Hlavní partner

 

Partneři

 

 

 

 

 

Město Krásno Tisk Email

MĚSTO KRÁSNO

Naše malé město leží v nadmořské výšce okolo 700 m v malebné krajině Slavkovského lesa a je umístěno přímo ve středu tzv. lázeňského trojúhelníku, který tvoří města Karlovy Vary, Mariánské Lázně a Františkovy Lázně.

Město Krásno má bohatou a dlouhou historii a díky tomu u nás najdete mnoho zajímavých památek, přírodních úkazů a jiných zajímavostí. Určitě stojí za to navštívit proslavenou krásenskou rozhlednu, zhlédnout stálou expozici našeho hornického muzea, nebo se vydat po stopách Dlouhé stoky až k rašeliništím Kladská.

Nejen historií však žije naše město, snažíme se totiž, aby se u nás stále něco dělo. Fotogalerie z různých akcí naleznete v dalších sekcích našich stránek. Snažíme se bavit naše nejmenší obyvatele dětskými dny, čarodějnicemi, nebo pohádkovými lesy. Pro ty velké pořádáme mnoho již tradičních zábav, oslav, sportovních turnajů nebo divadelních představení.

Pravidelně se u nás konají také koncerty, a ne ledajaké. Naše malebné město si oblíbil například mistr houslí pan Jaroslav Svěcený, který u nás v poslední době několikrát vystupoval a pevně věříme, že ho ještě mnohokrát živě uslyšíme.

klikni na znak

 

PřihlášeníPřihlášky k závodům

Partnerské kluby

Mediální partneři

 

Záchranné složkystatistika

Členové : 968
Obsah : 1667
Počet zobrazení článků : 3241881

Navigace

Nejčtenější

Statistika

Právě připojeni - hostů: 78 

Založeno na Joomla!. Designed by: joomla templates web hosting Valid XHTML and CSS.