Hlavní partner

 

Partneři

 

 

 

Home Rozhovory Rozhovory Rozhovor s Martinem Friedlem
Rozhovor s Martinem Friedlem Tisk Email

Řekni nám něco o sobě?

Alls geborener Grünhainer wurde ich schon sehr früh vom Motorsport infiziert. Mit 4 Jahren stand ich das erste mal am Rundkurs in Grünhain mit meinem Vater von da an besuchte ich regelmässig Veranstalltungen. Mit 15 Jahren zog ich nach Wien begann dort meine Lehre und kaufte mir meine erste Motocrossmaschine und begann Hobby mässig zu fahren, bis heute alls Ausgleich zum Rallye/Bergrenn fahren. In den Rallyesport bin ich 2015 gekommen ich kaufte mir den Peugeot 106 und fuhr meine erste Rallye! 2017 wurde die Gruppe H in Deutschland verboten seit dem fahren wir im Krusnohor Cup.

Narodil jsem se v Grunhainu a už od mala jsem poznával motorsport. Ve věku čtyř let jsem byl poprvé na okruhu v Grünhainu s otcem od té doby, navštěvoval jsem pravidelné akce. Ve věku 15 let jsem se přestěhoval do Vídně a koupil jsem si první motokrosový stroj a začal jsem si plnit hobby, až do dnešního dne jsem závodil rally / závody do vrchu. Do rally sportu jsem přišel v roce 2015 kdy jsem koupil Peugeot 106 a řídil jsem první rally! V roce 2017 byla skupina H zakázána v Německu, proto jedeme v Krušnohorském poháru.

Jaká byla sezóna 2017?
Wie mir die Saison 2017 gefallen hat:

Die Saisson 2017 hat mir sehr gut gefallen, ich hatte eine menge spass und bin zufrieden mit dem Ergebniss.

Moc se mi líbila sezóna 2017, měl jsem spoustu legrace a já jsem s výsledkem spokojen.

Která trať je tvá oblíbená?
Strecken die ich besonders gut fand:

Meine Lieblingsstrecken waren Petlery, Utery und Jachymov

Moje oblíbené tratě byly Petlery, Utery a Jachymov

Máš nějaké novinky do nové sezóny 2018
Neuigkeiten für 2018:

Für 2018 ist die Fertigstellung meines neuen Autos geplannt, seit gespannt

Pro rok 2018 plánuji dokončení mého nového auta.

Co by jsi zlepšil/a na Krušnohorském poháru?

Verbesserungen für den Krusnorhorsky Cup:

Im Krusnohorsky Cup selber würd ich nicht viel verändern, wir alls Deutsche Fahrer sind sehr zufrieden da alles weniger Kompliziert abläuft wie in Deutschland, nur die Streckenlängen könnten von mir aus noch länger sein

V Krušnohorským poháru bych se příliš neměníi, my všichni němečtí řidiči jsme velmi spokojeni, Pouze délky tratě může být delší.

ich danke euch auch für die tolle Saison 2017 und eurer Gastfreundschaft, in Sosnova kann ich leider nicht kommen, da ich meinen 30 Geburtstag an dem tag feier aber wir sehen uns auf jeden fall vieleicht dan schon mit neuen Auto!

Was ich vergessen hab zu erwähnen ist das wir alls Schrauberfreunde allso der großteil von uns sich schon seit dem Kindergarten kennen und da ich in Wien wohne immer volle Unterstüzung erhalte von Marcus Schwarz, Christian Viehweger und mein Co Pilot Silvio Herzog und noch viele andere Freunde, die bereiten immer alles vor für mich und bauen meine autos. Da ich oft erst am Renntag Anreise oder 1 Tag davor, ohne diese Leute wehre das nicht möglich

Děkuji také za skvělou sezónu 2017 a do Sosnové nemohu přijít, protože mám 30 narozeniny v den oslav, ale určitě se uvidíme na dalších závodech s novým autem!

To, co jsem se zapomněl zmínit, je, že mí všichni přátelé přátelé z teamu se známe od školky, a protože bydlím ve Vídni vždy mě podporuje  Marcus, Christian Viehweger a můj co-pilot Silvio Herzog a mnoho dalších přátel, vždy připravují pro mě všechno a staví mé vozy. Vzhledem k tomu, že často přijíždí pouze v den závodu nebo před 1 dnem, aniž by tohle lidé mohli udělat

 

PřihlášeníPartnerské kluby

Mediální partneři

 

Záchranné složkystatistika

Členové : 893
Obsah : 1545
Počet zobrazení článků : 2749458

Navigace

Nejčtenější

Statistika

Právě připojeni - hostů: 106 

Založeno na Joomla!. Designed by: joomla templates web hosting Valid XHTML and CSS.