Hlavní partner

 

Partneři

 

 

 

Home Rozhovory Rozhovory Rozhovor s Radkem Kolčavou vítězem skupiny E1 ob 2001ccm
Rozhovor s Radkem Kolčavou vítězem skupiny E1 ob 2001ccm Tisk Email

Představ se nám?

Ahoj jmenuji se Radek Kolčava a jezdím s naftovým golfem který asi nelze přehlídnout.

Řekni nám co tě přivedlo k motorsportu?
K motorsportu mě přivedli rodiče už od malička, vlastně od narození mě bavili auta jenže to začlo motokárou a v 8mi letech jsem poprvé usedl do auta a zanedlouho jel sve první zavody do vrchu  kdy jsem se hned stal nejmladším účastníkem a vyhral muj první závod takže za vše co teď umim vděčim svým rodičum co mě naučili a že jsem měl takové možnosti abych se k tomu dostal už v tak brzkem věku.Jak by jsi zhodnotil sezónu 2018?
Sezona 2018 byl spíš taková zkouška s novým autem kdy jsem se seznamoval a vychytaval co bylo potřeba, a přesto jsem se sezonou velmi spokojen měl jsem spoustu výher v několika seriálech nejvíc jich teda bylo v krušnohorskem poharu kde jsem jel nejvíce závodu, a pak taky bylo spoustu závad, ale stim jsme počítali, jinak jedním slovem sezona super.

Tvá oblíbená trať?
Má oblíbená trať je určitě Jachymov ta je jak stvořená pro muj naftový kýbl kde jsem letos vyhrál absolutní první místo.

Tvé plány do nové sezóny 2019?
Plány do sezony 2019 jsou velký musím vychytat chyby co auto má a že jich je spoustu první se zaměřím na poloosy to je naše nejslabší stránka. jinak přijdou změny jak na karoserii podvozku i motoru víc neprozradím bude toho spoustu a doufam že auto zas posunu o kus dál. Za sezonu 2018 chci poděkovat všem pořadatelum Krušnohorského poháru a také lidem co mi věří že TDI není uplně k zahození a myslim že letos se to ukazalo moc hezky. Za to vše vděčim všem co při mě stály, fandily a pomahaly mi tím myslím celý team AUTO-KORA motorsport a Technik Depo Tvršice děkuji

Děkuji za rozhovor, Vláda Krejčí

 

PřihlášeníPřihlášky k závodům

Partnerské kluby

Mediální partneři

 

Záchranné složkystatistika

Členové : 910
Obsah : 1556
Počet zobrazení článků : 2810563

Navigace

Nejčtenější

Statistika

Právě připojeni - hostů: 89 

Založeno na Joomla!. Designed by: joomla templates web hosting Valid XHTML and CSS.