Hlavní partner

 

Partneři

 

 

 

 

 

Home Rozhovory Rozhovory Rozhovor s Michalem Strachem hlavním bezpečnostním komisařem Krušnohorského poháru.
Rozhovor s Michalem Strachem hlavním bezpečnostním komisařem Krušnohorského poháru. Tisk Email

Ahoj Michale rád bych s tebou udělal rozhovor pro fanoušky Krušnohoru.

Představ se fanouškům KP

Ahoj, Jmenuji se Michal Strach, je mi 37let a jsem z Liberce. Doma mám pořádný babinec. Dvě holky 7,a 2 měsíce a stále drzou ženu  . Ale tu určitě všichni znáte ze závodů. V týdnu si to válčím na 15tuně s hydraulickou rukou a o víkendu se snažím věnovat rodině a koníčkům. K tomu jsem moderátorem Meteo včasného varování na FB a velitelem jednotky Rescue team Liberec. Mezi můj

největší „koníček“(spíše druhá práce) patří Rescue, které jsem spoluzakládal před 9ti roky. Ten mi taky zabere nejvíce času. Jako neziskovka jsme hodně závislý na sponzorských darech. Takže po práci neustálé žádání o dary, podporu, apod. Dalo by se říct, že jsem stále v jednom kole. Vždycky jsem měl rád závody. Ještě pamatuju, kdy jsem začínal jako pořadatel na rallye Bohemia a teď už dělám vedoucí RZ nebo bezpečáka RZ. Je to veliká zkušenost.

 

Jak jsi se dostal do KP.

K téhle skvělé bandě lidí jsem se dostal přes kluky od hasičů, co dříve zajišťovali závody. Postupem času jsme se vypracovaly až na zajištění závodů. Zajištění doprovodů, spanilých jízd a různých akcí jsem dělal ještě před vznikem Rescue, tak už jsem měl nějaké zkušenosti dopředu.

Řekni nám něco zajímavého o sobě.

Ani nevím, co bych o sobě napsal. Jsem vcelku kliďas, ale když mě někdo naštve, tak to pak stojí za to. Když něco slíbím, tak se to snažím splnit za každou cenu. Někdy je to celkem nadlidský úkol. Rád pomáhám lidem, a proto dělám to, co dělám. Jedu na 110%, ale mám rád i svůj klid. Jaký jsem, ví každý, kdo mě zná. A to jsou lidi, kteří by o mě mohli říct nejvíce.

Jaké máš plány na novou sezónu 2021?

Plány na příští sezónu jsou veliké. První plán se už splnil. Díky Petrovi Daníčkovi jsme dostali dar na nákupu přívěsného vozíku s plachtou včetně polepů. Takže veškeré vybavení se nám bude vozit lépe. Což je super. Další veliký plán je posunout se s Rescue zase o kousek dál. Měli jsme absolvovat několik zdravotnických školení, ale zatím kvůli situaci, která nyní panuje, jsou odložená. Rád bych spolu s Vláďou zlepšil zabezpečení závodů a celkově zkvalitnil závody. Přec jen je to už srdcovka. Taky nás čeká, pokud to situace dovolí plno akcí pro děti.

Chtěl by jsi nám říct něco závěrem?

Závěrem bych chtěl poděkovat všem členům Rescue, ale i ostatním pořadatelům za skvělou letošní sezónu. Bez lidí co má člověk za sebou by to nešlo. Hlavně bych si přál, aby tahle situace, která nyní je, se uklidnila a my všichni jsme se mohly tu příští sezónu pořádně užít. Všem závodníkům přeju bezpečné dojezdy do cíle a hlavně kolečkama dolů.

Děkuji ti za rozhovor

 

PřihlášeníPřihlášky k závodům

Partnerské kluby

Mediální partneři

 

Záchranné složkystatistika

Členové : 1002
Obsah : 1772
Počet zobrazení článků : 3364181

Navigace

Nejčtenější

Statistika

Právě připojeni - hostů: 66 

Založeno na Joomla!. Designed by: joomla templates web hosting Valid XHTML and CSS.