Hlavní partner

 

Partneři

 

 

 

Home Startovní čísla 2018 Startovní čísla Startovní čísla pro rok 2018
Startovní čísla pro rok 2018 Tisk Email

N do 1400ccm ( 1-50 )+Škoda cup

Neupravené automobily - Serienwagen

startovní číslo

Jméno a příjmení

název teamu

2.

ŠTEFAN Bronislav

MINI PRAHA

4.

ANDERS Zdeněk

 

7.

BOBEK Jiří

Bobkolety

11.

BENDL Martin

Bobkolety

12.

MÍŠEK Patrik

 

15.

MAZÁNEK Václav

PERNA RACING

18.

JANA KRÁLOVÁ

AS SYCHROV RACING

25.

BENDA Filip

PROFI RACING

44.

ANDRLE Ludvík

Automotosport Osek

47.

ZDENĚK VESELÝ

VRÁBOŠ TEAM

50.

ŽEŽULKA Mirek

PROFI RACING

 

N do 1600ccm ( 101-199 )

Neupravené automobily - Serienwagen

startovní číslo

Jméno a příjmení

název teamu

101.

KUBÍČEK Pavel

2K

105.

CIKÁN Radek

RC Autoškola Hvězda

107.

KRÁTKÝ Lubomír

2K

110. VLČEK Tomáš AutoMito

111.

KALISTA Jan

MH Honda racing

112.

KALISTA Martin

MH Honda racing

116.

SMRŽ Martin

Yabanacars

121.

VALKUS Antonín

Autosklo Pletka Citroen

129.

CRHÁK Petr

ŠO©K Motorsport

133.

KVASNIČKA Vladimír

Falco motorsport

144.

HORÁČEK Jiří

Tedkup team

155.

BEŠTA Jan

Demon racing

166.

ČULÍK Patrik

Demon racing

177.

KOUBEK Milan

garage team

188.

MRŇA Ondřej

 

 

N do 2000ccm ( 301-349 )

Neupravené automobily - Serienwagen

startovní číslo

Jméno a příjmení

název teamu

302.

KRÁTKÝ Lubomír

2K

305.

VESELÝ Martin

Rallye club Zdice

315.

JEČMENOVÁ Eliška

 

316.

HOVORKA Roman

www.motoriegel.cz

317.

DVOŘÁK Václav

Hondatech

320.

JEŽEK Milan

 

321.

HŘAVA Jaroslav

Kroubang racing

322.

DUDEŠEK Jiří

VRT team

333.

PRIBULA Mirek

AUTO MITO

334.

KULICH Jan

SaM racing team

335.

PELIKOVSKÝ Dušan

Toyota team racing Burda

336.

PLECHATÝ Tomáš

WEST Czech Tuners

338.

MATOUŠEK Karel

 

340.

LÉGR Gerhard

WEST Czech Tuners

344.

GOČÁL Lukáš

WEST Czech Tuners

346.

TRÁVNÍČEK Pavel

AS Sychrov racing

348.

MIKOTA Jan

 

 

N nad 2001ccm ( 351-400 )

Neupravené automobily - Serienwagen

startovní číslo

Jméno a příjmení

název teamu

351.

MUTL Jiří

SH Scuderia Hrob

353.

MIHALÍK Daniel

PROFI RACING

355.

SUCHÝ Jan

PTM motorsport

356.

VÁVRA Jan

 

357.

AVRAT Vladimír

 

358.

VALÁŠEK Václav

 

359.

MRKVIČKA Jan

MRKEV racing team

362.

HŘAVA Jaroslav

 

363.

BOCHNÍČEK Marek

WEST Czech Tuners

365.

SZMUDA Pavel

PS racing

366.

BOBEK Milan jun.

Bobkolety

373.

PŘIBÁŇ Jan

w-audio racing team

375.

LEHMANN Karel

 

377.

DLOUHÝ Jan

Moto Riegl

384.

KOUŘIL Petr

TDI Sport

396.

HYNEK Petr

PTM Motorsport

398.

MAŘÍK Michal

 

 

H do 1400ccm ( 51-100 )

Historické automobily do roku 1988 
Historische Wagen Baujahrs bis 1988

startovní číslo

Jméno a příjmení

název teamu

51.

ŠINÁGL Milan

JM Škoda Team

52.

BROUSEK Petr

Brousek

53.

VÁCLAVÍK Petr

Historic Team Slaný

54.

BAŽATA Jiří

Chodovar

56.

BROUSEK Adam

Brousek

57.

BÍNA Václav

Škoda team Městec Králové

59.

BROUSEK David

 

61.

KRAMEŠ Luboš

Motorsport Příčovy

62.

PLEVKA Jiří

 

63.

STRNAD Petr

Hostr racing team

69.

BŘÍŽĎALA Libor

Historic Team Slaný

71.

KRUTORÁD Miroslav

AMK Loučeň

74.

BENEŠ Jiří

Historic Team Slaný

77.

SKOŘEPA Jan

IGSpeed

80.

REISS Jakub

Reissingteam

91.

REJL Martin

 

 

H do 1600ccm ( 151-200 )

Historické automobily do roku 1988
Historische Wagen Baujahrs bis 1988

startovní číslo

Jméno a příjmení

název teamu

156.

ANDRYS František

AS SYCHROV

157.

MAIER Pavel

Historic Team Slaný

172.

VORLÍK Petr

DNX Motorsport

173.

HOMOLA Matyáš

 

183.

ČÍŽEK Jiří

IGS Speed

192.

ZIMA Karel

AS Sychrov Racing

 

H nad 1601ccm ( 201-300 )

Historické automobily do roku 1988 
Historische Wagen Baujahrs bis 1988

startovní číslo

Jméno a příjmení

název teamu

201.

PARTZSCH Kevin

 

205.

TOMEŠ Karel

 

213.

BLÁHA Josef

Joba team

214.

JOCHEC Martin

Joba team

225.

JAN BURSA

ELEKTROBURSA

233.

LUDĚK BURSA

ELEKTROBURSA

252.

BLAŽEK Jan

Opel racing

253.

HUBÁLEK Ladislav

Historic Team Slaný

254.

HASEK Ondřej

Historic Team Slaný

255.

URBAN Jaroslav

Historic Team Slaný

256.

URBAN Radek

Historic Team Slaný

257.

ZAJÍC Tomáš

ZAZA Racing

260.

KRÁL Ivo

Svijany racing

262.

RUS Olda

Svijany racing

263.

ŠTEINER Ladislav

P.P motorsport

278.

HASIL Vladimír

 

281. PANOŽKA Josef
283. MAREK Honza AMK Karlovy Vary

288.

ČECH Tomáš

VRT Racing

293.

KUNZ Kurt

 

294.

HOMOLA Martin

 

300.

ŽEMLIČKA Michal

BT racing

 

E1 do 950ccm ( 901-950 )

Historické automobily do roku 1988 
Historische Wagen Baujahrs bis 1988

startovní číslo

Jméno a příjmení

název teamu

901.

WEBINGER Jiří

WebiTrabi

902.

KOLAŘÍK Pavel

 

906.

BENK Luboš

Kroubang Racing

907.

SOFRON Michal

Kroubang Racing

908.

STROPEK Filip

WebiTrabi

909.

NOVÁK Petr

Trabi racing

910.

NOVÁK Petr st

Trabi racing

911.

PTÁK František

Kroubang Racing

913.

WEBINGEROVÁ Barbora

WebiTrabi

914.

DOHNAL Jiří

 

917.

CIVÍN Václav

WebiTrabi

919.

BLAŽEK Vladimír

Opel Racing

923.

REJMON Ivan

WebiTrabi

924.

REJMON Michal

WebiTrabi

925.

BŘÍŽDALA Libor

WebiTrabi

926.

SVOBODA IVAN

WebiTrabi

 

E1 do 1400ccm ( 401-500 )

Upravené automobily

Specialgebaütenwagen

startovní číslo

Jméno a příjmení

název teamu

401.

ŠAUER Igor

IGSpeed

402.

KROUPA Roman

 

403.

KROUPA Vojta

 

404.

PALME Max

Palme racing team

405.

MEJSNAR Jan

Rally sport Kovář

407.

SCHWARZ Marcus

SFW3

408.

EDELMANN Tobias

Speed factory

409.

VRZAL Lubomír

Mesi Racing Team

410.

VOLENA Jiří

JK Motorsport

411.

PAČES Karel

JK motorsport

412.

PĚCHA Petr

 

413.

HERZOK Silvio

 

414.

ZENKL Otakar ml.

ZRS

415.

BLAŽEK Lukáš

 

416.

Reißig Stefan

RR Sport 81

417.

HUSPEK Jaroslav

Wars

418.

SVOBODA Jiří

 

420.

BOHM Rudolf

český veterán club

421. CHVALINA David Suchá Měrka Oleje

424.

VEJBĚRA Martin

OMJ motorsport

426.

VORLÍK Petr ml

DNX Motorsport

429.

FRIEDEL Martin

SFW3

444.

PALME Kay

Palme racing team

460.

KLÁPŠTĚ Daniel jun.

Rally team

461.

NOVÁK Luboš

Rally sport Kovář

472.

SUK Vlastimil ml.

 

473.

SUK Vlastimil

 

477.

ČERNÝ Miroslav st

 

486.

HOLEČEK Jan

H+H motorsport

488.

TICHÝ Miroslav

 

499. Oršulova Jaroslava
500. ORŠULA Pavel JPO Motorsport

 

E1 do 1600ccm  ( 501-600 )

Upravené automobily

Specialgebaütenwagen

startovní číslo

Jméno a příjmení

název teamu

501. PECINA Robert Autopecina

502.

BENEŠ Jan

High octane projects

504.

SOMMER Andre

 

508.

BEŠTA Jan

Demon Racing

509.

Čulík Patrik

Demon Racing

511.

POLANECKÝ Aleš

Rendy team Racing

516.

HERKOMMER Jens

Kahle Motorsport

518.

VOREL Vlastimil

 

523.

REISS Jan

Reissingteam

527. ŠÁTEK Jakub Jakub Šátek racing team

528.

NOVÁČEK Dan

Arena Racing Team

530.

KABOUREK Ondřej

 

531.

ZENKL Karel

 

533.

ZENKLOVÁ Lucie

 

535.

URBAN Jakub

JU Racing

536.

KOCIÁN Václav

 

565.

ZENKL st. Otakar

 

566.

PAVLÍK Aleš

 

577.

KAŠPAR Michal

 

578.

KREYSSEL Ronny

 

 

E1 do 2000ccm  ( 601-700 )

Upravené automobily

Specialgebaütenwagen

startovní číslo

Jméno a příjmení

název teamu

601.

ŠTÁSTKA Jiří

 

602.

KOTRMON Libor

NADOKO Turnov

603.

BAĎURA Svatopluk

BASE

604.

KRČEK Josef

 

605.

KRČEK Lukáš

 

606.

MUSIL Josef

 

607.

ŠAUER Jirka

Barvy Landyšová Turnov

609.

RADA David

 

611.

JINDRÁK Jaroslav

JTR

612.

JECHA Jiří

Jechino motorsport

613.

BUBENÍČEK Petr

High octane projects

614.

VIEHWEGER Christián

SFW 3

620.

PŘIBÁŇ Milan

 

623.

ŠOBR Jaroslav

 

624.

HANUŠ Oldřich

STACHEMA RACING

631.

UHLIG Danny

 

635.

FROUS Josef

HBF racing team

640.

KUBA Tomáš

STACHEMA RACING

641.

KUBA Aleš

STACHEMA RACING

666.

SOUČEK Jan

 

 

E1 nad 2001ccm  ( 701-800 )

Upravené automobily

Specialgebaütenwagen

startovní číslo

Jméno a příjmení

název teamu

701.

HRUŠKA Jirka

Historic Team Slany

702.

HORYNA Josef

 

703.

KOPECKÝ Radek

RHRmotorsport

704.

ANTON David

Autopower

705.

LÁTR Miroslav

Fucik s.r.o

706.

MAJER Jindřich

Pennasol

707.

WUTSCHKA Pavel

VW motorsport

710.

KAREL REJŠEK

IMG RACING

715.

PROCHÁZKA Milan

Opel racing

717.

NOVÝ Dušan

Opel racing

718.

AVRAT Vladimír

garage team

720.

SUCHOMEL Lukáš

Spine CZ

721.

URBANEC Marcel

VW motorsport

723.

KAŠE Ondra

 

724.

MULLER Uwe

 

725.

BALZER Andreas

 

733.

LIŠKA Vladimír

 

734.

ALTMAN David

Alfa Romeo team

753. KOLČAVA Radek PTM Motorsport

777.

KOPECKÝ Radek st.

RHRmotorsport

787.

SÝKORA Lukáš

Kroubang Racing

779.

MONDEK Karel

MK

786.

JEGR Radim

Promile racing team

798. ZAKOUŘIL Tomáš PTM MOTORSPORT
799. HYNKOVÁ Kristina PTM MOTORSPORT

 

E2-volná  ( 801-890 )

N2-volná

Upravené automobily

Specialgebaütenwagen

startovní číslo

Jméno a příjmení

název teamu

801.

BURSA Jan

Elektrobursa

802.

STRÁNSKÝ Jirka

AP motorsport

803.

BURSA Luděk

Elektrobursa

804.

PEŠEK Vladimír

 

806.

PALME Kay

Palme racing

812.

KOŠEK Tomáš

Traktorka

814.

KUBÍČEK Lukáš

Svijany racing

816.

HUBR František

HF racing

828.

PÁNEK Jiří

PROFI RACING

831.

BERKA Kamil

 

844.

KOUTSKÝ Dominik

RAcKY Racing

848.

KOUTSKÝ Radek

RAcKY Racing

849.

JÍLEK Josef

Sam racing team

875.

MELICHÁRIK Tomáš

North Royal rally team

876.

ŠIMÁNĚ Jan

 

877.

ZAKOUŘIL Petr

PTM Motorsport

880.

ČERNÝ Ctibor

JR motorsport

883.

KUČERA Tomáš

Svijany racing

888.

CEBE Robert

RAcKY Racing

 

E2-formule  ( 891-900)

Upravené automobily

Specialgebaütenwagen

startovní číslo

Jméno a příjmení

název teamu

892.

VÁCHAL Ondřej

Kocour racing team

893.

VÁCHAL Lukáš

Kocour racing team

895.

Götz Stanislav

 

896.

Götz Jiří

 

897.

WUDY Lukáš

 

 

hosté  ( 990-990)

 

startovní číslo

Jméno a příjmení

název teamu

 

junior ( 990-999)

 

startovní číslo

Jméno a příjmení

název teamu

996.

BURSA Jan

Elektrobursa

 

Přihlášení



Přihlášky k závodům

Přihlášení jezdci

Partnerské kluby

Mediální partneři

 

Záchranné složky



statistika

Členové : 893
Obsah : 1529
Počet zobrazení článků : 2709467

Navigace

Nejčtenější

Statistika

Právě připojeni - hostů: 152 

Založeno na Joomla!. Designed by: joomla templates web hosting Valid XHTML and CSS.