Hlavní partner

 

Partneři

 

 

 

 

 

Home Home
Celkové absolutní pořadí sezóny 2019 po Jáchymově Tisk Email

Absolutní pořadí sezóny 2019

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

Volena

Jiří

JK Motorsport

112,5

4

2.místo

Brousek

Adam

Hustle

108

4

3.místo

Pribula

Mojmír

Auto Mito

107

4

4.místo

Hřava

Jaroslav

Kroubang racing

104

4

5.místo

Kolčava

Radek

Auto - Kora motorsport

98,6

4

6.místo

Matoušek

Jan

Maty Cars

92,7

4

7.místo

Bureš

Radek

MBM team

88,2

4

8.místo

Kašpar

Michal

Myšáci 77

88

3

9.místo

Zakouřil

Tomáš

LT Motorsport

81,5

4

10.místo

Boček ml.

Jiří

Boček Motorsport

74,6

3

11.místo

Brousek

Petr

Hustle

74

4

12.místo

Bauer

Michal

72

2

13.místo

Lehmann

Tomáš

Kajman team racing

72

2

14.místo

Kodajek

Jakub

Maty Cars

69,9

4

15.místo

Kubíček

Pavel

2K

69

3

16.místo

Černý

Ctibor

#BOWA

69

3

17.místo

Šafařík

Martin

MT racing

68,7

4

18.místo

Tomášek

Petr

66

2

19.místo

Andrys

František

AS Sychrov

64

3

20.místo

Webinger

Jiří

Webi trabi

64

3

21.místo

Bursa ml.

Jan

Elektrobursa

64

3

22.místo

Klokočník ml.

Tomáš

Alive

63,8

4

23.místo

Jelínek

Petr

63

2

24.místo

Palme

Kay

PALME racing

62

3

25.místo

Pithard

Karel

Alive

60

4

26.místo

Boček

Jiří

Boček Motorsport

57,9

4

27.místo

Bursa

Luděk

Elektrobursa

56,8

3

28.místo

Bendl

Martin

Bobkolety

55,2

3

29.místo

Kubeš

Ladislav

LT Motorsport

52,5

3

30.místo

Kuba

Tomáš

AS Sychrov

52,2

3

31.místo

Klust

David

52

2

32.místo

Panožka

Josef

50

2

33.místo

Václavík

Petr

VK Motorsport

49,2

3

34.místo

Koutský

Dominik

Racky racing

49

2

35.místo

Kolek

Tomáš

MT racing

46,6

3

36.místo

Woppler

Steffen

S-Turbotechnik

46,5

2

37.místo

Kunz

Kurt

46

2

38.místo

Wainer

Pavel

#Bowa

45,5

2

39.místo

Pavlík

Aleš

45,4

3

40.místo

Hasil

Vladimír

HRT Žatec

45

2

41.místo

Hovorka

Roman

RK Motorsport

43,2

2

42.místo

Němček

Michal

43

2

43.místo

Kvasnička

Vladimír

Falco Motorsport

42

2

44.místo

Šplíchal

Jiří

Šplíchy

41,4

3

45.místo

Bursa

Jan

Elektrobursa

41,1

3

46.místo

Novák

Tomáš

Nowi motorsport

41

2

47.místo

Kubová

Denisa

AS Sychrov

40

2

48.místo

Kroupa

Roman

38,2

3

49.místo

Kopecký

Jan

RHR Motorsport

37,8

2

50.místo

Šarocha

Jiří

MG Auto racing

37,5

2

51.místo

Němček

Michal

36,4

2

52.místo

Bobek

Jiří

Bobkolety

36

2

53.místo

Matoušek

Karel

RK Motorsport

36

2

54.místo

Reiss

Jan

Reising team

36

2

55.místo

Kopecký

Radek

RHR Motorsport

36

2

56.místo

Navrátil

Luboš

NZ Motor

35

2

57.místo

Kocál

Oldřich

VK - Motorsport

34,6

4

58.místo

Kalista

Martin

MH Honda Racing

33,6

2

59.místo

Škvára

Radek

33,6

2

60.místo

Štefl

Martin

Webi trabi

33

2

61.místo

Štefl

Vít

Webi trabi

33

2

62.místo

Lehmann

Karel

Kajman team racing

32,4

2

63.místo

Kašparová

Martina

Myšáci 77

32

3

64.místo

Táborský

Jan

Badgergarage-Motorsport

31,2

2

65.místo

Kuba

Aleš

AS Sychrov

30,9

2

66.místo

Friedel

Martin

SFW3

30

1

67.místo

Svoboda

Zdeněk

AS Sychrov

28,8

3

68.místo

Hess

Petr

Auto Slaný

28,8

2

69.místo

Hrubý

Pavel

Art Motorsport

28

2

70.místo

Bock

Václav

28

2

71.místo

Hynková

Kristina

PTM Motorsport

26,4

2

72.místo

Vlček

Tomáš

Auto Mito

26

2

73.místo

Hanžl

Robert

HB racing

26

1

74.místo

Hanuš

Oldřich

AS Sychrov

26

2

75.místo

Jelínek

Petr

25,8

2

76.místo

Horáková

Zuzana

25,5

1

77.místo

Palme

Max

PALME racing

25,5

1

7.místo

Míšek

Patrik

25,2

2

79.místo

Valášek

Václav

Redrider

25,2

2

80.místo

Bubeníček

Petr

JK Motorsport

22,5

1

81.místo

Munzar

Petr

22,4

2

82.místo

Zakouřil

Petr

PTM Motorsport

22,4

2

83.místo

Semotamová

Lucie

22

1

84.místo

Benk

Lubomír

Kroubang racing

21,6

2

85.místo

Marek

Roman

Auto Slaný

21,6

2

86.místo

Maizner

Stanislav

Alive

21

4

87.místo

Lapiš

Vladimír

20,1

2

88.místo

Maizner

Sebastian

Alive

19,8

2

89.místo

Verbič

Miroslav

JK Motorsport

19,5

1

90.místo

Pánek

Jiří

Profi racing

19,2

1

91.místo

Brousek

David

Hustle

18

2

92.místo

Hruška

Jiří

Auto Slaný

18

2

93.místo

Tajč

Tomáš

18

1

94.místo

Musil

Josef

MBM team

18

1

95.místo

Šauer

Igor

IGS Racing

17

1

96.místo

Šplíchal ml.

Jiří

Šplíchy

16,8

1

97.místo

Volánek

Jakub

RX garage team

16,5

1

98.místo

Bažata

Jiří

Chodovar

15,6

2

99.místo

Zajíc

Tomáš

15,6

1

100.místo

Táborský

Jan

Dadger Garage - Motorsport

15,6

1

101.místo

Falk

Klaus

RennFalken

15,6

1

102.místo

Figl ml.

Jiří

Speedy Motorsport

15,4

2

103.místo

Procházka

Milan

Opel racing

15

1

104.místo

Šnajdr

Marek

Autoklub Mariánské lázně

15

1

105.místo

Pilka

Radek

14,4

2

106.místo

Dlouhý

Vladimír

Auto Slaný

14,4

2

107.místo

Thomas

Marcel

IMG Racing

14,4

1

108.místo

Novotný

Stanislav

Uranové doly Jáchymov

14,4

1

109.místo

Král

Marek

AS SYCHROV racing

14

1

110.místo

Raithel

Jens

RB Motorsport

13,6

1

111.místo

Novák

Vladimír

Nowi motorsport

13

2

112.místo

Plevka

Jiří

Chodovar

13

1

113.místo

Verbičová

Nikola

JK Motorsport

13

1

114.místo

Šplíchal ml.

Jiří

Šplíchy

12,6

2

115.místo

Valkus

Antonín

12

1

116.místo

Richter

Lukáš

Alive

12

1

117.místo

Těžký

Tomáš

12

1

118.místo

Červený

Miroslav

Uranové doly Jáchymov

11,2

1

119.místo

Kuchař

Patrik

10,8

2

120.místo

Raithel

Dirk

RB Motorsport

10,2

1

121.místo

Žádný

Marek

Alive

9

1

122.místo

Cenefels

Jan

Cenda team

9

1

123.místo

Moravec

Jiří

 

7,2

2

124.místo

Krňák

Jiří

 

6,8

1

125.místo

Falk

Ralf

RennFalken

5,1

1

126.místo

Wutschka

Pavel

VW motorsport

0

1

127.místo

Mondek

Karel

 

0

2

128.místo

Mondek

Šimon

 

0

2

129.místo

Řepka

Martin

Boček motorsport

0

2

130.místo

Pluhař

Dominik

Bot Motorsport

0

2

131.místo

Černý

Jiří

J a J team

0

2

132.místo

Veselý

David

 

0

2

133.místo

Lapiš

Vladimír

JK motorsport

0

2

134.místo

Nezdařil

Vlastimil

 

0

2

135.místo

Stránský

Jiří

Wars Power

0

2

136.místo

Novotný

Antonín

 

0

2

137.místo

Syrová

Marie

Alive

0

2

138.místo

Mutl

Jiří

SH Scuderia Hrob

0

2

139.místo

Donát

Martin

 

0

2

140.místo

Balvín

Ondřej

 

0

2

141.místo

Šťástka

Jiří

LEGR racing team

0

1

 

Přihlášení



Přihlášky k závodům

Přihlášení jezdci

Partnerské kluby

Mediální partneři

 

Záchranné složky



statistika

Členové : 941
Obsah : 1620
Počet zobrazení článků : 3000407

Navigace

Nejčtenější

Statistika

Právě připojeni - hostů: 61 

Založeno na Joomla!. Designed by: joomla templates web hosting Valid XHTML and CSS.