Hlavní partner

Partneři

Home Rozhovory Rozhovory Rozhovor s Lenkou Uherkovou která obsadila v Dámském poháru 3.místo.
Rozhovor s Lenkou Uherkovou která obsadila v Dámském poháru 3.místo. Tisk Email

Ahoj Lení rad bych s tebou udelal rozhovor pro fanoušky KP.

Jak by jsi zhodnotila sezónu 2020?

V první řadě chci všem pořadatelům, kolegům závodníkům a kolegyním závodnicím moc poděkovat za vřelé přijetí do tak skvělé party, kterou všichni bezesporu tvoříte!

Sezona 2020 byla mou premiérou v Krušnohorském poháru, ale i za volantem závodního auta vůbec!

Každý závod byl skvělý, adrenalinový zážitek a hlavně to byla vždy jediná možnost, jak zapomenout na chvíli na to, co se děje od začátku roku kolem nás ... Na každém závodě jsem si v duchu říkala

" Tady je svět ještě v pořádku )".

Řekni nám něco zajímavého o sobě. Jaké máš plány na novou sezónu?

Poprvé a určitě NE naposled!

Jelikož můj první krok do světa rychlých kol, řevu motorů a vůně benzinu způsobil můj tatínek - a já jsem mu za to moc vděčná - tak ani jeho a ani sebe už nemohu ošidit o mou další účast na všech závodech v roce 2021. Můj plán je jasný - odjet všechny tratě s radostí, nadšením a kolečkama dolů ) A posunout tým VK Motorsport zase o kousek výš v pořadí týmů.

Chtěla bys nám říct něco závěrem?

Díků není nikdy dost! Takže děkuji velmi Tobě, Vláďo, paní Zorce, panu Měkutovi a Martinovi Tomanovi a všem ostatním, co se podílí na organizaci a zajištění závodů, za profesionální přístup, skvělou organizaci a hlavně trpělivost. Děkuji všem klukům ze skupiny N do 2000, že mě ve skupině trpí ), díky Romanovi a Karlovi za pomoc v Merklíně ) A celému našemu týmu VK včetně toho realizačního - naší mamky - jelikož bez ní by náš tým neměl tak skvělé kafe, koláče a sváči vůbec a děkuji ségře za krásné fotky a video se Sosnové.

Věřím, že ten nacházející jubilejní 10. ročník bude v rytmu pořádných oslav ) A že si jej zase všichni pěkně ve zdraví užijeme! Přeji všem hlavně zdravíčko a těším se zase brzy na viděnou. Léňa