Hlavní partner

 

Partneři

 

 

 

 

 

Home Rozhovory Rozhovory Rozhovor s Jardou Hřavou vítězem skupiny N do 1400ccm
Rozhovor s Jardou Hřavou vítězem skupiny N do 1400ccm Tisk Email

Ahoj Járo.

Jak by jsi zhodnotil sezonu 2020?

Ahoj Řediteli, Kamaráde Vláďo.

 

 

Ahoj všem závodním lidičkám s nádechem motorsportu, kteří budou číst tyto řádky.

Předem ti Vláďo děkuji opět k pozvání na rozhovor.

Rok se s rokem sešel, a najednou tu máme konec sezony, a tím pádem i oblíbené rozhovory.

Ani nevím jak začít v tomto článku moji milí závodníci, v této nelehké době kdy prakticky nevíme co bude dále. Stálo by zato říct, ať už je vše za námi, a mi se mohli vrátit k plnohodnotnému životu, kamarádům, autům, závodům ale i nejen to.

No nebudeme to moc okecávat, a jdeme rovnou na zhodnocení této sezony.

Začalo to stejně jako vždy každý rok na Sosnové, jen trošku později a v netradičních podmínkách, ale jelo se a to je hlavní, Co jezdím třídu N, kterou mám rád už jen z toho důvodu, že si v klídku na každý závod dojedeme po ose což je super, odpadají další auta, vlek a podobně, prostě takovéto dobrodrůžo. No nic, už bych se pomalu zase rozepisoval, ale na to tu nemáme prostor, tak k věci.

Sezona hodně náročná, odjeli jsme všechny závody, kolikrát to opravdu nebylo lehké, ale dali jsme to, a samozřejmě v Nkách1400 bereme první a druhou příčku, za což vděčím nejen našemu doublerovi Františkovi, ale celému novému Teamu Žabaq Racing. Děkuji vám Hoši, bez vás by jsme to třetí místo v pohárech teamů prostě neobhájili, klobouk dolu smekám jste skvělí.

Představ nám tvůj team?

Náš zbrusu nový team Žabaq Racing se na příští sezonu opět rozroste o dva jezdce, tím pádem i o dva nové vozy. Máme tu na příští sezonu výrazné změny jako stálice v Nkách zůstávají Fanda Podola ve třídě N nad 2000, tak Michal Bauer, ale už obsadí třídu N2000. Zatím nechci ještě moc prozrazovat, ale zbytek teamu se zaměří jak na skupinu H1400, tak také na třídu H nad 1600, určitě bych řekl, že se budete mít na co těšit. P.S. malý vzkaz pro Petra Munzara, už se těším jak v té naší třídě H1400 provětráme ty tvoje nové wébry osmačtyřicítky.

Řekni nám něco zajímavého o sobě.

Jaké máš plány na novou sezónu?

Ani nevím Vláďo co, furt stejné jako vloni, jen už je mi 40 let, auta mě pořád baví,závody čím dál víc, to už se asi nezmění, přiznám se, že mě dost baví si vše na autě opravit, a zdoknalit v rámci možností.

Plány na novou sezonu, jak už jsem se zmínil pojedeme zase konečně Historiky, řeknu vám upřímně už nějakou dobu se na to moc těším, bude to radost, snad se hezky svezeme všichni.

Chtěl by jste nám říct něco závěrem?

Závěrem bych si opravdu z celého srdce přál, aby jsme se ve zdraví v té nové sezoně zase všichni sešli, a mohli si v klidu na prvním závodě v Sosnové popovídat, podat ruce hezky se svézt, a prostě vše co k závodům patří.

Jinak bych ještě jednou chtěl poděkovat všem klukům z teamu, máte můj respekt, ale nejen těm, ale i všem kdo nás podporují moc děkujeme.

Také bych chtěl za celý náš team poděkovat celému pořadatelskému teamu, a všem co se na tomto podniku KRUŠNOHORSKÝ POHÁR podílejí, bez vás by ty krásné závodní víkendy prostě nebyli, a za to vám patří naše obrovské díky.

Úplný závěr Krušnohorská rodinko se opatrujte a doufáme, že se snad brzy uvidíme na vyhlášení.

Za team Žabaq Racing váš Dj Jára

 

PřihlášeníPartnerské kluby

Mediální partneři

 

Záchranné složkystatistika

Členové : 1005
Obsah : 1783
Počet zobrazení článků : 3400430

Navigace

Nejčtenější

Statistika

Právě připojeni - hostů: 61 

Založeno na Joomla!. Designed by: joomla templates web hosting Valid XHTML and CSS.