Hlavní partner

 

Partneři

 

 

 

 

 

Home Startovní čísla 2020
Startovní čísla 2020 Tisk Email

STARTOVNÍ ČÍSLA OD 1-40

2

N-1400

Štefan

Bronislav

AS SYCHROV racing

3

N-1400

Kodajek

Jakub

Maty Cars

5

N-1400

Benk

Lubomír

Kroubang racing

7

N-1400

Bobek

Jiří

Bobkolety

8

N-1400

Bendl

Martin

Bobkolety

9

N-1400

Kocál

Oldřich

VK Motorsport

11

N-1400

Kuchař

Patrik

-

18

N-1400

Mařík

Stanislav

Alive

19

N-1400

Bauer

Michal

-

29

N-1400

Rozporka

Adolf

RRT

33

N-1400

Hřava

Jaroslav

Kroubang racing

34

N-1400

Pilka

Radek

-

38

N-1400

Podola

František

Kroubang racing

40

N-1400

Pták

František

Kroubang racing

 

STARTOVNÍ ČÍSLA OD 41-50

41

Škoda CUP

Jetmarová

Karla

RX garage team

44

Škoda CUP

Štumr

Petr

Alive

45

Škoda CUP

Syrová

Marie

Alive

46

Škoda CUP

Šimková

Lucie

RX garage team

46

Škoda CUP

Semotamová

Lucie

-

47

Škoda CUP

Volánek

Jakub

RX garage team

48

Škoda CUP

Středa

Hynek

-

 

 

STARTOVNÍ ČÍSLA OD 101-150

101

N-1600

Kubíček

Pavel

2K

103

N-1600

Kvasnička

Vladimír

Falco Motorsport

112

N-1600

Kalista

Martin

MH Honda Racing

105

N-1600

Cikán

Radek

AŠ Hvězda

104

N-1600

Novák

Tomáš

Nowi motorsport

107

N-1600

Klust

David

-

114

N-1600

Novák

Vladimír

Nowi motorsport

108

N-1600

Táborský

Jan

Badgergarage-Motorsport

118

N-1600

Štefan

Bronislav

AS SYCHROV racing

110

N-1600

Vlček

Tomáš

Auto Mito

117

N-1600

Kopelent

Ladislav

Autosport Kopelent

113

N-1600

Kůrka

Petr

Troy Motorsport

121

N-1600

Valkus

Antonín

-

102

N-1600

Jílek

Josef

JN Rally team

 

STARTOVNÍ ČÍSLA OD 301-350

306

N-2000

Moravec

Jiří

Calibras CZ -

307

N-2000

Gumančík

Juraj

Faredo

308

N-2000

Walz

Dietmar

Walz

316

N-2000

Hovorka

Roman

RK Motorsport

317

N-2000

Marek

Roman

Auto Slaný

320

N-2000

Přibáň

Jan

321

N-2000

Gruner

Filip

Opel Racing

322

N-2000

Jelínek

Petr

-

323

N-2000

Svoboda

Zdeněk

AS Sychrov

326

N-2000

Thomas

Marcel

Opel Racing

330

N-2000

Maizner

Denis

Alive

331

N-2000

Maizner

Sebastian

Alive

332

N-2000

Maizner

Stanislav

Alive

333

N-2000

Pribula

Mojmír

Auto Mito

334

N-2000

Míšek

Patrik

-

335. N-2000 Malotín st Václav Kajman team racing

336

N-2000

Moravec st.

Jiří

Calibras CZ

338

N-2000

Matoušek

Karel

RK Motorsport

339

N-2000

Brousek

David

Hustle

340

N-2000

Ježek

Milan

-

341

N-2000

Ježek

Milan ml.

-

342

N-2000

Richter

Lukáš

Alive

 

STARTOVNÍ ČÍSLA OD 351-400

352

N+2000

Maizner

Stanislav

Alive

353

N+2000

Maizner

Sebastian

Alive

354

N+2000

Žádný

Marek

Alive

355

N+2000

Richter

Lukáš

Alive

356

N+2000

Němček

Michal

Maty Cars

358

N+2000

Baxa

Josef

Kajman team racing

360

N+2000

Kubeš

Ladislav

LT Motorsport

365

N+2000

Szmuda

Pavel

PS Racing

367

N+2000

Lehmann

Karel

Kajman team racing

371

N+2000

Procházka

Milan

Opel racing

373

N+2000

Matoušek

Jan

Maty Cars

374

N+2000

Šnajdr

Marek

Autoklub Mariánské lázně

379

N+2000

Tomášek

Petr

-

380

N+2000

Jiřinec

Leoš

-

381

N+2000

Kozák

Jiří

-

382

N+2000

Brůj

Václav

-

397

N+2000

Balvin

Ondřej

MK Mariánské lázně

398

N+2000

Zakouřil

Tomáš

LT Motorsport

399

N+2000

Hynková

Kristina

PTM Motorsport

 

STARTOVNÍ ČÍSLA OD 941-960

944

N2

Zakouřil

Petr

PTM Motorsport

945

N2

Škvára

Radek

-

946

N2

Martinovský

Vít

Gothard Slaný

947

N2

Marinovský

Filip

Gothard Slaný

948

N2

Koutský

Dominik

Racky racing

949

N2

Škarda

David

-

950

N2

Rosič

Luboš

Bowa

951

N2

Rayman

Martin

-

952

N2

Toman

Martin

Krušnohorský pohár

955

N2

Bock

Václav

-

956

N2

Šoltez

Martin

-

957

N2

Černý

Jiří

Joy club

958

N2

Březina

Jiří

Joy club

960

N2

Černý

Ctibor

#BOWA

 

STARTOVNÍ ČÍSLA OD 51-100

52

H-1400

Brousek

Petr

Hustle

53

H-1400

Václavík

Petr

VK Motorsport

54

H-1400

Bažata

Jiří

Chodovar

55

H-1400

Thiel

Karl Heinz

AC Nittenau

56

H-1400

Brousek

Adam

Hustle

57

H-1400

Bína

Václav

Škoda Městec Králové

58

H-1400

Beneš

Jiří

-

59

H-1400

Ořešprut

Zdeněk

Gissyova Rally Team

60

H-1400

Henzl

Ladislav

Chodovar

62

H-1400

Plevka

Jiří

Chodovar

63

H-1400

Reiss

Jakub

Reising team

71

H-1400

Brousek

David

Hustle

72

H-1400

Munzar

Petr

-

75

H-1400

Kalousek

Jindřich

Kali motorsport

77

H-1400

Skořepa

Jan

IGS Racing

79

H-1400

Vrzal

Lubomír

-

80

H-1400

Karas

Kamil

-

85

H-1400

Navrátil

Luboš

NZ Motor

 

STARTOVNÍ ČÍSLA OD 151-200

151

H-1600

Kubová

Denisa

AS SYCHROV racing

153

H-1600

Kuba

Aleš

AS SYCHROV racing

155

H-1600

Homola

Martin

Autoservis Lev

156

H-1600

Andrys

František

AS SYCHROV racing

157

H-1600

Maier

Pavel

VK Motorsport

166

H-1600

Veselý

Zdeněk

-

 

STARTOVNÍ ČÍSLA OD 201-300

212

H+1600

Novotný

Stanislav

Uranové doly Jáchymov

213. H+1600 Kästel Lars ZZ ralye Sport

214

H+1600

Červený

Miroslav

Uranové doly Jáchymov

216

H+1600

Šplíchal

Jiří

Šplíchy

217

H+1600

Šplíchal ml.

Jiří

Šplíchy

225

H+1600

Bursa

Jan

Elektrobursa

228

H+1600

Zajíc

Tomáš

-

233

H+1600

Bursa

Luděk

Elektrobursa

262

H+1600

Král

Ivo

Svijany racing

263

H+1600

Steiner

Ladislav

Auto Stainer

266

H+1600

Hadrávek

Gabriel

Hadrávek

271

H+1600

Šarocha

Jiří

MG Auto racing

273

H+1600

Šperl

Jaroslav

Aliane

278

H+1600

Hasil

Vladimír

HRT Žatec

280

H+1600

Figl st.

Jiří

Speedy Motorsport

281

H+1600

Panožka

Josef

-

284

H+1600

Vaňata

Tomáš

Speedy Motorsport

285

H+1600

Novotný

Milan

MAD-COW racing

293

H+1600

Kunz

Kurt

-

 

STARTOVNÍ ČÍSLA OD 901-940

901

E1 - 950

Webinger

Jiří

Webi trabi

902

E1 - 950

Svoboda

Ivan

Webi trabi

920

E1 - 950

Štefl

Martin

Webi trabi

 

STARTOVNÍ ČÍSLA OD 401-500

401

E1-1400

Šauer

Igor

IGS Racing

402

E1-1400

Kroupa

Roman

-

403

E1-1400

Kroupa

Vojtěch

-

407

E1-1400

Schwarz

Marcus

SFW3

408

E1-1400

Richter

Jens

SFW3

410

E1-1400

Volena

Jiří

JK Motorsport

412

E1-1400

Zenkl

Otakar

ZRS

416

E1-1400

Oršula

Pavel

-

427

E1-1400

Hrubý

Pavel

Art Motorsport

444

E1-1400

Cenefels

Jan

Cenda team

445

E1-1400

Cenefels

Daniel

Cenda team

446

E1-1400

Sedlák

Josef

Cenda team

450

E1-1400

Těžký

Tomáš

-

469

E1-1400

Bureš

Radek

-

477

E1-1400

Bystřický

Pavel

MH Honda Racing

493

E1-1400

Krňák

Jiří

-

497

E1-1400

Klokočník ml.

Petr

Alive

498

E1-1400

Horáková

Zuzana

-

499

E1-1400

Klokočník ml.

Tomáš

Alive

500

E1-1400

Lapiš

Vladimír

-

 

STARTOVNÍ ČÍSLA OD 501-600

501

E1-1600

Černý

Miroslav

ČM motorsport

502

E1-1600

Reiss

Jan

Reising team

503

E1-1600

Šimek

Stanislav St.

-

504

E1-1600

Šimek

Stanislav

-

506

E1-1600

Palme

Max

PALME racing

510

E1-1600

Táborský

Jan

Dadger Garage - Motorsport

511

E1-1600

Dolejš

Luděk

ARTFordSport Plzeň

515

E1-1600

Kotrba

Michal

517

E1-1600

Hess

Petr

Auto Slaný

518

E1-1600

Dlouhý

Vladimír

Auto Slaný

519

E1-1600

Dlouhý

Vladimír st.

Auto Slaný

520

E1-1600

Falk

Ralf

-

521

E1-1600

Zenklová

Lucie

ZRS

522

E1-1600

Zenkl

Karel

ZRS

528

E1-1600

Raithel

Jens

RB Motorsport

529

E1-1600

Raithel

Dirk

RB Motorsport

555

E1-1600

Boček

Jiří

Boček Motorsport

557

E1-1600

Kašparová

Martina

Myšáci 77

566

E1-1600

Pavlík

Aleš

-

567

E1-1600

Šplíchal ml.

Jiří

Šplíchy

570

E1-1600

Kopelent

Ladislav

Autosport Kopelent

573

E1-1600

Boček ml.

Jiří

Boček Motorsport

577

E1-1600

Kašpar

Michal

Myšáci 77

579

E1-1600

Hanžl

Robert

HB racing

588

E1-1600

Mrňa

Ondřej

-

 

STARTOVNÍ ČÍSLA OD 601-700

603

E1-2000

Baďura

Svatopluk

IGS Racing

606

E1-2000

Musil

Josef

MBM team

607

E1-2000

Šauer

Jiří

-

608

E1-2000

Dyršmid

Pavel

U Třináctky

609

E1-2000

Pišta

Michal

U Třináctky

613

E1-2000

Bubeníček

Petr

JK Motorsport

614

E1-2000

Viehweger

Christian

SFW3

615

E1-2000

Smeid

Jindřich

Paliva Sedlčany

618

E1-2000

Davidová

Jana

U Třináctky

624

E1-2000

Hanuš

Oldřich

AS Sychrov

626

E1-2000

Wainer

Pavel

#Bowa

627

E1-2000

Šafařík

Martin

MT racing

633

E1-2000

Pribula

Mojmír

Dům barev

640

E1-2000

Kuba

Tomáš

AS Sychrov

643

E1-2000

Král

Marek

AS SYCHROV racing

644

E1-2000

Nouzecký

Michal

2racing

650

E1-2000

Jelínek

Petr

Maty Cars

651

E1-2000

Němček

Michal

Maty Cars

652

E1-2000

Friedel

Martin

SFW3

653

E1-2000

Bubanec

Luděk

Maty Cars

657

E1-2000

Přibáň

Jan

MBM team

666

E1-2000

Bažata

Jiří

Chodovar

 

STARTOVNÍ ČÍSLA OD 701-800

701

E1+2000

Hruška

Jiří

Auto Slaný

702

E1+2000

Weig

Alexander

AC-Friedenfels

703

E1+2000

Kopecký

Radek

RHR Motorsport

707

E1+2000

Wutschka

Pavel

VW motorsport

708

E1+2000

Kopecký

Jan

RHR Motorsport

710

E1+2000

Verbič

Miroslav

JK Motorsport

711

E1+2000

Valášek

Václav

Redrider

712

E1+2000

Verbičová

Nikola

JK Motorsport

713

E1+2000

Petříková

Zuzana

JK Motorsport

714

E1+2000

Titěra

Vladimír

AVL Motorsport

718

E1+2000

Rejšek

Karel

Bcars Motorsport

721

E1+2000

Martinovský

Vít

Gothard Slaný

722

E1+2000

Galuška

Jiří

ARTFordSport Plzeň

726

E1+2000

Falk

Klaus

RennFalken

750

E1+2000

Liška

Vladimír

FOX racing

752

E1+2000

Iser

Petr

I.P. Performance

753

E1+2000

Kolčava

Radek

Auto - Kora motorsport

767

E1+2000

Lehmann

Karel

Kajman team racing

776

E1+2000

Lehmann

Tomáš

Kajman team racing

779

E1+2000

Mondek

Karel

MK Plzeň

780

E1+2000

Mondek

Šimon

MK Plzeň

788

E1+2000

Tajč

Tomáš

-

789

E1+2000

Hautshauset

Jan

LT Motorsport

 

STARTOVNÍ ČÍSLA OD 801-880

801

E-2 volná

Bursa

Jan

Elektrobursa

803

E-2 volná

Bursa

Luděk

Elektrobursa

804

E-2 volná

Pešek

Vladimír

P.P Motorsport

806

E-2 volná

Palme

Kay

PALME racing

807

E-2 volná

Figl ml.

Jiří

Speedy Motorsport

808

E-2 volná

Kolek

Tomáš

MT racing

809

E-2 volná

Herold

Tomáš

Sorry jako rally team

811

E-2 volná

Úškrt

Antonín

Dřevoškrt

828

E-2 volná

Pánek

Jiří

Profi racing

829

E-2 volná

Šimáně

Jan

Profi racing

831

E-2 volná

Woppler

Steffen

S-Turbotechnik

862

E-2 volná

Šoltes

Martin

JJ club

863

E-2 volná

Černý

Jiří

JJ club

876

E-2 volná

Hlavatý

Petr

0

877

E-2 volná

Hlavatá

Lenka

0

 

STARTOVNÍ ČÍSLA OD 881-900

892

E2 volná/formule

Váchal

Ondřej

Kocour racing team

893

E2 volná/formule

Palme

Kay

PALME racing

894

E2 volná/formule

Pithard

Karel

Alive

895

E2 volná/formule

Rákosník

Karel

Alive

896

E2 volná/formule

Gotz

Jiří

Gotz racing

897

E2 volná/formule

Hartych

Ondřej

Hartych racing

 

STARTOVNÍ ČÍSLA OD 995-999

995

Junioři

Cenefels

Vojtěch

-

996

Junioři

Bursa ml.

Jan

Elektrobursa

997

Junioři

Rozporka

Ondřej

RRT

998

Junioři

Bursa

Adam

Elektrobursa

999

Junioři

Štefl

Vít

Webi trabi

 

STARTOVNÍ ČÍSLA OD 960-999

961

Hosté

Řepka

Martin

Boček motorsport

962

Hosté

Pluhař

Dominik

Bot Motorsport

963

Hosté

Černý

Jiří

J a J team

964

Hosté

Veselý

David

-

965

Hosté

Lapiš

Vladimír

JK motorsport

966

Hosté

Nezdařil

Vlastimil

-

967

Hosté

Mrňa

Ondřej

Citroen Team Racing

968

Hosté

Grümer

Filip

Opel racing

969

Hosté

Bubeníček ml.

Petr

JK Motorsport

970

Hosté

Fišer

Jakub

Art Motorsport

971

Hosté

Barčík

Jan

972

Hosté

Tomšů

Martin

-

973

Hosté

Sopouch

Milan

-

976

Hosté

Stránský

Jiří

Wars Power

977

Hosté

Bock

Václav

Asi tak team

978

Hosté

Schiaml

Nikolas

AC-Friedenfels

981

Hosté

Novotný

Antonín

-

982

Hosté

Plachý

Milan

JK Motorsport

983

Hosté

Syrová

Marie

Alive

984

Hosté

Plachý

Přemysl

JK Motorsport

985

Hosté

Mutl

Jiří

SH Scuderia Hrob

986

Hosté

Donát

Martin

-

987

Hosté

Šťástka

Jiří

LEGR racing team

993

Hosté

Balvín

Ondřej

-

994

Hosté

Kubata

Jaroslav

Alive

 

H+1600

 


Přihlášení



Partnerské kluby

Mediální partneři

 

Záchranné složky



statistika

Členové : 948
Obsah : 1628
Počet zobrazení článků : 3077920

Navigace

Nejčtenější

Statistika

Právě připojeni - hostů: 29 

Založeno na Joomla!. Designed by: joomla templates web hosting Valid XHTML and CSS.