Hlavní partner

 

Partneři

 

 

 

Home Kalendář 2018 Výsledky 2015 Výsledky tříd sezony 2018 po závodě v Krupce
Výsledky tříd sezony 2018 po závodě v Krupce Tisk Email

ŠKODA CUP

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

VESELÝ Zdeněk

VRABOS TEAM

40b

2

N do 1400ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

BOBEK Jiří

Bobkolety

190

7

2.místo

KODAJEK Jakub

VLK RACING

123,6

8

3.místo

ŠTEFAN Bronislav

AS SYCHROV racing

112

5

4.místo

HŘAVA Jaroslav

Kroubang Racing

91,2

7

5.místo

BAUER Michal

Reatrac Motorsport

45

2

6.místo

JEŽEK Milan ml.

-

38

3

7.místo

HANŽL Robert

Fast Stars

36

2

8.místo

ŠULC Miroslav

Perná Racing

31

3

9.místo

BENK Luboš

Kroubang Racing

30

2

10.místo

LIBERTÍN Tomáš

ACSD Racing Team

24

2

N do 1600ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

KUBÍČEK Pavel

2K

234,5

11

2.místo

KALISTA Martin

MH Honda Racing

153,7

10

3.místo

VLČEK Tomáš

AUTO MITO

88,5

6

4.místo

KVASNIČKA Vladimír

Falco Motorsport

63,7

4

5.místo

ANDRUCHOVIČ Milan

60

2

6.místo

CIKÁN Radek

AŠ Hvězda

49

3

7.místo

KOUBEK Milan

Garage team

26

2

8.místo

BABICKÝ Petr

IGS racing

19,5

1

9.místo

KALISTA Jan

MH Honda Racing

18

1

10.místo

KUBOVÁ Denisa

Stechema racing

18

2

N do 2000ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

WALZ Dietmar

-

73

4

2.místo

JEŽEK Milan st.

-

70,9

4

3.místo

MAZÁNEK Václav

Perná Racing

66

3

4.místo

THOMAS Marcel

IMG Racing

3

5.místo

MARKUS Vojtěch

44

2

6.místo

PROCHÁZKA Milan

Opel Racing

42

3

7.místo

MAREK Roman

Auto Slaný

24

1

8.místo

PLECHATÝ Tomáš

West Czech Tuners

22

1

9.místo

KNOP Michal

K garaze

14,4

1

N nad 2001ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

KUBEŠ Ladislav

JB Cars

235b

11

2.místo

MATOUŠEK Jan

MatyCars

219,5b

11

3.místo

HŘAVA Jaroslav

Kroubang Racing

39b

2

4.místo

ŠNAJDR Marek

32b

2

5.místo

DVOŘÁK Jan

-

31,2b

1

6.místo

SZMUDA Pavel

28,6b

2

7.místo

ALTMAN David

15,6

1

8.místo

PROCHÁZKA Milan

Opel racing

15,6b

1

9.místo

ŠEN Jiří

-

13

2

N2-volná

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

ČERNÝ Ctibor

BOWA Autodoctors

132b

6

2.místo

BUBANEC Luděk

Bubu Team

36b

2

3.místo

NĚMČEK Michal

Bubu Team

28,8b

2

4.místo

HLAVATÝ Petr

HPCG

18b

1

5.místo

HLAVATÁ Lenka

HPCG

14,4b

1

H do 1600ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

ANDRYS František

AS SYCHROV racing

126

6

2.místo

MAIER Pavel

Historic Team Slaný

40

2

3.místo

KUBOVÁ Denisa

Stachema Racing Team

30,9

2

4.místo

KUBA Tomáš

Stachema Racing Team

18

1

Gesammtsieger-Absolutní vítěz E1 bis 950ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

WEBINGER Jiří

WebiTrabi

128b

6

2.místo

STROPEK Filip

WebiTrabi

34,5b

3

3.místo

RICHTER Jens

SFW3

14,4b

1

Gesammtsieger-Absolutní vítěz E1 bis 1400ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

VOLENA Jiří

JK Motorsport

309

11

2.místo

HORÁKOVÁ Zuzka

-

150,2

8

3.místo

SCHWARZ Marcus

SWF3

90,8

8

4.místo

BUREŠ Radek

MUBUMI Team

90,3

6

5.místo

ŠAUER Igor

IGS Racing

76,9

5

6.místo

ZENKL Otakar ml.

ZRS

68

2

7.místo

FRIEDEL Martin

SFW 3

55,9

4

8.místo

HRUBÝ Pavel

ART Motorsport

49,2

3

9.místo

KROUPA Roman

Kroupa Team

45,2

4

10.místo

FOUSEK Aleš

ACSD Racing Team

45

2

11.místo

MÍŠEK Patrik

MBM

30,8

3

12.místo

VRZAL Lubomír

AS Sychrov racing

24

1

13.místo

KROUPA Vojta

22,4

2

14.místo

CENEFELS Daniel

CENDA Team

22

2

15.místo

HORÁK Dušan

-

21,6

1

16.místo

CHVALINA David

Suchá Měrka Oleje

21

2

17.místo

PŘENOSYL Miroslav

LPG Power

13,6

1

18.místo

BYSTŘICKÝ Pavel

12

1

19.místo

TERŠ Jiří jun.

Auto Terš Racing Team Klatovy

11,5

2

CZECH E1 bis 1400ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

VOLENA Jiří

JK Motorsport

224,9b

11

2.místo

HORÁKOVÁ Zuzka

84,3b

8

3.místo

BUREŠ Radek

MUBUMI Team

49,8b

6

4.místo

HRUBÝ Pavel

ART Motorsport

46b

3

5.místo

ŠAUER Igor

IGS racing

44,7b

5

6.místo

FOUSEK Aleš

ACSD Racing Team

42b

2

7.místo

MÍŠEK Patrik

MBM

39,6b

3

8.místo

ZENKL Otakar ml.

ZRS

34b

2

9.místo

KROUPA Roman

33,2b

4

10.místo

VRZAL Lubomír

AS Sychrov racing

22,5b

1

11.místo

HORÁK Dušan

20,4b

1

12.místo

TERŠ Jiří jun.

Auto Terš Racing Team Klatovy

20,2b

2

13.místo

CHVALINA David

Suchá Měrka Oleje

19,6b

2

14.místo

PŘENOSYL Miroslav

LPG Power

15b

1

15.místo

KROUPA Vojtěch

9b

1

DEUTCH E1 bis 1400ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

SCHWARZ Marcus

SFW3

129,5b

8

2.místo

FRIEDEL Martin

SFW3

66b

3

Gesammtsieger-Absolutní vítěz E1 bis 1600ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

KAŠPAR Michal

Myšáci 77

296

11

2.místo

SOMMER André

SWF3

105,3

7

3.místo

KAŠPAROVÁ Martina

Myšáci 77

104,8

8

4.místo

MOULIS Pavel

Myšáci 77

67,5

3

5.místo

POLANECKÝ Aleš

Automito

62,5

5

6.místo

FALK Ralf

RennFalken

60,4

6

7.místo

ŠÁTEK Jakub

Jakub Šátek racing team

52

4

8.místo

ŠIMEK Stanislav ml.

Garage team

50,1

3

9.místo

KOTLAN Petr

-

36,3

2

10.místo

PALME Maxmilian

Palme racing

25,5

1

11.místo

ZENKL Karel

-

22,5

1

12.místo

HESS Petr

Auto Slaný

18

1

13.místo

ŠPLÍCHAL Jiří ml.

-

18

2

14.místo

ŠURÝN Dušan

Myšáci 77

18

1

15.místo

KRÁL Ivo

Svijany racing

16,8

1

16.místo

ZENKLOVÁ Lucie

-

14

1

17.místo

ŠPLÍCHAL Jiří

-

12

2

18.místo

MLÁTEČEK Jan

Kurvínek Racing

11,2

1

19.místo

RAITHEL Jens

-

10,2

1

20.místo

RAITHEL Dirk

-

0

1

CZECH E1 bis 1600ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

KAŠPAR Michal

Myšaci 77

240b

11

2.místo

KAŠPAROVÁ Martina

Myšaci 77

107b

8

3.místo

ŠÁTEK Jakub

Jakub Šátek racing team

54b

4

4.místo

MOULIS Pavel

Martina Baby

43,b

3

5.místo

POLANECKÝ Aleš

35b

5

6.místo

KOTLAN Petr

36,3b

2

7.místo

ŠIMEK Stanislav ml.

Garage team

33b

3

8.místo

ŠPLÍCHAL Jiří

Šplíchy team

32b

2

9.místo

ŠPLÍCHAL Jiří ml.

Šplíchy team

21b

2

10.místo

ZENKL Karel

21b

1

11.místo

HESS Petr

16,8b

1

12.místo

ŠURÝN Dušan

16,8b

4

13.místo

MLÁTEČEK Jan

11,2b

1

DEUTCH E1 bis 1600ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

FALK Ralf

RennFalken

108,5b

6

2.místo

SOMMER André

SWF3

107b

7

3.místo

PALME Max

Palme racing

28b

1

4.místo

RAITHEL Jens

16,8b

1

5.místo

RAITHEL Dirk

0b

1

Gesammtsieger-Absolutní vítěz E1 bis 2000ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

PRIBULA Mirek

Automito

221,7

11

2.místo

BUBENÍČEK Petr

JK Motorsport

172,2

8

3.místo

BAĎURA Svatopluk

IGS Racing

131,5

6

4.místo

MUSIL Josef

MUBUMI Team

119

6

5.místo

ŠAUER Jirka

-

89,5

3

6.místo

ŠMIED Jindra

SVC motorsport

79,2

3

7.místo

ČÁBELA Martin

Buildtec racing

77,7

3

8.místo

KUBA Tomáš

Stachema Racing

65

4

9.místo

ŠAFAŘÍK Martin

MT racingteam

56,8

8

10.místo

ŠŤÁSTKA Jiří

LEGR racing team

56,4

3

11.místo

KRČEK Josef

www.carbon-parts.cz

56,4

3

12.místo

WAINER Pavel

BOWA Autodoctors

50,4

3

13.místo

KUBA Aleš

Stachema Racing Team

32

3

14.místo

PŘIBÁŇ Jan

-

29

2

15.místo

VIEHWEGER Christián

SWF3

26,6

4

16.místo

UHLIG Danny

SFW3

20,5

4

17.místo

FROUS Josef

Reatrac Motorsport

19

2

18.místo

KRÁTKÝ Luboš

2K

18

1

19.místo

HANUŠ Oldřich

Stachema Racing Team

4,2

1

20.místo

TAJČ Tomáš

3,6

1

21.místo

PILNÍK Tomáš

A JETO Motorsport

0

2

22.místo

FRIEDEL Martin

SFW3

0

1

CZECH E1 bis 2000ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

PRIBULA Mirek

Automito

153,7b

10

2.místo

BAĎURA Svatopluk

IG Speed

74,5b

5

3.místo

MUSIL Josef

72b

6

4.místo

ČÁBELA Martin

Buildtec racing

69,9b

3

5.místo

KUBA Tomáš

Stachema Racing

58,2b

4

6.místo

BUBENÍČEK Petr

JK Motorsport

54,6b

6

7.místo

ŠAUER Jirka

54,5b

3

8.místo

KRČEK Josef

www.carbon-parts.cz

40,8b

2

9.místo

KUBA Aleš

Stachema Racing Team

33,4b

3

10.místo

PŘIBÁŇ Jan

28b

2

11.místo

ŠMIED Jindra

SVC motorsport

22,8b

2

12.místo

ŠTÁSTKA Jiří

LEGR racing team

19,2b

2

13.místo

ŠAFAŘÍK Martin

MT racingteam

18,8b

7

14.místo

FROUS Josef

Reatrac Motorsport

17b

2

15.místo

HANUŠ Oldřich

Stachema Racing Team

3,8b

1

16.místo

PILNÍK Tomáš

A JETO Motorsport

0b

2

DEUTCH  E1 bis 2000ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

VIEHWEGER Christián

SWF3

77b

4

2.místo

UHLIG Danny

SFW3

64,5b

4

3.místo

FRIEDEL Martin

SWF3

0b

1

Gesammtsieger-Absolutní vítěz E1 ob 2001ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

KOLČAVA Radek

PTM a Autokora motorsport

214,6

9

2.místo

LEHMANN Tomáš

Kajmann team

160,1

6

3.místo

HRUŠKA Jiří

Auto Slaný

136

5

4.místo

MONDEK Karel

MK Plzeň

109,6

7

5.místo

ZAKOUŘIL Tomáš

PTM a Autokora motorsport

106,4

8

6.místo

VALÁŠEK Václav

93,6

4

7.místo

VÁVRA Roman

AS SYCHROV racing

87

3

8.místo

LEHMANN Karel

Kajmann team

78

6

9.místo

MONDEK Šimon

MK Plzeň

70,2

5

10.místo

KOPECKÝ Radek ml.

RHR Motorsport

67,6

3

11.místo

WUTSCHKA Pavel

VW motorsport

66,9

4

12.místo

AVRAT Vladimír

garage team

60,5

3

13.místo

LIŠKA Vladimír

Fox racing

40

1

14.místo

FALK Klaus

RennFalken

39,6

7

15.místo

MAŘÍK Karel

Speed Company

30

1

16.místo

KOPECKÝ Jan

RHR Motorsport

25,2

2

17.místo

HYNKOVÁ Kristina

PTM a Autokora motorsport

24,6

5

18.místo

KOPECKÝ Radek

RHR Motorsport

17

1

19.místo

STEINER Ladislav

-

16

1

20.místo

TERŠ Jiří

Auto Terš Racing Team Klatovy

12,6

2

21.místo

VERBIČ Miroslav

JK Motorsport

10,8

2

22.místo

REJSEK Karel

AUTO CROS Chabařovice

10,2

1

23.místo

HORYNA Josef

-

9

2

24.místo

GALUŠKA Jiří

ARTFordSport Plzeň

8

1

25.místo

ZAKOUŘIL Petr

PTM a Autokora motorsport

7,6

2

26.místo

PETŘÍKOVÁ Zuzana

JK Motorsport

7,2

1

27.místo

JINDRÁK Jaroslav

JRT

5,1

1

28.místo

MARTINOVSKÝ Vít

ARTFordSport Plzeň

4

1

CZECH  E1 ob 2001ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

KOLČAVA Radek

PTM + KORA MOTORSPORT

186,5

9

2.místo

LEHMANN Tomáš

Kajmann team

113,8b

6

3.místo

MONDEK Karel

MK Plzeň

92b

7

4.místo

ZAKOUŘIL Tomáš

PTM + KORA Motorsport

94,2b

9

5.místo

VALÁŠEK Václav

91,2b

4

6.místo

KOPECKÝ Radek ml.

RHR Motorsport

67b

3

7.místo

HRUŠKA Jirka

Auto Slaný

66,5

5

8.místo

MONDEK Šimon

MK Plzeň

64,8b

5

9.místo

VÁVRA Roman

AS SYCHROV racing

56,8

3

10.místo

LEHMANN Karel

Kajmann team

54,6b

6

11.místo

WUTSCHKA Pavel

VW motorsport

49b

4

12.místo

AVRAT Vladimír

Garage team

40b

3

13.místo

LIŠKA Vladimír

Fox racing

38

1

14.místo

MAŘÍK Karel

Speed

28,5

1

15.místo

KOPECKÝ Jan

RHR Motorsport

23,8b

2

16.místo

HYNKOVÁ Kristina

PTM + KORA Motorsport

23,5b

6

17.místo

22,8b

2

18.místo

STEINER Ladislav

15,2b

1

19.místo

HORYNA Josef

13,6b

2

20.místo

TERŠ Jiří

Auto Terš Racing Team Klatovy

13b

2

21.místo

KOPECKÝ Radek

RHR Motorsport

12,8b

1

22.místo

VERBIČ Miroslav

JK motorsport

10,2b

2

23.místo

REJSEK Karel

AUTO CROS Chabařovice

9,6b

1

24.místo

GALUSKA Jiří

ART

7,6b

1

26.místo

PETŘÍKOVÁ Zuzana

JK motorsport

6,8

1

27.místo

JINDRÁK Jaroslav

JRT

6,4b

1

28.místo

ZAKOUŘIL Petr

PTM + KORA Motorsport

3,8b

2

29.místo

MARTINOVSKÝ Vít

ART

3,8b

1

DEUTCH E1 ob 2001ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

FALK Klaus

RennFalken

140b

7

Gesammtsieger-Absolutní vítěz E2/C

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

BURSA Luděk

Elektrobursa

224,8

11

2.místo

PEŠEK Vladimír

P.P Motorsport

128

5

3.místo

BURSA Jan st.

Elektrobursa

120,7

9

4.místo

HLAVATÝ Petr

HPCG

66,6

4

5.místo

CEBE Robert

Turbodevils

42

2

6.místo

HLAVATÁ Lenka

HPCG

38

4

7.místo

KOTRMON Libor

Nadoko

31,5

2

8.místo

ŠKVÁRA Radek

RŠ KOTOPEKY

30,8

2

9.místo

PÁNEK Jiří

Profi Racing

28

2

Formulové vozy-formule E2

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

VLK Zdeněk

38,5b

2

2.místo

MATOUŠEK Josef

385b

2

3.místo

VÁCHAL Ondřej

Kocour racing team

22b

1

4.místo

VÁCHAL Lukáš

Kocour racing team

16,5b

1

JUNIOP CUP

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

BURSA Jan ml.

Elektrobursa

173b

9

2.místo

CENEFELS Daniel

CENDA Team

44b

2

DÁMSKÝ POHÁR

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

HORÁKOVÁ Zuzka

143,5

8

2.místo

KAŠPAROVÁ Martina

Martina Baby

131,5

8

3.místo

HLAVATÁ Lenka

HPCG

69

5

4.místo

KUBOVÁ Denisa

Stechema racing

51,2

4

5.místo

HYNKOVÁ Kristina

PTM + KORA motorsport

51

6

6.místo

FILO Tereza

25

2

7.místo

ZENKLOVÁ Lucie

19,5

1

8.místo

PETŘÍKOVÁ Zuzana

JK motorsport

16,5

1

Gesammtsieger-Absolutní vítěz H ob 1601ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

HASIL Vladimír

HRT Žatec

150

7

2.místo

KUNZ Kurt

-

76,7

6

3.místo

PANOŽKA Josef

Porsche Classic Club

58

2

4.místo

ŠPERL Jaroslav

-

47,5

2

5.místo

HADRAVEK Gabriel

-

46,2

4

6.místo

PÍŠA Tomáš

Tomas Motorsport

39,3

2

7.místo

ABELE Gustav

Bavoria

32,4

2

8.místo

STEINER Ladislav

-

29

2

9.místo

URBÁNEK Standa

BMW Motorsport

24

2

10.místo

SVOBODA Bohumír

Svoboda Motorsport

14

1

11.místo

SILOVSKÝ Libor

12

2

CZECH-H NAD 1600ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

HASIL Vladimír

IGS racing

80b

6

2.místo

ŠPERL Jaroslav

40,5b

2

3.místo

HADRAVEK Daniel

24b

4

4.místo

SVOBODA Bohumír

Svoboda Motorsport

14,4b

1

5.místo

URBÁNEK Standa

BMW motorsport

0b

2

6.místo

SILOVSKÝ Libor

0b

1

DEUTCH H OB 1600ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

KUNZ Kurt

93b

6

2.místo

ABELE Gustav

Bavaria

22b

2

Gesammtsieger-Absolutní vítěz H bis 1400ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

VÁCLAVÍK Petr

VK Motorsport

152,5

9

2.místo

SKOŘEPA Jan

IGS Racing

142,9

7

3.místo

BAŽATA Jiří

Chodovar

105,3

7

4.místo

PLEVKA Jiří

Chodovar

50,8

3

5.místo

THIEL Karl Heinz

Bavoria

48

2

ŠINÁGL Milan

24

1

6.místo

BÍNA Václav

Škoda racing Městec Králové

15,6

1

CZECH H do 1400ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

VÁCLAVÍK Petr

VK Motorsport

44b

8

2.místo

BÍNA Václav

Škoda racing Městec Králové

18b

1

3.místo

BAŽATA Jiří

Chodovar

0b

7

DEUTCH H BIS 1400ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

THIEL Karl Heinz

Bavaria

40b

2

 

Červeně označení jsou jezdci, kteří již splnili podmínku klasifikace v sezóně. Odjeli sedm a více závodů

 

Přihlášení



Přihlášky k závodům

Partnerské kluby

Mediální partneři

 

Záchranné složky



statistika

Členové : 886
Obsah : 1502
Počet zobrazení článků : 2652641

Navigace

Nejčtenější

Statistika

Právě připojeni - hostů: 51 a členů: 4 

Založeno na Joomla!. Designed by: joomla templates web hosting Valid XHTML and CSS.