Hlavní partner

 

Partneři

 

 

 

 

 

Home Profily jezdců Výsledky 2015
Celkové absolutní pořadí sezóny 2019 po dvou závodech v Kdyni Tisk Email

Absolutní pořadí sezóny 2019

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

Volena

Jiří

JK Motorsport

163,5

6

2.místo

Bureš

Radek

156,2

6

3.místo

Pribula

Mojmír

Auto Mito

153

6

4.místo

Hřava

Jaroslav

Kroubang racing

148

6

5.místo

Matoušek

Jan

Maty Cars

144,7

6

6.místo

Brousek

Petr

Hustle

130

6

7.místo

Lehmann

Tomáš

Kajman team racing

127,5

4

8.místo

Kolčava

Radek

Auto - Kora motorsport

118,6

5

9.místo

Zakouřil

Tomáš

LT Motorsport

116,3

6

10.místo

Boček

Jiří

Boček Motorsport

109,9

6

11.místo

Boček ml.

Jiří

Boček Motorsport

109,1

5

12.místo

Kubíček

Pavel

2K

108

5

13.místo

Brousek

Adam

Hustle

108

4

14.místo

Bursa ml.

Jan

Elektrobursa

104

5

15.místo

Kodajek

Jakub

Maty Cars

102,9

6

16.místo

Bursa

Luděk

Elektrobursa

96,8

5

17.místo

Šafařík

Martin

MT racing

95,7

6

18.místo

Kvasnička

Vladimír

Falco Motorsport

94

4

19.místo

Hruška

Jiří

Auto Slaný

92

4

20.místo

Kašpar

Michal

Myšáci 77

88

3

21.místo

Kubeš

Ladislav

LT Motorsport

87,9

5

22.místo

Pithard

Karel

Alive

87,4

6

23.místo

Kunz

Kurt

78,4

4

24.místo

Musil

Josef

MBM team

78

3

25.místo

Klokočník ml.

Tomáš

Alive

77,4

5

26.místo

Lehmann

Karel

Kajman team racing

73,4

4

27.místo

Němček

Michal

73

4

28.místo

Bursa

Jan

Elektrobursa

72

5

29.místo

Bauer

Michal

72

2

30.místo

Černý

Ctibor

#BOWA

69

3

31.místo

Bubeníček

Petr

JK Motorsport

67,5

3

32.místo

Horáková

Zuzana

66,3

3

33.místo

Tomášek

Petr

66

2

34.místo

Kalista

Martin

MH Honda Racing

64,8

4

35.místo

Webinger

Jiří

Webi trabi

64

3

36.místo

Andrys

František

AS Sychrov

64

3

37.místo

Jelínek

Petr

63

2

38.místo

Palme

Kay

PALME racing

62

3

39.místo

Bendl

Martin

Bobkolety

55,2

3

40.místo

Bažata

Jiří

Chodovar

53,1

4

41.místo

Kuba

Tomáš

AS Sychrov

52,2

3

42.místo

Klust

David

52

2

43.místo

Panožka

Josef

50

2

44.místo

Václavík

Petr

VK Motorsport

49,2

3

45.místo

Koutský

Dominik

Racky racing

49

2

46.místo

Šperl

Jaroslav

Aliane

48

2

47.místo

Jelínek

Petr

46,8

4

48.místo

Kolek

Tomáš

MT racing

46,6

3

49.místo

Woppler

Steffen

S-Turbotechnik

46,5

2

50.místo

Wainer

Pavel

#Bowa

45,5

2

51.místo

Pavlík

Aleš

45,4

3

52.místo

Hasil

Vladimír

HRT Žatec

45

2

53.místo

Hartych

Ondřej

Hartych racing

43,5

2

54.místo

Hovorka

Roman

RK Motorsport

43,2

2

55.místo

Šplíchal

Jiří

Šplíchy

41,4

3

56.místo

Valášek

Václav

Redrider

41,2

4

57.místo

Novák

Tomáš

Nowi motorsport

41

3

58.místo

Kubová

Denisa

AS Sychrov

40

2

59.místo

Kroupa

Roman

38,2

3

60.místo

Kopecký

Jan

RHR Motorsport

37,8

2

61.místo

Šarocha

Jiří

MG Auto racing

37,5

2

62.místo

Lapiš

Vladimír

37,1

4

63.místo

Dlouhý

Vladimír

Auto Slaný

36,9

3

64.místo

Němček

Michal

36,4

2

65.místo

Kopecký

Radek

RHR Motorsport

36

2

66.místo

Reiss

Jan

Reising team

36

2

67.místo

Matoušek

Karel

RK Motorsport

36

2

68.místo

Bobek

Jiří

Bobkolety

36

2

69.místo

Navrátil

Luboš

NZ Motor

35

2

70.místo

Kocál

Oldřich

VK - Motorsport

34,6

4

71.místo

Škván

Radek

33,6

2

72.místo

Gotz

Jiří

Gotz racing

33,6

2

73.místo

Verbič

Miroslav

JK Motorsport

33,1

2

74.místo

Štefl

Vít

Webi trabi

33

2

75.místo

Štefl

Martin

Webi trabi

33

2

76.místo

Maizner

Stanislav

Alive

32,2

5

77.místo

Kašparová

Martina

Myšáci 77

32

3

7.místo

Táborský

Jan

Badgergarage-Motorsport

31,2

2

79.místo

Kuba

Aleš

AS Sychrov

30,9

2

80.místo

Přibáň

Jan

MBM team

30

2

81.místo

Friedel

Martin

SFW3

30

1

82.místo

Červený

Miroslav

Uranové doly Jáchymov

29,2

2

83.místo

Šnajdr

Marek

Autoklub Mariánské lázně

29

2

84.místo

Hess

Petr

Auto Slaný

28,8

3

85.místo

Svoboda

Zdeněk

AS Sychrov

28,8

3

86.místo

Bock

Václav

28

2

87.místo

Hrubý

Pavel

Art Motorsport

28

2

88.místo

Plevka

Jiří

Chodovar

28

3

89.místo

Hynková

Kristina

PTM Motorsport

26,4

2

90.místo

Váchal

Ondřej

Kocour racing team

26

1

91.místo

Hanuš

Oldřich

AS Sychrov

26

2

92.místo

Hanžl

Robert

HB racing

26

1

93.místo

Vlček

Tomáš

Auto Mito

26

2

94.místo

Palme

Max

PALME racing

25,5

1

95.místo

Míšek

Patrik

25,2

2

96.místo

Mondek

Karel

24,4

4

97.místo

Pešek

Vladimír

P.P Motorsport

24

1

98.místo

Bína

Václav

Škoda Městec Králové

22,5

1

99.místo

Zakouřil

Petr

PTM Motorsport

22,4

2

100.místo

Munzar

Petr

22,4

2

101.místo

Semotamová

Lucie

22

1

102.místo

Marek

Roman

Auto Slaný

21,6

2

103.místo

Benk

Lubomír

Kroubang racing

21,6

2

104.místo

Bystřický

Pavel

MH Honda Racing

20,4

2

105.místo

Maier

Pavel

VK Motorsport

20

1

106.místo

Verbičová

Nikola

JK Motorsport

19,8

3

107.místo

Maizner

Sebastian

Alive

19,8

2

108.místo

Pánek

Jiří

Profi racing

19,2

1

109.místo

Tajč

Tomáš

18

1

110.místo

Brousek

David

Hustle

18

2

111.místo

Steiner

Ladislav

Stechema racing

18

1

112.místo

Šauer

Igor

IGS Racing

17

1

113.místo

Šplíchal ml.

Jiří

Šplíchy

16,8

1

114.místo

Přibáň

Jan

Stechema racing

16,5

1

115.místo

Volánek

Jakub

RX garage team

16,5

1

116.místo

Mondek

Šimon

16,2

4

117.místo

Falk

Klaus

RennFalken

15,6

1

118.místo

Táborský

Jan

Dadger Garage - Motorsport

15,6

1

119.místo

Zajíc

Tomáš

15,6

1

120.místo

Figl ml.

Jiří

Speedy Motorsport

15,4

2

121.místo

Dlouhý

Vladimír st.

Auto Slaný

15

1

122.místo

Procházka

Milan

Opel racing

15

1

123.místo

Maizner

Stanislav

Alive

14,4

1

124.místo

Thomas

Marcel

IMG Racing

14,4

1

125.místo

Novotný

Stanislav

Uranové doly Jáchymov

14,4

2

126.místo

Pilka

Radek

 

14,4

2

127.místo

Král

Marek

AS SYCHROV racing

14

1

128.místo

Raithel

Jens

RB Motorsport

13,6

1

129.místo

Novák

Vladimír

Nowi motorsport

13

3

130.místo

Šplíchal ml.

Jiří

Šplíchy

12,6

2

131.místo

Martinovský

Vít

Gothard Slaný

12

1

132.místo

Dolejš

Luděk

ARTFordSport Plzeň

12

1

133.místo

Těžký

Tomáš

 

12

1

134.místo

Richter

Lukáš

Alive

12

1

135.místo

Valkus

Antonín

 

12

1

136.místo

Beneš

Jiří

-

12

1

137.místo

Oršula

Pavel

-

11,9

2

138.místo

Kuchař

Patrik

 

10,8

2

139.místo

Raithel

Dirk

RB Motorsport

10,2

1

140.místo

Cenefels

Jan

Cenda team

9

1

141.místo

Žádný

Marek

Alive

9

1

142.místo

Galuška

Jiří

ARTFordSport Plzeň

8

1

143.místo

Moravec

Jiří

 

7,2

2

144.místo

Klokočník ml.

Petr

Alive

6,8

1

145.místo

Krňák

Jiří

 

6,8

1

146.místo

Falk

Ralf

 

5,1

1

147.místo

Petříková

Zuzana

JK Motorsport

2

1

148.místo

Thiel

Karl Heinz

AC Nittenau

0

2

149.místo

Kubata

Jaroslav

Alive

0

1

150.místo

Balvín

Ondřej

 

0

2

151.místo

Šťástka

Jiří

LEGR racing team

0

2

152.místo

Donát

Martin

 

0

2

153.místo

Mutl

Jiří

SH Scuderia Hrob

0

2

154.místo

Syrová

Marie

Alive

0

2

155.místo

Novotný

Antonín

 

0

2

156.místo

Bock

Václav

Asi tak team

0

1

157.místo

Stránský

Jiří

Wars Power

0

2

158.místo

Mrňa

Ondřej

Citroen Team Racing

0

1

159.místo

Nezdařil

Vlastimil

 

0

2

160.místo

Lapiš

Vladimír

JK motorsport

0

2

161.místo

Veselý

David

 

0

2

162.místo

Černý

Jiří

J a J team

0

2

163.místo

Pluhař

Dominik

Bot Motorsport

0

2

164.místo

Řepka

Martin

Boček motorsport

0

2

165.místo

Wutschka

Pavel

VW motorsport

0

1

 
Výsledky tříd sezony 2019 po dvou závodech v Kdyni Tisk Email

ŠKODA CUP

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1. místo

Semotamová

Lucie

RX garage team

22

1

2. místo

Volánek

Jakub

RX garage team

16,5

1

 

N do 1400ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1. místo

Hřava

Jaroslav

Kroubang racing

148

6

2. místo

Kodajek

Jakub

Maty Cars

102,9

6

3. místo

Bauer

Michal

72

2

4. místo

Bendl

Martin

Bobkolety

55,2

3

5. místo

Bobek

Jiří

Bobkolety

36

2

6. místo

Kocál

Oldřich

VK - Motorsport

34,6

4

7. místo

Benk

Lubomír

Kroubang racing

21,6

2

8. místo

Pilka

Radek

14,4

2

9. místo

Kuchař

Patrik

10,8

2

 

N do 1600ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

Kubíček

Pavel

2K

108

5

2.místo

Kvasnička

Vladimír

Falco Motorsport

94

4

3.místo

Kalista

Martin

MH Honda Racing

64,8

4

4.místo

Klust

David

52

2

5.místo

Novák

Tomáš

Nowi motorsport

41

3

6.místo

Táborský

Jan

Badgergarage-Motorsport

31,2

2

7.místo

Vlček

Tomáš

Auto Mito

26

2

8.místo

Novák

Vladimír

Nowi motorsport

13

3

9.místo

Valkus

Antonín

 

12

1

 

N nad 2001ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

Matoušek

Jan

Maty Cars

144,7

6

2.místo

Zakouřil

Tomáš

LT Motorsport

116,3

6

3.místo

Kubeš

Ladislav

LT Motorsport

87,9

5

4.místo

Tomášek

Petr

66

2

5.místo

Němček

Michal

36,4

2

6.místo

Maizner

Stanislav

Alive

32,2

5

7.místo

Šnajdr

Marek

Autoklub Mariánské lázně

29

2

7.místo

Hynková

Kristina

PTM Motorsport

26,4

2

8.místo

Maizner

Sebastian

Alive

19,8

2

9.místo

Procházka

Milan

Opel racing

15

1

10.místo

Richter

Lukáš

Alive

12

1

11.místo

Žádný

Marek

Alive

9

1

 

N do 2000ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

Pribula

Mojmír

Auto Mito

153

6

2.místo

Jelínek

Petr

63

2

3.místo

Hovorka

Roman

RK Motorsport

43,2

2

4.místo

Matoušek

Karel

RK Motorsport

36

2

5.místo

Svoboda

Zdeněk

AS Sychrov

28,8

3

6.místo

Míšek

Patrik

25,2

2

7.místo

Marek

Roman

Auto Slaný

21,6

2

8.místo

Brousek

David

Hustle

18

2

9.místo

Steiner

Ladislav

Stechema racing

18

1

10.místo

Přibáň

Jan

Stechema racing

16,5

1

11.místo

Maizner

Stanislav

Alive

14,4

1

12.místo

Thomas

Marcel

IMG Racing

14,4

1

13.místo

Moravec

Jiří

 

7,2

2

 

N2-volná

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

Černý

Ctibor

#BOWA

69

3

2.místo

Koutský

Dominik

Racky racing

49

2

3.místo

Škvára

Radek

33,6

2

4.místo

Bock

Václav

28

2

5.místo

Zakouřil

Petr

PTM Motorsport

22,4

2

 

H do 1600ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

Andrys

František

AS Sychrov

64

3

2.místo

Kubová

Denisa

AS Sychrov

40

2

3.místo

Kuba

Aleš

AS Sychrov

30,9

2

4.místo

Maier

Pavel

VK Motorsport

20

1

 

Gesammtsieger-Absolutní vítěz E1 bis 950ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

Webinger

Jiří

Webi trabi

64

3

2.místo

Štefl

Martin

Webi trabi

33

2

 

Gesammtsieger-Absolutní vítěz E1 bis 1400ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

Volena

Jiří

JK Motorsport

163,5

6

2.místo

Bureš

Radek

156,2

6

3.místo

Klokočník ml.

Tomáš

Alive

77,4

5

4.místo

Horáková

Zuzana

66,3

3

5.místo

Kroupa

Roman

38,2

3

6.místo

Lapiš

Vladimír

37,1

4

7.místo

Hrubý

Pavel

Art Motorsport

28

2

8.místo

Bystřický

Pavel

MH Honda Racing

20,4

2

9.místo

Šauer

Igor

IGS Racing

17

1

10.místo

Těžký

Tomáš

 

12

1

11.místo

Oršula

Pavel

-

11,9

2

12.místo

Cenefels

Jan

Cenda team

9

1

13.místo

Klokočník ml.

Petr

Alive

6,8

1

14.místo

Krňák

Jiří

 

6,8

1

 

CZECH E1 bis 1400ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

 

DEUTCH E1 bis 1400ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

 

Gesammtsieger-Absolutní vítěz E1 bis 1600ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

Boček

Jiří

Boček Motorsport

109,9

6

2.místo

Boček ml.

Jiří

Boček Motorsport

109,1

5

3.místo

Kašpar

Michal

Myšáci 77

88

3

4.místo

Pavlík

Aleš

45,4

3

5.místo

Dlouhý

Vladimír

Auto Slaný

36,9

3

6.místo

Reiss

Jan

Reising team

36

2

7.místo

Kašparová

Martina

Myšáci 77

32

3

8.místo

Hess

Petr

Auto Slaný

28,8

3

9.místo

Hanžl

Robert

HB racing

26

1

10.místo

Palme

Max

PALME racing

25,5

1

11.místo

Táborský

Jan

Dadger Garage - Motorsport

15,6

1

12.místo

Dlouhý

Vladimír st.

Auto Slaný

15

1

13.místo

Raithel

Jens

RB Motorsport

13,6

1

14.místo

Šplíchal ml.

Jiří

Šplíchy

12,6

2

15.místo

Dolejš

Luděk

ARTFordSport Plzeň

12

1

16.místo

Raithel

Dirk

RB Motorsport

10,2

1

17.místo

Falk

Ralf

 

5,1

1

 

CZECH E1 bis 1600ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

Kašpar

Michal

Myšáci 77

26

1

2.místo

Boček

Jiří

Boček Motorsport

19,5

1

3.místo

Boček ml.

Jiří

Boček Motorsport

15,6

1

4.místo

Kašparová

Martina

Myšáci 77

13

1

 

DEUTCH E1 bis 1600ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

Palme

Max

PALME racing

26

1

2.místo

Raithel

Jens

RB Motorsport

19,5

1

3.místo

Raithel

Dirk

RB Motorsport

15,6

1

4.místo

Falk

Ralf

RennFalken

13

1

 

Gesammtsieger-Absolutní vítěz E1 bis 2000ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

Šafařík

Martin

MT racing

95,7

6

2.místo

Musil

Josef

MBM team

78

3

3.místo

Němček

Michal

73

4

4.místo

Bubeníček

Petr

JK Motorsport

67,5

3

5.místo

Kuba

Tomáš

AS Sychrov

52,2

3

6.místo

Jelínek

Petr

46,8

4

7.místo

Wainer

Pavel

#Bowa

45,5

2

8.místo

Přibáň

Jan

MBM team

30

2

9.místo

Friedel

Martin

SFW3

30

1

10.místo

Hanuš

Oldřich

AS Sychrov

26

2

11.místo

Král

Marek

AS SYCHROV racing

14

1

 

CZECH E1 bis 2000ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

Bubeníček

Petr

JK Motorsport

28

1

2.místo

Musil

Josef

MBM team

21

1

3.místo

Němček

Michal

 

16,8

1

4.místo

Šafařík

Martin

MT racing

14

1

5.místo

Jelínek

Petr

 

11,2

1

 

DEUTCH  E1 bis 2000ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

Friedel

Martin

SFW3

20

1

 

Gesammtsieger-Absolutní vítěz E1 ob 2001ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

Lehmann

Tomáš

Kajman team racing

127,5

4

2.místo

Kolčava

Radek

Auto - Kora motorsport

118,6

5

3.místo

Hruška

Jiří

Auto Slaný

92

4

4.místo

Lehmann

Karel

Kajman team racing

73,4

4

5.místo

Valášek

Václav

Redrider

41,2

4

6.místo

Kopecký

Jan

RHR Motorsport

37,8

2

7.místo

Kopecký

Radek

RHR Motorsport

36

2

8.místo

Verbič

Miroslav

JK Motorsport

33,1

2

9.místo

Mondek

Karel

24,4

4

10.místo

Verbičová

Nikola

JK Motorsport

19,8

3

11.místo

Tajč

Tomáš

18

1

12.místo

Mondek

Šimon

 

16,2

4

13.místo

Falk

Klaus

RennFalken

15,6

1

14.místo

Martinovský

Vít

Gothard Slaný

12

1

15.místo

Galuška

Jiří

ARTFordSport Plzeň

8

1

16.místo

Petříková

Zuzana

JK Motorsport

2

1

17.místo

Wutschka

Pavel

VW motorsport

0

1

 

CZECH  E1 ob 2001ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

Kolčava

Radek

Auto - Kora motorsport

24

1

2.místo

Verbič

Miroslav

JK Motorsport

18

1

3.místo

Verbičová

Nikola

JK Motorsport

14,4

1

 

DEUTCH E1 ob 2001ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

Falk

Klaus

RennFalken

20

1

 

Gesammtsieger-Absolutní vítěz E2/C

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

Bursa

Luděk

Elektrobursa

96,8

5

2.místo

Bursa

Jan

Elektrobursa

72

5

3.místo

Palme

Kay

PALME racing

62

3

4.místo

Kolek

Tomáš

MT racing

46,6

3

5.místo

Woppler

Steffen

S-Turbotechnik

46,5

2

6.místo

Pešek

Vladimír

P.P Motorsport

24

1

7.místo

Pánek

Jiří

Profi racing

19,2

1

8.místo

Figl ml.

Jiří

Speedy Motorsport

15,4

2

CZECH – E2C

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

Bursa

Luděk

Elektrobursa

42,8

2

2.místo

Kolek

Tomáš

MT racing

40,5

2

3.místo

Bursa

Jan

Elektrobursa

29,6

2

4.místo

Pánek

Jiří

Profi racing

28

1

5.místo

Figl ml.

Jiří

Speedy Motorsport

24,2

2

DEUTCH – E2C

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

Palme

Kay

PALME racing

44

2

2.místo

Woppler

Steffen

S-Turbotechnik

33

2

 

Formulové vozy-formule E2

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

Pithard

Karel

Alive

87,4

6

2.místo

Hartych

Ondřej

Hartych racing

43,5

2

3.místo

Gotz

Jiří

Gotz racing

33,6

2

4.místo

Váchal

Ondřej

Kocour racing team

26

1

 

JUNIOP CUP

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

Bursa ml.

Jan

Elektrobursa

104

5

2.místo

Štefl

Vít

Webi trabi

33

2

 

DÁMSKÝ POHÁR

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

KAŠPAROVÁ

Martina

Martina Baby

76

3

2.místo

HORÁKOVÁ

Zuzka

 

60

3

3.místo

Verbičová

Nikola

JK Motorsport

41,4

3

4.místo

HYNKOVÁ

Kristina

PTM motorsport

35,1

2

5.místo

KUBOVÁ

Denisa

Stechema racing

35,1

2

6. místo

Syrová

Marie

26

2

7.místo

Semotamová

Lucie

RX garage team

18

1

8.místo

Petříková

Zuzka

JK Motorsport

15

1

Gesammtsieger-Absolutní vítěz H ob 1601ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

Kunz

Kurt

78,4

4

2.místo

Panožka

Josef

50

2

3.místo

Šperl

Jaroslav

Aliane

48

2

4.místo

Hasil

Vladimír

HRT Žatec

45

2

5.místo

Šplíchal

Jiří

Šplíchy

41,4

3

6.místo

Šarocha

Jiří

MG Auto racing

37,5

2

7.místo

Červený

Miroslav

Uranové doly Jáchymov

29,2

2

8.místo

Šplíchal ml.

Jiří

Šplíchy

16,8

1

9.místo

Zajíc

Tomáš

 

15,6

1

10.místo

Novotný

Stanislav

Uranové doly Jáchymov

14,4

2

CZECH-H NAD 1600ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

Hasil

Vladimír

IGS racing

48

2

2.místo

Šperl

Jaroslav

Aliane

42

2

3.místo

Červený

Miroslav

Uranové doly Jáchymov

29,5

2

4.místo

Šplíchal ml.

Jiří

Šplíchy

19,5

1

5.místo

Novotný

Stanislav

Uranové doly Jáchymov

16,5

1

6.místo

Šplíchal

Jiří

Šplíchy

15,6

3

DEUTCH H OB 1600ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

Kunz

Kurt

80b

4

 

Gesammtsieger-Absolutní vítěz H bis 1400ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

Broousek

Petr

Hustle

130

6

2.místo

Brousek

Adam

Hustle

108

4

3.místo

Bažata

Jiří

Chodovar

53,1

4

4.místo

Václavík

Petr

VK Motorsport

49,2

3

5.místo

Navrátil

Luboš

NZ Motor

35

2

6.místo

Plevka

Jiří

Chodovar

28

3

7.místo

Bína

Václav

Škoda Městec Králové

22,5

1

8.místo

Munzar

Petr

 

22,4

2

9.místo

Beneš

Jiří

-

12

1

10.místo

Thiel

Karl Heinz

AC Nittenau

0

2

CZECH H do 1400ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

DEUTCH H BIS 1400ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

 
Výsledky tříd sezony 2019 po závodě v Jáchymově Tisk Email

ŠKODA CUP

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1. místo

Semotamová

Lucie

RX garage team

22

1

2. místo

Volánek

Jakub

RX garage team

16,5

1

 

N do 1400ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1. místo

Hřava

Jaroslav

Kroubang racing

104

4

2. místo

Bauer

Michal

72

2

3. místo

Kodajek

Jakub

Maty Cars

69,9

4

4. místo

Bendl

Martin

Bobkolety

55,2

3

5. místo

Bobek

Jiří

Bobkolety

36

2

6. místo

Kocál

Oldřich

VK - Motorsport

34,6

4

7. místo

Benk

Lubomír

Kroubang racing

21,6

2

8. místo

Pilka

Radek

14,4

2

9. místo

Kuchař

Patrik

10,8

2

 

N do 1600ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

Kubíček

Pavel

2K

69

3

2.místo

Klust

David

52

2

3.místo

Kvasnička

Vladimír

Falco Motorsport

42

2

4.místo

Novák

Tomáš

Nowi motorsport

41

2

5.místo

Kalista

Martin

MH Honda Racing

33,6

2

6.místo

Táborský

Jan

Badgergarage-Motorsport

31,2

2

7.místo

Vlček

Tomáš

Auto Mito

26

2

8.místo

Novák

Vladimír

Nowi motorsport

13

2

9.místo

Valkus

Antonín

 

12

1

 

N nad 2001ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

Matoušek

Jan

Maty Cars

92,7

4

2.místo

Zakouřil

Tomáš

LT Motorsport

81,5

4

3.místo

Tomášek

Petr

66

2

4.místo

Kubeš

Ladislav

LT Motorsport

52,5

3

5.místo

Němček

Michal

36,4

2

6.místo

Hynková

Kristina

PTM Motorsport

26,4

2

7.místo

Maizner

Stanislav

Alive

21

4

7.místo

Maizner

Sebastian

Alive

19,8

2

8.místo

Procházka

Milan

Opel racing

15

1

9.místo

Šnajdr

Marek

Autoklub Mariánské lázně

15

1

10.místo

Richter

Lukáš

Alive

12

1

11.místo

Žádný

Marek

Alive

9

1

 

N do 2000ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

Pribula

Mojmír

Auto Mito

107

4

2.místo

Jelínek

Petr

63

2

3.místo

Hovorka

Roman

RK Motorsport

43,2

2

4.místo

Matoušek

Karel

RK Motorsport

36

2

5.místo

Svoboda

Zdeněk

AS Sychrov

28,8

3

6.místo

Míšek

Patrik

25,2

2

7.místo

Marek

Roman

Auto Slaný

21,6

2

8.místo

Brousek

David

Hustle

18

2

9.místo

Thomas

Marcel

IMG Racing

14,4

1

10.místo

Moravec

Jiří

 

7,2

2

 

N2-volná

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

Černý

Ctibor

#BOWA

69

3

2.místo

Koutský

Dominik

Racky racing

49

2

3.místo

Škvára

Radek

33,6

2

4.místo

Bock

Václav

28

2

5.místo

Zakouřil

Petr

PTM Motorsport

22,4

2

 

H do 1600ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

Andrys

František

AS Sychrov

64

3

2.místo

Kubová

Denisa

AS Sychrov

40

2

3.místo

Kuba

Aleš

AS Sychrov

30,9

2

 

Gesammtsieger-Absolutní vítěz E1 bis 950ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

Webinger

Jiří

Webi trabi

64

3

2.místo

Štefl

Martin

Webi trabi

33

2

 

Gesammtsieger-Absolutní vítěz E1 bis 1400ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

Volena

Jiří

JK Motorsport

112,5

4

2.místo

Bureš

Radek

88,2

4

3.místo

Klokočník ml.

Tomáš

Alive

63,8

4

4.místo

Kroupa

Roman

38,2

3

5.místo

Hrubý

Pavel

Art Motorsport

28

2

6.místo

Horáková

Zuzana

25,5

1

7.místo

Lapiš

Vladimír

20,1

2

8.místo

Šauer

Igor

IGS Racing

17

1

9.místo

Těžký

Tomáš

12

1

10.místo

Cenefels

Jan

Cenda team

9

1

11.místo

Krňák

Jiří

 

6,8

1

 

CZECH E1 bis 1400ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

 

DEUTCH E1 bis 1400ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

 

Gesammtsieger-Absolutní vítěz E1 bis 1600ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

Kašpar

Michal

Myšáci 77

88

3

2.místo

Boček ml.

Jiří

Boček Motorsport

74,6

3

3.místo

Boček

Jiří

Boček Motorsport

57,9

4

4.místo

Pavlík

Aleš

45,4

3

5.místo

Reiss

Jan

Reising team

36

2

6.místo

Kašparová

Martina

Myšáci 77

32

3

7.místo

Hess

Petr

Auto Slaný

28,8

2

8.místo

Hanžl

Robert

HB racing

26

1

9.místo

Palme

Max

PALME racing

25,5

1

10.místo

Táborský

Jan

Dadger Garage - Motorsport

15,6

1

11.místo

Dlouhý

Vladimír

Auto Slaný

14,4

2

12.místo

Raithel

Jens

RB Motorsport

13,6

1

13.místo

Šplíchal ml.

Jiří

Šplíchy

12,6

2

14.místo

Raithel

Dirk

RB Motorsport

10,2

1

15.místo

Falk

Ralf

RennFalken

5,1

1

 

CZECH E1 bis 1600ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

Kašpar

Michal

Myšáci 77

26

1

2.místo

Boček

Jiří

Boček Motorsport

19,5

1

3.místo

Boček ml.

Jiří

Boček Motorsport

15,6

1

4.místo

Kašparová

Martina

Myšáci 77

13

1

 

DEUTCH E1 bis 1600ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

Palme

Max

PALME racing

26

1

2.místo

Raithel

Jens

RB Motorsport

19,5

1

3.místo

Raithel

Dirk

RB Motorsport

15,6

1

4.místo

Falk

Ralf

RennFalken

13

1

 

Gesammtsieger-Absolutní vítěz E1 bis 2000ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

Šafařík

Martin

MT racing

68,7

4

2.místo

Kuba

Tomáš

AS Sychrov

52,2

3

3.místo

Wainer

Pavel

#Bowa

45,5

2

4.místo

Němček

Michal

43

2

5.místo

Friedel

Martin

SFW3

30

1

6.místo

Hanuš

Oldřich

AS Sychrov

26

2

7.místo

Jelínek

Petr

25,8

2

8.místo

Bubeníček

Petr

JK Motorsport

22,5

1

9.místo

Musil

Josef

MBM team

18

1

10.místo

Král

Marek

AS SYCHROV racing

14

1

 

CZECH E1 bis 2000ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

Bubeníček

Petr

JK Motorsport

28

1

2.místo

Musil

Josef

MBM team

21

1

3.místo

Němček

Michal

 

16,8

1

4.místo

Šafařík

Martin

MT racing

14

1

5.místo

Jelínek

Petr

 

11,2

1

 

DEUTCH  E1 bis 2000ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

Friedel

Martin

SFW3

20

1

 

Gesammtsieger-Absolutní vítěz E1 ob 2001ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

Kolčava

Radek

Auto - Kora motorsport

98,6

4

2.místo

Lehmann

Tomáš

Kajman team racing

72

2

3.místo

Kopecký

Jan

RHR Motorsport

37,8

2

4.místo

Kopecký

Radek

RHR Motorsport

36

2

5.místo

Lehmann

Karel

Kajman team racing

32,4

2

6.místo

Valášek

Václav

Redrider

25,2

2

7.místo

Verbič

Miroslav

JK Motorsport

19,5

1

8.místo

Hruška

Jiří

Auto Slaný

18

2

9.místo

Tajč

Tomáš

18

1

10.místo

Falk

Klaus

RennFalken

15,6

1

11.místo

Verbičová

Nikola

JK Motorsport

13

1

12.místo

Wutschka

Pavel

VW motorsport

0

1

13.místo

Mondek

Karel

 

0

2

14.místo

Mondek

Šimon

 

0

2

 

CZECH  E1 ob 2001ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

Kolčava

Radek

Auto - Kora motorsport

24

1

2.místo

Verbič

Miroslav

JK Motorsport

18

1

3.místo

Verbičová

Nikola

JK Motorsport

14,4

1

 

DEUTCH E1 ob 2001ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

Falk

Klaus

RennFalken

20

1

 

Gesammtsieger-Absolutní vítěz E2/C

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

Palme

Kay

PALME racing

62

3

2.místo

Bursa

Luděk

Elektrobursa

56,8

3

3.místo

Kolár

Tomáš

MT racing

46,6

3

4.místo

Woppler

Steffen

S-Turbotechnik

46,5

2

5.místo

Bursa

Jan

Elektrobursa

41,1

3

6.místo

Pánek

Jiří

Profi racing

19,2

1

7.místo

Figl ml.

Jiří

Speedy Motorsport

15,4

2

CZECH – E2C

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

Bursa

Luděk

Elektrobursa

42,8

2

2.místo

Kolek

Tomáš

MT racing

40,5

2

3.místo

Bursa

Jan

Elektrobursa

29,6

2

4.místo

Pánek

Jiří

Profi racing

28

1

5.místo

Figl ml.

Jiří

Speedy Motorsport

24,2

2

 

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

 

Palme

Kay

PALME racing

44

2

 

Woppler

Steffen

S-Turbotechnik

33

2

 

Formulové vozy-formule E2

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

Pithard

Karel

Alive

60

4

 

JUNIOP CUP

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

Bursa ml.

Jan

Elektrobursa

64

3

2.místo

Štefl

Vít

Webi trabi

33

2

 

DÁMSKÝ POHÁR

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

KAŠPAROVÁ

Martina

Martina Baby

76

3

2.místo

HYNKOVÁ

Kristina

PTM motorsport

35,1

2

3.místo

KUBOVÁ

Denisa

Stechema racing

35,1

2

4.místo

Syrová

Marie

26

2

5.místo

HORÁKOVÁ

Zuzka

20

1

6. místo

Semotamová

Lucie

RX garage team

18

1

7.místo

Verbičová

Nikola

JK Motorsport

14,4

1

Gesammtsieger-Absolutní vítěz H ob 1601ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

Panožka

Josef

50

2

2.místo

Kunz

Kurt

46

2

3.místo

Hasil

Vladimír

HRT Žatec

45

2

4.místo

Šplíchal

Jiří

Šplíchy

41,4

3

5.místo

Šarocha

Jiří

MG Auto racing

37,5

2

6.místo

Šplíchal ml.

Jiří

Šplíchy

16,8

1

7.místo

Zajíc

Tomáš

15,6

1

8.místo

Novotný

Stanislav

Uranové doly Jáchymov

14,4

1

9.místo

Červený

Miroslav

Uranové doly Jáchymov

11,2

1

CZECH-H NAD 1600ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

Hasil

Vladimír

IGS racing

48

2

2.místo

Šplíchal ml.

Jiří

Šplíchy

19,5

1

3.místo

Novotný

Stanislav

Uranové doly Jáchymov

16,5

1

4.místo

Šplíchal

Jiří

Šplíchy

15,6

3

5.místo

Červený

Miroslav

Uranové doly Jáchymov

13

1

DEUTCH H OB 1600ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

Kunz

Kurt

40b

2

 

Gesammtsieger-Absolutní vítěz H bis 1400ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

Brousek

Adam

Hustle

108

4

2.místo

Brousek

Petr

Hustle

74

4

3.místo

Václavík

Petr

VK Motorsport

49,2

3

4.místo

Navrátil

Luboš

NZ Motor

35

2

5.místo

Munzar

Petr

22,4

2

6.místo

Bažata

Jiří

Chodovar

15,6

2

7.místo

Plevka

Jiří

Chodovar

13

1

CZECH H do 1400ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

DEUTCH H BIS 1400ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

 
Celkové absolutní pořadí sezóny 2019 po Jáchymově Tisk Email

Absolutní pořadí sezóny 2019

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

Volena

Jiří

JK Motorsport

112,5

4

2.místo

Brousek

Adam

Hustle

108

4

3.místo

Pribula

Mojmír

Auto Mito

107

4

4.místo

Hřava

Jaroslav

Kroubang racing

104

4

5.místo

Kolčava

Radek

Auto - Kora motorsport

98,6

4

6.místo

Matoušek

Jan

Maty Cars

92,7

4

7.místo

Bureš

Radek

MBM team

88,2

4

8.místo

Kašpar

Michal

Myšáci 77

88

3

9.místo

Zakouřil

Tomáš

LT Motorsport

81,5

4

10.místo

Boček ml.

Jiří

Boček Motorsport

74,6

3

11.místo

Brousek

Petr

Hustle

74

4

12.místo

Bauer

Michal

72

2

13.místo

Lehmann

Tomáš

Kajman team racing

72

2

14.místo

Kodajek

Jakub

Maty Cars

69,9

4

15.místo

Kubíček

Pavel

2K

69

3

16.místo

Černý

Ctibor

#BOWA

69

3

17.místo

Šafařík

Martin

MT racing

68,7

4

18.místo

Tomášek

Petr

66

2

19.místo

Andrys

František

AS Sychrov

64

3

20.místo

Webinger

Jiří

Webi trabi

64

3

21.místo

Bursa ml.

Jan

Elektrobursa

64

3

22.místo

Klokočník ml.

Tomáš

Alive

63,8

4

23.místo

Jelínek

Petr

63

2

24.místo

Palme

Kay

PALME racing

62

3

25.místo

Pithard

Karel

Alive

60

4

26.místo

Boček

Jiří

Boček Motorsport

57,9

4

27.místo

Bursa

Luděk

Elektrobursa

56,8

3

28.místo

Bendl

Martin

Bobkolety

55,2

3

29.místo

Kubeš

Ladislav

LT Motorsport

52,5

3

30.místo

Kuba

Tomáš

AS Sychrov

52,2

3

31.místo

Klust

David

52

2

32.místo

Panožka

Josef

50

2

33.místo

Václavík

Petr

VK Motorsport

49,2

3

34.místo

Koutský

Dominik

Racky racing

49

2

35.místo

Kolek

Tomáš

MT racing

46,6

3

36.místo

Woppler

Steffen

S-Turbotechnik

46,5

2

37.místo

Kunz

Kurt

46

2

38.místo

Wainer

Pavel

#Bowa

45,5

2

39.místo

Pavlík

Aleš

45,4

3

40.místo

Hasil

Vladimír

HRT Žatec

45

2

41.místo

Hovorka

Roman

RK Motorsport

43,2

2

42.místo

Němček

Michal

43

2

43.místo

Kvasnička

Vladimír

Falco Motorsport

42

2

44.místo

Šplíchal

Jiří

Šplíchy

41,4

3

45.místo

Bursa

Jan

Elektrobursa

41,1

3

46.místo

Novák

Tomáš

Nowi motorsport

41

2

47.místo

Kubová

Denisa

AS Sychrov

40

2

48.místo

Kroupa

Roman

38,2

3

49.místo

Kopecký

Jan

RHR Motorsport

37,8

2

50.místo

Šarocha

Jiří

MG Auto racing

37,5

2

51.místo

Němček

Michal

36,4

2

52.místo

Bobek

Jiří

Bobkolety

36

2

53.místo

Matoušek

Karel

RK Motorsport

36

2

54.místo

Reiss

Jan

Reising team

36

2

55.místo

Kopecký

Radek

RHR Motorsport

36

2

56.místo

Navrátil

Luboš

NZ Motor

35

2

57.místo

Kocál

Oldřich

VK - Motorsport

34,6

4

58.místo

Kalista

Martin

MH Honda Racing

33,6

2

59.místo

Škvára

Radek

33,6

2

60.místo

Štefl

Martin

Webi trabi

33

2

61.místo

Štefl

Vít

Webi trabi

33

2

62.místo

Lehmann

Karel

Kajman team racing

32,4

2

63.místo

Kašparová

Martina

Myšáci 77

32

3

64.místo

Táborský

Jan

Badgergarage-Motorsport

31,2

2

65.místo

Kuba

Aleš

AS Sychrov

30,9

2

66.místo

Friedel

Martin

SFW3

30

1

67.místo

Svoboda

Zdeněk

AS Sychrov

28,8

3

68.místo

Hess

Petr

Auto Slaný

28,8

2

69.místo

Hrubý

Pavel

Art Motorsport

28

2

70.místo

Bock

Václav

28

2

71.místo

Hynková

Kristina

PTM Motorsport

26,4

2

72.místo

Vlček

Tomáš

Auto Mito

26

2

73.místo

Hanžl

Robert

HB racing

26

1

74.místo

Hanuš

Oldřich

AS Sychrov

26

2

75.místo

Jelínek

Petr

25,8

2

76.místo

Horáková

Zuzana

25,5

1

77.místo

Palme

Max

PALME racing

25,5

1

7.místo

Míšek

Patrik

25,2

2

79.místo

Valášek

Václav

Redrider

25,2

2

80.místo

Bubeníček

Petr

JK Motorsport

22,5

1

81.místo

Munzar

Petr

22,4

2

82.místo

Zakouřil

Petr

PTM Motorsport

22,4

2

83.místo

Semotamová

Lucie

22

1

84.místo

Benk

Lubomír

Kroubang racing

21,6

2

85.místo

Marek

Roman

Auto Slaný

21,6

2

86.místo

Maizner

Stanislav

Alive

21

4

87.místo

Lapiš

Vladimír

20,1

2

88.místo

Maizner

Sebastian

Alive

19,8

2

89.místo

Verbič

Miroslav

JK Motorsport

19,5

1

90.místo

Pánek

Jiří

Profi racing

19,2

1

91.místo

Brousek

David

Hustle

18

2

92.místo

Hruška

Jiří

Auto Slaný

18

2

93.místo

Tajč

Tomáš

18

1

94.místo

Musil

Josef

MBM team

18

1

95.místo

Šauer

Igor

IGS Racing

17

1

96.místo

Šplíchal ml.

Jiří

Šplíchy

16,8

1

97.místo

Volánek

Jakub

RX garage team

16,5

1

98.místo

Bažata

Jiří

Chodovar

15,6

2

99.místo

Zajíc

Tomáš

15,6

1

100.místo

Táborský

Jan

Dadger Garage - Motorsport

15,6

1

101.místo

Falk

Klaus

RennFalken

15,6

1

102.místo

Figl ml.

Jiří

Speedy Motorsport

15,4

2

103.místo

Procházka

Milan

Opel racing

15

1

104.místo

Šnajdr

Marek

Autoklub Mariánské lázně

15

1

105.místo

Pilka

Radek

14,4

2

106.místo

Dlouhý

Vladimír

Auto Slaný

14,4

2

107.místo

Thomas

Marcel

IMG Racing

14,4

1

108.místo

Novotný

Stanislav

Uranové doly Jáchymov

14,4

1

109.místo

Král

Marek

AS SYCHROV racing

14

1

110.místo

Raithel

Jens

RB Motorsport

13,6

1

111.místo

Novák

Vladimír

Nowi motorsport

13

2

112.místo

Plevka

Jiří

Chodovar

13

1

113.místo

Verbičová

Nikola

JK Motorsport

13

1

114.místo

Šplíchal ml.

Jiří

Šplíchy

12,6

2

115.místo

Valkus

Antonín

12

1

116.místo

Richter

Lukáš

Alive

12

1

117.místo

Těžký

Tomáš

12

1

118.místo

Červený

Miroslav

Uranové doly Jáchymov

11,2

1

119.místo

Kuchař

Patrik

10,8

2

120.místo

Raithel

Dirk

RB Motorsport

10,2

1

121.místo

Žádný

Marek

Alive

9

1

122.místo

Cenefels

Jan

Cenda team

9

1

123.místo

Moravec

Jiří

 

7,2

2

124.místo

Krňák

Jiří

 

6,8

1

125.místo

Falk

Ralf

RennFalken

5,1

1

126.místo

Wutschka

Pavel

VW motorsport

0

1

127.místo

Mondek

Karel

 

0

2

128.místo

Mondek

Šimon

 

0

2

129.místo

Řepka

Martin

Boček motorsport

0

2

130.místo

Pluhař

Dominik

Bot Motorsport

0

2

131.místo

Černý

Jiří

J a J team

0

2

132.místo

Veselý

David

 

0

2

133.místo

Lapiš

Vladimír

JK motorsport

0

2

134.místo

Nezdařil

Vlastimil

 

0

2

135.místo

Stránský

Jiří

Wars Power

0

2

136.místo

Novotný

Antonín

 

0

2

137.místo

Syrová

Marie

Alive

0

2

138.místo

Mutl

Jiří

SH Scuderia Hrob

0

2

139.místo

Donát

Martin

 

0

2

140.místo

Balvín

Ondřej

 

0

2

141.místo

Šťástka

Jiří

LEGR racing team

0

1

 
Výsledky teamů 2019 Tisk Email

Pořadí teamů sezóny 2019 po závodě v Bílině

pořadí

název teamu

body

1.místo

Hustle Racing MC

136,5

2.místo

AS Sychrov Racing

121,5

3.místo

MatyCars

114,6

4.místo

Badgergarage motorsport

108

5.místo

Kroubang Racing

101,6

6.místo

Alive

95,4

7.místo

LT Motorsport

93,5

8.místo

JK motorsport

90

9.místo

MBM team

83,4

10.místo

Elektrobursa

74,8

11.místo

VK-Motorsport

69,4

Pořadí teamů sezóny 2019 po závodě v Jáchymově

pořadí

název teamu

body

1.místo

Hustle Racing MC

181,5

2.místo

MatyCars

162,5

3.místo

AS Sychrov Racing

141,5

4.místo

JK motorsport

135

5.místo

LT Motorsport

134

6.místo

Alive

133,4

7.místo

MBM team

131,4

8.místo

Kroubang Racing

125,6

9.místo

Elektrobursa

120,8

10.místo

MT racing

115,3

11.místo

Badgergarage motorsport

108

12.místo

VK-Motorsport

83,8

Pořadí teamů sezóny 2019 po závodě v Kdyňi

pořadí

název teamu

body

1.místo

MBM team

259,4

2.místo

MatyCars

247,5

3.místo

Hustle Racing MC

237,5

4.místo

JK motorsport

231

5.místo

LT Motorsport

204,2

6.místo

Elektrobursa

200,8

7.místo

Alive

191,4

8.místo

Kroubang Racing

169,6

9.místo

MT racing

142,3

10.místo

AS Sychrov Racing

141,5

11.místo

Badgergarage motorsport

108

12.místo

VK-Motorsport

83,8

 
« ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec »

Strana 1 z 11

Přihlášení



Partnerské kluby

Mediální partneři

 

Záchranné složky



statistika

Členové : 928
Obsah : 1588
Počet zobrazení článků : 2908081

Navigace

Nejčtenější

Statistika

Právě připojeni - hostů: 156 

Založeno na Joomla!. Designed by: joomla templates web hosting Valid XHTML and CSS.