

47,00

2.místo

NOVOTNÝ Josef

35,00

3.místo

WUTSCHKA Pavel

VW motorsport

30,00

4.místo

ZAKOUŘIL Tomáš

PTM motorsport

22,00

5.místo

HRUŠKA Jiří

Autocentrál Slaný

20,00

6.místo

KALOUSOVÁ Eva

15,00

7.místo

HYNKOVÁ Kristina

PTM motorsport

12,00

8.místo

FRANC Jiří

JFR motorsport

8,00

9.místo

BOCK Václav

Asi Tak Team

3,00

 

 

Gesammtsieger-Absolutní vítěz E2/C

umístění

Jméno jezdce

team

body

1.místo

ČERNÝ Ctibor

JR Motorport

208,00

2.místo

FILIP Vladimír

Filip racing team

74,40

3.místo

PEŠEK Vladimír

P.P motorsport

61,20

4.místo

PALME Kay

Palme racing

48,00

5.místo

BUMBÁLEK Václav

NO racing

45,00

6.místo

KOUTSKÝ Dominik

RAcKY Racing

36,00

7.místo

ŠKVÁRA Radek

30,00

8.místo

MELICHERIK Tomáš

Šmelich Rally Team

24,00

9.místo

ZÁPOTOČNÁ Simona

Auto servis Lev

18,00

10.místo

KOTRMON Libor

NADOKO Turnov

16,50

11.místo

WAPPLER Steffen

S-Turbotechnik

15,60

 

 

Deutch E2/C

umístění

Jméno jezdce

team

body

1.místo

PALME Kay

Palme Racing

40,00

2.místo

WAPPLER Steffen

S-Turbotechnik

15,00

 

 

Czech E2/C

umístění

Jméno jezdce

team

body

1.místo

ČERNÝ Ctibor

JR Motorport

35,00

 

 

Formulové vozy-formule E2

umístění

Jméno jezdce

team

body

1.místo

VÁCHAL Ondřej

Kocour racing team

48,00

2.místo

VLK Zdeněk

Autoservis Vlk

36,00

3.místo

VÁCHAL Lukáš

Kocour racing team

28,80

 

 

Gesammtsieger-Absolutní vítěz H bis 1400ccm

umístění

Jméno jezdce

team

body

1.místo

BROUSEK Petr

HUSTLE

151,20

2.místo

VÁCLAVÍK Petr

VK-Motorsport

138,10

3.místo

SKOŘEPA Jan

IGSpeed

103,90

4.místo

BAŽATA Jiří

Chodovar

101,00

5.místo

BROUSEK Adam

HUSTLE

82,10

6.místo

REISS Jakub

Reissingteam

71,60

7.místo

ŠINÁGL Milan

JM Škoda Team

50,00

8.místo

BROUSEK David

HUSTLE

25,20

9.místo

KLASZ Karel

Dauczech team

25,00

10.místo

KLASZ Petr

Dauczech team

15,60

11.místo

PLEVKA Jiří

Chodovar

11,20

12.místo

BENEŠ Jiří

6,40

 

 

Gesammtsieger-Absolutní vítěz H bis 1600ccm

umístění

Jméno jezdce

team

body

1.místo

ANDRYS František

AS SYCHROV racing

152,00

2.místo

MAIER Pavel

VK-Motorsport

54,00

3.místo

FÜRST Petr

Autoslužby Krotil

40,50

4.místo

ŠTÁSTKA Jiří

LEGR Racing team

36,00

5.místo

KLOKOČNÍK Petr

AAA asist klub v AČR

32,40

6.místo

BLÁHA Josef

JOBA team

14,40

7.místo

ZIMA Karel

AS SYCHROV racing

0,00

 

 

Gesammtsieger-Absolutní vítěz H ob 1601ccm

umístění

Jméno jezdce

team

body

1.místo

BLAŽEK Jan

Opel Racing

130,00

2.místo

BURSA Luděk

Elektrobursa

90,40

3.místo

RUS Oldřich

VK-Motorsport

76,00

4.místo

BURSA Jan st.

Elektrobursa

71,40

5.místo

KRÁL Ivo

Svijany racing

64,00

6.místo

HASIL Vladimír

IGSpeed

63,50

7.místo

MOSCATO Paulo

Catania team

59,40

8.místo

GUT Libor

Gut Rallycross Team

57,00

9.místo

ZAJÍC Tomáš

Zaza Racing

41,80

10.místo

ŠAROCHA Jiří

MG auto racing

41,80

11.místo

ŽEMLIČKA Michal

BT racing

30,40

12.místo

THOMAS Marcel

Opel Racing

22,40

13.místo

KUNZ Kurt

28,80

14.místo

SADOVSKÝ Petr

Catania team

21,00

15.místo

PARTZSCH Kevin

Racing team Ahornberg

16,80

 

Deutch ob 1601ccm

umístění

Jméno jezdce

team

body

1.místo

PARTZSCH Kevin

Racing team Ahornberg

20,00

 

 

Czech nad 1601ccm

umístění

Jméno jezdce

team

body

1.místo

BLAŽEK Jan

Opel Racing

20,00

2.místo

MOSCATO Paulo

Catania team

15,00

3.místo

BURSA Luděk

Elektrobursa

10,00

4.místo

BURSA Jan st.

Elektrobursa

8,00

 

 

Škoda cup

umístění

Jméno jezdce

team

body

1.místo

VESELÝ Zdeněk

VRÁBOŠ Team

102,00

2.místo

POKORNÝ Josef

Bobkolety

40,00

3.místo

CENEFELS Jan

Chodovar

16,50

 

 

N do 1400ccm


umístění

Jméno jezdce

team

body

1.místo

ANDERS Zdeněk


137,50

2.místo

ŠTEFAN Bronislav

AS SYCHROV racing

104,00

3.místo

BOBEK Jiří

Bobkolety

60,00

4.místo

MAZÁNEK Václav

Perna racing

45,00

5.místo

VLČEK Tomáš

AUTO MITO

22,00

6.místo SOFRON Michal Kroubang racing 14,40

7.místo

KLOKOČNíK Tomáš

AAA asist klub v AČR

0,00

8.místo

NEKOLA David

AAA asist klub v AČR

0,00

 

 

N do 1600ccm


umístění

Jméno jezdce

team

body

1.místo

KUBÍČEK Pavel

2K

187,00

2.místo

KALISTA Jan

MH Honda Racing

112,10

3.místo

BEŠTA Honza

Demon racing

94,00

4.místo

ČULÍK Patrik

Demon racing

72,00

5.místo

KALISTA Martin

MH Honda Racing

69,40

6.místo

KVASNIČKA Vladimír

FALCO Motorsport

63,60

7.místo

PEŠEK Tomáš

PP motorsport

39,00

8.místo

CIKÁN Radek

RC Autoškola

37,20

9.místo

KUDRNA Miroslav

RC Autoškola

26,00

10.místo

KROTIL Lukáš

ŠO©K Motorsport

24,00

11.místo

KŘÍSTEK Jindřich


22,40

12.místo

CRHÁK Petr

ŠO©K Motorsport

20,00

13.místo

VALKUS Antonín


0,00

 

 

N do 2000ccm


umístění

Jméno jezdce

team

body

1.místo

PRIBULA Mirek

Automito

236,00

2.místo

PROCHÁZKA Milan

Opel Racing

118,80

3.místo

HŘAVA Jaroslav

Kroubang Racing

97,60

4.místo

BREJŠA Roman


51,00

5.místo

MIKOTA Jan


31,20

6.místo

VESELÝ Martin

Rallye club Zdice

27,20

7.místo

KULICH Jan

Sam racing team

20,40

8.místo

WENDL Martin


14,00

9.místo

PLECHATÝ Tomáš

CZECH WEST TUNERS

14,00

10.místo

JEČMENOVÁ Eliška

Pupík rallye team

11,90

11.místo

PELIKOVSKÝ Dušan

Toyota team racing Buda

11,90

12.místo

FRIEDRICH František

Lost Souls Devils

0,00

 

 

N nad 2001ccm

umístění

Jméno jezdce

team

body

1.místo

ŠÉN Jiří


108,00

2.místo

VALÁŠEK Václav


107,00

3.místo

KOUŘIL Petr

Stečko

50,50

4.místo

BOCHNÍČEK Marek

JM autodíly

31,20

5.místo

SZMUDA Pavel

PS racing

31,20

6.místo

VÁVRA Jan

M Deils

28,00

7.místo

BOCHNÍČKOVÁ Klára

JM autodíly

26,00

8.místo

HRUŠKA Jirka


26,00

9.místo

ŠNAJDR Marek

AMK Mariánské Lázně

24,80

10.místo

ZIMA Karel

AS Sychrov racing

19,20

11.místo

KOLČAVA Radek

AUTO-KORA

18,00

12.místo

NOVOTNÝ Milan

Madoon racing

16,80

13.místo

DVOŘÁK Jan


14,00

14.místo

KOUTSKÝ Petr


0,00

 

 

Dámský pohár

umístění

Jméno jezdce

team

body

1.místo

HYNKOVÁ Kristina

PTM Motorsport

120,00

2.místo

STROPKOVÁ Barbora

Webi Trabi

97,00

3.místo

JEČMENOVÁ Eliška

Pupík rallye team

40,00

4.místo

BOCHNÍČKOVÁ Klára

JM autodíly

40,00

5.místo

ZÁPOTOČNÁ Simona

Auto servis Lev

24,00

6.místo

KALOUSOVÁ Eva


20,00

7.místo

VYSLYŠELOVÁ Lenka


20,00

8.místo

KRUŽÍKOVÁ Lucie

Filip racing team

15,00

 

 

Junior cup

umístění

Jméno jezdce

team

body

1.místo

BURSA Jan ml.

Elektrobursa

136,50

2.místo

CENEFELS Daniel

Chodovar

20,00

 

Hosté

umístění

Jméno jezdce

team

body

1.místo

STRÁNSKÝ Jiří

WARS Group

40,00

2.místo

KOUŘIL Petr

Stečko

40,00

3.místo

ALEXANDROV Jan


40,00

4.místo

ŠIMÁNĚ Jan


35,00

5.místo

NOVÁK Petr ml.

Trabi racing

30,00

6.místo

ČULÍK Miroslav

Porno racing team

30,00

7.místo

KOTRMON Libor

NADOKO Turnov

20,00

8.místo

KOLÁŘ Antonín


20,00

9.místo

SOSNA Petr


18,00

10.místo

BUDĚJSKÝ Lukáš


15,00

11.místo

ROSIČ Luboš


15,00

12.místo

FISCHER Jakub

ART Motorsport

12,00

13.místo

OPATRNÝ Lukáš


12,00

14.místo

KOLAŘÍK Pavel


12,00

15.místo

VÍTOVEC Štěpán


10,00

16.místo

VYSLYŠELOVÁ Lenka


10,00

17.místo

KRUŽIKOVÁ Lucie

Filip racing team

10,00

18.místo

SOTONA Petr

ACSD Racing team

8,00

 

Přihlášení



Partnerské kluby

Mediální partneři

 

Záchranné složky



statistika

Členové : 832
Obsah : 1417
Počet zobrazení článků : 2387719

Navigace

Nejčtenější

Statistika

Právě připojeni - hostů: 260 a členů: 3 

Založeno na Joomla!. Designed by: joomla templates web hosting Valid XHTML and CSS.