Hlavní partner

 

Partneři

 

 

 

 

 

Home Rozhovory Rozhovory Rozhovor s Kay Palmem německým jezdcem v Krušnohoru.
Rozhovor s Kay Palmem německým jezdcem v Krušnohoru. Tisk Email

Ahoj Kay rád bych s tebou udělal rozhovor pro fanoušky Krušnohoru.

Představ se nám.

Ahoj

Jmenuji se Kay Palme. Pocházím ze Schwarzenbergu v Krušných horách a je mi 45 let. Do Krusnohorsky Pohar jsem přišel v roce 2014 prostřednictvím tipu od Tobiase Edelmanna.


 

Jak by jsi zhodnotil sezónu 2020?

Sezóna 2020 pro nás začala až v červnu v Bilině kvůli Coroně a uzavření hranic. Nemyslel jsem si, že v roce 2020 budu moci hodně řídit, ale na konci roku jsem docela rád, že jsem se mohl zúčastnit některých motoristických aktivit. Letos jsem se soustředil hlavně na Scirocco, které je ve skutečnosti navrženo pro tento závod, ale které mě teď na vrchách baví. Do roku 2021 nejsou plánovány žádné změny v automobilech. Doufám, že budu často řídit.

Řekni nám něco zajímavého o sobě

Můj zájem o rychlá auta je celý můj život, i když jsem byl dříve více nadšený z vysokého výkonu a jízdy přímo vpřed  To se změnilo v roce 2011, kdy jsem si koupil své první Evo a absolvoval první jízdy na Autodromu Most při jízdách zdarma. Jak již bylo napsáno, Tobias Edelmann mi dal nápad zúčastnit se Krušnohoru (Petlery). Vzrušení bylo mnohem větší než na okruhu, a tak jsem z toho byl nadšený až doteď.

Jaké máš plány na novou sezónu?

Opravdu nemám žádné velké plány do příští sezóny. Nikdy to nebylo konkrétně o šampionátu, ale spíše o zábavném řízení. Doufám, že se dočkáme spousty hezkých závodů a budu moci předvést maximum.

Chtěl by jsi nám říct něco závěrem?

Na závěr bych vám chtěl ještě jednou poděkovat za to, že jste nás v České republice tak dobře přijali. KP je to skvělá skupina, která se setkává pokaždé na závodech a já jsem zde potkal spoustu příjemných lidí. Všichni zůstaňte zdraví. Uvidíme se v roce 2021!

Děkuji za rozhovor a přeji příjemné chvíle

S pozdravem Palme Kay

Hallo

Mein Name ist Kay Palme. Ich komme aus Schwarzenberg im Erzgebirge und bin 45 Jahre alt. Zu Krusnohorsky Pohar bin 2014 durch einen Tipp von Tobias Edelmann gekommen.

Die Saison 2020 ging auf Grund von Corona und der Grenzschließeung für uns erst im Juni in Bilina los. Ich hätte nicht gedacht, daß ich 2020 überhaupt viel zum fahren komme, bin aber zum Ende des Jahres doch recht zufrieden, das ich einige Motorsportaktivitäten wahrnehmen konnte. Ich habe mich dieses Jahr hauptsächlich auf den Scirocco konzentriert, der eigentlich für die Rundstrecke konzipiert ist, mir aber mittlerweile am Berg sehr sehr viel Spaß macht. Für 2021 ist an den Autos keine Veränderung geplant. Ich hoffe, dass ich oft zum Fahren komme.

Mein Interesse für schnelle Autos besteht schon mein ganzes Leben wobei ich mich früher mehr für Höchstleistung und geradeaus fahren begeistern konnte  Das änderte sich 2011 als ich meinen ersten Evo kaufte und damit meine ersten Runden im Autodrom Most zum freien Fahren drehte. Wie schon geschrieben, brachte mich Tobias Edelmann auf die Idee, ein Bergrennen (damals Petlery) mitzufahren. Der Nervenkitzel war wesentlich größer als auf der Rundstrecke und so bin ich bis jetzt begeistert dabei geblieben. Solange es dagegen keine Tabletten gibt, wird das auch so bleiben

Für die nächste Saison habe ich eigentlich keine großen Pläne. Es ging mir noch nie im Besonderen um die Meisterschaft sondern mehr um den Spaß am Fahren. Ich hoffe wir werden viele schöne Rennen erleben und ich kann dabei mein Bestes geben.

Abschließend möchte ich mich nochmal bedanken, daß ich in Tschechien immer so gut aufgenommen und akzeptiert wurde. Es ist eine Klasse Truppe, die sich da jedesmal trifft und ich habe ganz viele nette Menschen kennengelernt. Bleibt alle schön gesund. Wir sehen uns in 2021!

Danke für das Interview und eine tolle Zeit

Liebe Grüße Palme Kay

 

PřihlášeníPřihlášky k závodům

Partnerské kluby

Mediální partneři

 

Záchranné složkystatistika

Členové : 1028
Obsah : 1790
Počet zobrazení článků : 3458007

Navigace

Nejčtenější

Statistika

Právě připojeni - hostů: 47 a člen: 1 

Založeno na Joomla!. Designed by: joomla templates web hosting Valid XHTML and CSS.